Baldur's Gate 3, Disco Elysium та Elden Ring очолили список 100 найкращих ігор за версією PC Gamer

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Геральт: 15.10.2024 14:02
GreenMile: 15.10.2024 13:59 Може то не в гардеробі дрантя, а пан просто має спефічні смаки? Хоча от Вітчер 3, звідки у вас аватрака, на 6 місці, значить все ж таки з топом не все так погано
Відьмак двічі пройдений. По 3му колу в 2024 його грати? Чи може Doom (1993) спробувати? 10те місце як-не-як
А шо не так з Відмаком 3, які перепони пограти ще раз в 2024, якісь проблеми зі старими, але гарними іграми? Ви граєте для задоволення чи для статистики? Я он грав його кілька разів і після того ще перший і другий перепроходив підряд і знову третій з перенесенням сейвів із другого.
Ну ок те шо приблизно схоже на Відьмака по жанру: Елден рінг, РДР2, Контрол, АВ2, РЕ4, КП2077, ДС, ГоТ - все вже пограли?
ramm
Member
Аватара пользователя

Сообщение

heidfeld: 15.10.2024 13:51 типа Героев 5, NFS U2, квейк 4, космические рейнджеры 2.
Нішеві ігри навіть на свій час випуску, Q4 взагалі шутан гірше середнього.
Kassatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Курник під Києвом

Сообщение

Пролистав увесь список зі 100 ігор - в жодну з цих ігор по факту не грав по-справжньому, лише ненадовго пробував деякі і поки не зайшло, хоча по багатьом іншим іграм задр*чував дуже багато.
World of Warcraft прочитав, що схожий на Diablo, встановив, побачив що управляється через WASD і тут же миттєво видалив без бажання хоч коли-небудь повертатися.
Starcraft 1/2 поки що не пробував, наскільки чув вона погано для мене підійде зі швидкими битвами та поганими можливостями захищатися від рейдів.
Frostpunk стріми дивився, купив повну версію, але поки що руки не дійшли.
Stellaris інсталював, попробував поклацати, але поки на тому все й скінчилося.
Total War: Warhammer 3 купив повну на той момент версію, стравлював між собою армії ШІ в битвах за різні фракції, щоб погледіти як виглядають юніти, читав описи різних фракцій і розглядав командирів, клацав старти для різних фракцій, щоб бачити розмаїття доступних механік, а також різні стартові позиції на карті, розпочинав кілька кампаній, але далі кількох ходів і пари битв вручну діло не пішло, після багатьох діб у Rome: Total War таке модняве на Варскейпі не дуже заходить.
Civilization 5 не пробував, пробував шосту, поки не зайшло, покрокові стратегії мені поки що туго йдуть за виключенням ранніх Total War та Legion/Legion Gold, колись планую повернутися.
Cyberpunk 2077 багатенько дивився стріми, сюжет дуже цікавий, але сам у такий жанр очевидно грати не зможу, тому і не пробував інсталювати.
Відьмака 3 запускав, попробував побігати - не можу в такий жанр грати, а от сюжет у стрімах деж дуже цікавий.
Kerbal Space Program купив як любитель научпопу про космос, поки що не запускав.
Diablo 2 два рази себе насилував пробуючи почати грати, після Diablo 3 та 4 не грається, дуже негарна мінікарта навіть у ремастері, у сумку мало влазить, платні телепорти на базу взагалі нонсенс.
Doom Eternal один раз подивився по приколу стрім як одна дівчина грала і при цьому ще верещала коли дуже багато монстрів.
GTA 5/4/San Andreas скачував і інсталював сусідському хлопчику, трохи бачив як він грає, але сам в таке грати точно не хочу.
Crusader Kings 3 вже починав потроху займатися моддингом і вивчати його можливості, але поки що по-справжньому жодної катки не грав, багато грав і займався моддингом до попередньої CK2. По можливостям моддингу у CK3 є всі шанси бути в топі моїх найулюбленіших ігор, хоча дечого з CK2 їй дуже не вистачає, поки що Crusader Kings 3 це дуже свіжа гра, яка нещодавно вийшла (так, для мене це нещодавно), яка ще не дочекалася коли в мене настане період дуже активного моддингу, з якою мало ознайомився і яка ще дуже сильно змінить вигляд поки наблизиться до фіналу розробки.
Half-Life 2 не знаю, грав Half-Life 1 після купівлі першого компа і після цього відвернуло від усього жанру, коли не міг ніякою зброєю з усіх, що були в наявності, нанести хоч якоїсь шкоди якомусь босу-монстру.
Minecraft допомагав інсталювати сусідським дітям, у що там можна самому грати не уявляю.
Counter-Strike 2 допомагав встановити сусідському хлопчику десь напередодні як він мав перестати бути CS: Go і після того теж, по факту ненавиджу цю гру найбільше з усіх можливих, звісно сам грати не пробував і відео тут же скіпав, якщо випадково натрапляв, з компанією хлопців пробував давно десь у 2009 грати в CS 1.6, дуже незрозуміла гра починаючи з того, що неможливо розібратися де свої, а де чужі, тупо йшов вперед не прикриваючись як зомбі і намагаючись стріляти в будь-яку ціль, яку побачу, поки не вб'ють і поки не респавнюсь, звісно після цього більше до неї не повертався.

