Офіційні тести AMD Ryzen 7 9800X3D: у середньому на 8% швидше за Ryzen 7 7800X3D в іграх

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
feniks_tm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

Захар Беркут: 24.10.2024 14:29 Дуже просто - стаєш навіженим блакитним фанатом та вигадуєш побрехеньки за АМД.
Або влаштовуєшся "працювати" в cpuuserbenchmark.
Последний раз редактировалось feniks_tm 24.10.2024 14:46, всего редактировалось 1 раз.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

FastBullet: 24.10.2024 13:33а як вийде вже 6060 чи 7060 з перфомансом від 4090,
Не вийде. У бюджетках нвідіа прогрес мінімальний, а місцями і деградація.
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

FreezerUA
Код, обробка відео, аудіо конвертація, ігри, рендер, модулювання, розкадрування та інше - продовж 7+ років на АМД, майже 3х років на з x3d - проблем не було.
Але було таке подібне, про що намагається розповісти той блакитний фанат, не в мене, а інколи траплялось при збірці, через нестабільну ОЗП, тупо міняєш її і о чудо система працює без зауважень, затримок та ривків. Стикнувся з подібним разів 5-6, а збирав я систем багато як на Інтел так і на АМД, так от і на Інтел таке трапляється, що наче і помилок немає, і ігри не вилітають, але реально як напад епілепсії у комп'ютера, міняєш ОЗП і все ОК стає.
Earanak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

Про прям статтеры/фризы на AMD не могу сказать что у меня были такие траблы на Zen1-2-3 :dontknow: Но вот некоторую тугость/вязкость системы я ощущал на AMD у 1700X и 2700X, после Broadwell-E i7-6800K. Но уже с 3950Х все вернулось на круги своя а с 5950Х еще отзывчивее система стала. Но фризов и статтеров ни на одном компе не припомню на AMD, хотя я играю частенько с графиком фреймтайма, да и сам чувствителен к этому делу. Думаю сейчас что у Интела что у АМД на современных системах никаких таких проблем и не должно быть :think:
Liquidator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Volodya811: 24.10.2024 14:17
Liquidator: 24.10.2024 14:07 Нє не не треба, вистачить цього бракодєлства від АМД...... для роботи ъх платформа не канає, платформа АМД тупо не вміє адекватно кеш-пам'ять працювати, швидкість вигрузки інфи з кешу оперативки на ССД тупо рандомно падає у 10 разів, при цьому усе фрізить жорстко, я грьобані півтора роки намагався поборотии цей баг платформи, навіть знайшов костиль ISLC який дещо зглажує цей еффект, але особисто втомився.... розбираю збірку на 7950x3D та X670E та собираю на INTEL 14900K\KS :lol:
Поясність, будь ласка, на прикладі. Як в роботі можна це помітити.
Якшо спрощено коли ти ставиш копіюватися десь 20-50 гіг крупних файлів з ССД на ССД, спочатку у процесі всього цоього дійства все копіюється у stend by list кеш оперативи, а потім іде вигрукзка з нього саме на ССД.... і у якийсь рандомний момент, десь коли кількість кешованого сягає 25-35 Гіг - швидкість вигрузки з нього тупо падає з 10 Гбайт\с до 100 Мбайт\с, що викликає тупняки всієї системи, і треба або вручну костиялми типу Emty stend by list або ISLC скидати цей кеш постійно на позначцы до 6-10 Гб, або чекати поки він доб'ється до максимуму і потім сам обнулиться, але цей усей проміжок часу він писатиметься з низькою швидкыстю 10 Мбайт\с, тобто якшо оперативи стоїть 64 Гб, то десь 30 Гб інфи буде добивати з пів хвилини, якшо ще більше оператив - то ще довше....... і вся ця гєморня мене здрала, АМД тупо не вміє адекватно працювати з оперативою

