Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Ответить
Автор
Сообщение
sselesnes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

leif +1 D5000 18-55 / 50 / 70-200 лежить для душі, або коли плануеш робити постановочні знімки. Ще до війни на море сім'єю її вже небрали років як 5.
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

leif: 27.09.2024 15:10
Scoffer: 27.09.2024 15:04Я не прихильник генеріння мегатон посередніх фоток, що з ними тоді робити, їх же треба кудись складати, каталогізувати, головняк суцільний. А якщо є привід то запхнув камеру в кишеню і пішов.
це вже справа індивідуальна. у кожного свій підхід.

якщо що, перша цифрова дзеркалка (nikon d50) у мене з'явилась навесні (чи влітку? не пам'ятаю вже) 2005 року, майже 20 років тому, а до того був нікон кулпікс 5400 (моя перша особиста камера). і більше 10 років не обламувався таскати з собою камеру майже всюди. не рідко з об'єктивами. але зараз змусити мене для казуальних фоток таскати з собою окрему камеру? та ні за що :laugh:
у меня были зеркалки от кэнон 450 д до 5д марк 2 с кучей разных объективов ,даже пару элек фиксов были 24 и 50 мм,2 пыхи.Я задолбывался с той сумкой 5кг ходить .Раз в месяц выходил поснимать и потом вообще продал и взял беззеркалку панасоник,которой мне хватало с головой ,а как появились в телефонах камеры получше ,то и ее продал .
Камера нужна для творчества или деньги зарабатывать ,а так чтоб она лежала и год или полгода ждала отпуска ,то нафиг она надо.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

leif
Я ж не кажу таскати цілу дзеркальну бандуру. То вже для тих хто знає чого хоче. Для всіх інших є APS-C компакти. У мене колись був Nikon Coolpix A, взагалі манюня штука, як пів сучасної смартолопати по площі мабуть. Думаю і зараз шось таке є.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer
я не писав про дзеркалки в наш час, я написав "таскати окрему камеру". ще один девайс.

ні, дякую, я надам перевагу айфону/пікселю. хто хоче - той нехай таскає маленьку камеру. на здоров'я.
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

Rucha: 27.09.2024 14:42
Scoffer: 27.09.2024 14:39 Ох вже ці фотографи) Відкрийте для себе компактні камери від фуджі, соні, ріко і інших причетних :rotate:
Sony NEX-F3:
спойлер
Изображение
Pixel 6:
спойлер
Изображение
Деревья на пикселе как будто гуашью на холсте))
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999: 27.09.2024 16:09Деревья на пикселе как будто гуашью на холсте))
Нейронка домальовує як вміє :D
JKrl
Member

Сообщение

Scoffer: 27.09.2024 14:39 Ох вже ці фотографи) Відкрийте для себе компактні камери від фуджі, соні, ріко і інших причетних :rotate:
Як відкрити, так і закрили. Компакти, дійсно компакти, знімають набагато гірше флагманів.
https://www.androidauthority.com/compac ... e-1068461/
Ця стаття була вірною в 2020, в зараз все ще гірше, бо камери стоять на місці, в телефони хоч по трохи, но покращуються.
В мне нікон д50 на полиці років 6 пил збирає з нормальним сетом об'єктивів, а ти про компакти....
sselesnes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

snapdragon999, Scoffer ще чув, щоб не було зубів у немовлят треба фоткати на нормальні клони GCAM
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

sselesnes
Не знаю шо там з гуглокамерами, а самс вже викривали на домальовуванні місяця з деталізацією, котрій топові дзеркали позаздрять. :laugh: Тільки, як-то кажуть, є нюанс.
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

Scoffer: 27.09.2024 16:55 sselesnes
Не знаю шо там з гуглокамерами, а самс вже викривали на домальовуванні місяця з деталізацією, котрій топові дзеркали позаздрять. :laugh: Тільки, як-то кажуть, є нюанс.

