Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Разговоры обо всем
Ответить
Автор
Сообщение
InHale
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернигов

Сообщение

Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Пообсуждать сам товар - в тематических разделах (выбор "чего либо" и тп)

Покупки на amazon.com
Покупки на ebay.com
Покупки на newegg.com и в других магазинах США, где часто не принимают к оплате карты украинских банков
Покупки на computeruniverse.net

Экспресс доставка посылок в/из Украину со всего мира

Пообсуждать цены: Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления

спойлер
Всем привет, ищу помощи у людей которые заказывают или заказывали товар с aliexpress. Почитал чучуть статей в интернете... но не сильно забрался.
За полнил форму профиля ( адрес получение посылки ):
http://i.piccy.info/i7/bfa3ae8d5567dcc7 ... Snymok.png" target="_blank
есть - privat internet card, для оплаты.
А что дальше делать не могу понять ))) я так понял что надо привязать к 1 с плтежных систем ? или сразу делать оплату с номера карточки ? :shuffle:
буду благодарен за помощь... :beer:
Последний раз редактировалось gehka3 22.11.2018 10:37, всего редактировалось 1 раз.
Причина: !
kurdas
Junior

Сообщение

antonshe: 17.09.2024 14:09 Замовляв з Аліекспрес. Відправили.. Чекаю поки приїде.
Дайте ссилку який саме інвертор замовили.
kurdas
Junior

Сообщение

Загубилась посилка з Алі, нижче скріншоти пошуку по треку.
Де далі шукати?
спойлер
потеря.png
vadvm
Junior

Сообщение

kurdas: 28.09.2024 18:09 Загубилась посилка з Алі, нижче скріншоти пошуку по треку.
Де далі шукати?
спойлер
потеря.png
Может проверить статус посылки на сайте таможни
https://cabinet.customs.gov.ua/post
А если сделать вход после этого можно посмотреть более детальный отчет
kurdas
Junior

Сообщение

vadvm: 28.09.2024 19:09
kurdas: 28.09.2024 18:09 Загубилась посилка з Алі, нижче скріншоти пошуку по треку.
Де далі шукати?
спойлер
потеря.png
Может проверить статус посылки на сайте таможни
https://cabinet.customs.gov.ua/post
А если сделать вход после этого можно посмотреть более детальный отчет
там на фото уже есть результат с сайта таможни, вопрос где дальше искать?
Sachem
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

Продавец на Алиэкспресс не отправил товар. Вчера истёк срок на отправку. Счётчик до автовозврата денег обнулился.

Что дальше?

В чём, собственно, нюанс ситуации.

То есть у меня была ситуация когда товар зависал в пути и я писал требование на возврат средств и их возвращали. Но сейчас, так как товар не был отправлен, то и кнопки "Returns/Refunds" на затребование возврата средств нет.
Так же была ситуация такая же как и сейчас и деньги возвращались автоматом. Вот только не помню через какой срок, по обнулению счётчика на отправку или погодя.

Сейчас проблема в том, что у карты, с которой я оплачивал заказ, 30 сентября истекает срок действия. И, как я понимаю, зачислить на неё деньги нельзя будет. Или при возврате можно?

Отправлено спустя 6 минут 25 секунд:
kurdas: 28.09.2024 19:13там на фото уже есть результат с сайта таможни, вопрос где дальше искать?
Как-то даже не пойму вопрос. Как вы можете самостоятельно найти "утерянную" посылку?
Нанять сыщиков?

Пройдёт время отведённое на доставку и за не доставленную посылку Али вернёт деньги.

Отправлено спустя 3 минуты 35 секунд:
Cherniga: 17.09.2024 14:17В мене вийшло оплатити з додатку (лише через мобільний інтернет). З браузера на ПК не вийшло.
Тоже было такое. В один прекрасный момент с ПК перестало принимать оплату, платил из мобильного приложения. Потом как-то всё наладилось.
Kosdnepr
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

На всі закордонні посилки вартістю менше €150 планується введення податку, — Гетманцев.
  • Спілкуючись із бізнесом, я не чув іншого підходу — пільга у вигляді 150 євро повинна бути прибрана. Ми закінчуємо підготовку відповідного законопроєкту, внесемо його, зволікати не будемо. Незважаючи на те, що певний прошарок нашого населення буде незадоволений.
Треба поспішити. Мабуть до чорної п'ятниці або 11.11 вже введуть в дію.
yupi
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Kosdnepr
пруф можно?
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Цікаво хто буде цю державу відбудовувати, як тільки війна закінчиться/знімуть воєнний стан - тут залишаться одні пенсіонери, діти та інваліди. До успіху країна в черговий раз йде :tomat:
Lekrs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

daesz: 02.10.2024 22:14 Цікаво хто буде цю державу відбудовувати, як тільки війна закінчиться/знімуть воєнний стан - тут залишаться одні пенсіонери, діти та інваліди. До успіху країна в черговий раз йде :tomat:

Не потрібно драматизувати, я залишусь, можливо... Та й багато хто залишиться, там потрібно все починати з нуля, не всі на таке підуть. До того ж, хто казав що кордони відкриють? По любому щось придумають щоб обмежити виїзд.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Lekrs: 02.10.2024 22:25
daesz: 02.10.2024 22:14 Цікаво хто буде цю державу відбудовувати, як тільки війна закінчиться/знімуть воєнний стан - тут залишаться одні пенсіонери, діти та інваліди. До успіху країна в черговий раз йде :tomat:

