Огляд оптично-механічної клавіатури ASUS TUF Gaming K3 Gen II

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Figarist
Junior

Сообщение

Пропоную обговорити Огляд оптично-механічної клавіатури ASUS TUF Gaming K3 Gen II

в мене перша ітерація, магнітна підкладка під зап'ястя це геймченджер :rotate:
AI_Avenger
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Але як на мене, така порізана розкладка не дуже, і як сказано в огляді, потребує адаптації. А в інших аспектах виглядає досить привабливо.
Звезда S0-2
Member

Сообщение

Вот єто уже приличная компания, а не доморощенные перекупщики. Мне нравится, что Асус обратили на этот сегмент компьютерного рынка. Особенно мне нравятся их мыши с горячей заменой микриков.
Polaroid1962
Member

Сообщение

Хочу спробувати якось 96 клаву для роботи. Друкувати текст десятьма пальцями на повнорозмірній дуже не зручно: або клава по центру та миша далеко правопуч, або миша зручно й клава далеко ліворуч. А тут і розмір ок й клавиші майже всі.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

35гр пружини в світчах це таки на любителя. я і 45гр вважаю занадто легкими і мені некомфортно з ними, але люди різні, декому навпаки подобається. Але це трохи дивне рішення від асус, імхо.

А в цілому ніби нічо такий продукт за свої гроші в цьому лейауті. Звісно, з урахуванням того, що "за бренд" завжди треба трохи доплатити, але цьому вже давно час перестати дивуватись. Інакше не працює.
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

leif
Про що ви?
Тут наче і за бренд я не бачу переплати, клавіатура дуже непогана, змастити не проблема та змінити пружини, вартість питання 3-4 євро, а зараз в нас її взагалі за 55-60 євро можна придбати.
60 євро за такий комплект - Асус зміг здивувати.
Бо я пам'ятаю як в них підставка була під руку за 50 євро,
а тут майже за ту ж вартість гарна клавіатура.
PCюк
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Что им мешало компактно расположить верхний ряд F клавиш и добавить туда Home и End? Может они ими и не пользуются, но это не значит, что все так делают. Таке шось.
Kosdnepr
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Polaroid1962: 11.10.2024 16:08Хочу спробувати якось 96 клаву для роботи
Як раз навесні зібрав клавіатуру такого формату для роботи. Насправді дуже зручно, спеціалізовані клавіші налаштував під себе через VIA (не знаю, чи софт даної клавіатури дає можливість переназначення клавіш, скоріш за все так). Єдине, до чого прийшлось деякий час звикати - це одинарний "0" на нампаді.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Захар Беркут: 11.10.2024 16:35Про що ви?
Тут наче і за бренд я не бачу переплати, клавіатура дуже непогана, змастити не проблема та змінити пружини, вартість питання 3-4 євро, а зараз в нас її взагалі за 55-60 євро можна придбати.
60 євро за такий комплект - Асус зміг здивувати.
Бо я пам'ятаю як в них підставка була під руку за 50 євро,
а тут майже за ту ж вартість гарна клавіатура.
цю клавіатуру можна вважати непоганою виключно в межах цього лейауту і цього бюджету, тому що вибір у користувачів невеликий, якщо хочеться саме якомога компакнішу клавіатуру з цифровим блоком. це далеко не найзатребуваніший форм-фактор на ринку.

в сабжі все зовсім-зовсім бюджетне: повністю пластиковий корпус, дешман-світчі + стаби та простенькі кейкапи. ви давно дивились огляди бюджетних клавіатур в інших лейаутах в бюджеті 70-100доларів? подивіться, там нині такі дошки пропонують, за які роки 3-4 тому просили б в кілька разів більше. за останній рік-два прогрес в цьому плані просто приголомшливий.

цей же асус підійде для зовсім невибагливого користувача або покупця з обмеженим бюджетом та любителя асус, яким вкрай необхідний саме 96-98% лейаут.
VBerezovsky
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Нічосі, (майже) не кастрат на огляді. Шкода тільки, що це Асус, а отже по дефолту оверпрайс за посередню клавіатуру.
capodin
Junior
Аватара пользователя
Откуда: UA АА

Сообщение

О. Недавно искал новую клавиатуру. Пригляделась GamePro MK170.
А тут вдруг Асус, почти такой же :) Интересно на сколько она лучше, если в два раза дороже %)
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

capodin: 11.10.2024 19:22если в два раза дороже
гляньте на хотлайні, там ціни менше ніж вказано в огляді. в цілком собі пристойних магазинах.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

AltGR куди діли?? Як ввести літеру Ґ???
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Звезда S0-2: 11.10.2024 15:50 Вот єто уже приличная компания, а не доморощенные перекупщики.
Дякую, посміявся
Дошка з незйомним кабелем та абс кейкапами за 3600 :laugh:
Ответить