За інші ігри з цього списку по факту майже нічого не знаю.
Последний раз редактировалось Kassatka 15.10.2024 14:57, всего редактировалось 5 раз.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

GreenMile: 15.10.2024 14:22 Ну ок те шо приблизно схоже на Відьмака по жанру: Елден рінг, РДР2, Контрол, АВ2, РЕ4, КП2077, ДС, ГоТ - все вже пограли?
Ми мабуть в різних відьмаків грали. Або не так розуміємо слово "жанр". Бо навіть дуже приблизно шутери мені відьмака не нагадують. Як і згадані коридорки. З натяжкою Elden і то це соулс, просто у відкритому світі. Там зі спільного хіба що подібний (прилизно©) сетінг.

Зі списку все пограв, крім ГоТ. Не знаю, що мається на увазі. 2077 - теж двічі, btw.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Kassatka: 15.10.2024 14:28 Пролистав увесь список зі 100 ігор - в жодну з цих ігор по факту не грав по-справжньому, лише ненадовго пробував деякі і поки не зайшло, хоча по багатьом іншим іграм задр*чував дуже багато.
Специфічні у вас смаки))
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Геральт: 15.10.2024 14:40
GreenMile: 15.10.2024 14:22 Ну ок те шо приблизно схоже на Відьмака по жанру: Елден рінг, РДР2, Контрол, АВ2, РЕ4, КП2077, ДС, ГоТ - все вже пограли?
Ми мабуть в різних відьмаків грали. Або не так розуміємо слово "жанр". Бо навіть дуже приблизно шутери мені відьмака не нагадують. Як і згадані коридорки. З натяжкою Elden і то це соулс, просто у відкритому світі. Там зі спільного хіба що подібний (прилизно©) сетінг.

Зі списку все пограв, крім ГоТ. Не знаю, що мається на увазі. 2077 - теж двічі, btw.
Жанр у них один - екшнРПГ. Відмак 3 - той самий "шутер", як і Контрол, тільки з мечем замість пістолета і все. Навіть ті самі "відьмачі знаки" в Контролі є, які треба вкачувати і юзати окремо від основної зброї. Клікай@перекочуйся, все те саме. Так шо мені здається ви трохи не розумієте поняття жанру, бо сеттінг до жанру відношення не має жодного, як і коридорність чи відкритий світ.
Якщо вас влаштовують виключно ігри в жарні екшн-РПГ і так щоб сеттінг був схожий до Відьмака то так, таких ігор є небагато і вони тут не названі. Але це говорить лише про ваші дуже обмежені вподобання.
Kashtan
Member
Аватара пользователя
Откуда: Яготин

