Выбор роутера

Локальные сети и Интернет
Ответить
Автор
Сообщение
Bender911
Member
Аватара пользователя

Сообщение

vdemeshko: 14.10.2024 13:41
101 это стандартная маркетинговая цена.. он стабильно ниже 80 в продаже.. я с купонами его за 64 брал..
Можливо. Я не моніторю його чи Аліекспрес, зайшов подивитись - купив. Головне щоб працював не гірше мого Асуса 82-го чи ax3000t. Враховуючи розміри на супер покриття не розраховую, але треба тестити. Проте дизайн, розміри та живлення від USB C - продали цей роутер.
kolesnukm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Bender911: 14.10.2024 17:01
vdemeshko: 14.10.2024 13:41
101 это стандартная маркетинговая цена.. он стабильно ниже 80 в продаже.. я с купонами его за 64 брал..
Можливо. Я не моніторю його чи Аліекспрес, зайшов подивитись - купив. Головне щоб працював не гірше мого Асуса 82-го чи ax3000t. Враховуючи розміри на супер покриття не розраховую, але треба тестити. Проте дизайн, розміри та живлення від USB C - продали цей роутер.
Цікаво буде почути відгук))
Holdyfolds
Member

Сообщение

vdemeshko: 14.10.2024 13:41
Bender911: 07.10.2024 22:22

Брав на алі, в їх оф магазині. Нещодавно замовив, ще їде.

101 бакс стандартна ціна, але у них купон є на знижку. 79 баксів вийде.
101 это стандартная маркетинговая цена.. он стабильно ниже 80 в продаже.. я с купонами его за 64 брал..
Та взагалі можна і дешевше, навіть не насамих крутих розпродажах.
спойлер
Изображение
kolesnukm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Holdyfolds і як він? покриття, яку швидкість по wi-fi видає і як із споживанням?
Holdyfolds
Member

Сообщение

kolesnukm: 14.10.2024 17:13 Holdyfolds і як він? покриття, яку швидкість по wi-fi видає і як із споживанням?
Споживання в середньому було 5-8 ват. До нього був Mikrotik hAP AX2, тому в порівнянні з ним покриття 33 м^2 було чудовим. Швидкість по WiFi була максимальна для мого девайса - 350 мегабіт на download/upload, більше просто мій телефон не потяне. Взагалі роутер топ за свої гроші, але два порти мені було мало, а городити більше портів за допомогою додаткого комутатора та vlan`ів я не хотів. Тому я його продав і купив старшу модель MT-GL6000.
AlteaXL
Member
Аватара пользователя
Откуда: Cherkassy region

Сообщение

закину і свої 5 копійок для напичування інформації по роутерам:
Xiaomi AX3000T (rd23-глобальна версія) - на рідній прошивці чудово працює в MESH (5 роутерів), 40-50 пристроїв тримає (біля 20 з них по WIFI). Один мінус, не вміє автоматично підключати PPTP з'єднання при завантаженні (при перезавантаженні або коли зникне живлення, потрібно буде заходити на роутер і тикати підключитися).
Linksys MX4300 (LN1301) - на прошивці DD-WRT, коли підключаєшь HDD по USB3 ось таким адаптером з аліекспресу
спойлер
123.jpg
до WI-FI мережі 2.4 ГГц неможливо підлючитися, судячи з інформації в мережі, потрібен адаптер з хорошим екрануванням Asus писав про таке
Коли підключаєш по USB2 - все добре. FTP, DLNA, Bittorrent крутить спокійно.
vdemeshko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Bender911: 14.10.2024 17:01
vdemeshko: 14.10.2024 13:41
101 это стандартная маркетинговая цена.. он стабильно ниже 80 в продаже.. я с купонами его за 64 брал..
Можливо. Я не моніторю його чи Аліекспрес, зайшов подивитись - купив. Головне щоб працював не гірше мого Асуса 82-го чи ax3000t. Враховуючи розміри на супер покриття не розраховую, але треба тестити. Проте дизайн, розміри та живлення від USB C - продали цей роутер.
яж скидывал потребление его в не большой нагрузке ))) когда увидел тред на Редит с его замерами было что то аля shut up and take my money(c) :D и да он не про больше покрытие - там 23дб вроде макс мощность.. но для 2х комантной квартиры средней хватит с головой да и его позиционирование как мобильный девайс для путешествий больше.

