Офіційні тести AMD Ryzen 7 9800X3D: у середньому на 8% швидше за Ryzen 7 7800X3D в іграх

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Liquidator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Volodya811: 24.10.2024 16:01
Liquidator: 24.10.2024 15:56

Не пишіть єрунди, мені особисто пофіг чи інтел чи АМД, я написав з чим я стикнувся і з чим морально так і не зміг змірится. Маючи поруч ноут на інтел і періодично (коли вимикали сівтло жорстко і надовго) працюючи на ньому і не стикаючись на ньому з такою проблемою взагалі, я себе так і не переконав в середині, шо це нормально, шо це особливість АМД і працювати з костилями це нормально;)
Фанати АМД пишуть "маячню", щоб виправдати себе перед своєю совістю. Адже, одна справа, коли вони, переважно сидять на Зенах 3600/5700, а інша справа, коли люди начитаються їхніх відгуків і купують собі "робочі станції" на АМД за великі гроші. А потім, нормальні люди або "кусають собі лікті" через "нюанси" від АМД, або все "ковтають" і перетворюються у фанатів АМД, агітуючи інших, щоб і інші собі таке купили :( Тоді на душі легше, що не один попав, а "разом нас багато!" :(
П.С. АМД можна брати, але треба знати про "нюанси". Але про ці нюанси мало хто говорить. А якщо хтось каже правду, то фанати АМД "закльовують".
Друже я тебе розочарую, в мене у роботі є робочі станції на серверних АМД і на Intel - там нема таких ньюансів які виникли у мене на доманньому ПК - НЕМА, там є свої ньюанси, але вони не такі і не з тим пов'язані. Можливо це локальний баг саме у роботі зпареного чіпсету X670E чи драйверів під нього, бо на сервеній платформі того ж покоління такої поведінки НЕМА, все працює адекватно.

Але я вже x870E, який є нащадком x670E - я не буду купувати, а шо буде далі буду дивитись, бо і інтел з вирізаним гіпертрейдингом і зменшеною кількістю потоків мені теж як би не камільфо, бо у моїх задачах віну буде тупо повільнішим і за попердника і тим паче за АМД..... так шо вибору то і нема особливо
Вложения
Снимок.PNG
Снимок экрана 2024-10-24 162259.png
Nuicer
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Liquidator
Була схожа проблема, не чистився сам кеш оперативної пам'яті. Так, допомагали костелі типу ISLC.
Як виявилось, проблема була в системі, при оновленні системи антивірус щось блокував, система ламалась.
Допомогло перевстановлення системи та оновлення без встановлення антивіруса. Більше з таким багом не зустрічався.
Liquidator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

mavrsmart: 24.10.2024 16:27
Liquidator: 24.10.2024 14:48 Якшо спрощено коли ти ставиш копіюватися десь 20-50 гіг крупних файлів з ССД на ССД, спочатку у процесі всього цоього дійства все копіюється у stend by list кеш оперативи, а потім іде вигрукзка з нього саме на ССД.... і у якийсь рандомний момент, десь коли кількість кешованого сягає 25-35 Гіг - швидкість вигрузки з нього тупо падає з 10 Гбайт\с до 100 Мбайт\с, що викликає тупняки всієї системи, і треба або вручну костиялми типу Emty stend by list або ISLC скидати цей кеш постійно на позначцы до 6-10 Гб, або чекати поки він доб'ється до максимуму і потім сам обнулиться, але цей усей проміжок часу він писатиметься з низькою швидкыстю 10 Мбайт\с, тобто якшо оперативи стоїть 64 Гб, то десь 30 Гб інфи буде добивати з пів хвилини, якшо ще більше оператив - то ще довше....... і вся ця гєморня мене здрала, АМД тупо не вміє адекватно працювати з оперативою
Це ж штатна робота SLC кешу любого ССД. Коли кеш ССД заповнюється, то швидкість ССД падає.

Изображение

Потрібно не весь комп міняти, а прикупити якісні ССД
Да ти шо..... друже коли кеш SLC закінчується - то швидкість запису звичайного ССД має бути\падати 1-2 Гб\с, а не у десять раз нижче (100 Мб\с) як у звичаного харда;) Так шо тут ти не у ті ворота вдарив :-/
AlexKuzovkov
Member

Сообщение

Liquidator: 24.10.2024 16:55
mavrsmart: 24.10.2024 16:27

Це ж штатна робота SLC кешу любого ССД. Коли кеш ССД заповнюється, то швидкість ССД падає.