Сообщение

Kassatka: 15.10.2024 14:28 Пролистав увесь список зі 100 ігор - в жодну з цих ігор по факту не грав по-справжньому, лише ненадовго пробував деякі і поки не зайшло, хоча по багатьом іншим іграм задр*чував дуже багато.
World of Warcraft прочитав, що схожий на Diablo, встановив, побачив що управляється через WASD і тут же миттєво видалив без бажання хоч коли-небудь повертатися.
Starcraft 1/2 поки що не пробував, наскільки чув вона погано для мене підійде зі швидкими битвами та поганими можливостями захищатися від рейдів.
Frostpunk стріми дивився, купив повну версію, але поки що руки не дійшли.
Stellaris інсталював, попробував поклацати, але поки на тому все й скінчилося.
Total War: Warhammer 3 купив повну на той момент версію, стравлював між собою армії ШІ в битвах за різні фракції, щоб погледіти як виглядають юніти, читав описи різних фракцій і розглядав командирів, клацав старти для різних фракцій, щоб бачити розмаїття доступних механік, а також різні стартові позиції на карті, розпочинав кілька кампаній, але далі кількох ходів і пари битв вручну діло не пішло, після багатьох діб у Rome: Total War таке модняве на Варскейпі не дуже заходить.
Civilization 5 не пробував, пробував шосту, поки не зайшло, покрокові стратегії мені поки що туго йдуть за виключенням ранніх Total War та Legion/Legion Gold, колись планую повернутися.
Cyberpunk 2077 багатенько дивився стріми, сюжет дуже цікавий, але сам у такий жанр очевидно грати не зможу, тому і не пробував інсталювати.
Відьмака 3 запускав, попробував побігати - не можу в такий жанр грати, а от сюжет у стрімах деж дуже цікавий.
Kerbal Space Program купив як любитель научпопу про космос, поки що не запускав.
Diablo 2 два рази себе насилував пробуючи почати грати, після Diablo 3 та 4 не грається, дуже негарна мінікарта навіть у ремастері, у сумку мало влазить, платні телепорти на базу взагалі нонсенс.
Doom Eternal один раз подивився по приколу стрім як одна дівчина грала і при цьому ще верещала коли дуже багато монстрів.
GTA 5/4/San Andreas скачував і інсталював сусідському хлопчику, трохи бачив як він грає, але сам в таке грати точно не хочу.
Crusader Kings 3 вже починав потроху займатися моддингом і вивчати його можливості, але поки що по справжньому жодної катки не грав, багато грав і займався моддингом до попередньої CK2. По можливостям моддингу у CK3 є всі шанси бути в топі моїх найулюбленіших ігор, хоча дечого з CK2 їй дуже не вистачає, поки що Crusader Kings 3 це дуже свіжа гра, яка нещодавно вийшла (так, для мене це нещодавно), яка ще не дочекалася коли в мене настане період дуже активного моддингу, з якою мало ознайомився і яка ще дуже сильно змінить вигляд поки наблизиться до фіналу розробки.
Half-Life 2 не знаю, грав Half-Life 1 після купівлі першого компа і після цього відвернуло від усього жанру, коли не міг ніякою зброєю з усіх, що були в наявності, нанести хоч якоїсь шкоди якомусь босу-монстру.
Minecraft допомагав інсталювати сусідським дітям, у що там можна самому грати не уявляю.
Counter-Strike 2 допомагав встановити сусідському хлопчику десь напередодні як він мав перестати бути CS: Go і після того теж, по факту ненавиджу цю гру найбільше з усіх можливих, звісно сам грати не пробував і відео тут же скіпав, якщо випадково натрапляв, з компанією хлопців пробував давно десь у 2009 грати в CS 1.6, дуже незрозуміла гра починаючи з того, що неможливо розібратися де свої, а де чужі, тупо йшов вперед не прикриваючись як зомбі і намагаючись стріляти в будь-яку ціль, яку побачу, поки не вб'ють і поки не респавнюсь, звісно після цього більше до неї не повертався. За інші ігри з цього списку по факту майже нічого не знаю.
Старкрафти - то лише один режим де швидкі битви і якісь рейди (немає такого в старкрафті - можливо ви маєте на увазі швидкий напад). Пограйте в кампанії. А потім в кооп.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

GreenMile: 15.10.2024 14:51 Жанр у них один - екшнРПГ. Відмак 3 - той самий "шутер", як і Контрол, тільки з мечем замість пістолета і все. Навіть ті самі "відьмачі знаки" в Контролі є, які треба вкачувати і юзати окремо від основної зброї. Клікай@перекочуйся, все те саме. Так шо мені здається ви трохи не розумієте поняття жанру, бо сеттінг до жанру відношення не має жодного, як і коридорність чи відкритий світ.
Якщо вас влаштовують виключно ігри в жарні екшн-РПГ і так щоб сеттінг був схожий до Відьмака то так, таких ігор є небагато і вони тут не названі. Але це говорить лише про ваші дуже обмежені вподобання.
Угу, AW2 особливо. Але поняття жанру я не розумію. Ну, ок
В будь-якому випадку, всі ці "aRPG" я пограв (крім ГоТ). Може тому, що не витратив 800год на BG3. ;) Гра, звісно, шикарна, але що там робити стільки часу, враховуючи, що вона ще досить свіжа і не мала б забутись для повторного проходження...
До речі, це, приблизно, тридцять AW2-гих, якщо щось.
Kassatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Курник під Києвом

