Підсумки минулого кварталу на ринку відеокарт: 9,5 млн пристроїв, 88% — на чипах Nvidia

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

vmsolver
Так це монополія саме клану та родини, тому що наприклад на користь Нвідії душать граф. підрозділ АМД. при цьому налагоджуючи цінову політику так, щоб АМД у 90% не мали шансу на актуальність. Тобто - я впевнений що не просто так АМД звернули працю у 2016 році над ШІ, Ліза якось так випадково, оголосила що ШІ неперспективний напрямок...
Ну давайте спробуємо довести, якщо ми не лайно, а люди з претензією на мозкову діяльність, почнемо.

1. Ліза та Хуанг рідня? - Так.
2. Графічний підрозділ АМД на час становлення Лізи яку мав частку? - 39-45%.
3. ШІ не перспективний напрямок? - Перспективний.
4. Ми бачимо цінову конкуренцію? - Ні.
5. Ми бачимо технологічну та програмну підтримку, розвиток у АМД на рівні Нвідії? - Ні.
6. Ми бачимо насиченість достатню - для конкуренції з Нвідією у АМД? - Ні.
7. Ми бачимо фінансування заходів, розвитку, інвестування у ПЗ та розробку у АМД, хочаб на 20% від рівня Нвідії? - Ні.
8. Ми бачимо набір, навчання, підготовку, інвестиції у кадри з боку АМД на рівні Нвідії? - Ні.
9. Ми бачимо працю з вендорами, знижки та заохочення, програми для партнерів та покупців з боку АМД на рівні Нвідії? - Ні.

І це я тільки почав(за фактом там більше 50 факапів), але є факт системного підігравання Нвідії + повна змова у руслі конкурента. Не бачать це тільки дві категорії людей - перші лайно-люди у них немає мозку в них є лайно, вони неспроможні у мозкову діяльність, та друга категорія це ті хто отримає гроші, щоб не помічати та не бачити.
Последний раз редактировалось Захар Беркут 25.09.2024 18:20, всего редактировалось 1 раз.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

leo925: 25.09.2024 18:03
Геральт: 25.09.2024 18:01 leo925
Ну, якщо в гуглі забанили...
Radeon RX 6700 XT 12Gb Biostar
Тут вже ціна вище на 2 тисячі. 230W проти 115. Це не конкурент 4060
Ага, як і "не конкурент" 1030 на тому ж брейні :D
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Геральт
6700 гарна карта, але 3+ роки тому, а зараз ні забудьте за неї.
А ті залишки та карти з ферм 6700-6800-6900 не є конкурентом, вони лайно за ту вартість що їх пропонують, бо або мають коштувати х2 х3 дешевше, або вони непотрібне сміття. Це ще не кажучи за споживання та інше.
Це як приклад - от коли дійсно АМД конкурує, хоч трохи, як з Інтел то ми бачимо як 5ххх x3d продають по 140 євро, на фоні нових процесорів які х3 майже дорожче, але коли змова, а не конкуренція, ми не бачимо 6700 х3 дешевше за 7700. Ухопили аналогію?
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Захар Беркут: 25.09.2024 18:30 Геральт
6700 гарна карта, але 3+ роки тому, а зараз ні забудьте за неї.
А ті залишки та карти з ферм 6700-6800-6900 не є конкурентом, вони лайно за ту вартість що їх пропонують, бо або мають коштувати х2 х3 дешевше, або вони непотрібне сміття.
Забути про best buy в сегменті, ага, зроз.
Не подобається комусь 12гігова 6700XT за 12к (а насправді ще дешевше), хай бере 8гігову повільнішу 4060 за 14к. Я ж не проти )
Последний раз редактировалось Геральт 25.09.2024 18:49, всего редактировалось 1 раз.
vmsolver
Member

Сообщение

Захар Беркут: 25.09.2024 18:15 Так це монополія саме клану та родини, тому що наприклад на користь Нвідії душать граф. підрозділ АМД. при цьому налагоджуючи цінову політику так, щоб АМД у 90% не мали шансу на актуальність. Тобто - я впевнений що не просто так АМД звернули працю у 2016 році над ШІ, Ліза якось так випадково, оголосила що ШІ неперспективний напрямок...
спойлер
Ну давайте спробуємо довести, якщо ми не лайно, а люди з претензією на мозкову діяльність, почнемо.

1. Ліза та Хуанг рідня? - Так.
2. Графічний підрозділ АМД на час становлення Лізи яку мав частку? - 39-45%.
3. ШІ не перспективний напрямок? - Перспективний.
4. Ми бачимо цінову конкуренцію? - Ні.
5. Ми бачимо технологічну та програмну підтримку, розвиток у АМД на рівні Нвідії? - Ні.
6. Ми бачимо насиченість достатню - для конкуренції з Нвідією у АМД? - Ні.
7. Ми бачимо фінансування заходів, розвитку, інвестування у ПЗ та розробку у АМД, хочаб на 20% від рівня Нвідії? - Ні.
8. Ми бачимо набір, навчання, підготовку, інвестиції у кадри з боку АМД на рівні Нвідії? - Ні.
9. Ми бачимо працю з вендорами, знижки та заохочення, програми для партнерів та покупців з боку АМД на рівні Нвідії? - Ні.