вот с моего луна
спойлер
IMG_20240920_230209.jpg
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

https://www.flickr.com/photos/kidadome/17370984251/
Осьо якийсь тип фоткав на повнокадровий кенон. Здається мені шо гуглокамера теж домальовує :rotate:
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

Scoffer: 27.09.2024 17:35 https://www.flickr.com/photos/kidadome/17370984251/
Осьо якийсь тип фоткав на повнокадровий кенон. Здається мені шо гуглокамера теж домальовує :rotate:
ну тут ближе к правде на 200 мм телевик

вот на гугл камеру ,небольшой перешарп еще на старой прошивке

спойлер
Изображение
JKrl
Member

Сообщение

snapdragon999: 27.09.2024 17:25


вот с моего луна
спойлер
IMG_20240920_230209.jpg
А так? Піксель може.
спойлер
Изображение
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

JKrl
Так ніякий телефон не може з його мініатюрними матрицями. Це на нормальному повнокадровому апараті ісо тищі три і півхвилини витримки. Якщо це фото з телефона, то це штучна картинка з нейронки на всі 146%.

Відправлено через 2 хвилини 23 секунди:
І ще й астротрекер знадобиться для такої довгої витримки.
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

С телескопа Хабл :lol:
JKrl
Member

Сообщение

Scoffer: 27.09.2024 21:12 JKrl
Так ніякий телефон не може з його мініатюрними матрицями. Це на нормальному повнокадровому апараті ісо тищі три і півхвилини витримки. Якщо це фото з телефона, то це штучна картинка з нейронки на всі 146%.

Відправлено через 2 хвилини 23 секунди:
І ще й астротрекер знадобиться для такої довгої витримки.
Таке фото піксель робить по 6 хвилин. Фактично це хдр можливості на максималках, робиться багато фото з 16 сек затримкою.

Все легко перевіряється на https://stellarium.org/. Фото справжні, наскількі цифрові фото можуть бути справжніми. Єдина претензія, він не дуже вміє в красний спектр в цьому режимі, але це і з DLSR така біда.
pelia
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999: 27.09.2024 15:09
leif: 27.09.2024 15:05 snapdragon999
ти не правий. окрема камера знімає значно краще за телефон, і якщо хочеться зробити дійсно якісні знімки, то в цьому є ще й який сенс.

інша справа, якщо ти настільки не шариш в жизні, що для тебе знімки на айфон і на камеру за 4-5 штук баксів (з оптикою) нічим не відрізняються. тут вже медицина не допоможе. хіба в церкву сходити.
ой слушай,были у меня зеркалки еще 10 лет назад .Знаю я как они снимают .Кому то качество надо,единицам.Многим достаточно на смартфон сфоткать и выложить с соц сети или еще где то поделится в месенджере со знакомыми или родычами.
Ой слухай, були у мене смартфони ще 10 років тому. Знаю я як вони знімають.
Саме так можна перекрутити ваші слова, зараз би порівнювати сучасність з 10 років назад, це максимально тупо
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

pelia: 27.09.2024 21:49
snapdragon999: 27.09.2024 15:09

ой слушай,были у меня зеркалки еще 10 лет назад .Знаю я как они снимают .Кому то качество надо,единицам.Многим достаточно на смартфон сфоткать и выложить с соц сети или еще где то поделится в месенджере со знакомыми или родычами.
Ой слухай, були у мене смартфони ще 10 років тому. Знаю я як вони знімають.
Саме так можна перекрутити ваші слова, зараз би порівнювати сучасність з 10 років назад, це максимально тупо
Зеркалки 10 лет назад и сейчас недалеко ушли, в отличии от смартфонов. Взять например 2 морковку 2008 года с нормальным L фиксом и сравнить с какой нибудь 4, разницы в качестве картинки 0.Ты максимально далекий от мира фото.Тот же марк 4 с 16 года выпускается, уже скоро 10 лет ему будет.И что там поменялось?
А вот с телефонами совсем другая история, за это время они сильно эволюционировали по всем параметрам.
WakeMe
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

snapdragon999: 27.09.2024 21:55А вот с телефонами совсем другая история, за это время они сильно эволюционировали по всем параметрам.
Так, навчились малювати своє бачення :)
Изображение

Не буде телефон знімати як камера, але як то кажуть краща камера та, що у тебе з собою. Камера в телефоні завжди в кишені, а окрема камера ні.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999
фото на смартфон останні років 10 це по наростаючій все більше і більше програмний результат. Computational photography. Відповідно, тут є куди розвиватись, допилювати алгоритми і т.д. Комусь це подобається, а є і такі, хто не сприймає і каже, що це не тру (в основному це люди, хто трохи заглиблений в фото-тему, але бачить її по-своєму). От і маємо те, що маємо і нікуди не дітись.

Особисто я взагалі не проти, а навіть дуже за такі підходи. Нехай смартфони будуть computational фото-пристроями, а для серйозного фото знайдуться інструменти)
Ответить