Я коли з 23 переходив на 32, то ніякого дискомфорту не було. Навпаки. І ось недавно перейшов з 32 на 43 - звик буквально за декілька днівKamikadzon: ↑ 03.04.2025 19:27бо дуже великий прям)
Новости
Последние статьи и обзоры
Выбор монитора
-
Rhizone
Member
- Откуда: Житомир
-
Kamikadzon
Member
у мене до монітору відстань чуть більше за витягнуту руку) тому і цікаво як воно буде)Rhizone: ↑ 03.04.2025 20:46Я коли з 23 переходив на 32, то ніякого дискомфорту не було. Навпаки. І ось недавно перейшов з 32 на 43 - звик буквально за декілька днівKamikadzon: ↑ 03.04.2025 19:27бо дуже великий прям)![]()
Последний раз редактировалось Kamikadzon 03.04.2025 20:55, всего редактировалось 1 раз.
-
alumem
Member
- Откуда: Суми
Это много на самом деле) видели как ксеры сидят?)Kamikadzon: ↑ 03.04.2025 20:53у мене до монітору відстань чуть більше за витягнуту руку) тому і каво як воно буде)Rhizone: ↑ 03.04.2025 20:46
Я коли з 23 переходив на 32, то ніякого дискомфорту не було. Навпаки. І ось недавно перейшов з 32 на 43 - звик буквально за декілька днів![]()
-
Kamikadzon
Member
о судячи з Вашого профілю - земляки) та я звик до старих систем підбору діагоналі ТВ, скільки то метрів така то діагональ) Раніше був 32 дюймовий ТВ, але прям далеко стояв, тому і дивуюся як такі великі монітори можна використовувати на століalumem: ↑ 03.04.2025 20:54Это много на самом деле) видели как ксеры сидят?)Kamikadzon: ↑ 03.04.2025 20:53
у мене до монітору відстань чуть більше за витягнуту руку) тому і каво як воно буде)
-
Rhizone
Member
- Откуда: Житомир
Ви праві, відстань, все-таки, повинна якась бути. В моєму випадку це десь 110см.Kamikadzon: ↑ 03.04.2025 20:58тому і дивуюся як такі великі монітори можна використовувати на столі
-
Kamikadzon
Member
на 43 дюймах?Rhizone: ↑ 03.04.2025 21:08Ви праві, відстань, все-таки, повинна якась бути. В моєму випадку це десь 110см.Kamikadzon: ↑ 03.04.2025 20:58тому і дивуюся як такі великі монітори можна використовувати на столі
-
Rhizone
Member
- Откуда: Житомир
Так, цього якраз достатньо.Kamikadzon: ↑ 03.04.2025 21:09на 43 дюймах?
-
SergN
Member
- Откуда: Kyiv
Тоді це точно не 24" fhd. Якраз 27" qhd - це є початкова точка відліку сьогодні для процитованого.Kamikadzon: ↑ 03.04.2025 20:07хочу взяти нормальну річ на довгострокове використання
-
FxBoy
Member
- Откуда: Київ Україна
Це щоб постійно крутити головою туди сюди. І розминка і шия не затікає, і очні мязи працюють. )))Kamikadzon: ↑ 03.04.2025 21:09на 43 дюймах?
-
tablestikus
Member
- Откуда: Київ
Доїхала тут мені відяха з HDMI2.1 і я свій профільний MSI MPG 321URX QD-OLED завів на 240Гц. ух стало приємніше в вінді навіть просто сидіти
Відправлено через 31 секунду:
Відправлено через 31 секунду:
у мене три роки був 43 монітор і ніяких потреб в крутінні голови не булоFxBoy: ↑ 04.04.2025 10:06Це щоб постійно крутити головою туди сюди. І розминка і шия не затікає, і очні мязи працюють. )))Kamikadzon: ↑ 03.04.2025 21:09на 43 дюймах?
-
Neuromantic
Member
- Откуда: Харьков
Поки що дуже задоволений покупкою MSI Gaming G274QPX
Без битих пікселів і засвітів, глоу-ефект мінімальний, нвідіа г-сінк працює як треба.
Налаштування "з коробки" - таке собі, довелося довгенько крутити під себе, але результат сподобався!
Без битих пікселів і засвітів, глоу-ефект мінімальний, нвідіа г-сінк працює як треба.
Налаштування "з коробки" - таке собі, довелося довгенько крутити під себе, але результат сподобався!