Сообщение

Kashtan: 15.10.2024 14:58 Старкрафти - то лише один режим де швидкі битви і якісь рейди (немає такого в старкрафті - можливо ви маєте на увазі швидкий напад). Пограйте в кампанії. А потім в кооп.
Я мав на увазі, що якщо зіштовхнути між собою дві великі армії, то у сутичці в Старкрафт юніти швидко один одного переб'ють і не буде достатньо часу на мікроконтроль, а у Warcraft будуть довше колупати один одного, тож залишиться час, щоб відводити чи сцілювати поранених, фокусити пріорітетні цілі ворога, якщо сам граєш повільно. Коли Stormgate порівнювали з Варкрафт та Старкрафт, то всі казали, що там сутички швидші за Варкрафт, але повільніші за Старкрафт.
Очевидно що це для мене і буде пріоритет кампанії, сутички з ШІ а також можливо кооп. Кооп вперше спробував у Stormgate, у принципі доволі хороша штука. Коли всі остаточно закинуть Stormgate, то нічого іншого не залишиться, як пробувати кооп у SC2. :)
Виходить такий кумедний нонсенс, що для мене Старкрафт буде грою, схожою на Stormgate, а не навпаки. :gigi: :laugh: :lol:
І очевидно, що кампанія у Старкрафт буде не на один порядок краща за кампанію у Stormgate, бо у Stormgate вона явно дуже задрипана, а Старкрафт має бути по якості співвимірний з Варкрафтом.
Просто у мене до франшизи Старкрафт поки руки не дійшли, так вже випадково трапилось.
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

За Baldur's Gate 3 згоден - гарна гра, цікавий сюжет, одна з небагатьох за останні 10 років.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ні котора1, ні деуса 1 немає в топ5. Список лайно, далі не читав.
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Reinmar: 15.10.2024 13:00
Lekrs: 15.10.2024 12:34
Мій топ взагалі не такий.
У всих буде свій, хтось любить гонки, хтось стратегії, хтось слешери, сюди вони не попали, але більшість ігр, що в цьомутопі - дійсно шедевральні і задали планку за роки. Хоча важко порівнювати класику з новими іграми. Типу порівняти в лоб - класика програє по можливостям, графіці, але ж на той час саме вона направила жанри туди,де вони зараз
Так смаки вони такі різні.
Хоча сам себе піймав на факті, мені подобаються усі жанри - якщо гра цільна, цікава.
Тому в мене є і НФС ХП з Простріт, і БГ 3, і Герої 3, і л2(ц4 власний сервер), і СК БВ, і Діабло 2, і ПоЕ, і ГрімД з Титан Квест, і Сталкер з Метро, і БФ для онлайн заруб, і Дота, і Відьмак з Скайримом, і Фолаути від тактикс до НВ з 4, і багато інших ігор. А що прикро - майже не граю в них останні років 8+.
heidfeld
Member
Аватара пользователя
Откуда: деревня скрытая в листве

Сообщение

Vlaad13: 15.10.2024 14:03
heidfeld: 15.10.2024 13:51 не рейтинг, а шлак какой-то. многие топовые игры всех времен и народов даже в 100 нету,
типа Героев 5, NFS U2, квейк 4, космические рейнджеры 2.
Дисциплес забыл еще :laugh:
тоже топ. забыл)
Mike88
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Kassatka
Здається, що у вас є певні забобони і забагато вільного часу для їх обговорення
Kashtan
Member
Аватара пользователя
Откуда: Яготин

Сообщение

Kassatka: 15.10.2024 15:14
Kashtan: 15.10.2024 14:58 Старкрафти - то лише один режим де швидкі битви і якісь рейди (немає такого в старкрафті - можливо ви маєте на увазі швидкий напад). Пограйте в кампанії. А потім в кооп.
Я мав на увазі, що якщо зіштовхнути між собою дві великі армії, то у сутичці в Старкрафт юніти швидко один одного переб'ють і не буде достатньо часу на мікроконтроль, а у Warcraft будуть довше колупати один одного, тож залишиться час, щоб відводити чи сцілювати поранених, фокусити пріорітетні цілі ворога, якщо сам граєш повільно. Коли Stormgate порівнювали з Варкрафт та Старкрафт, то всі казали, що там сутички швидші за Варкрафт, але повільніші за Старкрафт.
Очевидно що це для мене і буде пріоритет кампанії, сутички з ШІ а також можливо кооп. Кооп вперше спробував у Stormgate, у принципі доволі хороша штука. Коли всі остаточно закинуть Stormgate, то нічого іншого не залишиться, як пробувати кооп у SC2. :)
Виходить такий кумедний нонсенс, що для мене Старкрафт буде грою, схожою на Stormgate, а не навпаки. :gigi: :laugh: :lol:
І очевидно, що кампанія у Старкрафт буде не на один порядок краща за кампанію у Stormgate, бо у Stormgate вона явно дуже задрипана, а Старкрафт має бути по якості співвимірний з Варкрафтом.
Просто у мене до франшизи Старкрафт поки руки не дійшли, так вже випадково трапилось.
В цьому році несподівно для себе відкрив робокопа, термінатора резістенс (та ж студія зо робокопа робила) та ласт оф ас. А РТС типу штормшадоу та Riftbreaker - не дуже. Хоча я граю лише в Старкарфта ще й один режим - кооп, практично лише там.
д4 - повернувся коли вийшла обнова - на карті з'явилось пару додаткових завдань - виконав, все, інших додаткових завдань немає, хоча в списках купа невиконаних. Навіщо таке глючне випускати не знаю. Брат у захваті - бо йому грінгдінг, прокачка лише потрібна. А мені ні. Мені почитати сюжет.
Reinmar
Member

