Дослідження показало, що 53% гравців віддають перевагу однокористувацьким іграм

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Ну, цілком логічно, що до ~25 років купа вільного часу і на першому місці стоять друзі, спілкування, туци і кам'юніті, а далі вільний час скорочується і прогресує мізантропія :gigi: Зібрати паті з 35+, щоб зіграти катку на 40хв - то вже щось на межі неможливого :laugh: Тож краще відкрити пивка і пограти БГ3 :D
Але і цікавий той факт, що платоспроможність росте з віком, бо в 20 років платити за якусь хрінь, коли ті гроші краще витратити на пьянки і гуляки - таке собі.
Сподіваюсь, що на мій вік гарних синглів ще вистачить :rotate:
*Хвилинка підстаркуватого бряжчання завершилась* :)
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

А тепер давайте графік по рокам. Цікавить різниця 5-10 років тому і зараз. Я впевнений, що і раніше люди старшого покоління не менше цікавились багатокористувацькими іграми, але через насшестя молодих людей (або навіть дітей) вони були змушені піти звідси. Бо разом з ними в ігри прийшла і токсичність, childish behavior, brainless, принцип drop-take gun-die т.д.
Також не виключено, що серед молодих людей більше чітерів, ніж серед старших.
Lekrs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Приблизно років до 25 отримував задоволення від пвп, а тепер більш цікавіший сюжет і ігрові механіки. Судячи по статистиці, у багатьох так.

Відправлено через 1 хвилину 30 секунд:
KimRomik
10 - 15 років тому, я був тим самим токсіком, було весело :gigi:
Последний раз редактировалось Lekrs 05.10.2024 12:43, всего редактировалось 2 раза.
AssayMAS
Member
Откуда: ][аркiв

Сообщение

пинг зарешал
вот не хватает у мну моральных сил играть с пингом 100+мс. А оно регулярно такое проскакивает - и с 100Мбит инетом и с 1000Мбит и у разных провайдеров. Тут если Ютуб не лагает уже хорошо - что бывает стабильно в раз неделю.
Kassatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Курник під Києвом

Сообщение

PvP не граю зовсім, абсолютно. Років 15 назад хіба захоплювався грою Го, де через Goban міг грати з іншими гравцями, але це швидше не комп'ютерна гра, а настільна через комп. З багатокористувацького PvE нещодавно трішки спробував кооп в Stormgate, сподобалось, якби ще так не лагало, також у Diablo IV, коли хтось сторонній кличе в групу, то тимчасово приєднуюсь. А так граю практично завжди в однокористувацькі ігри, або ж якщо стратегії, розраховані на мультиплеєр, то також виключно в однокористувацькому режимі проти ШІ. Також не проти іноді трошки поспостерігати, як комп грає проти самого себе в EvE режимі :) .
mult
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вишневе

Сообщение

Мені теж не цікаво грати в pvp ігри, просто бігать чи їздить по одних і тих же локах і стрілять один в одного без сюжету не цікаво.
Пробував і танки і інші, пару днів і вже скукота, немає сенсу.
Я навіть в сингл іграх не беру напарників, типу фаллоут 4 і тд. Цікаво тільки самому.
Пройшов всі дарк соулси багато раз, в інтернеті не грав, мені просто не цікаво мірятись з якимись рандомами піськами :)
Мені людей і в житті вистачає, ще і в інтернеті з ними грати чи спілкуватись це вже занадто :)
Telcontar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернiгiв

Сообщение

Lekrs: 05.10.2024 12:32 Приблизно років до 25 отримував задоволення від пвп, а тепер більш цікавіший сюжет і ігрові механіки. Судячи по статистиці, у багатьох так.

Відправлено через 1 хвилину 30 секунд:
KimRomik
10 - 15 років тому, я був тим самим токсіком, було весело :gigi:
Бо з віком також втрачається і швидкість реакції, та й змагатися зі школярами/студентами, у яких купа вільного часу для прокачки скілу, стає дуже важко.
Lekrs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

mult
Але ти ж спілкуєшся з нами в інтернеті... :lol:
kolio
Member
Аватара пользователя

Сообщение

я навіть в WOW граю завжди сам :gigi:
mult
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вишневе

Сообщение

Lekrs
Ну спілкування час від часу і не довго, це не те що грати :)
Misteri
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

