Выбор БП

Куратор темы: Melofon
Корпуса и источники питания
Ответить
Автор
Сообщение
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

Данная тема предназначена для обсуждения и выбора конкретных моделей блоков питания для ПК.

PSU Tier List (список по эшелонам БП)

Рекомендации по моделям БП с информацией по каждому в виде таблицы

Рекомендации по моделям БП с информацией по каждому в виде текста

Под чьими наклейками производятся БП (ОЕМ-производители)

Шумовая сертификация (оценки) БП по CYBENETICS

Похожие темы:
Хватит ли блока питания?
Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение.
Корпуса
Выбор вентилятора в БП
Писк свист гул шум треск и прочие эффекты в блоке питания

Пожалуйста сформулируйте вопросы согласно шаблону, это поможет сэкономить ваше и наше время.
Правильная формулировка вопросов по шаблону:
спойлер
- Укажите конфигурацию ПК.
- Наличие/отсутствие разгона.
- Бюджет на покупку БП ( можно ли двигаться в большую сторону или нет ).
- Планируется ли апгрейд процессора и/или видеокарты. Если да, то примерный уровень апгрейда.
- Укажите нужно ли наличие таких фишек БП как:
- Сертификат КПД 80+ ( 80+, Bronze, Silver, Gold, Platinum, Titanium ).
- Полу-модульность ( часть кабелей отсоединяются от БП ).
Полная модульность ( все кабели отсоединяются от БП ).
- Полу-пассивный режим работы вентилятора ( при маленьких нагрузках таких как рабочий стол, использование браузера, просмотра видео и других не ресурсоемких задачах вентилятор не крутится и включается только по достижении определённого процента мощности или по достижении определённой температуры ).
- Когда задаете вопросы по конкретным бп обязательно пишите названия моделей правильно и полностью !!! (Это упростит нашу помощь вам и в будущем поиск по теме).
Игнорирование правил конференции наказывается
Последний раз редактировалось Melofon 02.11.2023 16:24, всего редактировалось 25 раз.
heidfeld
Member
Аватара пользователя
Откуда: деревня скрытая в листве

Сообщение

gidron69: 07.10.2024 21:03 Друзья! Cooler Master MWE 600 V2 или Deepcool PK600D-вот в чем вопрос..? На чем остановиться? :-/
на этом https://hotline.ua/computer-bloki-pitan ... 50br-h12s/

дешевле и лучше.
aaleksandrenko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

feniks_tm: 02.10.2024 20:53
aaleksandrenko: 01.10.2024 22:16 Є власники ASUS ROG LOKI?
Там пищить котушка в простоЇ? Читав коли комп виключений є теж писк
Був кіловатний локі, продав, взяв OG SF750. Імхо, до ~500-600Вт корсар тихіше. Я б рекомендував дивитись нові SF-ки (не L), бо вертушка на кульковому підшипнику у локі це якийсь несмішний жарт.
OG це corsair sf750?

Помітив там йде провід на 2 колодки до відеокарти. sf850 має вже 3 колодки.
Цікаво, цього повністю достатньо навіть для 4090? Наче 16AWG нормальні по товщині кабелі.

Могли б і на 3 колодки покласти в комплект. Умовно в мене материнка має 1 CPU роз'єм і 3 було би на GPU :D
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

aaleksandrenko: 12.10.2024 16:43
feniks_tm: 02.10.2024 20:53
Був кіловатний локі, продав, взяв OG SF750. Імхо, до ~500-600Вт корсар тихіше. Я б рекомендував дивитись нові SF-ки (не L), бо вертушка на кульковому підшипнику у локі це якийсь несмішний жарт.
OG це corsair sf750?

Помітив там йде провід на 2 колодки до відеокарти. sf850 має вже 3 колодки.
Цікаво, цього повністю достатньо навіть для 4090? Наче 16AWG нормальні по товщині кабелі.

Могли б і на 3 колодки покласти в комплект. Умовно в мене материнка має 1 CPU роз'єм і 3 було би на GPU :D
OG - це олд джен aka atx2.5, де 12вхпвр небуло. Їх в любому випадку зараз знайти вже неможливо, окрім як б/в.