І це я тільки почав(за фактом там більше 50 факапів), але є факт системного підігравання Нвідії + повна змова у руслі конкурента. Не бачать це тільки дві категорії людей - перші лайно-люди у них немає мозку в них є лайно, вони неспроможні у мозкову діяльність, та друга категорія це ті хто отримає гроші, щоб не помічати та не бачити.
Это всё качественные рассуждения, у АМД могло просто не хватить денег на разработку новой архитектуры, Nvidia же вкладывает 2-4 ярда в новую архитектуру каждые два года минимум. АМД в своё время спасла Сони, когда они получили контракт на чипы для плойки и с тех пор для них это был важный рынок, потому что на десктопном они плохо конкурировали. У АМД же не было родни с руководителями интел? А конкурентную продукцию смогли сделать только через много лет, и то, когда интел застрял в техпроцессах. В GPU надо ожидать примерно похожего начала, они долго будут делать что-то путное, им это надо делать в любом случае. Но тут есть одна проблема, Nvidia не застряла ни в каких техпроцессах, ни в архитектуре, ни в чём, они красавчики и доганать их будет не просто, а сокрушить только если сделают ряд серьёзных ошибок, пока они таких не делали. Поэтому отличить отставание из-за сложности разработки от глобального заговора будет не просто, а точных данных у нас нет, поэтому я считаю, что глобальный заговор маловероятен, не считаю Лизу Су дурой и малозначимым человеком с комплексом личной неполноценности чтобы не конкурировать когда есть возможность, скорее всего возможности нет (я бы конкурировал, дядюшка шел бы на х). Да и чтобы для Nvidia поменялось, если бы их доля игрового рынка была, скажем, 65%? Да особо ничего.

Комментировать список как-бы смысла нет, АМД занимается ИИ во всю, может в 2016 он ей и даром был не нужен, тогда им важно выйти на рынок CPU, да и рынок ИИ был другой, а теперь когда они окрепли и рынок ИИ ракетой пошел в верх, глупо его игнорировать. А АМД и не игнорирует, 3-4 поколения эти продукты уже прошли, просто сравнивать с Nvidia сложно, потому что они использовали свою платформу CUDA, широкую и развитую, в которую вкладывались долго и много, поэтому у них результат быстрее и лучше, а АМД такой путь предстоит пройти, и заговоры не заговоры это не быстро.
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

vmsolver
От побачите, ще буде час коли Нвідія придбає АМД, а ще через деякий час один дуже заможній пенсіонер з ім'ям Дженсен напише книгу - "як я виї*ав усю систему в індустрії на ринку". Але мабуть і тоді ви поясните це тим, що були такі часи, що було ото так треба, що змова не змова, Хуанг не Хуанг, та і взагалі так їм і треба.


Геральт
Про що ви? У якому місці 6700 зараз бест бай?
У світогляді неадекватних дегенератів? Так в них мабуть і "жигуль шоха" - бест бай за 2000 євро. Припиняйте це невігластво, пишете ви, а соромно мені. Назвати бестбаєм карту с ферми, зассату пацюками за 70% вартості від 7700, от я б ще зрозумів як би за 7700 писали, але 6700 припиняйте бо це вже діагноз тоді. І будь ласка не намагайтесь переконувати за "нові 6700 які Ельфи ховали у Рівенделі в печерах дракона" бо я реально тоді попрошу ваші данні - що б вам лікаря викликати.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Захар Беркут
Точно. Всі 6700 то ж обов'язково з ферми. І навіть ваша, зассата пацюками :D
Ось
тут
Изображение
вона бест бай. А з того часу води трохи витекло і карта стала ще дешевшою.
І на даний момент в неї конкурентів практично нема. Ну, може яка 6750-6800 трапиться, за смачною ціною. Оте все, що нове продається просто пролітає. В тому числі дорожча на 50-100% 7700. І вже точно не слабшій 4060 з нею тягатись.

Upd. Аж цікаво стало, що ж вона в "зеленій" мавпі
покаже
Последний раз редактировалось Геральт 25.09.2024 19:39, всего редактировалось 2 раза.
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Люди, хлопці, панове увага!
Будь ласка - викличте людині швидку, бо там повна Нарнія.
Людину треба рятувати, інакше може статись біда.
Геральт
Будь ласка надайте вашу адресу та номер телефону, не грайтесь з цим.
Бо як Елронд піде війною на Трандуіла, вже може бути запізно.
Якщо на форумі є санітари або лікар з диспансеру - готуйте сорочку та кімнату з м'якими стінами, бо він ще повстання проти тиранії шоколадного печива підійме.
А там може і до світової революції метеликів у Антарктиці статися!
Ответить