Вийшло доповнення Vessel of Hatred для Diablo IV

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Lekrs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Пропоную обговорити Вийшло доповнення Vessel of Hatred для Diablo IV
Чудово, але 1.2к жаба душить, почекаю скидочку 50% під новий рік.
Dragobes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

Продажные критики хвалят, а честные стимеры хейтят. Ну, ожидаемо :)
А теперь вопрос на миллион. Есть заброшенная D III, стоит ли возвращаться "во вселенную" посредством D IV?
Lekrs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Dragobes
Якщо до вподоби екшн рпг, так. Вона краща за 3.
До того ж можна спробувати за 240 грн. Вона є в гейм пассі
Gelonyrum
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Dragobes: 09.10.2024 09:53 Продажные критики хвалят, а честные стимеры хейтят. Ну, ожидаемо :)
А теперь вопрос на миллион. Есть заброшенная D III, стоит ли возвращаться "во вселенную" посредством D IV?
Можна ще дати шанс Path of Exile, там місяць залишився щоб першою частиною насолодитись перед виходом другої)
lordep
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Dragobes: 09.10.2024 09:53 Продажные критики хвалят, а честные стимеры хейтят. Ну, ожидаемо :)
А теперь вопрос на миллион. Есть заброшенная D III, стоит ли возвращаться "во вселенную" посредством D IV?
Так, оригінальна кампанія D IV цікава. Щодо кампанії Vessel of Hatred то наразі подобається але я дійшов тільки до найманців. Побачимо що буде далі.
Якщо почнете грати то готуйтесь до придбання послідуючих аддонів.
mgerchik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

а что они нового добавили в этом сезоне, или что изменили в механиках, что весь шмот снова стал Legacy?? :puzzle:
lordep
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

mgerchik: 09.10.2024 10:42 а что они нового добавили в этом сезоне, или что изменили в механиках, что весь шмот снова стал Legacy?? :puzzle:
Змін багато. Щодо "шмоток" то вони стали Legacy бо сильно стисли (знизили) характеристики.
white_noise
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Dragobes: 09.10.2024 09:53 Продажные критики хвалят, а честные стимеры хейтят. Ну, ожидаемо :)
А теперь вопрос на миллион. Есть заброшенная D III, стоит ли возвращаться "во вселенную" посредством D IV?
ну от я бачу вище радять спробувати, а мені не зайшло. купив ще на старті, трохи побігав і закинув, повернувся у стару добру третю частину. особисто я б не радив витрачати на неї гроші.
Zill0
Junior

Сообщение

> вийшло довгоочікуване

Это из цикла "по многочисленным заявкам (с)"? :lol:
Kashtan
Member
Аватара пользователя
Откуда: Яготин

Сообщение

Брат фанат Д4, то придав версію за 3к, поки в захваті. Я довго міркував, але пам’ятаючи своє розчарування , одні лише зниклі додаткові завдання чого варті, на мапа іх немає , а висять невиконані, вирішив не брати. Можливо колись потім із знижкою після купи патчів.
lordep
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

white_noise: 09.10.2024 10:49
Dragobes: 09.10.2024 09:53 Продажные критики хвалят, а честные стимеры хейтят. Ну, ожидаемо :)
А теперь вопрос на миллион. Есть заброшенная D III, стоит ли возвращаться "во вселенную" посредством D IV?
ну от я бачу вище радять спробувати, а мені не зайшло. купив ще на старті, трохи побігав і закинув, повернувся у стару добру третю частину. особисто я б не радив витрачати на неї гроші.
Я почав грати в Д4 з бета версії, грав у всі сезони. На сьогодні це вже інша гра. В D III також повертаюсь в залежності від сезону.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

white_noise: 09.10.2024 10:49 ну от я бачу вище радять спробувати, а мені не зайшло. купив ще на старті, трохи побігав і закинув, повернувся у стару добру третю частину. особисто я б не радив витрачати на неї гроші.
Гра в геймпасі за 240 грн. Якщо не зайде, можна в любу іншу пограти. Мені Д4 не зайшла, бо не мій жанр. Але сюжетка хороша та й візуал сподобався.
mgerchik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

lordep: 09.10.2024 10:48Щодо "шмоток" то вони стали Legacy бо сильно стисли (знизили) характеристики.
пойняв. дякую за інфу.
ех, знову бігати вибивати і підбирати :rotate: :-/

Kashtan: 09.10.2024 10:58 одні лише зниклі додаткові завдання чого варті, на мапа іх немає , а висять невиконані,
теж був схожий глюк із стороннім квестом, треба було поговорити із персонажем, якого не було на місці, хоча маркер на карті показував.
ALT-F13
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київщина

Сообщение

Окрім затримки початку сезону (та адд-ону) на декілька годин - поки все супер. Традиційно для Diablo, з адд-оном гра стає найбільш гармонійною, так було вже тричі і цього разу схоже теж (кажу "схоже", бо поки ще не пройшов аддон, щоб остаточно скласти думку). Клас Spiritborn сподобався.
lordep
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Можливо буде цікаво (потрібен один унік)...
Diablo 4 - BROKEN BUILD: Evade 2 Win Spiritborn Guide
https://maxroll.gg/d4/build-guides/evad ... uild-guide
Tyler
Member
Аватара пользователя

Сообщение

глянув трейлер - поригав знатно
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

А они держат руку на пульсе. Квадробер на заставке это в точку этого времени :laugh:
fleagull
Member
Аватара пользователя
Откуда: Стрий

Сообщение

Особисто мені Д4 не дуже зайшла. Не знаю, може просто мені зараз такий жанр ігор не заходить, але якось нудно було грати.

Візуал, катсцени, звук, дизайн - це все в грі дуже якісно зроблено. А ось геймплей трохи нуднуватий. Награв 10 годин і після того більше не повертався в гру. Хоча спробую ще потім, можливо просто тоді настрій був не для такого типу ігор
MetalistForever
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

Купил и пожалел ! Теперь не могу возврат сделать .
Bender911
Member
Аватара пользователя

Сообщение

fleagull
Так це і раніше було. Д2 нудно проходили на наступних рівнях складності, потім моди незбалансовані типу "Грона гніву". Просто раніше ми були меньш вибагливі, не мали такого вибору як зараз.

Але як гра для PS дуже норм, можна дати гостям пограти або самому порубати з пивом:)
Ответить