Шоби було швидке, велике, дороге і багато жерлоClockedToTheMax: ↑ 31.03.2025 18:57 Чотири тисячі долларів. Добряче. Швидка. Велика. Жере. Нащо воно?
Новости
Последние статьи и обзоры
Огляд та тестування відеокарти ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5090 32GB OC Edition. Порівняння з GeForce RTX 4090 та іншими опонентами
-
yariksom
Member
-
Enjthesilence
Member
та й жере і що з того? багато хто дивиться на вт\фпс? он мідли конкурента жруть більше 400вт і що тепер? на енергоефективність багатьом начхати. нормальна цеглинка така.ClockedToTheMax: ↑ 31.03.2025 18:57 Чотири тисячі долларів. Добряче. Швидка. Велика. Жере. Нащо воно?
-
Геральт
Member
- Откуда: з Рівії
leif
Цей самий фокус і на 150к діє
Цей самий фокус і на 150к діє
-
leif
Member
Геральт
Хочеш — купуєш, не хочеш — не купуєш. Я не так щоб раціональна людина в подібних моментах (хто сидить в різних гілках форуму той розуміє про мова
) і я можу собі і за 150 купити, але не хочу. Так що якось твоя теорія не злетіла в моєму випадку))
Хочеш — купуєш, не хочеш — не купуєш. Я не так щоб раціональна людина в подібних моментах (хто сидить в різних гілках форуму той розуміє про мова
-
Ektalion
Member
Головне не зупинятись і робити касу Хуангу, щоб далі підвищував ліміт цін.leif: ↑ 31.03.2025 19:09 Хочеш — купуєш, не хочеш — не купуєш. Я не так щоб раціональна людина в подібних моментах (хто сидить в різних гілках форуму той розуміє про мова) і я можу собі і за 150 купити, але не хочу. Так що якось твоя теорія не злетіла в моєму випадку))
Последний раз редактировалось Ektalion 31.03.2025 19:12, всего редактировалось 1 раз.
-
Enjthesilence
Member
коли конкуруєш сам з собою, можна і за 200 продавати.Геральт: ↑ 31.03.2025 19:00Непогано так віконечко зсунули. Вже 90к за шмат текстоліту ніби як і нормаleif: ↑ 31.03.2025 18:04
ну тищ за 90 гривнів, то цілком собі можна було б і взяти сабж. а за 150+, то вже вибачайте, графоній і володіння топовою картою стільки не коштують. для мене принаймні.![]()
-
gen0diy
Member
- Откуда: Kyiv
Именно так, когда я в розетке брал геймрок ОС за 69,5 то простой геймрок был 68,5, а без ргб подсветки 66кleif: ↑ 31.03.2025 18:47 viewtopic.php?p=3915172#p3915172
Ось людина купила свою за 67, пам'ятає по 65. Було було.
Відправлено через 22 секунди:
Я теж пам'ятаю
А в стремных магазинах еще минус 1-2к к цене на тот момент.
-
Martix
Member
- Откуда: из прошлого...
Графики выглядят так, как будто 7800X3D невывозит. Разница между QHD и 4К по фпс совсем небольшая.
-
Enjthesilence
Member
Martix: ↑ 31.03.2025 19:31 Графики выглядят так, как будто 7800X3D невывозит. Разница между QHD и 4К по фпс совсем небольшая.
-
nikolaiii
Member
Enjthesilence
5800x3d все ще добре виглядає.
5800x3d все ще добре виглядає.
-
Enjthesilence
Member
царь-камінь серед ігрових
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Касу Хуангу робить ШІ, а геймери – то таке, лише на кишенькові витрати. Менше купуватимуть – менше доведеться Жупану марнувати дефіцитні пластини на ті нещасні відеокарти.Ektalion: ↑ 31.03.2025 19:12 Головне не зупинятись і робити касу Хуангу, щоб далі підвищував ліміт цін.