Изображение

Потрібно не весь комп міняти, а прикупити якісні ССД
Да ти шо..... друже коли кеш SLC закінчується - то швидкість запису звичайного ССД має бути\падати 1-2 Гб\с, а не у десять раз нижче (100 Мб\с) як у звичаного харда;) Так шо тут ти не у ті ворота вдарив :-/
Що ти, з такими знаннями, робиш на оверклокерах???

Може падати хоч до 50МБ/с
mavrsmart
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Liquidator: 24.10.2024 16:55 Да ти шо..... друже коли кеш SLC закінчується - то швидкість запису звичайного ССД має бути\падати 1-2 Гб\с, а не у десять раз нижче (100 Мб\с) як у звичаного харда;) Так шо тут ти не у ті ворота вдарив :-/
Графік для кого я тут вложив?
Liquidator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Nuicer: 24.10.2024 16:49 Liquidator
Була схожа проблема, не чистився сам кеш оперативної пам'яті. Так, допомагали костелі типу ISLC.
Як виявилось, проблема була в системі, при оновленні системи антивірус щось блокував, система ламалась.
Допомогло перевстановлення системи та оновлення без встановлення антивіруса. Більше з таким багом не зустрічався.
Ну я антивірусів не використовую взагалі, бо все це іграшки для ламерів, шо не знають і не бачать шо у них запущено, та я не качаю шо не порібно і не лажу де не треба. Тобто одразу відкидаємо антивір, да я декілька разів пробував на голій системі БЕЗ нічого сугубо дрова і всьо - копіюється масив 500 Гб, в один момент хоп і та сама поведінка:( Лишається ISLC - воно реально допомагає, але я з ним морально не змірився ;)

Відправлено через 3 хвилини 46 секунд:
AlexKuzovkov: 24.10.2024 16:57
Liquidator: 24.10.2024 16:55

Да ти шо..... друже коли кеш SLC закінчується - то швидкість запису звичайного ССД має бути\падати 1-2 Гб\с, а не у десять раз нижче (100 Мб\с) як у звичаного харда;) Так шо тут ти не у ті ворота вдарив :-/
Що ти, з такими знаннями, робиш на оверклокерах???

Може падати хоч до 50МБ/с
Може падати і нижче, але не при лінійному копіюванні великих (по 30 Гб файлів) файлів з ТОП ССД на ТОП ССД

Відправлено через 1 хвилину 5 секунд:
mavrsmart: 24.10.2024 16:57
Liquidator: 24.10.2024 16:55 Да ти шо..... друже коли кеш SLC закінчується - то швидкість запису звичайного ССД має бути\падати 1-2 Гб\с, а не у десять раз нижче (100 Мб\с) як у звичаного харда;) Так шо тут ти не у ті ворота вдарив :-/
Графік для кого я тут вложив?
в мене ця картинка не відкривається твоя
Последний раз редактировалось Liquidator 24.10.2024 17:13, всего редактировалось 1 раз.
mavrsmart
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Изображение
Liquidator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Ну так там вже у тебе показано два види ТЛС і дешева КуЛС, от у мене усі ССД рівня ентерпрайз - бо Fury Renegade і 990 Pro - верхній сегмент і вони відповідають рівню 1-2 Гб\с при досягненні межі SLC кешу ;)
Вложения
Снимок экрана 2024-10-24 171342.png
Последний раз редактировалось Liquidator 24.10.2024 17:19, всего редактировалось 1 раз.
Spiryt
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Интел выпускает поколение на 5% быстрее предыдущего - мусор
АМД выпускает поколление на 8% бытрее предыдущего - эмейзинг :gigi:
Liquidator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Ну так там вже у тебе показано два види ТЛС і дешева КуЛС, от у мене усі ССД рівня ентерпрайз - бо Fury Renegade і 990 Pro - верхній сегмент і вони відповідають рівню 1-2 Гб\с при досягненні межі SLC кешу ;)
Inqizitor2022
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Захар Беркут: 24.10.2024 15:36 Liquidator
Вибачайте - але наче ж не з нубом спілкуюсь, щось ви розумієте, оце страждаєте 1+ рік, замість того щоб утворити правило з тригером, прикрутити його у авто, та забути давно?
Ну якщо у вас таке специфічне використання, а такий баг трапився індивідуальний?
Это не индивидуальный баг, я такое видел на 5950х процессоре когда собирали платформу. Человек зачем то на АМД (не нужно было этого делать) засунул 2 Pcie SSD диска в материнскую плату и решил, что вот теперь заживёт спокойно. Понятно, что так делать было нельзя. Но у Асуса при правильных дисках-флуктуациях пространства и желании это сделать было можно, тут индивидуально не повезло, хотя на любой платформе АМД лучше такое не делать. С юсб-с тоже лучше не втыкать устройства, дабы не словить глюки.
На АМД платформе можно:
1. Поставить 1 штуку PCie 4.0 диск и радоваться.
2. Поставить любые юсб-3.1 устройства в слоты матплаты сзади системника, кроме накопителей, с которыми могут быть проблемы. Мышки, принтеры, сканеры и прочая периферия - нормально будут работать в 3.1 слотах, но в 2.0 лучше не включать ничего.
3. Поставить 1 юсб-с чего-то при выключенном системнике, включить, поработать и потом выключить системник и извлечь устройство. Накопители в 3.1 юсб примерно такой же сценарий, но с накопителя на накопитель 3.1 лучше ничего не копировать, скопировал на диск, выключил ПК, извлёк накопитель, вставил другой, включил ПК, скопировал на накопитель инфу с диска.
С такими нехитрыми правилами проблем с АМД не будет точно. :up:
Liquidator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Spiryt: 24.10.2024 17:17 Интел выпускает поколение на 5% быстрее предыдущего - мусор
АМД выпускает поколление на 8% бытрее предыдущего - эмейзинг :gigi:
Не так - в многопотоке интел выпускает новое покление медленне предыдущего....
Inqizitor2022
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Volodya811: 24.10.2024 15:35Дякую за відповідь. Видно, що не дарма Інтел "годує" 10 тис. програмістів. Тому, і має "вилизану" платформу. Хоча, і на Інтелі, бувають нюанси. Але судячи з повідомлень на форумах - на порядок менше проблем, ніж з АМД.
Асус матплата + Интел - никаких проблем, кроме деградации процессора - не будет.
cspp
Junior

