25 найкращих горорів на думку IGN

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
cypherspy
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer: 25.10.2024 17:28Болгари ті ще фантасти
Від болгарської історії чомусь десь в Московії починається справжня паніка та підпал основ узького міра. Лише через це їй можна довіряти :popcorn:
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

cypherspy
А я вважаю що вірити не можна нікому. Особливо тим хто свого часу називався царством. Вони всі полюбляють красти до себе чужі заслуги.
Наприклад досі не відомо чи була та парочка взагалі хоч раз в Болгарії, або обмежилась тільки Македонією, і не сучасною Македонією, а грецькою.
cypherspy
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer: 25.10.2024 17:40персонажі Кирило і Мефодій є расовими греками з грецького міста родом і грецькою освітою
А батьки І. Франко були частково німцями, частково польсько-тюркською аристократією. Ой-вей, куди світ котиться.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

cypherspy
Батьки Франко могли були хоч південими в'єтнамцями, але жив він в Україні і освіту отримував україномовну. Відчуваєш різницю?

Відправлено через 2 хвилини 29 секунд:
cypherspy: 25.10.2024 17:35 Воно все чудово читається.
Ну то прочитай що тут написано, чудово ж читається.
спойлер
Изображение
cypherspy
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer: 25.10.2024 18:00 жив він в Україні і освіту отримував україномовну.
В Австрійській Імперії жив, а навчався в парафіяльній школі, тобто церковно-приходська (отакої), де навчився української, польської і німецької, причому на різних абетках. А в нас тут з переходом на латиницю навіть і не думають.

Відправлено через 59 хвилин 40 секунд:
Scoffer: 25.10.2024 15:13
SERGBILL: 25.10.2024 15:10взагалі за відмову від кирилиці
Підтримую. Виключно з практичною метою, а не через якісь там ідеології: задовбався перемикати розкладку клавіатури.
Цим власне можна підсумувати, що зволікання з переходом на латиницю, не відмова від історичних міфів про Київську хРущ з династією хРюриковичів з далеких болот, в тому числі, і призвело до нинішньої війни з кацапами. Це треба було робити ще у 90-их, коли за рахунок роззброєння спокійно можна було провести усі реформи :-/
Kashtan
Member
Аватара пользователя
Откуда: Яготин

Сообщение

Scoffer: 25.10.2024 15:47 А щодо звуків реально беріть і слухайте і почуєте, рано чи пізно. Англійська h сильно відрізняється віж нашої х.
Наприклад мені в нікчемському слові ich стабільно чується ішь, хоча ясен пень що ніяких шь там немає, але їхній отой дивний звук мозок без практики не сприймає. Рятує тільки те що нікчемської я не знаю і знати не хочу. А так би доволі тупо виглядав в спробі відтворити ці звуки.
В англійській враховуючи кількість акцентів на це давно не звертають уваги, але ж це не привід топити за безграмотність.
Ich як іш вимовляють баварці, решта німців - іх.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Kashtan
Це ти так думаєш. І мені так теж здається тому що слух не тренований і тренувати його мені на цю мову нафіг не вперлось. Але в реальності не такі звуки вони з себе видають :rotate: Немає там ні ш, ні х, що і зафіксовано в словниках.
https://www.dwds.de/wb/ich
Aussprache [ɪç]
Якщо зайдеш на IPA і спробуєш з'ясувати що ж це за звук такий, то виявиться шо різниця між цим дивним звуком і х рівно така ж сама як між українськими х і г але в протилежну сторону руху язика. :horror:
Ласкаво просимо в слухові галюцинації. :laugh:
Ответить