Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Ответить
Автор
Сообщение
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

The_Rusik: 24.09.2024 10:22 мозгов не хватает признать свою тупость и не правоту
В чому? :lol:
YumaX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

odessitmws: 24.09.2024 10:10А что за кипишь с есим? У меня на мото40 она работала всегда
Ага дійсно, коли ломанули Київстар, а сімки інших операторів просто змели з усіх магазинів, стала в нагоді е-сім, замовив через сайт і вуаля, хоч 5 різних номерів в моєму телефоні можна підключити :teacher:
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

The_Rusik: 24.09.2024 10:12 odessitmws
Не обращайте внимания. У человека проблемы, он в интернетах прочитал. Больше ничего не нашел. У него и мото нет, он же не лох, такие купят за 800 баксов огрызок с 60 герц экраном. Это просто чтобы свою тупость оправдать. Он не может даже на вопрос ответить.
он не лох ,он 11 купит за 400 ))
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999: 24.09.2024 11:20
The_Rusik: 24.09.2024 10:12 odessitmws
Не обращайте внимания. У человека проблемы, он в интернетах прочитал. Больше ничего не нашел. У него и мото нет, он же не лох, такие купят за 800 баксов огрызок с 60 герц экраном. Это просто чтобы свою тупость оправдать. Он не может даже на вопрос ответить.
он не лох ,он 11 купит за 400 ))
рефарбнутий на 128 на амазоні коштує 250$, а не 400, але я перейшов на меншу діагональ
viperest1
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Тут все стабільно - радий за вас :gigi:
Трохи мінуси познімав :gigi:
JKrl
Member

Сообщение

Свегер: 22.09.2024 15:12 Доброго дня!
Можете допомогти із вибором смартфона, тому що в них не дуже розуміюсь.
Підбираю для дружини на заміну LG G7 у якого днями побився екран.
З побажань тільки, щоб розміром був десь, як попередній LG G7 (153x72x8), або трохи більше. Розмірами, наприклад, як мій Realme C67 (164,6x75x7,6) не підходить, здається лопатою в порівнянні з LG. Потрібен менший за розміром.
Бюджет: хотілося б в 500 $ вкластися, до 700 $ -800 $ думаю максимум.
З переглянутих в інтернеті моделей, розглядаю такі:
Motorola Edge 50 Neo
Google Pixel 8a
Буду вдячний за будь-які підказки, рекомендації, коментарі, поради :)
Zenfone 10. І на відміну від цих двох, це реальний флагман.
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

JKrl: 25.09.2024 10:09
Свегер: 22.09.2024 15:12 Доброго дня!
Можете допомогти із вибором смартфона, тому що в них не дуже розуміюсь.
Підбираю для дружини на заміну LG G7 у якого днями побився екран.
З побажань тільки, щоб розміром був десь, як попередній LG G7 (153x72x8), або трохи більше. Розмірами, наприклад, як мій Realme C67 (164,6x75x7,6) не підходить, здається лопатою в порівнянні з LG. Потрібен менший за розміром.
Бюджет: хотілося б в 500 $ вкластися, до 700 $ -800 $ думаю максимум.
З переглянутих в інтернеті моделей, розглядаю такі:
Motorola Edge 50 Neo
Google Pixel 8a
Буду вдячний за будь-які підказки, рекомендації, коментарі, поради :)
Zenfone 10. І на відміну від цих двох, це реальний флагман.
2 роки підтримки та 55 на корпусі в навантаженні :laugh:
JKrl
Member

Сообщение

І що?
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Там за 32к можна айфон 15 купити. Хто там в здоровому глузді візьме його? :lol:
Піди пересічного спитай асус зенфон 10 чи айфон 15 що дійсно флагман :lol:
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Donate: 25.09.2024 21:11
Там за 32к можна айфон 15 купити. Хто там в здоровому глузді візьме його? :lol:
Піди пересічного спитай асус зенфон 10 чи айфон 15 що дійсно флагман :lol:
Ви не повірите, мабуть, але є люди, якім не подобаються айфони. Це не в захист зенфона, а просто до того, що у людей різні смаки, вподобання і потреби.
Залежить від того, де питати пересічного, навіть у цій темі не буде все так однозначно, чи тут не ті "пересічні"? :rotate:
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

Donate: 25.09.2024 21:11
Там за 32к можна айфон 15 купити. Хто там в здоровому глузді візьме його? :lol:
Піди пересічного спитай асус зенфон 10 чи айфон 15 що дійсно флагман :lol:
за 32 можно с24+ взять ,правда на эксиносе ,но не факт что кому то он не зайдет.В играх и во всем остальном работает стабильно и не сильно греется .По сравнению с тем унылым айфоном с 60гц экраном этот телефон будет на голову выше.
sselesnes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

