Фото «голого» процесора AMD Ryzen 7 9800X3D підтверджує зміни в новому поколінні 3D V-Cache

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

IvanCh: 28.10.2024 12:00так скоро прийдемо до сітуейшина коли в амд буде монолітний моноліт
а у інтела по 128 чиплетів
Чим менший кристал, тим менший відсоток браку, а отже і собівартість на площу. Економічно тупо вигідно розділяти монокристал на чіплети.
nikolaiii
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Борщ
І гігабайтовий 3дКеш на IOD. :idea:
IvanCh
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

lewerlin
я вкурсі які переваги у чіплетів а які у моноліту
Борщ
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

nikolaiii
Ну стосовно кешу на обох CCD є надія, що таки так зроблять, тип паче слухи були про це, + кеш пересадили під пузо CCD. Ну чекати залишилось недовго. Тоді можна буде повидаляти всі ці костилі з прив'язкою до нульового CCD, танці з віндовим шедулєром. :rolleyes:
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

IvanCh: 28.10.2024 12:54 lewerlin
я вкурсі які переваги у чіплетів а які у моноліту
У монолітна краще
- зв'язок між модулями.
- відводити тепло від здорового кристала набагато простіше . Наприклад споживання Райзенів менше, але відвести тепло складніше, бо мала пдоща.
maksim2020
Member
Аватара пользователя
Откуда: Sunshine State

Сообщение

Lorichic: 28.10.2024 10:43 Это хорошо, теперь он не будет отставать в неигровых сценариях от 9700x, и думаю не будет дропать частоты в грелках как 7800x3d
В яких-яких "грєлках"? :rolleyes:
Lorichic
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

maksim2020: 28.10.2024 14:07В яких-яких "грєлках"?
Прайм, y-cruncher
PCюк
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ребята, а есть кто из тех, кто всю жизнь покупал интел, но недавно перешел на АМ5? Скажите они так же глючат, или амуде уже стала стабильной как интел? А то интел уже не торт, но амуде всё ещё стремно покупать, нет доверия. Думаю, может пожертвовать производительностью ради стабильности или пора забывать про интел? Фанатов амэдэ просьба не беспокоить. Ставьте свои минусы.
Борщ
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

PCюк: 28.10.2024 14:18Скажите они так же глючат, или амуде уже стала стабильной как интел?
Глючать як моя колишня.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

lewerlin: 28.10.2024 12:40 Чим менший кристал, тим менший відсоток браку, а отже і собівартість на площу. Економічно тупо вигідно розділяти монокристал на чіплети.
Тільки це не зовсім так. Відсоток браку і собівартість площі залишаються тими самими, просто чиплетами зручніше оперувати і можна комбінувати різні техпроцеси.
З іншого боку, під з'єднання чиплетів треба відводити додаткову площу кремнію, з'являються нові операції на конвеєрі, а сама архітектура стає трохи повільнішою, ніж у вигляді моночипу.

Відправлено через 1 хвилину 48 секунд:
PCюк: 28.10.2024 14:18Ребята, а есть кто из тех, кто всю жизнь покупал интел, но недавно перешел на АМ5? Скажите они так же глючат, или амуде уже стала стабильной как интел? А то интел уже не торт, но амуде всё ещё стремно покупать, нет доверия. Думаю, может пожертвовать производительностью ради стабильности или пора забывать про интел? Фанатов амэдэ просьба не беспокоить. Ставьте свои минусы.
Інтел заради стабільності? Пан, мабуть, комік?
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

waryag: 28.10.2024 14:44Відсоток браку і собівартість площі залишаються тими самими,
На пластині "пляма" браку - і в брак іде, або вся площа чипа, або його ріжуть до бюджетки(якщо "пляма" дозволяє). У випадку з меншими чіпами, в нас буде замість одного бракованого, один бракований і один робочий. Це утрирувано, але суть така.
nikolaiii
Member
Аватара пользователя

Сообщение

PCюк
Ти останні кілька років де був? Проблемна 13-14 лінійки, також проблеми з новими процами. Щоб ще на АМД таке було, дякую, не треба.
KoB6acKa
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kharkiv

Сообщение

nikolaiii: 28.10.2024 14:56 PCюк
Ти останні кілька років де був?
якось швидко та просто ви всі "клюнули" на звичайного троля
PCюк
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ребята, просто проходите мимо. Я все ваши высказывания знаю наперед, читаю форум не один год. Меня интересует реальный опыт не фанатов.
Если кто не хочет здесь влезать в срачи, напишите мне в личку. Я вот на днях ролик посмотрел про баг с завышенной частотой и сбоем часов, который якобы амуда пофиксила, а он есть. Могу только представить что там ещё может быть. Поэтому, если есть реальный опыт и нет фанатского отношения, при котором все огрехи опускаются, то дайте мне знать. Не хочется купить, а потом продавать подешевке и брать интел.
AssayMAS
Member
Откуда: ][аркiв

Сообщение

думать о смерти интела преждевременно - там если патентами или лицензиями торговать то еще на год-два денег хватит на продолжения курса "успешного управления".
И всегда есть запретные приёмы в виде проц+ мощная втройка - мощнее чем у АМД... интел дала ПО что её ноутбучные процы со снятыми лимитами могут в декстоп и Китай их делает в большом количестве. В ноуте теплопакет i7 12 поколения менее 45Ватт, а в дестопе 70+Ватт и стабильно. То есть ниша впаянных в мать пред ТОП процов никем не освоена...
Деньги когда у интела закончатся - то пойдут "не сверх прибыльные" решения в разработку - о чем пипл просит и не получает от всех корпораций добра.
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

PCюк: 28.10.2024 14:18 Ребята, а есть кто из тех, кто всю жизнь покупал интел, но недавно перешел на АМ5? Скажите они так же глючат, или амуде уже стала стабильной как интел? А то интел уже не торт, но амуде всё ещё стремно покупать, нет доверия. Думаю, может пожертвовать производительностью ради стабильности или пора забывать про интел? Фанатов амэдэ просьба не беспокоить. Ставьте свои минусы.
Зараз за фактом так, що не приведи господь щоб АМД працювала так стабільно як Інтел - зараз стабільно у Інтел тільки споживання під пів кВт, та вихід з ладу процесорів, через баги, деградації та інші "покращення вже сьогодні".
Що стосується за раніше - у АМД реально були проблеми з першими БІОС, та деяких системних плат з працею портів, що виправлено у тих самих 2017-2018, але звичайно були кадри тупорилі, що не оновлювали БІОС, але хотіли щоб баг виправився сам якось, от від них у 99% випадків і йшов інфонегатив.
Ответить