Отправлено спустя 2 минуты 1 секунду:
kolesnukm: 14.10.2024 17:13 Holdyfolds і як він? покриття, яку швидкість по wi-fi видає і як із споживанням?
тему совсем не читали ? :) я же скрины с его потреблением выкладывал. С покрытием квартиры до 50кв метров - проблем не обнаружил (ну может если очень специфическая планировка у кого и много стен перед ним).

Отправлено спустя 2 минуты 18 секунд:
Holdyfolds: 14.10.2024 17:19
kolesnukm: 14.10.2024 17:13 Holdyfolds і як він? покриття, яку швидкість по wi-fi видає і як із споживанням?
Споживання в середньому було 5-8 ват. До нього був Mikrotik hAP AX2, тому в порівнянні з ним покриття 33 м^2 було чудовим. Швидкість по WiFi була максимальна для мого девайса - 350 мегабіт на download/upload, більше просто мій телефон не потяне. Взагалі роутер топ за свої гроші, але два порти мені було мало, а городити більше портів за допомогою додаткого комутатора та vlan`ів я не хотів. Тому я його продав і купив старшу модель MT-GL6000.
что то у Вас дофига выходило с потреблением - у меня с WireGuard тунелем на 300мбит (предел аппаратный) было 3.2Вт (показания хоббийного зарядного устройства ISDT) в пике в режиме репитора с 3 девайсами по вай фай.. По юсб что то еще было подключено ? :shuffle: https://www.reddit.com/r/GlInet/comment ... ess_power/
у меня картина идентичная замерам в этом треде редит
I did a simple test with my mobile battery power meter, a average consumption is around 3w (5v x 0.6a) with 5 devices in router mode, adGuard on.

It boosted to 3.8w when doing smb transfer around 60MB/s copying files, still far low than specs indicates.

And If I use repeater mode, it consume less than 3w, around 2.8w when idle and 3.4w when copying files.
Отправлено спустя 8 минут 9 секунд:
Holdyfolds: 14.10.2024 17:12
vdemeshko: 14.10.2024 13:41

101 это стандартная маркетинговая цена.. он стабильно ниже 80 в продаже.. я с купонами его за 64 брал..
Та взагалі можна і дешевше, навіть не насамих крутих розпродажах.
спойлер
Изображение
Можно, но мы про официальный магазин с 2х летней международной гарантией скорее всего говорили - она действует при покупке на Али только в нем(кроме других официальных каналов продаж) с июня 24 года(до июня была 1 год). Ссылка на их магазин на Али есть на сайте Gl.iNet - но если гарантия не нужна, то конечно можно и дешевле найти.

Отправлено спустя 14 минут 23 секунды:
Holdyfolds: 14.10.2024 17:19
kolesnukm: 14.10.2024 17:13 Holdyfolds і як він? покриття, яку швидкість по wi-fi видає і як із споживанням?
Споживання в середньому було 5-8 ват. До нього був Mikrotik hAP AX2, тому в порівнянні з ним покриття 33 м^2 було чудовим. Швидкість по WiFi була максимальна для мого девайса - 350 мегабіт на download/upload, більше просто мій телефон не потяне. Взагалі роутер топ за свої гроші, але два порти мені було мало, а городити більше портів за допомогою додаткого комутатора та vlan`ів я не хотів. Тому я його продав і купив старшу модель MT-GL6000.
а кстати сколько hAP AX2 потреблял ? :shuffle: вот неожиданно конечно, что у него покрытие хуже чем у Beryl AX на 33кв метрах...
Smok
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