Виглядає це так https://sendvid.com/6dqlu4pe
Последний раз редактировалось Liquidator 24.10.2024 14:49, всего редактировалось 1 раз.
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Earanak
Все теж саме - налаштування ОЗП, повірте дуже допомагає.
Ще у часи перших Райзен це помітив, так з 7+ років використання АМД рахую що насправді на ньому 4+ реального використання, адже їба** москалі...
Inqizitor2022
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Liquidator: 24.10.2024 14:07 Нє не не треба, вистачить цього бракодєлства від АМД...... для роботи їхня платформа не канає, бо платформа АМД тупо не вміє адекватно кеш-пам'ять працювати, швидкість вигрузки інфи з кешу оперативки на ССД тупо рандомно падає у 10 разів, при цьому усе фрізить жорстко, я грьобані півтора роки намагався поборотии цей баг платформи, навіть знайшов костиль ISLC який дещо зглажує цей еффект, але особисто втомився.... розбираю збірку на 7950x3D та X670E та собираю на INTEL 14900K\KS :lol:
Матплата была наверное не от Асус, да? Ну тогда зачем пинать АМД платформу, если красный тим не умеет в нормальные чипсеты и нормальную поддержку PCIe для переферии, но в руках инженеров Асуса оно даже относительно вменяемо работает. Во всяком случае после выходя Hero матплаты систему на АМД 5000 серии стало можно покупать и 7000 серия от АМД тоже на Асусе вполне себе нормально работает и ССД диск без всяких фризов нормально работает, помню даже в биосах матплат проблему с ссд фиксили специально. Не вижу никаких вопросов тащемта в этом. Я не спорю, что АМД всегда было всё кривое и косое, кроме как когда НВидия начала чипсеты под АМД делать - тогда были идеально стабильные системы на 939 сокете, а сами АМД обвязку делать никогда не умели, но, при этом, в последнее время - сочетание Асус+топовый чипсет АМД особо проблем не вызывает.
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Liquidator
Ну і? Ви показали працю дискового простору, до чого тут АМД?


Inqizitor2022
Придбав майже на старті Тайчі х370 - і по цей час наче все гаразд, і без Асус.
Inqizitor2022
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Liquidator: 24.10.2024 14:48Якшо спрощено коли ти ставиш копіюватися десь 20-50 гіг крупних файлів з ССД на ССД, спочатку у процесі всього цоього дійства все копіюється у stend by list кеш оперативи, а потім іде вигрукзка з нього саме на ССД.... і у якийсь рандомний момент, десь коли кількість кешованого сягає 25-35 Гіг - швидкість вигрузки з нього тупо падає з 10 Гбайт\с до 100 Мбайт\с, що викликає тупняки всієї системи, і треба або вручну костиялми типу Emty stend by list або ISLC скидати цей кеш постійно на позначцы до 6-10 Гб, або чекати поки він доб'ється до максимуму і потім сам обнулиться, але цей усей проміжок часу він писатиметься з низькою швидкыстю 10 Мбайт\с, тобто якшо оперативи стоїть 64 Гб, то десь 30 Гб інфи буде добивати з пів хвилини, якшо ще більше оператив - то ще довше....... і вся ця гєморня мене здрала, АМД тупо не вміє адекватно працювати з оперативою

Виглядає це так https://sendvid.com/6dqlu4pe
Заходишь в свойства накопителя, клацаешь hardware -> properties -> Policies -> Enable write caching on the device - после этого при любом объеме данных не будет таких проблем
Chuhaister
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

victor75757: 24.10.2024 13:23
Chuhaister: 24.10.2024 12:53 Пропоную обговорити Офіційні тести AMD Ryzen 7 9800X3D: у середньому на 8% швидше за Ryzen 7 7800X3D в іграх

