Ціна S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl у Steam підвищилася

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
kalakawa
Member
Аватара пользователя

Сообщение

добре що в мене немає гривень на ігри, тому мене такі проблеми не хвилюють :rotate:
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Earanak: 24.09.2024 08:21 Предлагаю обсудить Ціна S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl у Steam підвищилася

Снова люди в недоумении что можно было и раньше предзаказ оформить, снова недовольные которые с торрента скачают, снова те кто скажут что в Геймпассе подписку возьмут, снова те кто будут 3 года ждать всех DLC и скидок, снова... Ну вы поняли. В каждой новости по Сталкеру открывается портал в АД )))
Просто дивує політика щодо українського регіону. То перенос коли в Україні будуть блекаути, то суттєве збільшення ціни до того всього - цікаво на які продажі вони розраховують, чи банально махнули на український ринок рукою?

Відправлено через 2 хвилини 12 секунд:
The_Rusik: 24.09.2024 08:50 По трейлерам выглядит на 5 баксов, как раз цена за мод на первый ждалкер.
А вообще должны были подарить ультимейт тем, кто купил обычную версию. Как компенсацию за ожидание.
И цена с каждым переносом должна снижаться. Когда может начнут нормально делать и в срок.
На работе есть же штрафы за то что проект не сдали в срок, так и тут надо.
Ти спочатку дотягничя жо такого рівня, це ж раз плюнути для тебе? А ну наваяй нам таку гру за місяць, ми почекаємо! Хоча би одну локацію з такою графою
IC9517
ATI&Vmod_fan
Аватара пользователя
Откуда: Баку Азербайджан

Сообщение

The_Rusik: 24.09.2024 10:15Сколько стоил киберпанк на релизе?
30$. А Сталкер 2 стоит 43$. Региональные цены в СНГ (конкретно Азербайджан, цены в Стиме у нас в долларах).
Ostin
Member

Сообщение

GreenMile: 24.09.2024 12:29вони там мабуть нерозумні від балди ціни підвищують
Пишіть відверто - просто тупі і не розуміють своєї ца з України. На жаль...
Spiryt
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Ostin: 24.09.2024 15:29
GreenMile: 24.09.2024 12:29вони там мабуть нерозумні від балди ціни підвищують
Пишіть відверто - просто тупі і не розуміють своєї ца з України. На жаль...
Ца из Украины ждет, что им игру предоставят бесплатно, а еще лучше, что б им доплатили :facepalm:
Lekrs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Біда! Катастрофа! Як тепер жити... :lol:
n+gibat[]r
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ой вей що робити, на торрентi завжди 100% знижки
ramm
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Цікаві персонажі набігають в тему про Сталкер 2 - погрожують піратством. Наче розробники націлювались на подубну аудиторію, котра не купила гру за 900 грн, не купить за 1300 і навіть підписка за 300 грн для них багато. Навіщо це лицемірство - ви й так збирались піратити гру незалежно від її ціни.
Ostin
Member

Сообщение

ramm: 24.09.2024 16:30ви й так збирались піратити гру незалежно від її ціни
Брехня. Купа людей купує ігри за нормальної ціни. Вже до 20 доларів за нову гру всі звикли і це нормальна ціна. А от 40 - ні. І ще довго такою не буде.
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

ramm: 24.09.2024 16:30 Цікаві персонажі набігають в тему про Сталкер 2 - погрожують піратством. Наче розробники націлювались на подубну аудиторію, котра не купила гру за 900 грн, не купить за 1300 і навіть підписка за 300 грн для них багато. Навіщо це лицемірство - ви й так збирались піратити гру незалежно від її ціни.
Шукають собі виправдання для піратства, та категорія людей якім всі винні, бо розробник посмів результати своєї праці продавати за гроші. Вони ж мабуть працюють за спасибі :apes:

Відправлено через 7 хвилин 20 секунд:
Ostin: 24.09.2024 16:34
ramm: 24.09.2024 16:30ви й так збирались піратити гру незалежно від її ціни
Брехня. Купа людей купує ігри за нормальної ціни. Вже до 20 доларів за нову гру всі звикли і це нормальна ціна. А от 40 - ні. І ще довго такою не буде.
А шо, в стімі закінчились ігри по 20?
Ostin
Member

Сообщение

GreenMile: 24.09.2024 16:43А шо, в стімі закінчились ігри по 20?
Мені вистачає з головою. Мова йде про сабжеву гру.
Заради справедливості, я в неї не збирався і не буду грати взагалі, бо не моє)
Колись The Sinking City від українців вийшов і продавався в два рази дорожче, ніж у кацапів. Я їм так і написав "з якого *ріна ви вишиванки постите, якщо кацапи дешевше купують". Якийсь чувак там виправдовувався, що це видавець у них кінчений і все таке.
Всі вони однакові, жадібні потвори :rotate:
Последний раз редактировалось Ostin 24.09.2024 16:47, всего редактировалось 1 раз.
Alex646
Member

