Коли застаріє, то можно як гриль юзати

Дякуємо Капітан Очевидність! Щоб ми без вас робили) Хоча у часи 10ХХ серії, мобільні рішення майже дорівнювали десктопним.Royalfree: ↑ 24.12.2024 11:28 Игры маркетологов на интересах потребителей, ибо мобильная видеокарта не может тягаться с полноценной видеокартой. В данном случае RTX 5080 Laptop не равна полноценной RTX 5080 стационарного ПК.
16 теж. В мене омен на 1660 ti mobile - точно той самий чіп просто ліміти і частоти нижчі.NeoWar: ↑ 24.12.2024 11:33 Хоча у часи 10ХХ серії, мобільні рішення майже дорівнювали десктопним.
Я просто констатирую факт. Кошелек все-равно не мойNeoWar: ↑ 24.12.2024 11:33 Дякуємо Капітан Очевидність! Щоб ми без вас робили) Хоча у часи 10ХХ серії, мобільні рішення майже дорівнювали десктопним.
тому що на тих налаштуваннях, на яких зазвичай юзають ноутбуки без зовнішнього живлення інтел енергоефективніше, та й в іграх, які будуть на такому ноуті запускати взагалі пофіг на процderoill: ↑ 24.12.2024 19:47 Чому вони всі тільки інтел використовують? Якийсь треш.
Інтел і енергоефективніше в одному реченні не вживається, не смішітьoversteve: ↑ 24.12.2024 19:57тому що на тих налаштуваннях, на яких зазвичай юзають ноутбуки без зовнішнього живлення інтел енергоефективніше, та й в іграх, які будуть на такому ноуті запускати взагалі пофіг на процderoill: ↑ 24.12.2024 19:47 Чому вони всі тільки інтел використовують? Якийсь треш.
подивіться скільки інтели їдять в айдлі і з легким навантаженням на недоядра і порівняйте з амдackstarvinta: ↑ 25.12.2024 00:27 Інтел і енергоефективніше в одному реченні не вживається, не смішіть![]()
Ви споживання автомобілів також на холостому ходу порівнюєте?oversteve: ↑ 25.12.2024 00:38подивіться скільки інтели їдять в айдлі і з легким навантаженням на недоядра і порівняйте з амдackstarvinta: ↑ 25.12.2024 00:27 Інтел і енергоефективніше в одному реченні не вживається, не смішіть![]()
- спойлер
а по факту про процесори є що сказати? я розумію що інтели на повному розковбасі можуть жерти як не в себе, але це не відміняє того факту, що вони можуть бути більш економні під низьким навантаженням і в більшості віпадків ноути саме так і використовують без стаціонарного живленняackstarvinta: ↑ 25.12.2024 00:40 Ви споживання автомобілів також на холостому ходу порівнюєте?
Інтел це сміттєзвалище і це факт.oversteve: ↑ 25.12.2024 00:57а по факту про процесори є що сказати? я розумію що інтели на повному розковбасі можуть жерти як не в себе, але це не відміняє того факту, що вони можуть бути більш економні під низьким навантаженням і в більшості віпадків ноути саме так і використовують без стаціонарного живленняackstarvinta: ↑ 25.12.2024 00:40 Ви споживання автомобілів також на холостому ходу порівнюєте?
таке враження, що ви в очі довбетеся і не читаєте, на мою думку ноутбуки беруть для мобільності і можливості використання певний час без зовнішнього джерела живлення, мало хто бере ноут для того, щоб використовувати його під повним наватаженням від 80-99Вт батареї, бо він банально "здохне" за півгодини який би там процесор не був, в такому режимі це в основному браузер, офісна або схожа робота, простенькі ігри і тут інтел вирулюєackstarvinta: ↑ 25.12.2024 01:00 Якщо на вашу думку використання юзверями ноутбука зводиться до того, аби просто тримати його в простої - з вами все ясно - можете не продовжувати![]()
Сильно нижчим? Ви впевнені? Ось мобільна GTX 1080 https://www.notebookcheck-ru.com/NVIDIA ... 974.0.html з TDP до 200Вт, що мабуть значно нижче ніж TDP 175Вт для мобільної RTX 4080/90? Чи маєте на увазі співвідношення між теплопакетами десктопних і мобільних рішень? Тут дійсно пропорція змінилася. Думаю для мобільних рішень тільки водяне СО буде далі розвиватися. На моєму поточному ноуті водянка досить відчутно допомогає.
Якщо на вашу думку ресурсоємні застосунки користувачі ноутів запускають здебільшого під час роботи від АКБ - з вами все ясно - можете не продовжувати.ackstarvinta: ↑ 25.12.2024 01:00 Якщо на вашу думку використання юзверями ноутбука зводиться до того, аби просто тримати його в простої - з вами все ясно - можете не продовжувати![]()
Написав TBP а не TDP(це різні речі) маючи на увазі зміну 6-8pin PCI-e на новий 12VPWH чи як воно там.NeoWar: ↑ 25.12.2024 14:12Сильно нижчим? Ви впевнені? Ось мобільна GTX 1080 https://www.notebookcheck-ru.com/NVIDIA ... 974.0.html з TDP до 200Вт, що мабуть значно нижче ніж TDP 175Вт для мобільної RTX 4080/90? Чи маєте на увазі співвідношення між теплопакетами десктопних і мобільних рішень? Тут дійсно пропорція змінилася. Думаю для мобільних рішень тільки водяне СО буде далі розвиватися. На моєму поточному ноуті водянка досить відчутно допомогає.
Отправлено спустя 28 минут 16 секунд:Якщо на вашу думку ресурсоємні застосунки користувачі ноутів запускають здебільшого під час роботи від АКБ - з вами все ясно - можете не продовжувати.ackstarvinta: ↑ 25.12.2024 01:00 Якщо на вашу думку використання юзверями ноутбука зводиться до того, аби просто тримати його в простої - з вами все ясно - можете не продовжувати![]()