Пропоную обговорити Огляд та тестування систем рідинного охолодження MSI MAG CoreLiquid I360 та MAG CoreLiquid I240
Дякую за огляд.
Арктік форева.
Це притому що береться друга модель, а не третя, котра градусів на 5 краща, ще й з 140мм вентиляторами котрі трохи гірші по шум/ефективність за 120мм своїх ж моделі (суб’єктивно, бо володію і тими і тими).
І до речі щодо співвідношення ефективність/шум - чому замість цього співвідношення кумедне оберти/ефективність? Доводиться самостійно рахувати співставлення щоразу.
Новости
Последние статьи и обзоры
Огляд та тестування систем рідинного охолодження MSI MAG CoreLiquid I360 та MAG CoreLiquid I240
-
Kashtan
Member
- Откуда: Яготин
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Взагалі не розумію, для чого робити порівняння обертів СО. Є два ключових показника: шум та температура.
-
yupi
Member
та и вообще нет ничего интересного в данных водянкахПо боках радіаторів нічого цікавого
-
zenka
Member
- Откуда: Киев
Є старий NH-D14, в якому варто замінити вертушки, що вийде приблизно вийде в 2к грн.
За цю ж доплату його можна поміняти на 240 версію з огляду.
В найближчий місяць планую щось зібрати на 13400/14400, або 7500, або взагалі 5700х.
Корпус не знаю ще який буде.
Підкажіть будь ласка, варто замінити вертушки чи взяти 240?
За цю ж доплату його можна поміняти на 240 версію з огляду.
В найближчий місяць планую щось зібрати на 13400/14400, або 7500, або взагалі 5700х.
Корпус не знаю ще який буде.
Підкажіть будь ласка, варто замінити вертушки чи взяти 240?
-
FunnyBear
Member
- Откуда: Київ
zenka
В цьому випадку - що для Вас важливіше: естетика - ставте СРО. Надійність, простота і, вірогідно, тиша(бо ноктуа не має помпи), - залишайте повітря.
В цьому випадку - що для Вас важливіше: естетика - ставте СРО. Надійність, простота і, вірогідно, тиша(бо ноктуа не має помпи), - залишайте повітря.
-
Sergey Lander
Junior
- Откуда: Украина
Тишу в даному випадку краще віднести до переваг СРО, а не повітря. У разі ручного налаштування обертів помпа буде повністю безшумною у всіх сценаріях роботи при охолодженні 13400/14400.FunnyBear: ↑ 23.10.2024 17:14 В цьому випадку - що для Вас важливіше: естетика - ставте СРО. Надійність, простота і, вірогідно, тиша(бо ноктуа не має помпи), - залишайте повітря.
-
Nutbar
Member
- Откуда: Київ
Sergey Lander
Та помпа і без того майже безшумна в нормальних водянках, не тре нічого крутити. Дійсно дивно чути, що повітря буде тихішим, це точно не так.
Та помпа і без того майже безшумна в нормальних водянках, не тре нічого крутити. Дійсно дивно чути, що повітря буде тихішим, це точно не так.
-
CMEPTb_HD
Member
- Откуда: Харків
А що нового то від попередніх? Я розумію на фреоні вона була то да, а так ті же яйця тільки в профіль 
-
Afit
Member
- Откуда: Запоріжжя
Вот я не пойму этого идиотизма с таким нанесением пасты
Не ужели так тяжело нанести слоем по всей крышке, чтоб вот так часть с самыми горячими зонами не оставалась без термопасты? Ну если так сильно впадло и хочешь пафоса, то наноси капли примерно по центру каждого чиплета 
- Вложения
-
-
Polybius
Member
Це ж робиться щоб показати який прижим в основи, чи рівномірно по усій площі воно, чи ще як