Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Ответить
Автор
Сообщение
JKrl
Member

Сообщение

snapdragon999: 27.09.2024 13:17
JKrl: 27.09.2024 13:15 Ну не рассматривайте. Нормально же говорили, а теперь опять.
Ну тогда начинаем сначала

Покажи мне китайский телефон с х5 телескопом, супер хдр, и возможностью ночной съемки за 500$
На моем х2 телевик и ночная сьемка вполне приличная,правда пересвечивает фотки,но детализация хорошая и нет шумов. Размер датчика 1/1.43" сони против 1/1.31 самсунг".Но это не фотофлагман,а универсальный смартфон с хорошими возможностями железа. Я не знаю что за супер хдр ,у меня называеться proXDR
Мне это не очень интересно, у меня к телефонам конкретные требования.
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

JKrl: 27.09.2024 13:26
snapdragon999: 27.09.2024 13:17
На моем х2 телевик и ночная сьемка вполне приличная,правда пересвечивает фотки,но детализация хорошая и нет шумов. Размер датчика 1/1.43" сони против 1/1.31 самсунг".Но это не фотофлагман,а универсальный смартфон с хорошими возможностями железа. Я не знаю что за супер хдр ,у меня называеться proXDR
Мне это не очень интересно, у меня к телефонам конкретные требования.
для меня телефон это не только камера ,хотя она в нем флагманская Sony LYTIA-T808.
JKrl
Member

Сообщение

Ключевое - для вас.
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

JKrl: 27.09.2024 13:42 Ключевое - для вас.
Сравнивая ор12 с пикселем 7 про по фото части при съёмке людей, цветов ,животных,интереснее и детальнее именно OnePlus.Можно найти фотосравнения от людей которые оба юзали .А у меня камера такая же .Тот же палас только немного попроще.В Обсуждении камеры OnePlus 12 на 4пда можно посмотреть сравнения.
Так что не надо тут боготворить свой пиксель по сравнению с китайцами.Там же и с айфонами сравнение .
Последний раз редактировалось snapdragon999 27.09.2024 13:56, всего редактировалось 1 раз.
JKrl
Member

Сообщение

Оп12 начинает жевать текстуры в любом сценарии где затянуто небо. В принципе результат не плохой, жить можно, но меня не устраивает делать десять фоток, чтобы нарандомить нормальную. Ну и конечно у него стандартная китайская болезнь желтить фотки с холодным освещением больше 3000-4000 кельвинов.
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

JKrl: 27.09.2024 13:55 Оп12 начинает жевать текстуры в любом сценарии где затянуто небо. В принципе результат не плохой, жить можно, но меня не устраивает делать десять фоток, чтобы нарандомить нормальную. Ну и конечно у него стандартная китайская болезнь желтить фотки с холодным освещением больше 3000-4000 кельвинов.
Я не буду спорить какой лучше ,хуже и у кого какие сильные и слабые стороны .Могу сказать одно что камера на моем телефоне отличная и она не далеко ушла от тех же айфонов в 2-3 раза дороже.Да конечно они лучше снимают,записывают видео спорить с этим было бы глупо ,но не на данную сумму точно.Между ними не пропасть.
Про самсунги я уже говорил ,некоторые вообще сливают типа с23,с23+,где то с с24 ультра хуже снимает .Но вдвое дороже самсунг не кажеться каким то крутым по фотовозможностям по сравнению с моим.Там портит постобработка 99% кадров.Если сравнивать на стоках .
JKrl
Member

Сообщение

snapdragon999: 27.09.2024 14:03
JKrl: 27.09.2024 13:55 Оп12 начинает жевать текстуры в любом сценарии где затянуто небо. В принципе результат не плохой, жить можно, но меня не устраивает делать десять фоток, чтобы нарандомить нормальную. Ну и конечно у него стандартная китайская болезнь желтить фотки с холодным освещением больше 3000-4000 кельвинов.
Я не буду спорить какой лучше ,хуже и у кого какие сильные и слабые стороны .Могу сказать одно что камера на моем телефоне отличная и она не далеко ушла от тех же айфонов в 2-3 раза дороже.Да конечно они лучше снимают,записывают видео ,но не на данную сумму точно.Между ними не пропасть.
Про самсунги я уже говорил ,некоторые вообще сливают типа с23,с23+,где то с с24 ультра хуже снимает .
Ну тогда вам не составить труда сфоткать на ваш шикарный сенсор в хдр режиме и сравнить.
спойлер
Изображение
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ох вже ці фотографи) Відкрийте для себе компактні камери від фуджі, соні, ріко і інших причетних :rotate:
The_Rusik
Member
Откуда: UA

