AMD почала готуватися до релізу ігрового процесора Ryzen 7 9800X3D

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Kashtan
Member
Аватара пользователя
Откуда: Яготин

Сообщение

Пропоную обговорити AMD почала готуватися до релізу ігрового процесора Ryzen 7 9800X3D

Тобто є шанс, що 9950X3D покаже ліпший фпс ніж 9800х3д , за рахунок двох в-кеш по одному на кожен кристал ?
ASTON
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kharkiv

Сообщение

9800X3%
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

Kashtan: 29.09.2024 12:01 Пропоную обговорити AMD почала готуватися до релізу ігрового процесора Ryzen 7 9800X3D

Тобто є шанс, що 9950X3D покаже ліпший фпс ніж 9800х3д , за рахунок двох в-кеш по одному на кожен кристал ?
Думаю только в тех играх, которые умеют задействовать более 8 ядер
WWQ
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Kashtan: 29.09.2024 12:01Тобто є шанс, що 9950X3D покаже ліпший фпс ніж 9800х3д , за рахунок двох в-кеш по одному на кожен кристал ?
по идее да, условный 12\24 со 192мб кеша на борту выглядит крайне вкусно... хотя я думаю прирост относительно 8\16 будет не огромным.
Earanak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

Читал тут как рассуждали на тему стоимости производства проца с двумя X3D чиплетами. По моему тогда пришли к мнению что это будет недешево. Но насколько... 1000$MSRP или больше ? :think:
mult
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вишневе

Сообщение

7800x3d бачу так поповз вгору.
Дивлячись динаміку на хотлайн то був по 16 000 а тепер 18 і більше.
Я думав з новими процами ціни просядуть на старі.
Чи це тільки в нашій країні такі трабли з цінниками для "заможніх" українців :)
Бачу тут на форумі люди збирають нові компи з 5000 райзенами, з 7000 а я все чекаю нових :)
Вже думаю може теж на попередніх поколіннях зібрати :)
Бо цей новий 9800х3d точно буде коштувати як квартира в Києві судячи з цінникана 7800x3d :)
Мені цікаво що там інтел запропонує в типу нових процах.
Romko888
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Тернопіль

Сообщение

mult: 29.09.2024 12:42 7800x3d бачу так поповз вгору.
Дивлячись динаміку на хотлайн то був по 16 000 а тепер 18 і більше.
Я думав з новими процами ціни просядуть на старі.
Чи це тільки в нашій країні такі трабли з цінниками для "заможніх" українців :)
Бачу тут на форумі люди збирають нові компи з 5000 райзенами, з 7000 а я все чекаю нових :)
Вже думаю може теж на попередніх поколіннях зібрати :)
Бо цей новий 9800х3d точно буде коштувати як квартира в Києві судячи з цінникана 7800x3d :)
Мені цікаво що там інтел запропонує в типу нових процах.
Причому тут наша країна? Я вот хотів взяти в Іспанії 7800х3д за 320євро, але сумнівався, а зараз він 420євро коштує. А збирати комп зараз тільки на 7000 рузені

Відправлено через 38 секунд:
Ryzen 7700 зараз має саму оптимальну ціну, в районі 190євро
Олег963
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

mult: 29.09.2024 12:42 7800x3d бачу так поповз вгору.
Дивлячись динаміку на хотлайн то був по 16 000 а тепер 18 і більше.
Я думав з новими процами ціни просядуть на старі.
Чи це тільки в нашій країні такі трабли з цінниками для "заможніх" українців :)
Бачу тут на форумі люди збирають нові компи з 5000 райзенами, з 7000 а я все чекаю нових :)
Вже думаю може теж на попередніх поколіннях зібрати :)
Бо цей новий 9800х3d точно буде коштувати як квартира в Києві судячи з цінникана 7800x3d :)
Мені цікаво що там інтел запропонує в типу нових процах.
ЧЕКАТИ ЦЕ НЕ ЗАВЖДИ ДОБРЕ, ВСТИГ ВЗЯТИ AMD Ryzen 9 7950X3D ЗА 20к. Чого то ціни розтуть на 7000 бо 9000 толком нічого нового і продуктивнішого не принесла!
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Про споживання ні слова :/
BVI
Member

