Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Ответить
Автор
Сообщение
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

The_Rusik: 26.09.2024 13:43 Никто в здравом уме не купит айфон за 800 баксов во всем порезанный, не флагман, с 60 герц экраном и когда в новые модели ставят старые процы.
Изображение
Піди трави торкнися на вулиці
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Donate
це не попугаї це телефон за 800баксів, вас просто змушуть купувати тел за 1К баксом(про) цією штучною моделлю а ви раді. це називається монополія
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Filabatya: 26.09.2024 14:14 Donate
це не попугаї це телефон за 800баксів, вас просто змушуть купувати тел за 1К баксом цією штучною моделлю а ви раді. це називається монополія
Ніхто не змушує. Всім пофігу на високу герцовку просто... З 60 Гц жити можливо, а ось коли там все тормозить тупить, не працює, чи там ще щось ні...

Хотіли би люди принципово високу герцовку пішли і брали там інших вендорів... Але беруть айфон? Чому так?
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Filabatya: 26.09.2024 14:14 Donate
це не попугаї це телефон за 800баксів, вас просто змушуть купувати тел за 1К баксом(про) цією штучною моделлю а ви раді. це називається монополія
Яка монополія? :lol:
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

Donate: 26.09.2024 14:02
Filabatya: 26.09.2024 14:00 В 17кажуть буде 120 радієм шо айфон змилувався над рабами)
там сама ситуація шо з 4060 :lol:
Більшості пофігу скільки герц чи ще там щось у смартфоні.
як раз не пофігу,в нас люди за цим стежать .Після 120гц ніхто на 60 не пересяде ніколи тим більше за 32 косаря.
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

7mindfields
ти кинув табличку зверху і задаєш це питання
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999: 26.09.2024 14:33
Donate: 26.09.2024 14:02
Більшості пофігу скільки герц чи ще там щось у смартфоні.
як раз не пофігу,в нас люди за цим стежать .Після 120гц ніхто на 60 не пересяде ніколи тим більше за 32 косаря.
Легко і без питань... В мене 2 ось таких монітори, і ти не повіриш але різницю між ними знайти важкувато в роботі. В іграшках різниця офк є але вона не коштує тих затрат ресурсів...
Изображение

Зі смартфоном такаж ситуація. Коли воно є то це ОК, але коли немає це теж не є проблемою... Ти вже десь хвилини через 2-3 звикнеш до 60 Гц і тобі буде пофігу :laugh:
Про іграшки я взагалі мовчу тут би воно 60 малювало та не було 50+ на корпусі...
Последний раз редактировалось Donate 26.09.2024 14:42, всего редактировалось 1 раз.
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

Donate: 26.09.2024 14:40

Зі смартфоном такаж ситуація. Коли воно є то це ОК, але коли немає це теж не є проблемою... Ти вже десь хвилини через 2-3 звикнеш до 60 Гц і тобі буде пофігу :laugh:
да конечно :laugh:
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999: 26.09.2024 14:41
Donate: 26.09.2024 14:40

Зі смартфоном такаж ситуація. Коли воно є то це ОК, але коли немає це теж не є проблемою... Ти вже десь хвилини через 2-3 звикнеш до 60 Гц і тобі буде пофігу :laugh:
да конечно :laugh:
Ти можеш нічого не говорити з тобою і так все ясно :rotate:
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

Donate: 26.09.2024 14:44
snapdragon999: 26.09.2024 14:41

да конечно :laugh:
Ти можеш нічого не говорити з тобою і так все ясно :rotate:
У кого был телефон 120гц ,на 60 уже не пересядут никогда .Кому всем пофиг ?Это как пересесть с монитора 165гц на 60 ))Привыкнуть можно конечно ,но не за 32 куска.
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999: 26.09.2024 14:47
Donate: 26.09.2024 14:44

Ти можеш нічого не говорити з тобою і так все ясно :rotate:
У кого был телефон 120гц ,на 60 уже не пересядут никогда .Кому всем пофиг ?Это как пересесть с монитора 165гц на 60 ))Привыкнуть можно конечно ,но не за 32 куска.
В тебе Redmi Note 9 Pro як ти можеш щось говорити в цьому напрямку то? :rolleyes: :laugh:

На папірці то це все дуже цікаво виглядає... На практиці ну такє... Я ось з точки зору ПК більш задоволенний відсутністю розривів в принципі, а ось 144 фпс це бонус не більше...
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