Сообщение

На равных частотах прирост вероятно три процента. Т.е. не считая разницы между бусинами в 5.0 и 5.2 на новом камне
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Inqizitor2022: 24.10.2024 17:20
Это не индивидуальный баг... - ...индивидуально не повезло...
Це птах, але не птах, тому що риба але комаха(с)

Liquidator: 24.10.2024 17:21
Spiryt: 24.10.2024 17:17 Интел выпускает поколение на 5% быстрее предыдущего - мусор
АМД выпускает поколление на 8% бытрее предыдущего - эмейзинг :gigi:
Не так - в многопотоке интел выпускает новое покление медленне предыдущего....
Ви нічого не розумієте! - Інтел відлизаний!
Тому АМД гірше! - У всесвіті блакитної лялечки.
alexxusss
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Spiryt: 24.10.2024 17:17 Интел выпускает поколение на -5% быстрее предыдущего - мусор
АМД выпускает поколление на 8% бытрее предыдущего - эмейзинг :gigi:
Fixed :gigi:
mrigi
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Liquidator: 24.10.2024 14:48ставиш копіюватися десь 20-50 гіг крупних файлів з ССД на ССД, спочатку у процесі всього цоього дійства все копіюється у stend by list кеш оперативи, а потім іде вигрукзка з нього саме на ССД.... і у якийсь рандомний момент, десь коли кількість кешованого сягає 25-35 Гіг - швидкість вигрузки з нього тупо падає з 10 Гбайт\с до 100 Мбайт\с
Погоняв 65 гігов туди-сюди з 970 evo plus на інший 970 evo plus, бачу переодичні просадки десь до 900МБ/c, але це не 100МБ/c. Інші диски, інша поведінка.
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

mrigi: 24.10.2024 18:42Погоняв 65 гігов туди-сюди з 970 evo plus на інший 970 evo plus, бачу переодичні просадки десь до 900МБ/c, але це не 100МБ/c. Інші диски, інша поведінка.
Я нагинав до пари мегабайт/с :gigi: . 200гіг збірка скайріму на 400к+ дрібних файлів - ото компу погано було :super: .
mrigi
Member
Аватара пользователя

Сообщение

lewerlin: 24.10.2024 19:20Я нагинав до пари мегабайт/с :gigi: . 200гіг збірка скайріму на 400к+ дрібних файлів - ото компу погано було :super: .
та да, багато маленьких файлів то ще той пейн_ін_зе_ес у копіюванні
Ответить