Процессоры AMD Ryzen 7000-й серии (Raphael\Zen 4\5 nm\AM5)

Обсуждение всего, что связано с CPU
Ответить
Автор
Сообщение
Lorichic
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

AlexKuzovkov
VRR это немного другое, а обсуждаемая тема называется AMD Hybrid Graphics, всё равно hdmi или dp, в далёком 12 году был ноут на феном2, в нём была дискретка радеон 5650 и в чипсете(не в процессоре) встройка, и принцип работы у них был примерно такой же, игры запускалась 5650, рабочий стол встройка, но работало это очень криво, не всегда срабатывало переключение между видеокартами, сейчас же видно что доведено до ума даже с учётом что дискретная карта от другого производителя, интересно встройка интел процессора имеет такой режим работы, может кто вкурсе :think:
unique-neon
Member

Сообщение

Lorichic: 12.10.2024 23:35Проверил эту тему, действительно запустил ютуб работает встройка, запустил игру 3080ти
А був якийсь відчутний інпут лаг? У мене ні, але це я грав форзу на геймпаді.
Lorichic
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

unique-neon
Фпс немного меньше, других изменений не заметил, я только батлу запускал, но это если в мониторинг смотреть
Zero0
Member

Сообщение

Lorichic: 13.10.2024 11:39 unique-neon
Фпс немного меньше, других изменений не заметил, я только батлу запускал, но это если в мониторинг смотреть
Значит тема лажа, только падение фпс происходит. Да и потребление у ВК наверное не сильно отличается или такое самое как у интеграшки- на рабочем столе, ютубе. Все карты новые имеют фан стоп и при маленькой нагрузке не крутят вентили.
unique-neon
Member

Сообщение

Zero0
Кілька відсотків фпс не велика втрата для багатьох. Суть не тільки в вентилях. В мене на 4090 їх теж не чути. Тут вище Piter Cantrope скидав споживання з розетки в 27 вт на робочому столі з доволі жирною картою, це дуже класно.

Тепер можна купувати карти і без відеовиходів :laugh:
a_z_z_y
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ-Черкаси

Сообщение

unique-neon: 13.10.2024 12:09 Тепер можна купувати карти і без відеовиходів :laugh:
А як по твоєму грають на майнерських Nvidia P106-100 (і ко) картах? Через інтеловську інтеграшку!
unique-neon
Member

Сообщение

a_z_z_y
Тут приєднуюсь до Lorichic, цікаво з якою якістю сучасні інтелівські інтеграшки зараз це відпрацьовують.
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Я так розумію оцей гібрид режим, це чисто АМД-шна фішка, на інтулях такого нема?
Треба буде вигнати дружину з ПК і поколупатись :D
a_z_z_y
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ-Черкаси

Сообщение

unique-neon: 13.10.2024 12:24 a_z_z_y
Тут приєднуюсь до Lorichic, цікаво з якою якістю сучасні інтелівські інтеграшки зараз це відпрацьовують.
Подивіться на лоху продаж P106-100.
Там зазвичай інструкції викладають як то запустити. Або навіть ролики в ютубі.
Я детально не роздивлявся, бо не потрібно мені.
unique-neon
Member

Сообщение

GreenMile: 13.10.2024 12:50Я так розумію оцей гібрид режим, це чисто АМД-шна фішка, на інтулях такого нема?
Ну я ще на 8700к це пробував, але тоді це діло по фпс било нещадно.
Piter Cantrope
Member
Аватара пользователя
Откуда: Калуш

Сообщение

GreenMile: 13.10.2024 12:50 Я так розумію оцей гібрид режим, це чисто АМД-шна фішка, на інтулях такого нема?
Має бути всюди. Це ж на ноутах теж воно є.
Треба буде спробувати як під лінуксом працює.

Відправлено через 1 хвилину 40 секунд:
І я по фпс різниці побачив. Було 120 у відьмаку, і лишилось 120 у тому самому місці коли підключив монітор вк. Карта завантажена на 100%. Але це тільки одна гра, здалось би тести якісь справді провести.
Ответить