За підсумками року обсяги постачання OLED-моніторів зростуть на 181%

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
maxn
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

1234waltz: 17.10.2024 16:03 5 років назад брав IPS з 100% sRGB. Питання. Нащо мені його міняти.
Это вам в комфи с такими вопросами.
Lekrs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

maxn
Конкретно цей монітор не розглядав до покупки, 4к не потягну по залізу. Глянув огляд на ртінзі, пишуть що у нього з цим краще ніж у інших. На той асус що коштує 30к, який мене зацікавив, зустрічав не мало негативних відгуків стосовно vrr.
Kashtan
Member
Аватара пользователя
Откуда: Яготин

Сообщение

1234waltz: 17.10.2024 16:03 Не розумію хейтерів OLED екранів. Головна проблема не в самому OLED, а жлобстві деяких виробників, що пхають pwm. Вихід простий - не купувати шлак з мерехтінням, тільки Flicker Free. І тут вже ситуація цікавіша, бо значна кількість моделей це шлак з pwm (що в ноутбуках, що в моніторах, що на смартфонах, навіть в частині Пікселів це позорисько поставили).

Відправлено через 2 хвилини 42 секунди:
Геральт: 17.10.2024 15:54 Ні, одразу після гарантійного в утиль. Все одно за 3 роки щось нове придумали/покращили. А хто користується монітором, який його влаштовує, 15 років, той жмикрут і ретроград.
Пуск, до речі, можна переміщувати, хоч через день.
5 років назад брав IPS з 100% sRGB. Питання. Нащо мені його міняти на третій рік, якщо жодного вау ефекту новий дісплей, якщо я не споживаю на моніторі HDR контент (ну знаєте, тєлік є), а для роботи за монітором мені більше не треба?
Поцікавився. З олед кюдіолед 4к 240гц лише самсунг ж8 є з флікер фрі. І тут конфлікт інтересів - одним давай дп 2.1, ну от конче давай і все, і є одна модель на ринку, другим без білого субпікселя, вам з флікер фрі, ну а в монітор рейтінг переможець четвертий - мікростар 321.
Виходячи з усього - почекаю я років два три п'ять - поки 8к не вийде олед монітор. А потім чекатиму нормальних цін.
Последний раз редактировалось Kashtan 17.10.2024 16:14, всего редактировалось 1 раз.
maxn
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

А если по теме то до одного места в олед мониторе 100% sRGB, точность цветов, и тд и я бы даже хдр туда отправил.

Бесконечная контрастность, правильность темных сцен - вот что топ. Внезапно все игры стали очень красивыми, даже без новой видео карты, особенно те в которых на ипс экране кроме засветов ничего не видно было:).
Nutbar
Member
Откуда: Київ

Сообщение

DiSEqC: 17.10.2024 15:25 Головне питання, за 8-10 років ці екрани не вигорять в хлам?
Першим ділом вигорить Пуск і 3 кнопки у правому кутку вікна.
Може навіть раніше. Це дійсно величезний недолік. Але в мене і кола спілкування LCD моніки виходили з ладу набагато швидше. І в них підсвітка так само може острівками вигорати.
DiSEqC: 17.10.2024 15:25 По друге, як там справи з ШІМ?
Його нема, і щоб про це дізнатись ви могли б витратити 10 секунд часу.
DiSEqC: 17.10.2024 15:25 ОЛЕДу потрібно мати більшу бітність ніж він відображає щоб мати плавну градацію затемнення і не калічити зображення постерізацією.
Ну це ви взагалі просто видумали.
denizen
Junior

Сообщение

1234waltz
може щоб прибрати glow, bleeding?
MetalistForever
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

DiSEqC: 17.10.2024 15:25 Головне питання, за 8-10 років ці екрани не вигорять в хлам?
Першим ділом вигорить Пуск і 3 кнопки у правому кутку вікна.