Сообщение

;) [Вже думаю може теж на попередніх поколіннях зібрати :)
mult, ачто это вам даст? Под ваш классный монитор 4к/240Гц ещё нет соответствующего железа, если говорить об ультра+лучи+240Гц настройки, а замена CPU не сделает погоды. Вы скорее утилизируете запас БП, чем приблизитесь к возможностям монитора на 100%, даже, если это будут новый x3d-проц+новая будущая5090.
Поэтому замена 9700к на что-то немного лучшее это только компромис(например +5%фпс), который не даст ЗАМЕТНО(для ваших глаз) желаемой производительности системы в целом. А поиграть на 100-120Гц(настройки монитора) с компромиссными настройками ВК можно и на вашем ПК без затрат. ;)
FastBullet
Member

Сообщение

mult: 29.09.2024 12:42 7800x3d бачу так поповз вгору.
Дивлячись динаміку на хотлайн то був по 16 000 а тепер 18 і більше.
Я думав з новими процами ціни просядуть на старі.
Чи це тільки в нашій країні такі трабли з цінниками для "заможніх" українців :)
Бачу тут на форумі люди збирають нові компи з 5000 райзенами, з 7000 а я все чекаю нових :)
Вже думаю може теж на попередніх поколіннях зібрати :)
Бо цей новий 9800х3d точно буде коштувати як квартира в Києві судячи з цінникана 7800x3d :)
Мені цікаво що там інтел запропонує в типу нових процах.
так а нащо чекати, якщо нема відяшок нових??? А під старі відяшки достатymо навіть Ryzen 7 5700X) та й сама Ліза Су казала про дуже довге життя платформи АМ4)) ось тому і купують 5000 райзени, а кто в "ордені віруючих в АМ5", то купуть 7500F і чекають що воно там станеться з новими проциками)))
А з новими технологіями типу FSR3+Frame Gen, то всі вядяшки прапгрейдились)) Звісно що мова йде десь про рівень від RTX2070/5700XT та FullHD)) Звысно це не значить, що выдяшка видавала 10 к/с а з технологіями апскейлу стане 200 к/с. Я помітив від нейтіву десь Х2 приріст, хоча звісно використовую по-ншому типу як VRR для рівного фреймрейту)) ну наприклад на моніку 100 Гц гра видає 80 к/с, а з FSR3 вже 100 к/с. І все, маєшь рівненький фреймрейт без смикань)) Зрозуміло якщо в грі було менше 60 к/с, то тільки фср без фреймгену, бо все одно будуть лаги
Dragobes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

«елітний геймінг»
:pray: :pray: :pray:
Mastercard World Elite чи VISA Infinite.
Мінімум 7-значний рахунок.
2 валізи кеша.
...
О, таак B-)
Kullerok
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Элитный ГЕЙминг. :lol: :lol: :lol: :lol: надо брать полюбом. А если серьёзно то наверное первый раз в жизни куплю амд проц если они снова не будут выжигать материнки.
mult
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вишневе

Сообщение

BVI
Та я знаю що основний профіт у 4к іде від відеокарти, але хочеться оновитись на ддр5 вже :) я не фанат якогось одного лагеря, у мене були і райзени ще перші покоління і інтели всякі.
Купую те що краще працює для ігр.
Зараз поки в роздумах і очікуванні нових інтелів.
А там побачим, якраз влада обіцяє долар по 50, то ціни думаю скоро ще більше "порадують" що взагалі охота відпаде щось купляти :)

Відправлено через 1 хвилину 50 секунд:
FastBullet
Я відчуваю що через монополію нвідія, ціни на нові відяхи будуть космос :) а приріст мізер :)
Alex0934
Junior

Сообщение

mult: 29.09.2024 12:42 7800x3d бачу так поповз вгору.
Дивлячись динаміку на хотлайн то був по 16 000 а тепер 18 і більше.
Я думав з новими процами ціни просядуть на старі.
Чи це тільки в нашій країні такі трабли з цінниками для "заможніх" українців :)
Бачу тут на форумі люди збирають нові компи з 5000 райзенами, з 7000 а я все чекаю нових :)
Вже думаю може теж на попередніх поколіннях зібрати :)
Бо цей новий 9800х3d точно буде коштувати як квартира в Києві судячи з цінникана 7800x3d :)
Мені цікаво що там інтел запропонує в типу нових процах.
С одной стороны уже лучше подождать, но с другой стороны, если вам жалко лишнюю сотку баксов, то наверное вы 5090 покупать не будете)
Сейчас "элитный гейминг" :super: упирается в видяху, может лучше на неё болье потратить.
1okisan
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Kullerok: 29.09.2024 18:12 Элитный ГЕЙминг. :lol: :lol: :lol: :lol: надо брать полюбом. А если серьёзно то наверное первый раз в жизни куплю амд проц если они снова не будут выжигать материнки.
Не скориставшись не дізнаєтесь що все гаразд з ними. ;)
Ответить