-
D1mon4eg7
Member
Додам інфо(раптмо комусь буде корисно): на даний момент маю в користуванні 2 роки AIMOS AM-KVM 201CL. Якість зображення по HDMI він не ріже. Монітор працює на 100 мгц. Якщо комусь та інфа буде цікава, то пізніше обновлю ще результат роботи з новим свічом для монітора, бо в планах купити з підтримкою DP і ще мб з якимось плюшкамиD1mon4eg7: ↑ 02.04.2025 22:28Вдячний обом за лінки та підказки. В мене останнє питання із серії "а як буде краще"walkman3000: ↑ 02.04.2025 13:51
Саме для цього топ за свої гроші modelname сяомі
DisplayPort: до 3440×1440/180 Гц
HDMI: до 3440×1440/100 Гц
Монітор вже описав. На ПК(домашній) displayport є, на ноуті(робочий) - тільки hdmi. Власне, раніше на старом моніку собі перемикався між ноут/пк через KVM switch, а тепер - питання в кабеляъ/перехідниках
-
walkman3000
Member
це ж купа грошей будеD1mon4eg7: ↑ 06.04.2025 09:31бо в планах купити з підтримкою DP і ще мб з якимось плюшками
-
D1mon4eg7
Member
Алік,50-60 баксівwalkman3000: ↑ 06.04.2025 09:52це ж купа грошей будеD1mon4eg7: ↑ 06.04.2025 09:31бо в планах купити з підтримкою DP і ще мб з якимось плюшками
-
walkman3000
Member
4K@60Hz?
-
Target
Junior
- Откуда: Харьков
Спустя полтора года MSI G274QPF QD пошел черными горизонтальными полосами снизу. Сервис Розетки вернул деньги.
Что есть интересного в районе 12к как альтернатива? (не учитывая копию MSI MAG 274QRF-QD E2)
Или, мб , есть что то дешевле и сердитее, чтобы взять два одинаковых на 18к грн?
Что есть интересного в районе 12к как альтернатива? (не учитывая копию MSI MAG 274QRF-QD E2)
Или, мб , есть что то дешевле и сердитее, чтобы взять два одинаковых на 18к грн?
-
den55den
Member
- Откуда: Одесса
якщо є 18к то я б подивився в сторону )))Target: ↑ 08.04.2025 10:13 Спустя полтора года MSI G274QPF QD пошел черными горизонтальными полосами снизу. Сервис Розетки вернул деньги.
Что есть интересного в районе 12к как альтернатива? (не учитывая копию MSI MAG 274QRF-QD E2)
Или, мб , есть что то дешевле и сердитее, чтобы взять два одинаковых на 18к грн?
Xiaomi Mini LED Gaming Monitor G Pro 27i
AOC Q27G3XMN
-
heidfeld
Member
- Откуда: деревня скрытая в листве
такой бери https://hotline.ua/computer-monitory/ii ... 770qsu-b6/Target: ↑ 08.04.2025 10:13 Спустя полтора года MSI G274QPF QD пошел черными горизонтальными полосами снизу. Сервис Розетки вернул деньги.
Что есть интересного в районе 12к как альтернатива? (не учитывая копию MSI MAG 274QRF-QD E2)
Или, мб , есть что то дешевле и сердитее, чтобы взять два одинаковых на 18к грн?
или если нужна регулируемая по высоте нога https://hotline.ua/computer-monitory/ii ... 770qsu-b6/
https://hardwareand.co/dossiers/periphe ... hez-iiyama
https://comfy.ua/monitor-igrovoj-iiyama ... tzyvy.html
-
Target
Junior
- Откуда: Харьков
та нужен второй мон еще, поэтому либо два одинаковых, либо один норм и второй самый дешман 2кden55den: ↑ 08.04.2025 10:20 якщо є 18к то я б подивився в сторону )))
спасибо, гляну, на ноги все равно, на кронштейн двойной цепануheidfeld: ↑ 08.04.2025 10:27
такой бери https://hotline.ua/computer-monitory/ii ... 770qsu-b6/
или если нужна регулируемая по высоте нога https://hotline.ua/computer-monitory/ii ... 770qsu-b6/
-
Beardo88
Junior
Вже давно приглядаюсь до https://hotline.ua/ua/computer-monitory ... 27gs75q-b/
Але якщо чесно ще вагаюсь, реальних відгуків по ньому дуже мало та і не зрозуміло чи вартує звязуватись з LG.
Також ще придивляюсь до https://hotline.ua/ua/computer-monitory ... m2n550000/
Обидва монітори в живу побачити немає змоги, щоб візуально їх порівняти
Але якщо чесно ще вагаюсь, реальних відгуків по ньому дуже мало та і не зрозуміло чи вартує звязуватись з LG.
Також ще придивляюсь до https://hotline.ua/ua/computer-monitory ... m2n550000/
Обидва монітори в живу побачити немає змоги, щоб візуально їх порівняти