По друге, як там справи з ШІМ?
ОЛЕДу потрібно мати більшу бітність ніж він відображає щоб мати плавну градацію затемнення і не калічити зображення постерізацією.
Горят через 5 лет в среднем ( и это еще не плохо ) раньше было хуже
maxn
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

Lekrs: 17.10.2024 16:12 maxn
Конкретно цей монітор не розглядав до покупки, 4к не потягну по залізу. Глянув огляд на ртінзі, пишуть що у нього з цим краще ніж у інших. На той асус що коштує 30к, який мене зацікавив, зустрічав не мало негативних відгуків стосовно vrr.
Я не про то что мой монитор самый красивый и удачный, я просто хочу понять что вы имеете ввиду под мерцанием подсветки ввр которое вас не устраивает.
Если я правильно понял то что это такое я описал выше, если я ошибаюсь - напишите.
Я к тому что если я правильно описал проблему, то эта проблема - не проблема вовсе . Частота выше 144 герц ограничивается или ручками, или производительностью самой видео карты т.к трудно на 2к и больше мониторе в обычной игре сделать больше 144 фпс на нормальных настройках графики.
Из реальных сценариев из тех что лезут мне в голову это дети наркоманы играющие в валорант или контр страйка с фпс 240+ и не ограничивают себе фпс потому что где-то прочитали что будет выше им пут лаг и их по этому будет легче убить ( а не потомучто у них руки кривые) - вот контрено эти персонажи могут вылезти за спецификацию адаптивной синхронизации, и словить мерцание подсветки. Если смотреть снизу то я не знаю кто играет с частотой меньше 30 чтобы вылезти за допустимую границу и словить мерцание, разве что какието раки которые сони плейн стейшен к монитору подключат с её хорошими ламповыми 30 фпс.
zmax
Member
Аватара пользователя
Откуда: Zp

Сообщение

Геральт: 17.10.2024 15:54Ні, одразу після гарантійного в утиль.

авто також в утіль кожні 100 тис км ?
Геральт: 17.10.2024 15:54Пуск, до речі, можна переміщувати, хоч через день.

:facepalm:
от автора "ви неправильно телефон тримаєте"
unique-neon
Member

Сообщение

Nutbar: 17.10.2024 15:06браузингом просто глаза выедает
Я впевнений на 100%, якщо перед вами вдень поставити 4к OLED монік і якісний IPS/VA
Я от бачу різницю, очі не виїдає, але олед мильніший в тексті
1234waltz
Member

Сообщение

maxn: 17.10.2024 16:13 правильность темных сцен - вот что топ
Ви тільки що описали один мій старий VA монітор, на якому були "чесні" темні сцени, ніякого глоу ефекту та флікер-фрі)) Правда на відміну від ОЛЕДів, ВА не вміло в повноцінне HDR та
не DCI-P3 там екзотика (якщо взагалі існувала).
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

1234waltz
zmax
спойлер
Изображение
maxn
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

1234waltz
та не ва це срань, там он хороший будет только если на рабочий стол черную картинку поставить и не играть на нем в динамике
Nutbar
Member
Откуда: Київ

Сообщение

unique-neon: 17.10.2024 16:42
Nutbar: 17.10.2024 15:06 Я впевнений на 100%, якщо перед вами вдень поставити 4к OLED монік і якісний IPS/VA
Я от бачу різницю, очі не виїдає, але олед мильніший в тексті
Цікаво. У вас woled чи qd-oled? Я як не придивляюсь до свого, але жодної мильності навіть на найменших/найтонших шрифтах не бачу. І от на rtigns дивлюсь порівняння, вони однаково високо оцінили шрифти на DELL з IPS та на цьому OLED.
maxn: 17.10.2024 16:52 там он хороший будет только если на рабочий стол черную картинку поставить и не играть на нем в динамике
І тільки під прямим кутом.
NiTr0
Member

Сообщение

Nutbar: 17.10.2024 16:16 Але в мене і кола спілкування LCD моніки виходили з ладу набагато швидше. І в них підсвітка так само може острівками вигорати.
ну если покупать китайнонейм и накручивать яркость до 100% - то да, может и за год сдохнуть.

