Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Ответить
Автор
Сообщение
pelia
Member
Аватара пользователя

Сообщение

JKrl: 17.10.2024 19:26 Я чот ссыкую андроид 15 накатывать пока
А чого його боятись, я ось на свій недобиток 7а поставив, як ребутався кожні декілька хвилин - так і далі ребутається :lol:
Але загалом по комментах люди пишуть що телефон став плавніше працювати, але то, можливо, ефект плацебо
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Pathfinder: 17.10.2024 17:02 Накину на вєнтилятор. Якраз поко обговорюють.
Причому з нашого ж форума у людини чиглюк чи здох, аналогічно до написаного.
пост с 4 пда :
Попал ко мне в ремонт Poco m3 - с диагнозом "глубокий разряд" - "невключайка". Почистил разъём type-c на всякий случай, и с ЛБП напрямую поднял аккумулятор до 30%, после чего зарядил с помощью 18w зарядного до 100%, и решил выключить, в итоге аппарат не включился, и выпал в режим edl (9008). Помогло вылечить: снял клемму аккумулятора и где-то в течении минуты нажимал кнопку питания, после чего аппарат включился, но до следующего выключения. Включаем после обесточивания и прошиваем полной прошивкой для своего аппарата, перед прошивкой обязательно сброс через recovery и после удачной прошивки сброс. Теперь и включается и выключается норм, подозрение на то что предыдущая Обнова криво установилась и несла свои баги с новые обновления. Возможно хватило бы и просто полного сброса, но заметил такой факт что в fastboot аппарат после прошивки стал определяться с приставкой _RU до этого стояла эта же прошивка, но прилетевшая по воздуху и тел определялся не так. Если кому помог: на здоровье. Остальных прошу не пинать, могу удалить пост, если уж напряг, всем добра✌️

https://4pda...
ПС: там тема брак и ремонт на 300 страниц, еще экран какой то отпаивают, жесть вообще
Ще від себе додам що був х3 в якому здох датчик наближення, а після десь півтора року почали вилазити глюки які обговорювали на PDA хоча до цього все було ок.
Там проблема була конретної моделі з конкретним одною фішкою. Фікситься це гривень за 600 в гарної мастерні за пів години :laugh: Це взагалі ніяк не виправдовує те що інженери зробили фейл... Там аппарати в EDL просто впадали і все :rolleyes:

Added in 2 minutes 54 seconds:
JKrl: 17.10.2024 19:26 Я чот ссыкую андроид 15 накатывать пока
Це більше схоже на feature drop чим на нову версію андроїду. Напевно все саме цікаве під капотом, але в цілому я навідь не знаю що там змінилося окрім деяких пунктів.
Pathfinder
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Сообщение

JKrl: 17.10.2024 19:26 Я чот ссыкую андроид 15 накатывать пока
Я оновився, вже три дні все норм. Ті додатки шо використовую працюють норм. глюків поки не було. 7про

Відправлено через 4 хвилини 16 секунд:
Donate: 17.10.2024 20:48 Там проблема була конретної моделі з конкретним одною фішкою. Фікситься це гривень за 600 в гарної мастерні за пів години :laugh: Це взагалі ніяк не виправдовує те що інженери зробили фейл... Там аппарати в EDL просто впадали і все :rolleyes:
Там весь час якісь проблеми. Був редмі нот 3 про, з магазу трабла 2% батареї. Через 2 роки скопитилася батарея, хоча 3 гіга памяті вже не витягувало Гапси.
Поко х3 було декілька варіантів дисплеїв, десь жовтіло, десь рожеве. В мене наче норм. Але датчик+почало глюкавити зв'язок і переключення нема є 4Г
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Pathfinder: 18.10.2024 14:33
Там весь час якісь проблеми. Був редмі нот 3 про, з магазу трабла 2% батареї. Через 2 роки скопитилася батарея, хоча 3 гіга памяті вже не витягувало Гапси.
Поко х3 було декілька варіантів дисплеїв, десь жовтіло, десь рожеве. В мене наче норм. Але датчик+почало глюкавити зв'язок і переключення нема є 4Г
Там проблеми як у всіх... У мене всі редмі Note 5 / Note 7 / Note 9 Pro / 9 Lite / 11T взагалі без проблем відпрацювали 3 роки. В цілому там основна проблема саме в ПО чим залізі
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

Donate: 18.10.2024 23:47
Pathfinder: 18.10.2024 14:33
Там весь час якісь проблеми. Був редмі нот 3 про, з магазу трабла 2% батареї. Через 2 роки скопитилася батарея, хоча 3 гіга памяті вже не витягувало Гапси.
Поко х3 було декілька варіантів дисплеїв, десь жовтіло, десь рожеве. В мене наче норм. Але датчик+почало глюкавити зв'язок і переключення нема є 4Г
Там проблеми як у всіх... У мене всі редмі Note 5 / Note 7 / Note 9 Pro / 9 Lite / 11T взагалі без проблем відпрацювали 3 роки. В цілому там основна проблема саме в ПО чим залізі
первый раз с тобой согласен :laugh: Даже сейчас вышел 14т про,экран думает 3 сек при перевороте ))
Maksimus8192
Member