От шнурок в сф850
спойлер
Изображение
А ось в сф750
спойлер
Изображение
В любому випадку - кількість виходів немає значення, там роз'єми для виходів значно менші за інші блоки і перехідники з коробки від ВК не підійдуть (зроблю вам фото хвилин за 10, коли звільнюсь).

Відправлено через 33 хвилини 5 секунд:
Зліва звичайний 8пін, справа 8пін для підключення на стороні БЖ, він десь в 2 рази менший :)
спойлер
Изображение
aaleksandrenko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

daesz: 12.10.2024 17:27
aaleksandrenko: 12.10.2024 16:43

OG це corsair sf750?

Помітив там йде провід на 2 колодки до відеокарти. sf850 має вже 3 колодки.
Цікаво, цього повністю достатньо навіть для 4090? Наче 16AWG нормальні по товщині кабелі.

Могли б і на 3 колодки покласти в комплект. Умовно в мене материнка має 1 CPU роз'єм і 3 було би на GPU :D
OG - це олд джен aka atx2.5, де 12вхпвр небуло. Їх в любому випадку зараз знайти вже неможливо, окрім як б/в.

От шнурок в сф850
спойлер
Изображение
А ось в сф750
спойлер
Изображение
В любому випадку - кількість виходів немає значення, там роз'єми для виходів значно менші за інші блоки і перехідники з коробки від ВК не підійдуть (зроблю вам фото хвилин за 10, коли звільнюсь).

Відправлено через 33 хвилини 5 секунд:
Зліва звичайний 8пін, справа 8пін для підключення на стороні БЖ, він десь в 2 рази менший :)
спойлер
Изображение
Ото я натупив. Там різна кількість звичайних шнурків 8 пін. 750ф 2 в комплекті в 850ф 3 в комплекті :D

А цей 12 новий однаковий на два входи виходить. Ну чудово. Значить все норм буде. Бо вже замовив 750ф.

А те що там менші колодки на вході бп це знаю. З одної сторони так і треба бо розміри невеликі. З іншої заміну складно знайти.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

aaleksandrenko: 12.10.2024 18:06
daesz: 12.10.2024 17:27
OG - це олд джен aka atx2.5, де 12вхпвр небуло. Їх в любому випадку зараз знайти вже неможливо, окрім як б/в.

От шнурок в сф850
спойлер
Изображение
А ось в сф750
спойлер
Изображение
В любому випадку - кількість виходів немає значення, там роз'єми для виходів значно менші за інші блоки і перехідники з коробки від ВК не підійдуть (зроблю вам фото хвилин за 10, коли звільнюсь).

Відправлено через 33 хвилини 5 секунд:
Зліва звичайний 8пін, справа 8пін для підключення на стороні БЖ, він десь в 2 рази менший :)
спойлер
Изображение
Ото я натупив. Там різна кількість звичайних шнурків 8 пін. 750ф 2 в комплекті в 850ф 3 в комплекті :D

А цей 12 новий однаковий на два входи виходить. Ну чудово. Значить все норм буде. Бо вже замовив 750ф.

А те що там менші колодки на вході бп це знаю. З одної сторони так і треба бо розміри невеликі. З іншої заміну складно знайти.
Я вас тоді погано зрозумів, думав, мова йшла про комплекті шнурки від ВК - деякі вендори ставлять 2х8пін на 12 пін, а деякі 3х 8пін на 12 пін, але ні ті, ні інші до нових корсарівських сфх БЖ не підійдуть (чесно кажучи незнаю які були в OG, з огляду на ТРА наче як звичайні виглядають :) )
https://www.techpowerup.com/review/corsair-sf750/
oversteve
Member
Откуда: Ukraine