PS: can't do dual tower cooling =)
спойлер
112.png
111.png
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

GreenMile: 26.09.2024 00:02
Donate: 25.09.2024 21:11

Там за 32к можна айфон 15 купити. Хто там в здоровому глузді візьме його? :lol:
Піди пересічного спитай асус зенфон 10 чи айфон 15 що дійсно флагман :lol:
Ви не повірите, мабуть, але є люди, якім не подобаються айфони. Це не в захист зенфона, а просто до того, що у людей різні смаки, вподобання і потреби.
Залежить від того, де питати пересічного, навіть у цій темі не буде все так однозначно, чи тут не ті "пересічні"? :rotate:
Скільки відсотків у нас технічних інтузіастів, і скільки ще таких серед жінок? Більшості FTP, файлова система і т.п. не говорить нічого, повинно все працювати, і працювати стабільно... Тому як раз в нас трохи менше чим половина смартфонів на планеті це айфони :laugh:
VBerezovsky
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Donate: 25.09.2024 21:11
Там за 32к можна айфон 15 купити. Хто там в здоровому глузді візьме його? :lol:
Піди пересічного спитай асус зенфон 10 чи айфон 15 що дійсно флагман :lol:
Ну я б взяв Зенфон 10, і шо?
sselesnes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Дратує, що гугл у хромі переніс кнопки нагору. Iphone 5/s/se було зручно діставати до всіх елементів меню. Xiaomi Mi6 майже діставав великим пальцем правої руки до правого верхнього кута дісплея. Pixel7 не дістаю взагалі, але вже звик до режиму "однією рукою" або перехоплювати телефон, що іноді не зручно. Для мене ще важливо заряджати не частіше ніж раз на добу і не бігати по зарядку десь у гостях. Mi6 майже вистачало на 10 годин. 5/s/se останні місяці користування був протягом дня на зарядці. Pixel7 35-40 годин - та немає тормозів у вайбері/твітері/google feed. Вийшов 8к грн на ібей. Хотів би Pixel8 - він трохи менше і зараз в два рази дорожче, але розумію, що однією рукою, як було з Iphone 5, вже не буде. Мені здається в iphone взагалі керування розумніше, але можу помилятися.
The_Rusik
Member
Откуда: UA

Сообщение

Уже давно прошло то время, когда айфон был реально флагман, топ, статусный смарт. Сейчас держится только за счет фанатов.
Никто в здравом уме не купит айфон за 800 баксов во всем порезанный, не флагман, с 60 герц экраном и когда в новые модели ставят старые процы.
sselesnes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

The_Rusik здався Вам той проц. Вони торгують екосистемою. 60Гц не про/макс. На кожен товар свій покупец.
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

VBerezovsky: 26.09.2024 12:57
Donate: 25.09.2024 21:11

Там за 32к можна айфон 15 купити. Хто там в здоровому глузді візьме його? :lol:
Піди пересічного спитай асус зенфон 10 чи айфон 15 що дійсно флагман :lol:
Ну я б взяв Зенфон 10, і шо?
Ну я розумію що є багато спеціальних людей які підуть за штуку баксів куплять моторолу там техно чи ще щось :laugh:

Added in 50 seconds:
The_Rusik: 26.09.2024 13:43 Уже давно прошло то время, когда айфон был реально флагман, топ, статусный смарт. Сейчас держится только за счет фанатов.
Никто в здравом уме не купит айфон за 800 баксов во всем порезанный, не флагман, с 60 герц экраном и когда в новые модели ставят старые процы.
Ти хочаб подивись на спеціфікації цих процессорів а потім тут щось верзи що він тут порізаний чи ще щось :laugh:
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

В 17кажуть буде 120 радієм шо айфон змилувався над рабами)
там сама ситуація шо з 4060 :lol:
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Filabatya: 26.09.2024 14:00 В 17кажуть буде 120 радієм шо айфон змилувався над рабами)
там сама ситуація шо з 4060 :lol:
Це не продає смартфони. Більшості пофігу скільки герц чи ще там щось у смартфоні. Повинен працювати швидко без зависань і тормозів...
Це у китайців мільйони недосяжних балів, тисячі нітів, 120 ватні зарядки і т.п.

Я розумію коли кук вийшов і сказав що ми тут лідери тому нам сидіти перейматися за папугами немає сенсу... Тому взяв і в 18 айосі трішки задушив СоК і в середньому додав годинку автономності :rotate:
Последний раз редактировалось Donate 26.09.2024 14:04, всего редактировалось 1 раз.
Ответить