Не потрібно драматизувати, я залишусь, можливо... Та й багато хто залишиться, там потрібно все починати з нуля, не всі на таке підуть. До того ж, хто казав що кордони відкриють? По любому щось придумають щоб обмежити виїзд.
Немає закону чи статті в конституції яка б обмежувала виїзд з країни поза воєнним часом. А якщо таке додадуть - то це дуже демократично, права людини і все інше, точно з таким підходом цю нещасну державу в ЄС візьмуть (ніт) :rolleyes:
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

daesz: 02.10.2024 22:14 Цікаво хто буде цю державу відбудовувати, як тільки війна закінчиться/знімуть воєнний стан - тут залишаться одні пенсіонери, діти та інваліди. До успіху країна в черговий раз йде :tomat:
А якщо так хочеться тікати то в чому проблема зараз виїхати?
pelia
Member
Аватара пользователя

Сообщение

tablestikus: 03.10.2024 00:11
daesz: 02.10.2024 22:14 Цікаво хто буде цю державу відбудовувати, як тільки війна закінчиться/знімуть воєнний стан - тут залишаться одні пенсіонери, діти та інваліди. До успіху країна в черговий раз йде :tomat:
А якщо так хочеться тікати то в чому проблема зараз виїхати?
А зараз можна виїхати нормально, без усіляких збочень чи жирної котлети грошей на руку? Я ось не зміг, у мене ще до початку війни був оффер на роботу і я готував документи, а тут бац і усьо. Добре що хоч на віддалену роботу туди взяли
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

pelia: 03.10.2024 12:57
tablestikus: 03.10.2024 00:11
А якщо так хочеться тікати то в чому проблема зараз виїхати?
А зараз можна виїхати нормально, без усіляких збочень чи жирної котлети грошей на руку? Я ось не зміг, у мене ще до початку війни був оффер на роботу і я готував документи, а тут бац і усьо. Добре що хоч на віддалену роботу туди взяли
Я не знаю жодної людини яка дійсно хотіла з березня 2022 року виїхати і не виїхала. Все знайшли шляхи і виїхали.
Rucha
Member
Откуда: Київ

Сообщение

daesz: 02.10.2024 22:14 Цікаво хто буде цю державу відбудовувати, як тільки війна закінчиться/знімуть воєнний стан - тут залишаться одні пенсіонери, діти та інваліди. До успіху країна в черговий раз йде :tomat:

Ага, от саме через мито всі пойдуть. :gigi: Не через війну, не через злидні, не через блекаути, а через те, що знизили безмитний поріг... Самому не смішно таке писати?
Доречі, в Євпропі цей поріг, якщо не помиляюсь, €22.
PS: Якщо що, то я звісно проти зниження порогу. Але я також проти маячні та істерики.
Dark Knight
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

Ну добре, гарне покращення :D (ні)


наприклад, я хочу купити товар за 100 грн.
скільки грн. мита з мене тоді стягнуть? :shuffle:
Marky
Junior

Сообщение

Dark Knight: 03.10.2024 14:32
Ну добре, гарне покращення :D (ні)


наприклад, я хочу купити товар за 100 грн.
скільки грн. мита з мене тоді стягнуть? :shuffle:
Якщо я не помиляюсь то 32 грн.
aaleksandrenko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

Dark Knight: 03.10.2024 14:32
Ну добре, гарне покращення :D (ні)


наприклад, я хочу купити товар за 100 грн.
скільки грн. мита з мене тоді стягнуть? :shuffle:
знизять просто митний ліміт.
Бачив 45 евро що може бути.
Тому зі 100 грн візьмуть 0. Якщо оподатковувати такий дрібязок то митниця ляже.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Rucha: 03.10.2024 13:07
daesz: 02.10.2024 22:14 Цікаво хто буде цю державу відбудовувати, як тільки війна закінчиться/знімуть воєнний стан - тут залишаться одні пенсіонери, діти та інваліди. До успіху країна в черговий раз йде :tomat:

Ага, от саме через мито всі пойдуть. :gigi: Не через війну, не через злидні, не через блекаути, а через те, що знизили безмитний поріг... Самому не смішно таке писати?
Доречі, в Євпропі цей поріг, якщо не помиляюсь, €22.
PS: Якщо що, то я звісно проти зниження порогу. Але я також проти маячні та істерики.
Та це добавляє в загальну "копілку" мало того що все зверху перераховане, то ще й податок на посилки додали.

Відправлено через 1 хвилину 19 секунд:
pelia: 03.10.2024 12:57 А зараз можна виїхати нормально, без усіляких збочень чи жирної котлети грошей на руку?
tablestikus: 03.10.2024 13:06 Я не знаю жодної людини яка дійсно хотіла з березня 2022 року виїхати і не виїхала. Все знайшли шляхи і виїхали.
Відправлено через 1 хвилину 5 секунд:
aaleksandrenko: 03.10.2024 14:38 знизять просто митний ліміт.
Бачив 45 евро що може бути.
Тому зі 100 грн візьмуть 0. Якщо оподатковувати такий дрібязок то митниця ляже.
Планувалося, що в законопроєкті про підвищення податків, який Кабмін подав до Ради у липні 2024 року, будуть зміни щодо оподаткування поштових посилок. Нардеп Ярослав Железняк повідомляв, що нижню межу змінять зі 150 євро до 45. Утім, цієї норми в законопроєкті, прийнятому 17 вересня у першому читанні, немає.
Рекомендую статтю вище почитати.
lowskill
Junior

Сообщение

aaleksandrenko, 45 евро они хотели ещё несколько месяцев назад сделать, сейчас уже ходят слухи о желании с любого товара брать :-/
Ответить