а так-то до сих пор даже мониторы с лампами живее всех живых, не говоря о диодах. хотя у ламп срок службы лет с 8-10 типово.
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

1234waltz: 17.10.2024 16:03 Не розумію хейтерів OLED екранів. Головна проблема не в самому OLED, а жлобстві деяких виробників, що пхають pwm. Вихід простий - не купувати шлак з мерехтінням, тільки Flicker Free. І тут вже ситуація цікавіша, бо значна кількість моделей це шлак з pwm (що в ноутбуках, що в моніторах, що на смартфонах, навіть в частині Пікселів це позорисько поставили).

Відправлено через 2 хвилини 42 секунди:
Геральт: 17.10.2024 15:54 Ні, одразу після гарантійного в утиль. Все одно за 3 роки щось нове придумали/покращили. А хто користується монітором, який його влаштовує, 15 років, той жмикрут і ретроград.
Пуск, до речі, можна переміщувати, хоч через день.
5 років назад брав IPS з 100% sRGB. Питання. Нащо мені його міняти на третій рік, якщо жодного вау ефекту новий дісплей, якщо я не споживаю на моніторі HDR контент (ну знаєте, тєлік є), а для роботи за монітором мені більше не треба?
Якщо поставити найкрутіший з можливих IPS і нормальний олед - різниця буде колосальна, особливо в контрасті та чорному
Взяв собі з місяці 2 назад глянцевий олед https://www.rtings.com/monitor/reviews/ ... -xg27aqdmg, ну це просто кайф зображення і швидкість монітору, врр може мерехтіти при низькому та нестабільному фпс, хоча тут все індивідуально. Текст норм, різниці з IPS майже нема, якщо тільки впритул не дивитись, HDR контент - пушка
Input_Lag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Zaporizhzhya

Сообщение

Пока IPS стали доступными по цене широким массам прошло не менее 10 а то и 15 лет. Кто ожидает что OLED скоро сильно подешевеют то не стоит.
Nutbar
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Enjthesilence: 17.10.2024 17:24 Якщо поставити найкрутіший з можливих IPS і нормальний олед - різниця буде колосальна, особливо в контрасті та чорному
Ну, все ж таки існує MiniLED підсвітка у IPS та VA, з нею прям колосальної різниці не буде. Але коштують вони так само як олед і вибір моделей (особливо в Україні) надзвичайно обмежений.
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Nutbar: 17.10.2024 17:42
Enjthesilence: 17.10.2024 17:24 Якщо поставити найкрутіший з можливих IPS і нормальний олед - різниця буде колосальна, особливо в контрасті та чорному
Ну, все ж таки існує MiniLED підсвітка у IPS та VA, з нею прям колосальної різниці не буде. Але коштують вони так само як олед і вибір моделей (особливо в Україні) надзвичайно обмежений.
нормальній мінілед 2к 240гц коштує майже вдвічі дорожче за мій олед, де якість зображення на рівні, хоча ні, скоріше навіть гірше за олед і що найголовніше для мене це час відгуку монітора, мінілед - повільний. Єдиний мінус олед - це можливе вигорання, хоча тут купа функцій запобіганню цьому. Тєлік в мене 4 роки пропрацював, жодного вигорання
IronWithin
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Як власник тн, ва, ипс, олед прямо зараз, скажу що люди які негативно тут про олед кажуть скоріш за все їх тільки на ютубі бачили і повторюють як папуги слова недоблохерів, купуйте олед і радійте ось вам порада, ва стоїть друга в моєму списку по крутості, але там в мене тільки 144 гц і в швидких шутерах боляче… все :beer:
Ответить