Просадка БЖ до 7в по живленню 12в.

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Ответить
Автор
Сообщение
Artinator3000
Junior

Сообщение

Вітаю! Проводив тести HW monitor та Aida64 й побачив ось таку дивину.
Изображение
Причому по 5 та 3.3в. напруга нормальна. Я зрозумів би, якби просадка була до 10, може 9вольт. Але щоб, аж 7!!! Бачу таке вперше.
Робив тести на двух різних БЖ. Один старий Qdion. Інший менш старий Hufkey. Й обидва показали такі результати на різних системах. Системи (м'яко кажучи) не нові й можливо треба списати на програмну старість.
Та все ж, питання в тому, чи потрібно лізти в БЖ мультиметром (чого я не дуже хочу, бо не особливо вмію)?
Системи працюють стабільно, жодних проблем до тесту та після - не було.
Steelmax
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Artinator3000: 30.09.2024 21:54 Один старий Qdion. Інший менш старий Hufkey.
Потому что это мусор, который страшно ставить даже в офисники.
Artinator3000: 30.09.2024 21:54 Та все ж, питання в тому, чи потрібно лізти в БЖ мультиметром (чого я не дуже хочу, бо не особливо вмію)?
Потому что это самое точное измерение. А верить кривой матери - дело такое.

Проблемы залезть в какой-то молекс двумя штыками и выставить мульт на V? Распиновки есть в гугле.
Alexsandr
Member

Сообщение

Уже в районе 11 вольт были бы проблемы со стабильностью. Там явно ближе к 12. А софт просто не в курсе поправки на датчик к вашей материнке
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Софт міряє як попало. Червоний щуп в жовтий провід а чорний в чорний на колодці молексу або живлення відеокарти і вперед, нічого важкого там немає.
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Якби там було 7В, та навіть 9В, БЖ уже давно б вимкнувся по захисту, якщо б і ні то комп би не працював. БЖ працює і ви не вмієте міряти? Ну то і не лізьте туди і не морочте собі голову.
Вище вам дали вичерпну відповідь - софт некорректно працює з вашою мамкою.
Ответить