Огляд та тестування материнської плати ASUS ROG Maximus Z890 Hero для платформи Intel LGA 1851

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Пропоную обговорити Огляд та тестування материнської плати ASUS ROG Maximus Z890 Hero для платформи Intel LGA 1851

Дивишся на живлення цієї красуні від Асус і розумієш, що хлопці відверто так - "ось тепер вашому Інтел вистачить живлення, хоч кВт+!"
Nikolay Yeryomenko
Member

Сообщение

Захар Беркут: 24.10.2024 18:07Дивишся на живлення цієї красуні від Асус і розумієш
Что это только в музее Asus-а показывать.
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

P.S. Могли б одразу і результати ultra 285к викласти, а то два рази за хлібом ходити.
feniks_tm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

Захар Беркут: 24.10.2024 18:11 P.S. Могли б одразу і результати ultra 285к викласти, а то два рази за хлібом ходити.
Так вони ж там і є, в кінці) Шушуть, але що встигли.
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

feniks_tm: 24.10.2024 18:12
Захар Беркут: 24.10.2024 18:11 P.S. Могли б одразу і результати ultra 285к викласти, а то два рази за хлібом ходити.
Так вони ж там і є, в кінці) Шушуть, але що встигли.
Так бачу бачу, подяка Ярославу за трохи інсайдів, та можливість порівняти.
Nikolay Yeryomenko
Member

Сообщение

Да вот тесты:

Короче провал очередной.
Ghody
Member
Откуда: Израиль

Сообщение

Захар Беркут: 24.10.2024 18:11 P.S. Могли б одразу і результати ultra 285к викласти, а то два рази за хлібом ходити.
это нечто
Вложения
Screenshot 2024-10-24 183748.png
Telcontar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернiгiв

Сообщение

Ghody: 24.10.2024 18:39
Захар Беркут: 24.10.2024 18:11 P.S. Могли б одразу і результати ultra 285к викласти, а то два рази за хлібом ходити.
это нечто
Ніколи б не подумав, що буду сумувати за традиційними +5% від Інтела :eek:
Nortrom
Member
Аватара пользователя

Сообщение

это нечто
Изображение

1% :gigi:
Изображение
Volodya811
Member

Сообщение

Nikolay Yeryomenko: 24.10.2024 18:33
Да вот тесты:

Короче провал очередной.
Заради справедливості. Ніякого сенсу в переході на нову платформу, коли різниця у швидкості 10-20 і, навіть, 30% - немає. Потужності платформ останніх поколінь, що від Інтелу, що від АМД - достатньо для усіх задач. І чи буде в грі 200 фпс чи 250 фпс - це зовсім не критично, і не є аргументованою підставою для оновлення.
Інша справа, якщо оновлювати комп, якому уже понад 5 років. Тоді є сенс купувати нове покоління від Інтелу або АМД. Але, потрібно розуміти, що "прориви" плануються аж у 2026 році.
Lorichic
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Ghody: 24.10.2024 18:39это нечто
Ничего, обновы винды выйдут, биосами подправят, не будут деградировать уже прогресс
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Захар Беркут: 24.10.2024 18:11P.S. Могли б одразу і результати ultra 285к викласти, а то два рази за хлібом ходити.
Та залюбки, але ж я не індійський бог з 10 руками, не встигаю. В Україну ж семпли не за місяць до релізу потрапляють, а за кілька днів до зіркового часу, тестування кілька днів назад тільки почалось :gigi:
Коли спав NDA можу сказати що IGP Arc доволі крута:
спойлер
Screenshot (383).png
А коли підкинеш пам'ять та розгін до 2700 МГц по ядру то буде ще краще:
спойлер
Screenshot (606).png
Сам проц - я поки що нічого не хочу говорити, бо особисто все ще продовжую тестування в реальному часі, а статистика лише щойно стала відкритою. Мене бентежить жор через конектор живлення мат.плати, типу "я соромлюсь себе, я як кріса™ © піду в 2 години ночі до холодильника і з'їм тортик"...
спойлер
Screenshot (235).png
Screenshot (246).png
Screenshot (252).png
Це точно не буде "огляд який вчасно" через пів року, але і реакції мангуста не слід очікувати. Гадаю кінець жовтня.
Inqizitor2022
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Nikolay Yeryomenko: 24.10.2024 18:33
Да вот тесты:

Короче провал очередной.
285 в Старфилде неплохо себя показал. В остальных играх полный провал или как-то тянет. Homeworld 3 вообще лютое днище, я у себя его не ставил, поэтому ничего сказать по поводу 23 кадров не могу, но стрёмный продукт.
Поражает Вархаммер Спейс марин - полностью каличный походу, так как на 9950х фпс из-за честных 16 ядер должен зашкаливать, но нет, кто его делал - кривые руки оторвать срочно.
alexxusss
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Lorichic: 24.10.2024 19:02
Ghody: 24.10.2024 18:39это нечто
Ничего, обновы винды выйдут, биосами подправят, не будут деградировать уже прогресс
86нс затримку пам'яті біосом не підправиш :D
Piter Cantrope
Member
Аватара пользователя
Откуда: Калуш

Сообщение

StingerYar: 24.10.2024 19:08 Коли спав NDA можу сказати що IGP Arc доволі крута:
А коли підкинеш пам'ять та розгін до 2700 МГц по ядру то буде ще краще:
Прикольно :up: А у них всіх однаковa igp, у найпростіших core 5 теж?
FishNumberOne
Junior

Сообщение

Inqizitor2022: 24.10.2024 19:10
Nikolay Yeryomenko: 24.10.2024 18:33
Да вот тесты:

Короче провал очередной.
285 в Старфилде неплохо себя показал. В остальных играх полный провал или как-то тянет. Homeworld 3 вообще лютое днище, я у себя его не ставил, поэтому ничего сказать по поводу 23 кадров не могу, но стрёмный продукт.
Поражает Вархаммер Спейс марин - полностью каличный походу, так как на 9950х фпс из-за честных 16 ядер должен зашкаливать, но нет, кто его делал - кривые руки оторвать срочно.
Я честно манал вообще какие либо обзоры смотреть, пока контент у i2hard не появится. Уже сколько раз сталкивался с фиаско от других обзорщиков, чуть потерпеть есть возможность :D
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Piter Cantrope: 24.10.2024 19:43
StingerYar: 24.10.2024 19:08 Коли спав NDA можу сказати що IGP Arc доволі крута:
А коли підкинеш пам'ять та розгін до 2700 МГц по ядру то буде ще краще:
Прикольно :up: А у них всіх однаковa igp, у найпростіших core 5 теж?
Однакова 245К-285К, різниця 100 Мгц частоти ядра, у простіших типу 225 буде вже фізично інша.
Kashtan
Member
Аватара пользователя
Откуда: Яготин

Сообщение

Дякую за огляд.
Якщо поглянути професійних оглядачів - провал, інтелу кінець тощо.
Дивлюсь хвбот - рекорди за рекордами, кращий і за рептор і за граніт, і навіть за сапфір з його повноціннми 24 ядрами.
В сбр23 граніт ще бовтається, але впевнений що той останній відсоток різниці невдовзі закінчиться.
Volodya811
Member

Сообщение

Ось такі оцінки від людей на закордонних форумах:

Енергоспоживання справді знижено
Продуктивність ST є найкращою на даний момент у світі x86
Продуктивність MT чудова, і Skymont компенсував відсутність HT
Перевага CUDIMM споживається затримкою плиткової архітектури
Якщо ви не граєте на 4090 або граєте в 4K, ці ЦП і будь-який ЦП не матимуть значення
AMD виграє у всіх випадках, коли справа доходить до ігор
По суті, це гарні чіпи для робочих станцій початкового рівня, які достатньо добре підходять для графічних процесорів до 4070Ti Super або 4080.
Для всіх, хто використовує Raptor або Alder, ПРОПУСТИТИ
Однак фундамент не такий поганий, як я, можливо, його потрібно буде переглянути
Telcontar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернiгiв

Сообщение

Volodya811: 24.10.2024 21:31 Ось такі оцінки від людей на закордонних форумах:

Енергоспоживання справді знижено
Продуктивність ST є найкращою на даний момент у світі x86
Продуктивність MT чудова, і Skymont компенсував відсутність HT
Перевага CUDIMM споживається затримкою плиткової архітектури
Якщо ви не граєте на 4090 або граєте в 4K, ці ЦП і будь-який ЦП не матимуть значення
AMD виграє у всіх випадках, коли справа доходить до ігор
По суті, це гарні чіпи для робочих станцій початкового рівня, які достатньо добре підходять для графічних процесорів до 4070Ti Super або 4080.
Для всіх, хто використовує Raptor або Alder, ПРОПУСТИТИ
Однак фундамент не такий поганий, як я, можливо, його потрібно буде переглянути
Цікаво, що б сказали про АМД якби вона випустила покоління з негативним приростом :shuffle:
Ответить