Чекаю 7 числа немов дня народження) Вся сбірка вже куплена крім цього камінчика :rotate:
Добрий день, поділіться будь ласка збіркою яку будете робити з цим камінцем)
Доброго дня
B650E Taichi
9800X3D
ROG Strix GeForce RTX 4080 SUPER
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x32Gb F5-6000J3040G32GX2-TZ5NR
Samsung 990 Pro 2TB
Arctic Liquid Freezer III 420
Корпус Antec Flux Pro Black
:beer:
Последний раз редактировалось Chuhaister 24.10.2024 15:04, всего редактировалось 1 раз.
Inqizitor2022
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Захар Беркут: 24.10.2024 14:55 Liquidator
Ну і? Ви показали працю дискового простору, до чого тут АМД?
На Интеле такое поведение невозможно, там нормально всё работает даже без включенного кэширования системой. Тут проблема именно с кривым чипсетом - дровами от АМД, которые в Асусе успешно пофиксили через биос.
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Inqizitor2022: 24.10.2024 14:59
Захар Беркут: 24.10.2024 14:55 Liquidator
Ну і? Ви показали працю дискового простору, до чого тут АМД?
На Интеле такое поведение невозможно, там нормально всё работает даже без включенного кэширования системой. Тут проблема именно с кривым чипсетом - дровами от АМД, которые в Асусе успешно пофиксили через биос.
Чому тоді в мене без "пофіксили" на Асрок Тайчі х370 такого немає, і не було?
Liquidator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Inqizitor2022: 24.10.2024 14:56
Liquidator: 24.10.2024 14:48Якшо спрощено коли ти ставиш копіюватися десь 20-50 гіг крупних файлів з ССД на ССД, спочатку у процесі всього цоього дійства все копіюється у stend by list кеш оперативи, а потім іде вигрукзка з нього саме на ССД.... і у якийсь рандомний момент, десь коли кількість кешованого сягає 25-35 Гіг - швидкість вигрузки з нього тупо падає з 10 Гбайт\с до 100 Мбайт\с, що викликає тупняки всієї системи, і треба або вручну костиялми типу Emty stend by list або ISLC скидати цей кеш постійно на позначцы до 6-10 Гб, або чекати поки він доб'ється до максимуму і потім сам обнулиться, але цей усей проміжок часу він писатиметься з низькою швидкыстю 10 Мбайт\с, тобто якшо оперативи стоїть 64 Гб, то десь 30 Гб інфи буде добивати з пів хвилини, якшо ще більше оператив - то ще довше....... і вся ця гєморня мене здрала, АМД тупо не вміє адекватно працювати з оперативою

Виглядає це так https://sendvid.com/6dqlu4pe
Заходишь в свойства накопителя, клацаешь hardware -> properties -> Policies -> Enable write caching on the device - после этого при любом объеме данных не будет таких проблем
Дружище, матплата именно асус рог герой - одна изсамых дорогих на рынке Украины и если бы все так было прсто - "включив одну галочку" все бы ождивало, то я бы об этом не писал наверное;)
На протяжении полутора года были испробованы варианты "со всеми вариациями галочек и без галочек", кучи вариаций настроек и т.д. и т.п., биосы все обновлены вплоть до последнего...... это все не работает на АМД нормально..... поэтому я решиль не играть далее "в полечи меня костылями" и тупо вернусь на интел для работы
Вложения
Снимок экрана 2024-10-24 145953.png
Последний раз редактировалось Liquidator 24.10.2024 15:10, всего редактировалось 1 раз.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

