POS принтер. Як підключити?

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Ответить
Автор
Сообщение
К0Л0Б0К
Junior

Сообщение

Вітаю!
Прийшов з китаю дешманський принтер чеків.
Підключив до ноута через блютуз, в диспетчері пристроїв відображається, як СОМ5.
Намагаюсь друкувати, з Блокноту, а воно видає повідомлення, що принтер не встановлений.
Намагаюсь встановити як би повторно, а воно його не бачить...
намагаюсь ставити драйвер, а воно пропонує обрати виробника, а там лише самсунги, ксерокси і тд...
принтер
443.jpg
IrosLAV
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Продавець чи виробник мав би надати драйвер до нього. На аліекспресі брали? Може в описі є посилання інфа по цьому
К0Л0Б0К
Junior

Сообщение

в описі нічого. Я так розумію воно повинно працювати відразу після підключення.
бачив відео, де на подібному принтері друкують малюнки з Paint, чи просто текст з Блокнота

Відправлено через 5 хвилин 56 секунд:
система встановлює драйвера і розпізнає пристрій як принтер
спойлер
уу.jpg
при цьому підключення по блютузу не відображається (може глюк), але принтер є у розділі Принтери й пристрої
спойлер
ор.jpg
при запуску друку з блокнота чи вордпада система просить встановити принтер і система нічого не знаходить
і як його взагалі встановлювати? як блютуз пристрій? але ж він вже числиться як сом5! А com5 є локальний і послідовний у списку та все одно нічого не виходить...
geka3250
Member
Аватара пользователя

Сообщение

К0Л0Б0К
А спробуйте через меню "додати принтер" обрати Generic/Text Only вказавши його com порт?
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Скоріш за все дефолтні драйвери вінди йому не підходять і треба ідти на сайт виробника за рідними драйверами.
К0Л0Б0К
Junior

Сообщение

geka3250: 02.10.2024 01:02 К0Л0Б0К
А спробуйте через меню "додати принтер" обрати Generic/Text Only вказавши його com порт?
принтер встановлюю, відправляю завдання на друк і нічого не відбувається
tablestikus: 02.10.2024 07:01 Скоріш за все дефолтні драйвери вінди йому не підходять і треба ідти на сайт виробника за рідними драйверами.
качав програми на зразок Printer Diagnostic Tool так там можна надрукувати тестову сторінку. Виходить драйвери правильні, але друк відбувається по якомусь іншому протоколу, що не розуміє ні паінт ні блокнот???
Прінтер ноунейм, зв'язок через сом порт, відповідно, дізнатись ven dev не має змоги.
IrosLAV
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Напишіть продавцю про проблему, можливо це за декілька хвилин все порішає :)
І скиньте нам лінк на цей принтер
К0Л0Б0К
Junior

Сообщение

модель PT-280 фірма-виробник невідома
geka3250
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Щось таке знаходить у гуглі до нього.
К0Л0Б0К
Junior

Сообщение

geka3250: 02.10.2024 16:17 Щось таке знаходить у гуглі до нього.
Я весь інтернет обшукав, щоб знайти GZWX!!!!
Красно дякую за посиилання!!! Зараз буду розбиратись.
geka3250
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Будь-ласка :beer:
К0Л0Б0К
Junior

Сообщение

після встановлення драйвера за посиланням, за'явився принтер pt280 і його можна обрати в блокноті чи паінті, проте він в автономному режимі і не друкує. Я так розумію це тому, що після встановлення драйвера, зникло підключення через СОМ порт... Нижче видно пристрій pos58 printer - це він же підключений через юсб, проте це ні на що не впливає.
спойлер
ве.jpg
буду розбиратись далі

Відправлено через 4 години 53 хвилини 42 секунди:
Звітую: сто раз перепробував різні варіанти, врешті після установки різних драйверів вдалось таки підключити цю скотиняку.
Від блютуза довелось відмовитись, підключив юсб кабелем. Наразі маємо наступну картину:
спойлер
уку.jpg
Встановив програму для роботи з чеками, але друкує вона чомусь з пробілами через рядок. Наприклад QR код друкує так:
рядок коду, далі пустий рядок, знову рядок коду, далі пустий рядок. Квадратний QR таким чином виходить прямокутним.
Завтра спробую зробити чек в екселі чи в гугл-таблицях. Все ж я на вірному шляху, завдяки Вашій допомозі!
abcdeyka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

В настройках принтера (настройки печати)
посмотрите там куча настроек должны быть.
Ответить