Сообщение

Если на пикселе пофискят жор батареи и проблемы со связью - будет нормальный смарт.
А так пока есть другие варианты.
Rucha
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Scoffer: 27.09.2024 14:39 Ох вже ці фотографи) Відкрийте для себе компактні камери від фуджі, соні, ріко і інших причетних :rotate:
Sony NEX-F3:
спойлер
Изображение
Pixel 6:
спойлер
Изображение
VBerezovsky
Member
Аватара пользователя

Сообщение

The_Rusik: 27.09.2024 14:39 Если на пикселе пофискят жор батареи и проблемы со связью - будет нормальный смарт.
А так пока есть другие варианты.
Ну и перегрев заодно :)
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Rucha
Це камера 12го року. Нагадати як в 12му фоткали смарти?)

Відправлено через 1 хвилину 43 секунди:
Зараз оно з усіх щілин Fujifilm X100VI рекламують. Я його не бачив бо давно цією темою перехворів, але судячи з оглядів - чудовий апарат, котрий заткне всі смарти на наступні 10 років як мінімум.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer
ти прикалуєшся?

коли людина кудись там їде, на відпочинок чи ще куди, то ясен пень, що можна і окрему камеру взяти, яка фоткає краще ніж гейфон, але камера в телефоні не для таких випадків, а для випадків, коли ти не береш з собою камеру. ти на повному серйозі пропонуєш окрім ніфіга не маленького телефона таскати з собою ще й окрему камеру, щоб не паритись як там камера в смартфоні знімає? :lol: :laugh: оце наркоманія.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

leif
Перечисли випадки коли ти не їдеш на відпочинок чи ще куди, і треба терміново зафоткати картинку сильно краще ніж лічильник чи миска борщу.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer
та постійно щось фоткаю. побачив щось цікаве на вулиці -- сфоткав, поїхав кататись на веліку, десь від'їхав на природу там шось сфоткав. з дружиною вийшов прогулятись в парк (ні, я не беру камеру на кожну прогулянку), побачив гарне світло - сфоткав дружину/дитину/собаку. і так далі.

ну подумай трохи, таких прикладів може бути просто сотня. ніхто не буде за собою постійно таскати окрему камеру, навіть компактну.

але, якщо у тебе лише лічильники та борщ... ну штож, тоді і правда немає сенсу.
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

только шизофреник со смартфоном 15 про макс может еще отдельную камеру таскать :lol:
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

leif
Я не прихильник генеріння мегатон посередніх фоток, що з ними тоді робити, їх же треба кудись складати, каталогізувати, головняк суцільний. А якщо є привід то запхнув камеру в кишеню і пішов.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999
ти не правий. окрема камера знімає значно краще за телефон, і якщо хочеться зробити дійсно якісні знімки, то в цьому є ще й який сенс.

інша справа, якщо ти настільки не шариш в жизні, що для тебе знімки на айфон і на камеру за 4-5 штук баксів (з оптикою) нічим не відрізняються. тут вже медицина не допоможе. хіба в церкву сходити.
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

leif: 27.09.2024 15:05 snapdragon999
ти не правий. окрема камера знімає значно краще за телефон, і якщо хочеться зробити дійсно якісні знімки, то в цьому є ще й який сенс.

інша справа, якщо ти настільки не шариш в жизні, що для тебе знімки на айфон і на камеру за 4-5 штук баксів (з оптикою) нічим не відрізняються. тут вже медицина не допоможе. хіба в церкву сходити.
ой слушай,были у меня зеркалки еще 10 лет назад .Знаю я как они снимают .Кому то качество надо,единицам.Многим достаточно на смартфон сфоткать и выложить с соц сети или еще где то поделится в месенджере со знакомыми или родычами.
Последний раз редактировалось snapdragon999 27.09.2024 15:10, всего редактировалось 1 раз.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer: 27.09.2024 15:04Я не прихильник генеріння мегатон посередніх фоток, що з ними тоді робити, їх же треба кудись складати, каталогізувати, головняк суцільний. А якщо є привід то запхнув камеру в кишеню і пішов.
це вже справа індивідуальна. у кожного свій підхід.

якщо що, перша цифрова дзеркалка (nikon d50) у мене з'явилась навесні (чи влітку? не пам'ятаю вже) 2005 року, майже 20 років тому, а до того був нікон кулпікс 5400 (моя перша особиста камера). і більше 10 років не обламувався таскати з собою камеру майже всюди. не рідко з об'єктивами. але зараз змусити мене для казуальних фоток таскати з собою окрему камеру? та ні за що :laugh:
Ответить