waryag: 24.10.2024 13:06
Azerty: 24.10.2024 13:03 у синтетичних тестах біля 30% різниця
Проци х800 х3д рідко купляють для рендеру.
7900х3д/7950х3д для рендеру і купляють тільки :D
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Liquidator
З огляду на симптоми - у вас може бути 2 причини, або та сама ОЗП, або баг дискової системи саме через пам'ять (ваші диски) з огляду з усього у вас не один диск, і вони чомусь туплять між собою, спробуйте повторити на інших або переключити з хабу чи на хаб групу.
Liquidator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Захар Беркут: 24.10.2024 15:09 Liquidator
З огляду на симптоми - у вас може бути 2 причини, або та сама ОЗП, або баг дискової системи саме через пам'ять (ваші диски) з огляду з усього у вас не один диск, і вони чомусь туплять між собою, спробуйте повторити на інших або переключити з хабу чи на хаб групу.
ОЗП не может, так как у меня вторая итерация оперативы, было 64 Гига двумя плнками (ну брал я 128 Гиг, но они выше 4800 неработали на этой платформе изначально в 4 слотах никак, поэтому я работадл на 2 слотах 64 Гига но на заявленной частоте 6000) кингстон на старте, потом я купил 2x48 Гб, которые работают до сих пор - поведение от смены памяти не изменилось вообще. Также был изначально лишь 1 ССД под систему 1 Тб + два харда по 4 ТБ, но после я выкинул ВСЕ харды и прешел на ССД волбще как класс - тупо купил 2x4 ТБ ССД +2 Тб под работу\паковку - И ОНО СЕБЯ ВЕЛО ТАК ВСЕГДА хоть 1 ССД был, хоть два хоть все сразу......работает работает рабтает - кеш стенд бай лист подзабился до половинки +- и пишите письма... в обычной работе ты не заметишь этовсе если юзать ОС для развлечений типа там сомотреть что-то в ютуюбчике, но в работе когда к примеру я сохраняю звук из адоба или пакую в матроску видеоконтент - я вижу что оно в 5-10 раз медленее пакует и сохраняет, то же при копировании больших файлов - копирование файлов просто показательно заметно...... я даже знаю как это все расшевелить моментально но это руками или костыkями типа ISLC - но я не хочу уже этго, мне надоело шевелить и расчухлять платформу ;) Я хочу чтоб оно просто работало как раньше, поэтому пересоберу на интел, благо есть рядом ноут на интел -там такой херни нет в работе:)
Последний раз редактировалось Liquidator 24.10.2024 15:25, всего редактировалось 1 раз.
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Liquidator
Тобто зачекайте - логічно якщо ви знаєте як, і розумієте.
То за логікою це софту проблема з 99% вірогідності, але винна АМД що ПЗ так зробили?
Ага ну зрозуміло, ну так коли стикнетесь з чимось іншим але на Інтел, що через ПЗ нюанси буде тупити, також будете страждати роками, та клясти вже Інтел?
Liquidator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Захар Беркут: 24.10.2024 15:24 Liquidator
Тобто зачекайте - логічно якщо ви знаєте як, і розумієте.
То за логікою це софту проблема з 99% вірогідності, але винна АМД що ПЗ так зробили?
Ага ну зрозуміло, ну так коли стикнетесь з чимось іншим але на Інтел, що через ПЗ нюанси буде тупити, також будете страждати роками, та клясти вже Інтел?
Вина явно в криво работающих дровах чипсета, которые криво работают под виндой и это нефиксится полтора года - значит пора на свалку истории
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Liquidator: 24.10.2024 15:19
Захар Беркут: 24.10.2024 15:09 Liquidator
З огляду на симптоми - у вас може бути 2 причини, або та сама ОЗП, або баг дискової системи саме через пам'ять (ваші диски) з огляду з усього у вас не один диск, і вони чомусь туплять між собою, спробуйте повторити на інших або переключити з хабу чи на хаб групу.
ОЗП не может, так как у меня вторая итерация оперативы, было 64 Гига двумя плнками (ну брал я 128 Гиг, но они выше 4800 неработали на этой платформе изначально в 4 слотах никак, поэтому я работадл на 2 слотах 64 Гига но на заявленной частоте 6000) кингстон на старте, потом я купил 2x48 Гб, которые работают до сих пор - поведение от смены памяти не изменилось вообще. Также был изначально лишь 1 ССД под систему 1 Тб + два харда по 4 ТБ, но после я выкинул ВСЕ харды и прешел на ССД волбще как класс - тупо купил 2x4 ТБ ССД +2 Тб под работу\паковку - И ОНО СЕБЯ ВЕЛО ТАК ВСЕГДА хоть 1 ССД был, хоть два хоть все сразу......работает работает рабтает - кеш стенд бай лист подзабился до половинки +- и пишите письма... в обычной работе ты не заметишь этовсе если юзать ОС для развлечений типа там сомотреть что-то в ютуюбчике, но в работе когда к примеру я сохраняю звук из адоба или пакую в матроску видеоконтент - я вижу что оно в 5-10 раз медленее пакует и сохраняет, то же при копировании больших файлов - копирование файлов просто показательно заметно...... я даже знаю как это все расшевелить моментально но это руками или костыkями типа ISLC - но я не хочу уже этго, мне надоело шевелить и расчухлять платформу ;) Я хочу чтоб оно просто работало как раньше, поэтому пересоберу на интел, благо есть рядом ноут на интел -там такой херни нет в работе:)
Liquidator: 24.10.2024 15:19...при цьому усе фрізить жорстко, я грьобані півтора роки намагався поборотии цей баг платформи...

Ні не бачите, що друге та перше не дуже поєднується?
Nikolay Yeryomenko
Member

Сообщение

Liquidator: 24.10.2024 15:03поэтому я решиль не играть далее "в полечи меня костылями" и тупо вернусь на интел для работы
Надо же как... Все тут пинают Intel, а ты прям рубанул правду... Мда

P.S. А так смотришь вроде счастливый пользователь AMD.
Последний раз редактировалось Nikolay Yeryomenko 24.10.2024 15:36, всего редактировалось 2 раза.
Ответить