Сообщение

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, с выбором телефона на данный момент. У меня сейчас OnePlus 9RT, но хочется что-то более интересное, обязательно от OnePlus, так как я обожаю эту марку. Какие модели вы могли бы порекомендовать?
Dark-seer
Member
Аватара пользователя
Откуда: Deutschland

Сообщение

Maksimus8192
iPhone 16pro ;)
Maksimus8192
Member

Сообщение

Dark-seer: 21.10.2024 12:18 Maksimus8192
iPhone 16pro ;)
дуже смішно
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

Maksimus8192: 21.10.2024 12:00 Добрый день! Подскажите, пожалуйста, с выбором телефона на данный момент. У меня сейчас OnePlus 9RT, но хочется что-то более интересное, обязательно от OnePlus, так как я обожаю эту марку. Какие модели вы могли бы порекомендовать?
Oneplus 13 скоро выйдет
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999: 21.10.2024 17:57Oneplus 13 скоро выйдет
вбивця флагманів (sic!)
Bender911
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Maksimus8192: 21.10.2024 12:00 Добрый день! Подскажите, пожалуйста, с выбором телефона на данный момент. У меня сейчас OnePlus 9RT, но хочется что-то более интересное, обязательно от OnePlus, так как я обожаю эту марку. Какие модели вы могли бы порекомендовать?
Дуже розмито описані крітерії "хочется что-то более интересное", так навряд вам хтось підкаже щось конкретне. Але якщо вам саме OpePlus потрібні, то обираєте свій бюджет і берете найкрутіший з них. Подивився фоткають вони не дуже, навіть топовий 12-й милить при поганому освітлені, але можливо вам камера не на стільки критична. Але в цілому гарні відгуки про 12-й.
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

leif: 21.10.2024 18:43
snapdragon999: 21.10.2024 17:57Oneplus 13 скоро выйдет
вбивця флагманів (sic!)
Какие то сомнения ?

Отправлено спустя 1 минуту 36 секунд:
Bender911: 21.10.2024 20:42 навіть топовий 12-й милить при поганому освітлені, але можливо вам камера не на стільки критична. Але в цілому гарні відгуки про 12-й.
Где он мылит ? Посмотри на 4пда есть сравнение с пикселем 7 про в теме ОР12 ,пиксель ему сливает по камере даже,про остальное я молчу вообще .Кстати уже вышла бета прошивка 15 андроид и профили volte для наших операторов завезли,киевстар и лайфсел,скоро появиться официально думаю.Тогда вообще будет топчик.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999: 21.10.2024 21:05Какие то сомнения ?
трохи є.
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

leif: 21.10.2024 21:13
snapdragon999: 21.10.2024 21:05Какие то сомнения ?
трохи є.
в чем именно ?вот твой флагман https://www.macrumors.com/2024/10/18/ip ... start-bug/
Как такое недоразумение вообще можно купить по такому космосу я не понимаю :laugh:
Последний раз редактировалось snapdragon999 21.10.2024 21:19, всего редактировалось 1 раз.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999
та все як завжди. щоб "вбити" флагманів в моєму розумінні потрібно, щоб на їхньому рівні або краще були: камера, софт, дисплей (аналог truetone є там?), матеріали та якість збірки, усілякі деталі типу динаміків/датчиків тощо.
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

leif: 21.10.2024 21:19 snapdragon999
та все як завжди. щоб "вбити" флагманів в моєму розумінні потрібно, щоб на їхньому рівні або краще були: камера, софт, дисплей (аналог truetone є там?), матеріали та якість збірки, усілякі деталі типу динаміків/датчиків тощо.
там все отличное и камера и софт и материалы и ip69 будет ,можно в чайнике кипятить.Дисплей пока не понятно либо ВОЕ Х2 либо от самсунг ,но он там шикарный будет .
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999: 21.10.2024 21:20там все отличное и камера и софт и материалы
слабо віриться, судячи з відгуків про попередніх "вбивць".

Відправлено через 44 секунди:
snapdragon999: 21.10.2024 21:20но он там шикарный будет
так аналог true tone буде там? він добре працює у цього бренду?
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

leif: 21.10.2024 21:23
так аналог true tone буде там?
що воно таке ?
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999: 21.10.2024 21:14вот твой флагман https://www.macrumors.com/2024/10/18/ip ... start-bug/
який жах. але я пам'ятаю, як ти минулого року мені тут скидав схожі посилання про страшний перегрів 15промакс. такий страшний, що я за рік його так ні разу не помітив :laugh: але може це тому, що у мене телефон в чохлі просто, можливо, там під чохлом портал в пекло, не знаю.
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

leif: 21.10.2024 21:25
snapdragon999: 21.10.2024 21:14вот твой флагман https://www.macrumors.com/2024/10/18/ip ... start-bug/
який жах. але я пам'ятаю, як ти минулого року мені тут скидав схожі посилання про страшний перегрів 15промакс. такий страшний, що я за рік його так ні разу не помітив :laugh: але може це тому, що у мене телефон в чохлі просто, можливо, там під чохлом портал в пекло, не знаю.
факт есть факт ,я ж не придумал это .Адаптивные цвета системы меняют цвет в зависимости от состояния устройства, времени и содержимого ,такая пурга у меня есть ,я отключил ))
Ответить