Donate: 26.09.2024 14:53
snapdragon999: 26.09.2024 14:47

У кого был телефон 120гц ,на 60 уже не пересядут никогда .Кому всем пофиг ?Это как пересесть с монитора 165гц на 60 ))Привыкнуть можно конечно ,но не за 32 куска.
В тебе Redmi Note 9 Pro як ти можеш щось говорити в цьому напрямку то? :rolleyes: :laugh:
На папірці то це все дуже цікаво виглядає... На практиці ну такє...
у меня уже давно другой ))редми отдал .Сейчас у меня 120гц экран и я беру тот редмик понимаю какая пропасть между ними.И на бумажке и в реале все ок ,летает.
Последний раз редактировалось snapdragon999 26.09.2024 14:57, всего редактировалось 1 раз.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Filabatya: 26.09.2024 14:35 7mindfields
ти кинув табличку зверху і задаєш це питання
статистика була наведена продемонструвати, що базова версія також має гарний попит, не знаю де ти там монополію побачив
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Donate: 26.09.2024 12:18
GreenMile: 26.09.2024 00:02 Ви не повірите, мабуть, але є люди, якім не подобаються айфони. Це не в захист зенфона, а просто до того, що у людей різні смаки, вподобання і потреби.
Залежить від того, де питати пересічного, навіть у цій темі не буде все так однозначно, чи тут не ті "пересічні"? :rotate:
Скільки відсотків у нас технічних інтузіастів, і скільки ще таких серед жінок? Більшості FTP, файлова система і т.п. не говорить нічого, повинно все працювати, і працювати стабільно... Тому як раз в нас трохи менше чим половина смартфонів на планеті це айфони :laugh:
Я не про ентузіазм. Дизайн, інтерфейс, колір, зручність, тактильні відчуття від того, як в руці лежить. Це дуже індивідуальні речі, бо смаки у всіх різні.
Ну, Еплу слід віддати належне за успішне створення культу "нетакусіків", які вважають себе елітою, належною до закритої спільноти, яка "не для всіх". Якщо в тебе не огризок - то ти ніщєброд і злидень :dontknow: Незважаючи на те, що повно є дорожчих за іфони телефонів і що половина ті іфони в кредит понабирала.
Особливо в школі це пздць. Понакупляють 10-річним шмарклям іфони останні (нафіга?), а потім починається травя і булінг інших, у кого не іфон. Це в мене колега з минулої роботи колись купляла малому іфон в розстрочку, бо бляха він в якомусь напонтованому ліцеї, де всі з айфонами і якщо в тебе не айфон - то ти гівно :facepalm: А потім мені ще айпедік і єпл вотчі. В 14 років, бляха :facepalm:
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999: 26.09.2024 14:54
Donate: 26.09.2024 14:53

В тебе Redmi Note 9 Pro як ти можеш щось говорити в цьому напрямку то? :rolleyes: :laugh:
На папірці то це все дуже цікаво виглядає... На практиці ну такє...
у меня уже давно другой ))редми отдал .Сейчас у меня 120гц экран и я беру тот редмик понимаю какая пропасть между ними.И на бумажке и в реале все ок ,летает.
Так і шо там? Взяв таки 24 ультра?

Відправлено через 8 хвилин 14 секунд:
GreenMile
Зайдіть в укртві, подивіться що там коїться :laugh: Айфон це вже давно попса для бидла, а от еліта не таких як всі ганяє з пікселями :super: тру телефон для тих, хто шарить жизнь і не ведеться на мейнстрімні тренди B-)
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

leif: 26.09.2024 17:21
Так і шо там? Взяв таки 24 ультра?
Реалми взял .Дизайн этот самсунговский прямоугольный никак не зашел как бы не тужился.Может в 25 серии более скругленные грани будут .
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999
який ріалмі?

шо там, як ШІМ? норм? скільки кілогерц?
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

leif: 26.09.2024 18:02 snapdragon999
який ріалмі?

шо там, як ШІМ? норм? скільки кілогерц?
в чем сарказм не пойму ?каких килогерц.Realme gt6 global
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999
Гігагерц?

Ну не суть. Ти на питання можеш відповісти? Хоча б модель телефону сказати. Скільки Шім я сам подивлюсь.

Відправлено через 28 секунд:
А, ось написав.
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

leif: 26.09.2024 18:21 snapdragon999
Гігагерц?

Ну не суть. Ти на питання можеш відповісти? Хоча б модель телефону сказати. Скільки Шім я сам подивлюсь.
С шимом все ок ,есть дс диминг.Часами сижу не устают глаза.
Ответить