Та количество зумерских токсиков и задротов в онлайнах зашкаливает. Поэтому лучше спокойно поиграть в какую то JRPG из серии FF или Tales Of, ну или приклбчалки всякие типа анчартедов. Там и сюжет и спокойствие и удовольствие)
Lekrs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Останнє що грав з ммо був wow classic sod. Токсіків не наблюдав, правда грав на євро пве сервері. Взагалі була чудова атмосфера, народ привітний, більшість помагали один одному...
12val12
Junior
Откуда: Печерськ

Сообщение

mult: 05.10.2024 12:59 Мені теж не цікаво грати в pvp ігри, просто бігать чи їздить по одних і тих же локах і стрілять один в одного без сюжету не цікаво.
Пробував і танки і інші, пару днів і вже скукота, немає сенсу.
Я навіть в сингл іграх не беру напарників, типу фаллоут 4 і тд. Цікаво тільки самому.
Пройшов всі дарк соулси багато раз, в інтернеті не грав, мені просто не цікаво мірятись з якимись рандомами піськами :)
Мені людей і в житті вистачає, ще і в інтернеті з ними грати чи спілкуватись це вже занадто :)
після появи GPT звичайні люди не цікаві
VladimirV
Member

Сообщение

Мультиплеер намного больший наркотик чем сингл. Дает на порядок больше эмоций. Возраст увы да, факт.
Большую часть своей молодости играл в мультиплеер, после чего очень и очень сложно играть в синглы.
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

Сучасні реалії потребують більш точного розділу ніж однокористувацьким та багатористувацьким геймінгом.
Як багато хто зазначив, у 35+ років зібратись повною командою просто нереально бо є робота, сім'я, діти й т.д. та плани у кожного свої, але у той же Дота 2 є налаштування для соло гравців "грати проти таких саме соло гравців минуючи групи".

Це все ще "багатористувацька" гра, але так сказати "на одного".
При цьому однокористувацькі ігри все ще здатні демонструвати рекордні продажі. Наприклад продажі Black Myth: Wukong перевищили 20 мільйонів копій.
Теж дивна статистика, з одного боку 20 мільйонів копій і це вражаюча кількість, але додаємо у вираз % який купили китайці та вже на фоні мільярдного населення цифра у 20 лямів не вражає, а якщо порівняти з китайськими онлайн іграми то зовсім смішно буде.

Це порівняння прям як дослід переваг користування здоровенних пікапів у Техасі та Венеція не вдуваючись у дрібниці. :shuffle:
Romko888
Member
Аватара пользователя
Откуда: Тернопіль

Сообщение

GreenMile: 05.10.2024 12:26 Ну, цілком логічно, що до ~25 років купа вільного часу і на першому місці стоять друзі, спілкування, туци і кам'юніті, а далі вільний час скорочується і прогресує мізантропія :gigi: Зібрати паті з 35+, щоб зіграти катку на 40хв - то вже щось на межі неможливого :laugh: Тож краще відкрити пивка і пограти БГ3 :D
Але і цікавий той факт, що платоспроможність росте з віком, бо в 20 років платити за якусь хрінь, коли ті гроші краще витратити на пьянки і гуляки - таке собі.
Сподіваюсь, що на мій вік гарних синглів ще вистачить :rotate:
*Хвилинка підстаркуватого бряжчання завершилась* :)
ну не знаю, я почав грати в кс після 25років, і тих хто після 20ти ще грає також багато. Є також і 30+, навіть є тіп який деколи з нами грає, йому 55. Після роботи вечірком кинути пару каток якраз супер. Плюсом якраз те що всі з ким граю в такому віці, в них вже є нормальний комп, мікрофон і монітор
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

GreenMile: 05.10.2024 12:26Зібрати паті з 35+, щоб зіграти катку на 40хв - то вже щось на межі неможливого
Тут ще є фактор того що виділити ~годину на катку щоб ніхто гарантовано не заважав може бути проблемою. Тому я давно не граю в ігри без паузи. :rotate:
Aca
Member
Откуда: Закарпаття

Сообщение

В 36 років граю тільки в тунки і кс2. Сингл ігри де треба валити тони ворогів тупих вже набридли. Грав рдр2 в тому році але Артур мав померти тож я залишив проходження :gigi: потім хотів продовжити але забув пароль від цього сошіал клабу та і чорт з ним. В кс реально грати в такому віці. Я вже бачу зразу чи ми виграєм чи ні, салабони бісять, але під алкоголь норм :beer: :gigi:
Azerty
Member

Сообщение

Елден це багатокористувацька гра
Ответить