Сообщение

Ostin: 24.09.2024 15:29
GreenMile: 24.09.2024 12:29вони там мабуть нерозумні від балди ціни підвищують
Пишіть відверто - просто тупі і не розуміють своєї ца з України. На жаль...
ЦА з України ніколи і не була основною. Основною були кацапи. Це у них там васяни з тищею модів. І аудиторія там більш платоспроможна, і регіональну ціну їм би зробили меншу, чим нам. Але війна завадила.
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Spiryt: 24.09.2024 16:21
Ostin: 24.09.2024 15:29
Пишіть відверто - просто тупі і не розуміють своєї ца з України. На жаль...
Ца из Украины ждет, что им игру предоставят бесплатно, а еще лучше, что б им доплатили :facepalm:
Проблема в тому що страни СНГ це бомжі в буквальному сенсі, навідь при тому варіанті що ти перекладаєш на русняву і охоплюєш весь регіон якось одне місце у видавців не стоїть. Їм би ото китай > японія > Корея > сша > європа... Ото там гроші несуть мішками, а СНГ це такє... Це ще до 22 в мене були беліви на тє що більшість контенту будуть перекладати, але пішло взагалі все на спад :lol:
Telcontar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернiгiв

Сообщение

Ostin: 24.09.2024 16:44 Колись The Sinking City від українців вийшов і продавався в два рази дорожче, ніж у кацапів. Я їм так і написав "з якого *ріна ви вишиванки постите, якщо кацапи дешевше купують". Якийсь чувак там виправдовувався, що це видавець у них кінчений і все таке.
Всі вони однакові, жадібні потвори :rotate:
Якщо ви не в курсі ринку і тієї ситуації, то нащо пишете цю нісенітницю? У тих девелоперів був дійсно жадібний і неадекватний видавець, який їх намагався потім ще й кинути та віджати права на гру.
FreezerUA
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернівці

Сообщение

До речі, після підвищення ціни, ціна в Україні всеодно найнижча серед усіх регіонів.
Ось статистика: https://steamdb.info/app/1643320/
Eduard1980
Member
Аватара пользователя
Откуда: somewhere

Сообщение

FreezerUA: 24.09.2024 14:17
The_Rusik: 24.09.2024 10:31 У тебя с того времени и у других 99% людей в Украине поднялась ЗП на 55%?
За даними держ.стату в 2019 році середня ЗП 10503,75 грн, в 2023 році 17442 грн
((17442 / 10503,75) * 100) = 166,05 - 100 = 66,05% - різ ЗП в середньому - тому відповідь - ТАК
:beer:
P.S. Врахуйте що річної статистики за 2024 рік ще немає, тому якби рахували на момент виходу - відсоток був би більшим
Оце так ляпас :up:
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Zak_Preston: 24.09.2024 11:25Як зазвичай робиться, придбаю S.T.A.L.K.E.R. 2 Complete/GOTY Edition з усіма DLC, патчами і фіксами роки через 2-3 на зі знижкою у 50%-70%
це розумна стратегія. той же кіберпанк з усіма апдейтами сильно краще ніж на релізі
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

Минусуйте дальше :laugh: :lol:
Вложения
Снимок экрана 2024-09-24 180923.png
Evial
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

FreezerUA: 24.09.2024 14:17 За даними держ.стату
Дальше можно не читать.
Cirax
Member
Откуда: Киев

Сообщение

GreenMile: 24.09.2024 11:20
erazel: 24.09.2024 10:51
Ну бо воно вироблялось з врахуванням витрат у доларах США .Яка собівартість Сталкера і в якій валюті не відомо.
Так студія теж в Європах знаходиться, платить європейську аренду, європейські податки і повинна платити європейську зарплатню співробітникам, бо жити там на українську неможливо - рівень життя вищий. Тим більше є багато аутосорсерів з різних країн яким теж платити треба відповідно. Якби вони всі сиділи в Україні, то тоді так, можна було б так-сяк шеймити :) Хоча я не знаю хто б у нас в Україні, наприклад, надавав послуги з моушн кепче за українськими розцінками :)
Ну і багато хто забуває, що це в першу чергу бізнес, а не благодійна організація, те що ціна в 900 грн висіла аж по сьогодень я вважаю і так досить істотною перевагою, ще й дали шанс купити тим, хто вагався в останній момент.
Всё проще - работать нужно.
Пилить игру 10 лет, никакие стоимости такого не окупят.
Ответить