Великий розпродаж ігор Warner Bros., Hogwarts Legacy подешевшала на 70%

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Lekrs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Пропоную обговорити Великий розпродаж ігор Warner Bros., Hogwarts Legacy подешевшала на 70%

Suicide Squad є сенс брати? Чи взагалі неграбильно?
Ainger
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

Lekrs: 25.10.2024 12:56 Suicide Squad є сенс брати? Чи взагалі неграбильно?
Отпусти и забудь :gigi:
wigar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Тільки цього гаріпотера по знижці нещодавно придбав і знов знижка, можливо навіть більша за попередню.
А запускав тільки піратку пару разів :gigi:
SmileKnight
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Lekrs: 25.10.2024 12:56 Suicide Squad є сенс брати? Чи взагалі неграбильно?
Я сьогодні купив :gigi: зараз пройду Black Myth: Wukong і спробую пограти Suicide Squad) Кажуть сюжет начебто непоганий (-_-)
WorthyWizard
Member

Сообщение

Lekrs: 25.10.2024 12:56 Пропоную обговорити Великий розпродаж ігор Warner Bros., Hogwarts Legacy подешевшала на 70%

Suicide Squad є сенс брати? Чи взагалі неграбильно?
Если себя ненавидишь, то да
анти__бот
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кропивницький

Сообщение

А хтось грав в Гарі Поттера на стім дек, як воно грати можна?
Lukash
Member
Откуда: Полтава

Сообщение

Що скажете за MIDDLE-EARTH™: THE SHADOW BUNDLE, наче хвалять, а я якось пропустив ці ігри.
Lekrs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Lukash: 25.10.2024 15:57 Що скажете за MIDDLE-EARTH™: THE SHADOW BUNDLE, наче хвалять, а я якось пропустив ці ігри.
Норм. Варто пограти, тим паче за таку ціну.
WorthyWizard
Member

Сообщение

анти__бот: 25.10.2024 15:29 А хтось грав в Гарі Поттера на стім дек, як воно грати можна?
Как раз на днях скачал, на всех низких + fsr quality 30-40 fps. Часто фризит когда подгружается новая локация, короче те же болячки что и на винде. Люди там лочат 30 фпс и так играют но отзывчивость управления при 40 фпс (с дропами) куда привлекательней
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Lukash: 25.10.2024 15:57 Що скажете за MIDDLE-EARTH™: THE SHADOW BUNDLE, наче хвалять, а я якось пропустив ці ігри.
Щось типу юбісофтівських: вишки, стелс, бійки, добивання
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Lukash: 25.10.2024 15:57 Що скажете за MIDDLE-EARTH™: THE SHADOW BUNDLE, наче хвалять, а я якось пропустив ці ігри.
Там геймплею годин на 20 максимум (в 1 частині, в другій десь 30 мб), історія нормальна і добре вписується у вселенну кільця (хоча обидві гри й не рахуються каноном), геймплей трохи одноманітний, але по тій ціні що за неї просять зараз - то не жалко й заплатити :)
ҐЯкщо вам подобається вселенна середзем'я - то буде цікаво.
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

Lukash: 25.10.2024 15:57 Що скажете за MIDDLE-EARTH™: THE SHADOW BUNDLE, наче хвалять, а я якось пропустив ці ігри.
Вони зайняли 3 та 7 місця серед всіх 24 ігор за всесвітом Володаря Перснів.
https://www.metacritic.com/pictures/lor ... t-to-best/

Відправлено через 15 хвилин 26 секунд:
В першій два регіони Мордора. В другій - багато різноманітних регіонів, кожний має свої особливості та власний шарм.
Орки іноді нагадують чорношкірих реперів зі своїх кліпів. Але це доречно, враховуючи насильницьку канву реп-культури.
Побачите декілька героїв з оригінальної книги.
MaxZema
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чорноморськ

Сообщение

А про Mad Max що скажете ? 90 позитивних відгуків на гру :eek: Шедевр ?
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

MaxZema: 25.10.2024 20:44 А про Mad Max що скажете ? 90 позитивних відгуків на гру :eek: Шедевр ?
Боївка батманівська. Є бричка. Якщо старий графоній не бентежить, можна брати. Не шедевр, але цілком пристойна.
Lekrs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

MaxZema: 25.10.2024 20:44 А про Mad Max що скажете ? 90 позитивних відгуків на гру :eek: Шедевр ?
Однозначно брати.
MaxZema
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чорноморськ

Сообщение

Ще таке питання не по темі "Великий розпродаж ігор Warner Bros., Hogwarts Legacy подешевшала на 70%" , але про смачну знижку :) Dying Light 2 можна брати (300грн) ? Гру відремонтували? Не гірше першої частини?
WorthyWizard
Member

Сообщение

WorthyWizard: 25.10.2024 17:25
анти__бот: 25.10.2024 15:29 А хтось грав в Гарі Поттера на стім дек, як воно грати можна?
Как раз на днях скачал, на всех низких + fsr quality 30-40 fps. Часто фризит когда подгружается новая локация, короче те же болячки что и на винде. Люди там лочат 30 фпс и так играют но отзывчивость управления при 40 фпс (с дропами) куда привлекательней
ps. Поставил Ascendio Portable мод, количество статтеров уменшилось кратно и производительность лучше стала, рекомендую
анти__бот
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кропивницький

Сообщение

WorthyWizard
Тільки що пограв трішки, поки що пробував в 40фпс 80гц налаштування змінив на фср 2.0 (баланс) + вимкнув розмиття в русі і зернистість. Також спробував поставити: постобработку, текстури, дистанцію і качество обитателей :rotate: на середній рівень, поки що політ нормальний інколи невеликі падіння фпс до 38
Ответить