Сообщение

Захар Беркут
мені подобаються усі жанри - якщо гра цільна, цікава
Значить ви саме справжній геймер,а не "задрот". Бо геймер грає в хороше і різне,а є фанбої чогось одного, які все інше не поважають, хоча не пробували навіть
waylander
Junior

Сообщение

рейтинг мусорний. БГ3 прикольна гра, але як й писали зверху, в якись момент дико набридає. Допроходиться через силу. Сюжет не цікавий.
Головна фішка - реально круті бої, але в усьому іншому не ідеальна
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Геральт: 15.10.2024 15:12 Угу, AW2 особливо. Але поняття жанру я не розумію. Ну, ок
Окей, АВ2 викреслюємо як горор/сурвайвал, це принципово не змінює нічого.
Геральт: 15.10.2024 15:12 В будь-якому випадку, всі ці "aRPG" я пограв (крім ГоТ).
Тобто це називається "нема в шо пограти в цьому списку"? Окай :)
Greedfall грали? Скоро друга частина до речі.
Геральт: 15.10.2024 15:12Може тому, що не витратив 800год на BG3. ;) Гра, звісно, шикарна, але що там робити стільки часу, враховуючи, що вона ще досить свіжа і не мала б забутись для повторного проходження...
До речі, це, приблизно, тридцять AW2-гих, якщо щось.
Перепроходити різними класами, різним шляхами, різними ролями. Власними персонажами або персонажами з істроією. Я грав сингл кілька разів, потім коопи з друзями, потім була перерва, зараз граю з дружиною кооп. Сумарно більше 10 разів мабуть уже і кожного разу я досі щось нове знаходжу, що не бачив раніше.
Але це унікальний випадок, насправді, останній раз я так задротив грав, мабуть, у фолаут 2 :gigi:

Відправлено через 14 хвилин 51 секунду:
waylander: 15.10.2024 16:35 рейтинг мусорний. БГ3 прикольна гра, але як й писали зверху, в якись момент дико набридає. Допроходиться через силу. Сюжет не цікавий.
Головна фішка - реально круті бої, але в усьому іншому не ідеальна
Ніфіга собі сюжет нецікавий :apes: Сюжет там класний і в тому числі продумані і цікаві історії персонажів, які можуть мати різні наслідки від вашого вибору. Якщо ви не грали за Жагу то ви мабуть третину сюжета не бачили :rolleyes:
Основна проблема БГ3 - це дуже перевантажений 3-й акт, дуже багато сайд-квестів саме в ньому і так, на цьому етапі дійсно багато хто втомлювався, імхо, треба було робити 4 акти типу нижнє місто/верхнє місто, але то вже деталі.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

GreenMile: 15.10.2024 16:55 Тобто це називається "нема в шо пограти в цьому списку"?
Саме так. Але здається мене неправильно зрозуміли. Для мене нема в що грати. Бо або пройдене або нецікаво.
Greedfall не грав і не цікавить.
Якими б класами не перепроходив BG3, сюжет ще свіжий. Може через кілька років перепройду. Але якщо комусь цікаво перебирати абсолютно всі комбінації то так і життя не вистарчить. Не моє. І чорт з нею, третиною сюжету для Жаги.
Kassatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Курник під Києвом

Сообщение

daesz: 15.10.2024 15:19 Ні котора1, ні деуса 1 немає в топ5. Список лайно, далі не читав.
Не чув ніколи взагалі, що таке котора 1 чи деус 1. :shuffle: Список таки лайно. Серед класичних RTS більшість поділялася на C&C-клони та Warcraft-клони, це хейдлайнери жанру, тож обовёязково мали б бути в списку щось із серії Command & Conquer та якийсь Warcraft (не WOW) , а є лише сучасний Starcraft 2. У двохтисячних, коли я вчився в універі, в комп'ютерних клубах мого міста саме в Warcraft 3 масово грали, правда я грав удома в одиночну гру.
Ответить