AlteaXL: 14.10.2024 20:18 закину і свої 5 копійок для напичування інформації по роутерам:
Xiaomi AX3000T (rd23-глобальна версія) - на рідній прошивці чудово працює в MESH (5 роутерів), 40-50 пристроїв тримає (біля 20 з них по WIFI). Один мінус, не вміє автоматично підключати PPTP з'єднання при завантаженні (при перезавантаженні або коли зникне живлення, потрібно буде заходити на роутер і тикати підключитися).
Linksys MX4300 (LN1301) - на прошивці DD-WRT, коли підключаєшь HDD по USB3 ось таким адаптером з аліекспресу
спойлер

123.jpg
до WI-FI мережі 2.4 ГГц неможливо підлючитися, судячи з інформації в мережі, потрібен адаптер з хорошим екрануванням Asus писав про таке
Коли підключаєш по USB2 - все добре. FTP, DLNA, Bittorrent крутить спокійно.
це скоріш через відсутність екранування в самому пристрої, бо цей адаптер екранований фольгою (сам дріт)
artko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Smok: 15.10.2024 12:20 це скоріш через відсутність екранування в самому пристрої, бо цей адаптер екранований фольгою (сам дріт)
Linksys LN1301. Openwrt. USB3 карман Transcend.
Запустив копіювання з однієї теки карману на другу, повна утілізація усб :)

Паралельно - конект з телефону на 2,4ггц мережу, без проблем, повна швидкість конекту у наявності (100мбіт спідтесту, канальна швидкість 144мбіт)
Тобто у самого роутера проблем ніяких не бачу, все добре.
Smok
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

artko: 15.10.2024 12:35
Smok: 15.10.2024 12:20 це скоріш через відсутність екранування в самому пристрої, бо цей адаптер екранований фольгою (сам дріт)
Linksys LN1301. Openwrt. USB3 карман Transcend.
Запустив копіювання з однієї теки карману на другу, повна утілізація усб :)

Паралельно - конект з телефону на 2,4ггц мережу, без проблем, повна швидкість конекту у наявності (100мбіт спідтесту, канальна швидкість 144мбіт)
Тобто у самого роутера проблем ніяких не бачу, все добре.
я його потрошив для кріплення в wyse 5070, тому бачив що там всередині :)
можливо в ньому сам usb вихід не екранований, бо його я не ковиряв, або там сам адаптер може давати такий результат, бо він зовсім простенький

Відправлено через 16 хвилин 45 секунд:
спокусився я на GLinet flint2 думав його брати, але натрапив на менш популярний його аналог по залізу - https://openwrt.org/toh/hwdata/zyxel/zyxel_ex5601-t0
взяв за 1/2 ціну флінта, думаю можна потерпіти трохи спрощень, менш агресивний дизайн і, можливо, менш далекобійний wifi
тепер цікаво, чи можна в мого провайдера оптику прямо в роутер втикнути :)
Вложения
30_20240313_234513.jpg
kolesnukm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

я собі теж думав спробувати завести провайдера на пряму в мікрот коли його мав, але щось передумав, для себе нічого із + в тому не побачив, ну ок менше на одну коробочку яка і так десь на шафі, але більший нагрів, шукай модуль і це теж десь 50 баксів, за ці гроші а то і дешеве можна і не поганий дбж для ону і ротуреа купити/зібрати
Васильович
Member
Аватара пользователя

Сообщение

AlteaXL: 14.10.2024 20:18HDD по USB3 ось таким адаптером з аліекспресу
Smok: 15.10.2024 12:20це скоріш через відсутність екранування в самому пристрої, бо цей адаптер екранований фольгою (сам дріт)
В мене такий адаптер вийшов з ладу через кілька тижнів 24/7 використання.
Екранування присутнє на двох парах проводів:
спойлер
Изображение
WalkMan
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Smok: 15.10.2024 18:37чи можна в мого провайдера оптику прямо в роутер втикнути
можна
Ответить