The First Descendant скоро отримає оновлення на честь Гелловіна

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Devianne
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Предлагаю обсудить The First Descendant скоро отримає оновлення на честь Гелловіна
демонструючи всі її переваги з найкращих ракурсів.
аж захотілось подивитися)))))
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Devianne: 07.10.2024 11:26 Предлагаю обсудить The First Descendant скоро отримає оновлення на честь Гелловіна
демонструючи всі її переваги з найкращих ракурсів.
аж захотілось подивитися)))))
В трейлері з новини тільки один скін демонструється, вже є преміум за ціною повноцінної гри, але байдуже, men of culture в захваті, і підкріпляють свої запити ТОВСТИМ гаманцем :laugh: :gigi:
https://www.youtube.com/shorts/-tZjOvRRsd0
спойлер
skin.png
Як би ж дійшло до передових розробників, що не треба навмисне спотворювати персонажів в іграх...
Kashtan
Member
Аватара пользователя
Откуда: Яготин

Сообщение

Покажіть хто-небудь First Descendant Тімам Мортену та Кампбеллу, директорам штормгейта, а то огиднішого протагоніста ніж у них, я в іграх не бачив, а це ж жінка в теорії.
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Kashtan: 07.10.2024 13:11 Покажіть хто-небудь First Descendant Тімам Мортену та Кампбеллу, директорам штормгейта, а то огиднішого протагоніста ніж у них, я в іграх не бачив, а це ж жінка в теорії.
Я подивився цей Stormgate, причому ранню версію цієї героїні...
Народ, не повторюйте моєї помилки, воно вам не треба. Не шукайте :censoured:
Ijachok
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Головною перевагою гри є привабливі персонажі. Цього явно не вистачає в західних іграх такого жанру, досить згадати нещодавній провал Concord з дуже дивними героями.
Правильно я розумію цю логіку? На думку автора, кілька підтягнутих сідниць в латексі спасли би цю "прекрасну" гру :gigi:
Lekrs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Кілька підтягнутих сідниць в латексі, ще й не на таке здатні...
Telcontar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернiгiв

Сообщение

В неї тут хтось грає? Що ви в ній знайшли?
*Окрім одного скіна для Bunny :gigi:
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Поставив вчора, дійшов до ігрового хабу (наскільки я розумію - це був він) і видалив. Настільки нудного сторілайна я ще не бачив. Навіть у ворфреймі він був цікавіше поставлений на початку гри :D
TheDmytrius
Member

Сообщение

Гелло... що?? :eek:
Аа, знову цей літеропис
Hemul
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Telcontar: 07.10.2024 16:27 В неї тут хтось грає? Що ви в ній знайшли?
*Окрім одного скіна для Bunny :gigi:
Видать кто-то уже устал от _, хотят чего-то нового. И вообще это рационально, и поиграть можно и все такое. Кучу времени экономят.
Ответить