Графічні процесори Nvidia Blackwell розпродані на 12 місяців наперед

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Kashtan
Member
Аватара пользователя
Откуда: Яготин

Сообщение

Пропоную обговорити Графічні процесори Nvidia Blackwell розпродані на 12 місяців наперед

Вера Рубін ще більшими партіями продаватиметься. Колись це згорнеться, як майнінг, але точно не найближчі роки.
Gelonyrum
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Пора б вже якось антимонопольщикам розділити ігровий та корпоративний сегменти нвідії.
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

Думал пошутить что жду людей хоронящих Nvidia, мол упадёт спрос как после майнинга, и что ж она будет потом делать? Но шутить не приходится. Эти люди с серьёзными лицами уже здесь :-P
IronWithin
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Gelonyrum: 13.10.2024 11:56 Пора б вже якось антимонопольщикам розділити ігровий та корпоративний сегменти нвідії.
А ви може план представите як буде «справедливо» розподілятися партія чипів під ігровий сегмент та корп, може зрівняєте ціни виготовлення серверного продукту і геймерського?
Я розумію що вам не подобається монополія, але не треба писати першу дурість яка в голову прийшла :-/
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

Їх вже немає сенсу називати "графічними".
Gelonyrum
Member
Аватара пользователя

Сообщение

IronWithin: 13.10.2024 13:13
Gelonyrum: 13.10.2024 11:56 Пора б вже якось антимонопольщикам розділити ігровий та корпоративний сегменти нвідії.
А ви може план представите як буде «справедливо» розподілятися партія чипів під ігровий сегмент та корп, може зрівняєте ціни виготовлення серверного продукту і геймерського?
Я розумію що вам не подобається монополія, але не треба писати першу дурість яка в голову прийшла :-/
Будуть намагатись конкурувати та вибивати собі виробничі потужності в тих же тсмц, частина може піти до того ж самсунгу, якщо захотіти то можна щось придумати.
IronWithin
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Gelonyrum: 13.10.2024 14:46
IronWithin: 13.10.2024 13:13

А ви може план представите як буде «справедливо» розподілятися партія чипів під ігровий сегмент та корп, може зрівняєте ціни виготовлення серверного продукту і геймерського?
Я розумію що вам не подобається монополія, але не треба писати першу дурість яка в голову прийшла :-/
Будуть намагатись конкурувати та вибивати собі виробничі потужності в тих же тсмц, частина може піти до того ж самсунгу, якщо захотіти то можна щось придумати.
А чому ви вирiшили що тсмц захоче вам робити теж саме за в рази меншу цiну? а самсунг зможе в якiсть та в сроки?, а квоти у заводiв по пакуванню теж будете вибивати через антимонопольникiв?
Будь ласка, досить цього, давайте будемо обговорювати щось реалiстичне...
GreenSnake
Junior

Сообщение

Сумно,,, забьють повністю на Home PC сегмент
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

GreenSnake: 13.10.2024 16:41 Сумно,,, забьють повністю на Home PC сегмент
Хіба це якось проглядається? Особисто я бачу як блоки ШІ принесли нам нові технології та можливості покращувати fps різними хитрощами. Просто так ніхто нічого не закриває, будучі лідером
VRoman
Member
Откуда: Albuquerque, NM, USA

Сообщение

А слабо им запустить дополнительное малосерийное производство на мощностях Самсунг раз TSMC не справляется?
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

То все ерунда, абы 5090 не была в дифеците.
Gelonyrum
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Afit: 13.10.2024 17:48 Хіба це якось проглядається? Особисто я бачу як блоки ШІ принесли нам нові технології та можливості покращувати fps різними хитрощами.
Я поки помічаю лише те, що це дозволило девам ПОВНІСТЮ забити на оптимізацію і тепер ми граємо в ігри з нікчемними 60 фпс в розширенні 720р та фреймгенератором.
Rederst
Member
Откуда: Земля

Сообщение

Ще більше мила для фанатів мила.
Ответить