Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Ответить
Автор
Сообщение
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

SERGBILL: 19.10.2024 23:05отож, а кожному звиздоболу на слово вірити теж в наш час неможна)
Повністю підтримую таку точку зору, усе треба пробувати самому, та перш за все важливий свій досвід, хоча є речі, які я не буду пробувати :gigi:
SERGBILL
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривой Рог

Сообщение

Radio Bay: 19.10.2024 23:52 хоча є речі, які я не буду пробувати :gigi:
от тому ти будеш стверджувати, що все чуеш, а я буду стверджувати, що ніхто не чує))) це як спір віруючого з атеїстом) один - покажи бога, а інший - а ти повір в нього і відчуєш)
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

SERGBILL: 20.10.2024 00:00от тому ти будеш стверджувати, що все чуеш, а я буду стверджувати, що ніхто не чує)))
Вперед, ти можеш навіть стверджувати, що різниці між цапами нема, Земля плоска, американці не були на місяці, та расія непереможна, та що "Кинжал" не можливо збити. Мені нікому нічого доводити не требі, ми з Остіном на двох обговорили враження, він сказав що його схожі, усе, ти до цього діскусу під тегом [offtop] не маєш відношення, вважаєш, що не можливо почути, та й вважай далі. Кожен хто хоче може взяти треки віще, та порівняти сам, щоб мати свою думку, пропоную розжати у вав :)

Ціла індустрія хайрезу вже розвивається у світі :)
SERGBILL
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривой Рог

Сообщение

Radio Bay: 20.10.2024 00:17 Вперед, ти можеш навіть стверджувати, що різниці між цапами нема, Земля плоска, американці не були на місяці, та расія непереможна, та що "Кинжал" не можливо збити. Мені нікому нічого доводити не требі, ми з Остіном на двох обговорили враження, він сказав що його схожі, усе, ти до цього діскусу під тегом [offtop] не маєш відношення, вважаєш, що не можливо почути, та й вважай далі. Кожен хто хоче може взяти треки віще, та порівняти сам, щоб мати свою думку, пропоную розжати у вав :)
Ціла індустрія хайрезу вже розвивається у світі :)
мені теж фіолетово, можеш доводити усе, що перелічив вище сам) індустрія хайрезу розвивається, лох не мамонт)
на лослес клубі регістрація тільки по коду запрошення, доречі, то ж "кожен взяти" не може. І порівнювати просто дві роздачі недоречно, може відрізнятися мастеринг, 16/44.1 має бути сконвертований з хайрезу, з яким порівнюється.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

SERGBILL: 20.10.2024 12:27на лослес клубі регістрація тільки по коду запрошення, доречі, то ж "кожен взяти" не може
Так, ти правий, соррі, можу викласти на Гуглдіск або Мету )

Відправлено через 1 годину 33 хвилини 42 секунди:
Так, абсолютно справедлива претензія від SERGBILL, що я дав лінки на ресурс із запрошенням, my bad, принято, виправляюсь. Link 1, Link2, виклав на mega.nz, там місця більше. Перевірив лінки у Фаєрфоксі у режимі інкогніто, информацию по медиафайлам дивлюся MediaInfo, якщо конвертувати в wav то XRecode III, знайти не проблема, але не проста софтина
l-m
Member

Сообщение

Eduard1980: 19.10.2024 21:32 вже раз тут доводив, що чую різницю між МП3, ААС, та ВАВ, були воплі що це не можливо у сліпому тесті.
Ну це легко.
А ВАВ від ФЛАК відрізниш? :rolleyes:
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

l-m: 20.10.2024 19:45А ВАВ від ФЛАК відрізниш?
То не візьмусь, сам би подивився на цього Бетмена златовухого :D
Rucha
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Radio Bay: 20.10.2024 20:21
l-m: 20.10.2024 19:45А ВАВ від ФЛАК відрізниш?
То не візьмусь, сам би подивився на цього Бетмена златовухого :D
Тобто теоретично припускаєш наявність різниці?
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Хтось там цікавився звідкіля берется хайрез, от гарна лаконічна відповідь на моє питання:
С лент, возможно даже в dsd. Дальше конверт и даунсэмпл в нужные значения. Это если старая классика. Современное в хайрезе и так пишут. Есть и недобросовестные лейблы, которые у себя апконверт делают.
Права на мастер звичайно належать видавництву, не автору. Здається першим автором, хто отримав такі права був Рей Чарльз, його протистояння з видавництвом описано у чудовому фільмі "Рей" (2004). Фільм супер. Купа премій абсолютно заслуговано. Стімінги можуть робити дунсемпл в залежності від підписки, наприклад, 24/96 -> MP3 320.

Як відрізнити був апскейл чи ні:
1. Порівняння 16/44 та хайрезу на слух, у разі сумнівів дивись п.2
2. Спертрограмма, наприклад, Spek
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

Rucha: 20.10.2024 21:27Тобто теоретично припускаєш наявність різниці?
Її там навіть теоретично немає. Бо Флак - просто архіватор для РСМ(як і будь який лозлесс)
Zigrig
Junior

Сообщение

Підкажіть по такому питанню. Брав у співробітника послухати Jbl Tour One. На усіх телефонах і на його китайському плеєрі звук просто шикарний. А от при підключенні до компа звучать як пятибаксовий китай, високих майже немає, звук якийсь розмазаний. До того ж компа підключались багато бездротових затичок від айподсів до дешевих оппо і всі шикарно грають. Може бути причина у відсутності aptx в JBL? Або підкажіть куди копати.
1A343
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Незнаю чому, але в мене були Трансценди які видавали нормальний звук тільки з MP3- шкою Трансценд.
Rucha
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Zigrig
Проблема в тому, що вінда має дуже початкову підтримку кодеку AAC. Є 2 рішення:

1. Купити Alternative A2DP Driver.

2. Відключити AAC кодек в вінді:

Код: Выделить всё

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\BthA2dp\Parameters]
"BluetoothAacEnable"=dword:00000000
Zigrig
Junior

Сообщение

Rucha
Тобто якщо навушники підтримують аптх, то все має бути добре?
Rucha
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Zigrig
До чого тут aptx? Проблема в AAC.
Zigrig
Junior

Сообщение

Rucha
Чому тоді немає подібної проблема у інших навушників, які підтримують аптх?
Rucha
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Zigrig
Тому що в них немає AAC.
Ответить