daesz: ↑
15.01.2025 22:12
Kassatka: ↑
15.01.2025 22:03
Ну і для 5070 якби туди ще 4 гіга накинути врам
навіть за додаткову плату, то з радістю купив би, якщо моя відяха з приколами, куплена б/в після майнігу, остаточно дуба вріже.
Так за додаткову вже й накинули - називається 5070ті
У 5070 Ti забагато ядер і дуже великий TDP, мені така потужність не потрібна, достатньо було б просто додати 256 біт 16 Гб до 5070, або ж 192 біт 18 Гб на 3 гб чипах. І хай би навіть після цього відяха подорожчала на $100 як 4060 Ti і стала $619-649 MSRP. 5070 Ti це логічне продовження 4070 Ti, яка за голою продуктивністю дорівнює RTX 3090, котра є картою для 8K, мені для 4K 15-30 FPS геймінгу така продуктивність надмірна, і це дорогувато, клас ціни в 40K за RTX 4070 Ti Super. Цілком достатньо продуктивності нинішньої RX 6800, навіть RTX 4060 Ti 16 Гб з її прекрасною енергоефективністю, але там 128 біт та малий кеш, стрьомно. А от клас продуктивності x070 з не менше 192 біт та не менше 16 Гб, це вже в самий раз.
Хочеться також, щоб на робочому столі, при перегляді відео та в іграх з примітивною графікою з підключеним ТВ по HDMI споживання електрики було невеликим, вимушений був знизити герцовку на RX 6800 зі 120 Гц на 60 Гц, що дає економію більш ніж удвічі. Особливо актуально стає при відключеннях електрики та живленні з зарядної станції, та і так неприємно, що з потужнішою відяхою зразу платіжки за світло стали відчутно жирнішими.
Так 5070 з 12 Гб як гіпотетичний варіант не розглядаю, доступні варіанти для неквапливого 4K-геймінгу, це RTX 4060 Ti 16 Гб, RX 7800 XT, RX 4070 Ti Super з нинішнього покоління, 5070 Ti (дуже надмірна), RX 9070, знову дуже всрата гіпотетична 5060 Ti 16 Гб з нового покоління. Гіпотетична RTX 5070 (Super) з 16-18 Гб була б у самий раз.