Сообщение

aaleksandrenko: 12.10.2024 16:43 Помітив там йде провід на 2 колодки до відеокарти. sf850 має вже 3 колодки.
в 12вхпвр 6 пінів 12в і 6 пінів землі, в 8-піновому живленні відяхи по 3 піни 12в, так що як раз 2шт норм, головне щоб сам кабель був нормальним, ну і виробник передбачав можливість видавати по 300в на роз'єм, корсар дає таку можливість, але не факт, что у інших бж дороги в середині не погорять
aaleksandrenko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

oversteve: 12.10.2024 18:18
aaleksandrenko: 12.10.2024 16:43 Помітив там йде провід на 2 колодки до відеокарти. sf850 має вже 3 колодки.
в 12вхпвр 6 пінів 12в і 6 пінів землі, в 8-піновому живленні відяхи по 3 піни 12в, так що як раз 2шт норм, головне щоб сам кабель був нормальним, ну і виробник передбачав можливість видавати по 300в на роз'єм, корсар дає таку можливість, але не факт, что у інших бж дороги в середині не погорять
до речі, якщо 12вхпвр коннектор з обох боків то він однаковий по контактам у всіх БП? це як стандарт закладено?
Не так, як зі старими 8 пін на GPU/CPU треба розпіновку звіряти на різних бп?
oversteve
Member
Откуда: Ukraine

Сообщение

aaleksandrenko: 13.10.2024 13:40
oversteve: 12.10.2024 18:18
в 12вхпвр 6 пінів 12в і 6 пінів землі, в 8-піновому живленні відяхи по 3 піни 12в, так що як раз 2шт норм, головне щоб сам кабель був нормальним, ну і виробник передбачав можливість видавати по 300в на роз'єм, корсар дає таку можливість, але не факт, что у інших бж дороги в середині не погорять
до речі, якщо 12вхпвр коннектор з обох боків то він однаковий по контактам у всіх БП? це як стандарт закладено?
Не так, як зі старими 8 пін на GPU/CPU треба розпіновку звіряти на різних бп?
в тих, якими цікавився - так, на рахунок всіх не скажу, але 99%, що сумісні
moto
Member
Откуда: Харьков-Борисполь

Сообщение

Доброго, скажите что-нибудь насчёт моего выбора. Понимаю, что после боя кулаками не машут, но я уже заказал этот блок Seasonic Focus GX-1000. Старый блок Chieftec CTG-650C вроде как работает, но он столько лет уже трудится, что я и не вспомню, когда его покупал. Это последний элемент в системе, который не подвергался апгрейду вообще. К тому же и от форумчан были предложения о замене блока, а тут ещё и 5000 серия карт от Nvidia намечается. Мысли о замене видеокарты закрадываются понемногу, но посмотрим, как говорится.
heidfeld
Member
Аватара пользователя
Откуда: деревня скрытая в листве

Сообщение

moto: 14.10.2024 22:04 Доброго, скажите что-нибудь насчёт моего выбора. Понимаю, что после боя кулаками не машут, но я уже заказал этот блок Seasonic Focus GX-1000.
чета он оверпрайс. можно было взять дешевле и ничем не хуже.
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

heidfeld: 14.10.2024 22:16и ничем не хуже.
А вот тут мимо ;)
heidfeld
Member
Аватара пользователя
Откуда: деревня скрытая в листве

Сообщение

Melofon: 14.10.2024 23:34
heidfeld: 14.10.2024 22:16и ничем не хуже.
А вот тут мимо ;)
ну я же не думал что кто-то докопается к моей писание, а так согласен. можно и дешевле и лучше. типа платиновой адаты https://hotline.ua/computer-bloki-pitan ... t=priceAsc

та и вообще полно вариков и лучше и дешевле.
moto
Member
Откуда: Харьков-Борисполь