-
MessiaH
Member
Robostyle: ↑ 31.03.2025 17:52Когда будут тесты с Path Tracing? Хоть один тайтл
Анал Вейк 2 тестил на 4090 с длсс на качество и fg, на 5090 +/- такой же фпс без апскейлов, но с одним фреймгеном
Последний раз редактировалось MessiaH 31.03.2025 21:18, всего редактировалось 1 раз.
-
Enjthesilence
Member
давно собі взяв 5090? вітаю)MessiaH: ↑ 31.03.2025 20:50Robostyle: ↑ 31.03.2025 17:52Когда будут тесты с Path Tracing? Хоть один тайтл
статерний юе5 чекає на тебе
-
MessiaH
Member
Из приведенных в игре тестов ещё тестил Dragon age Veilguard, с лучами местами результат печален
Касаемо Avatara, в принципе играбельно с fsr3 frame generation, видос не делал ещё, но игру надо тестить в локациях где много травы, не помню как там миссия называется, что-то типа "Клан Странников", там на икране прилетаешь хрен знает куда и похоже на маковое поле, где впервые приручаешь местных лошадок. Вон там у меня на 4090 повна дупа была даже с фср 3 fg в 4к и без лучей. Вот эта локация
Отправлено спустя 10 минут 59 секунд:
Отправлено спустя 3 минуты 5 секунд:
Касаемо Avatara, в принципе играбельно с fsr3 frame generation, видос не делал ещё, но игру надо тестить в локациях где много травы, не помню как там миссия называется, что-то типа "Клан Странников", там на икране прилетаешь хрен знает куда и похоже на маковое поле, где впервые приручаешь местных лошадок. Вон там у меня на 4090 повна дупа была даже с фср 3 fg в 4к и без лучей. Вот эта локация
Отправлено спустя 10 минут 59 секунд:
Неделю, вообще брать не планировал и урвал по нормальной цене на перепродажу, но покупан падло отказался от сделки, а обратно сдать было нельзя уже. Раскрыл, попробовал и пока оставил себе, но может если найду кому впарить, то скину. Вообще цены с картами неадекватные конечно. 1080ти когда-то обошлась мне в районе 900 баксов и это было очень весьма, 2080ти вышла за космические 1200 мсрп, но стоила реально ещё дороже, цены на 3090 были космос из-за бума майнинга и 6900хт брал за 2к где-то. Через год за 2к взял 4090 и относительно 6900хт это был профит почти 2 кратный. А теперь 5090 урвал за 2750у.е. но относительно 4090 профит куда менее. Мне уже страшно представить сколько этот у...ан в кожанке запросит за 6090
Отправлено спустя 3 минуты 5 секунд:
Ты знаешь как ни странно, но статерры никуда не делись, но в 4к их стало может немного меньшеEnjthesilence: ↑ 31.03.2025 20:53статерний юе5 чекає на тебе
-
Shaolin_Style
Member
- Откуда: Wakanda
Отдал 63к за 4090 ventus, покупал в марте 23 года. Цены действительно тогда довольно быстро пришли в норму. По такой же логике 90-100к было бы нормально отдать за не топовою 5090 сейчас, но таких цен не будет и подавно.Enjthesilence: ↑ 31.03.2025 18:38
через який час після релізу? і знову ж таки там мсрп був 1600, а не 2к) я бачив по 75к, ну це десь нормальний прайс, вже 5080 в нас були за 56к, правда дуже швидко купили, зараз вантус за 59 можливо взяти.
У сабжа из обзора msrp 2000$, а по факту это почти 4.
Последний раз редактировалось Shaolin_Style 31.03.2025 21:51, всего редактировалось 1 раз.
