Microsoft Azure стане першою хмарною платформою на серверах Nvidia Blackwell

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Creature4O
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Let's discuss Microsoft Azure стане першою хмарною платформою на серверах Nvidia Blackwell
Було б ще з цього ШІ реальної користі стільки, скільки воно жере енегргії, та накрутило хайпу...
penetrator
Member
Откуда: Stockholm

Сообщение

Нужно побольше таких новостей перед квартальным отчетом Nvidia. И желательно с указанием, сколько сотен тысяч серверов предзаказано :super:
mrigi
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Чекаємо ще більше стартапів-банкрутів не здатних платити за потрібні AI потужності.
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

І разом це все буде жрати гігаватти заради того, щоб намалювати прон на чиєсь замовлення :laugh:
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

mrigi: 10.10.2024 17:16Чекаємо ще більше стартапів-банкрутів не здатних платити за потрібні AI потужності.
Як щось погане...
Ijachok
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Creature4O: 10.10.2024 15:23 Let's discuss Microsoft Azure стане першою хмарною платформою на серверах Nvidia Blackwell
Було б ще з цього ШІ реальної користі стільки, скільки воно жере енегргії, та накрутило хайпу...
Мій тімлід каже, що любить поспілкуватися з Chat-GPT. А мені як не-програмісту досить зручно спитати, як робити те, що я раніше міг зробити, але без постійної практики мусив би наново гуглити чи курити документацію. Водночас, якщо я ніяк не міг щось зробити бо надто складно, то і навіть не пробую давати цьому "штучка-інтєлєкту". Тобто, значно вище своєї голови - не стрибнеш :) А так замінив гугління в Стек овер флоу для простих, але не часто використовуваних штук. Плюс швидка реакція на мій фідбек - досить зручна
Ответить