Сообщение

Я выбирал основываясь по бренду, всегда хотел попробовать что то из Seasonic,до этого были только Chieftec.
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

moto

Ну если прям хотите попробовать именно сисоник то вперёд, а так то он не то что бы супер лучше друг х брендов бо у них тоже много своих болячек как впрочем и у любого бренда, главное на брак не попасться и всё, если берёте б/у то это только на ваш страх и риск, а из новых сисоник не то что бы самый дешёвый поэтому и не факт что самый лучший выбор учитывая остальные параметры в которых сисоник даже может проигрывать, например показатель тишины, раньше сисоник делала самые тихие Титаниум бп но теперь в новых ревизиях у них изменились настройки вентиляторов в тех же Титаниум они уже далеко не самые тихие как были раньше, скорее всего это ради надёжности т.к. ниже рабочие температуры выше надёжность, а им как-то же нужно оправдывать свою 12-ти летнюю гарантию в Прайм серии, раньше допустим Титаниум сисоник 750 ватт максимум крутил 600-800 об/мин, а теперь выше 1100-1200 минимум, и чем мощнее мощность тем выше обороты, так что нужно делать выводы что сисоник уже далеко не самые тихие бп.
Amstelss
Member
Откуда: г.Буча

Сообщение

Доброго.
Збираю новий пк, старий комплект продав Asrock b450m-pro4, Ryzen 5500, 16gb озу.
Збираю на ам5, замовив вже Ryzen 7500f, плата Asrock b650, відеокарта sapphire rx7800xt pure, залишився старенький XFX pro 650w, до цього працював без проблем з відео картою rx 7800xt.
Щас задумався змінити болок живлення, що можете порекомендувати, бажано щось подешевше.
Чи може залишити старий?
В цих блоках зовсім не розбираюся :)
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Весь модельний ряд у XFX був на ОЕМі Сісоніка. Якщо працює та по живленню не просідають лінії в навантаження, то який зміст міняти :)
Amstelss
Member
Откуда: г.Буча

Сообщение

daesz: 15.10.2024 23:46 Весь модельний ряд у XFX був на ОЕМі Сісоніка. Якщо працює та по живленню не просідають лінії в навантаження, то який зміст міняти :)
Працював на старому конфінгу без проблем, з самого бж видувало ледь тепле повітря, я тільки в ньому замінив вентилятор на більший 140, бо старий трохи зашумів.
А вистачить його для нового конфінгу?
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Amstelss: 15.10.2024 23:54
daesz: 15.10.2024 23:46 Весь модельний ряд у XFX був на ОЕМі Сісоніка. Якщо працює та по живленню не просідають лінії в навантаження, то який зміст міняти :)
Працював на старому конфінгу без проблем, з самого бж видувало ледь тепле повітря, я тільки в ньому замінив вентилятор на більший 140, бо старий трохи зашумів.
А вистачить його для нового конфінгу?
ВК та сама, а процесори - обидва 65ти ватники. В мене профільний конфіг брав ледь більше за половину номінальної потужності 650ватного сісоніка :)
Це зі збільшеним паверлімітом на ВК в 15%, виходило щось біля 450 Вт на ватметрі.
Amstelss
Member
Откуда: г.Буча

Сообщение

daesz: 16.10.2024 00:01
Amstelss: 15.10.2024 23:54

Працював на старому конфінгу без проблем, з самого бж видувало ледь тепле повітря, я тільки в ньому замінив вентилятор на більший 140, бо старий трохи зашумів.
А вистачить його для нового конфінгу?
ВК та сама, а процесори - обидва 65ти ватники. В мене профільний конфіг брав ледь більше за половину номінальної потужності 650ватного сісоніка :)
Це зі збільшеним паверлімітом на ВК в 15%, виходило щось біля 450 Вт на ватметрі.
Зрозумів :beer:

Ще питання чи я правильно підключяю ВК, на самій ВК 2х8рін, я підключив основним кабелем 8пін і ще модульним 8пін, щоб трохи зняти навантаження на один кабель
?
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Amstelss: 16.10.2024 00:25
daesz: 16.10.2024 00:01
ВК та сама, а процесори - обидва 65ти ватники. В мене профільний конфіг брав ледь більше за половину номінальної потужності 650ватного сісоніка :)
Це зі збільшеним паверлімітом на ВК в 15%, виходило щось біля 450 Вт на ватметрі.
Зрозумів :beer:

Ще питання чи я правильно підключяю ВК, на самій ВК 2х8рін, я підключив основним кабелем 8пін і ще модульним 8пін, щоб трохи зняти навантаження на один кабель
?
Так і потрібно - на кожен 8пін вихід на карті - окремий конектор :)
Ответить