-
Enjthesilence
Member
з 6090 буде боляче, так.MessiaH: ↑ 31.03.2025 21:15 Мне уже страшно представить сколько этот у...ан в кожанке запросит за 6090
я знаю, самі розробники юе5 визнали проблему зі статерами при компіляції шейдерів на ходу (https://www.unrealengine.com/en-US/tech ... he-problem), це місцеві хлопаки толерантні до такого, в них все плавно на картах 5 річної давнини, класика. Сам зараз після ксд2 проходжу сталкер2, це погано, дійсно.MessiaH: ↑ 31.03.2025 21:15
Ты знаешь как ни странно, но статерры никуда не делись, но в 4к их стало может немного меньше
Відправлено через 7 хвилин 52 секунди:
Я вірю, що через 5 місяців з виходу 4090 можна було взяти по акції за такий прайс. А в якому магазині брав?Shaolin_Style: ↑ 31.03.2025 21:47Отдал 63к за 4090 ventus, покупал в марте 23 года. Цены действительно тогда довольно быстро пришли в норму. По такой же логике 90-100к было бы нормально отдать за не топовою 5090 сейчас, но таких цен не будет и подавно.Enjthesilence: ↑ 31.03.2025 18:38
через який час після релізу? і знову ж таки там мсрп був 1600, а не 2к) я бачив по 75к, ну це десь нормальний прайс, вже 5080 в нас були за 56к, правда дуже швидко купили, зараз вантус за 59 можливо взяти.
У сабжа из обзора msrp 2000$, а по факту это почти 4.
мсрп він вендорів був тільки на першу партію, але так майже за 4к - це багацько. звичайно взяти європейський мсрп + 30% + націнка від вендора за конкретну модель + заробіток магазина і вийде далеко від мсрп вже. це такі реалії і судячи з 5000, вони такими залишаться, як у нвідії так і у радеона.
-
Shaolin_Style
Member
- Откуда: Wakanda
Enjthesilence
магазин рога и копыта "Euros" серяк из Польши, это был прям самый низ рынка из возможных вариантов на тот момент.
магазин рога и копыта "Euros" серяк из Польши, это был прям самый низ рынка из возможных вариантов на тот момент.
Да, из-за 4д шахмат Трампыни msrp уже не 2000, а $2,759.99, финальную цену с вилкой между 4000 и 4500 это правда все равно не оправдывает.мсрп він вендорів був тільки на першу партію, але так майже за 4к - це багацько. звичайно взяти європейський мсрп + 30% + націнка від вендора за конкретну модель + заробіток магазина і вийде далеко від мсрп вже. це такі реалії і судячи з 5000, вони такими залишаться, як у нвідії так і у радеона.
-
MessiaH
Member
не вижу смысла гнаться за "топовыми" версиями карт с одним и тем же чипом, особой разницы между ними не будет, у меня 4090 была от KFA2, одна из самых простых и нормально отпахала в стоке 2 года с хвостиком, пробовал её погнать и получил в сильной нагрузке аж целых 5 фпс сверху, да нахрен оно надо имея при этом риск угробить карту. В этот раз 5090 брал самую дешмарную, брал на перепродажу, сделка сорвалась, пришлось пока оставить себе, если бы взял какую-нибудь асус астрал или мси суприм Х, учитывая их разницу в цене, то наверное рвал бы себе волосы на причинном местеShaolin_Style: ↑ 31.03.2025 21:47По такой же логике 90-100к было бы нормально отдать за не топовою 5090 сейчас, но таких цен не будет и подавно.
Отправлено спустя 2 минуты 39 секунд:
та падонаг он редкостный, хрен с его тарифными сотрясаниями, что он вообще творит в такое сложное время, одним словом п...р оранжевыйShaolin_Style: ↑ 31.03.2025 22:15из-за 4д шахмат Трампыни msrp уже не 2000
-
revans
Junior
- Откуда: Біла Церква
Можна посилання на графік?.. Бо моя розігнана топ модифікація Sapphire Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24GB NITRO+ з + 50 ват до базового значення їсть тільки до 406 ват, коли будь яка модифікація 5090 до 600 ...Тому цікаво де взяли графік з 468 ват для 7900xtx.. напевно щось на воді?Enjthesilence: ↑ 31.03.2025 19:04та й жере і що з того? багато хто дивиться на вт\фпс? он мідли конкурента жруть більше 400вт і що тепер? на енергоефективність багатьом начхати. нормальна цеглинка така.ClockedToTheMax: ↑ 31.03.2025 18:57 Чотири тисячі долларів. Добряче. Швидка. Велика. Жере. Нащо воно?