Ціна S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl у Steam підвищилася

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Reinmar
Member

Сообщение

NUN4AG: 24.09.2024 10:49STALKER 2 з червня 2021-го теж висів по ціні 895-2075₴.
3 роки всі могли зробити предзамовлення по цілком адекватній для того часу ціні.
Cyberpunk (грудень 2021) - 899 грн, яка в липні 23-го зросла до 1099.. Ніщо не завадило CDPR підняти ціну на The Witcher 3 в серпні 23-го (на 8-му році після релізу гри).
Elden Ring (лютий 2022) - 799 грн., але в травні 22-го ціну підняли до 899, а в липні 23-го до 1799.
Hogwarts Legacy (лютий 2023) - ціна 799-949, але у вересні 2023-го чомусь взяла та зросла до 1599-1849.
Дивимось зараз на ціни інших проєктів:
Star Wars Outlaws - 1519/2389/2799 грн.
God of War Ragnarök - 1699/1999.
FINAL FANTASY XVI - 1399/1999.
FIFA25 - 1699/2499.
Так-то воно так,але мені здається тут вони собі ріжуть імідж "своєї народної" студії, як було з тими ж СіДі Проджект,які дешево продавали Відьмака і всі всюди казали - ну це треба підтримати, як хочеш. Отримають +500 грн з 1 копії, але пару людей інших взагалі не куплять (судячі з нашого форуму), тобто по сумі +500 і -1800. = -1300. Якось так бачу продажі у наступні місяці до релізу.
Ijachok
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Reinmar: 24.09.2024 10:58
NUN4AG: 24.09.2024 10:49КП2077 по передзамовленню (базова версія) в 2019 коштував 37$ (899 грн).
Так-то воно так,але мені здається тут вони собі ріжуть імідж "своєї народної" студії, як було з тими ж СіДі Проджект,які дешево продавали Відьмака і всі всюди казали - ну це треба підтримати, як хочеш. Отримають +500 грн з 1 копії, але пару людей інших взагалі не куплять (судячі з нашого форуму), тобто по сумі +500 і -1800. = -1300. Якось так бачу продажі у наступні місяці до релізу.
Судячи з того, що тут твориться в коментарях, після будь-якої новини про Сталкер з'являються люди, які відміняють передзамовлення і вирішують качати з торента. Не бачу, щоб це залежало саме від збільшення ціни. Але я і не впевнений, чи справвді у них є те передзамовлення, щоб його відміняти і чи купили би гру без тої новини, під якою вони озвучують свою "любов" то Сталкера і GSC :gigi:
Kassatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Курник під Києвом

Сообщение

Earanak: 24.09.2024 08:21 Ну вы поняли. В каждой новости по Сталкеру открывается портал в АД )))
Це точно. :super: :popcorn: :popcorn:
Часом самі новини про сталкер тут не читаю, бо взагалі-то фіолетово якою вийде гра, яка для мене апріорі неграбельна, але спеціально заглядаю під такі новини коменти почитати. :laugh:
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

erazel: 24.09.2024 10:51
GreenMile: 24.09.2024 10:36 От я рік тому купляв ПК, тоді за проц 7800х3д я заплатив 17500 грн, а зараз в тому ж магазині він стане у 19000грн.
Ну бо воно вироблялось з врахуванням витрат у доларах США .Яка собівартість Сталкера і в якій валюті не відомо.
Так студія теж в Європах знаходиться, платить європейську аренду, європейські податки і повинна платити європейську зарплатню співробітникам, бо жити там на українську неможливо - рівень життя вищий. Тим більше є багато аутосорсерів з різних країн яким теж платити треба відповідно. Якби вони всі сиділи в Україні, то тоді так, можна було б так-сяк шеймити :) Хоча я не знаю хто б у нас в Україні, наприклад, надавав послуги з моушн кепче за українськими розцінками :)
Ну і багато хто забуває, що це в першу чергу бізнес, а не благодійна організація, те що ціна в 900 грн висіла аж по сьогодень я вважаю і так досить істотною перевагою, ще й дали шанс купити тим, хто вагався в останній момент.
Последний раз редактировалось GreenMile 24.09.2024 11:23, всего редактировалось 2 раза.
Reinmar
Member

Сообщение

Ijachok
Можливо. Просто саме я - не фан, пройшов тільки одну частину і не сказати,щоб дуже сподобалося, але хотів взяти десь за пару днів до релізу, коли буде ясно, що точно не буде переносів чисто підтримати наших. Але за 1400 краще на половину суми підтримаю ЗСУ,а на другу щось з класики по знижкам наберу :)
Ostin
Member

Сообщение

GreenMile: 24.09.2024 11:20студія теж в Європах знаходиться, платить європейську аренду, європейські податки і повинна платити європейську зарплатню співробітникам
Все вірно, але висновок зовсім інший :shuffle:
Якщо треба трохи грошей - то чому відмовлятись від українського ринку, ставлячи заздалегіть нереальні цінники і втрачаючи продажі?
Якщо б узяти форумчан і повісити анонімну голосовалку щодо того, хто купить за 1,5к чи більше гру, то вже були б очевидні висновки. А якщо розтиражувати в маси народу, то можна сміливо відсоток купуючих поділити на 10 (або навіть більше).
Последний раз редактировалось Ostin 24.09.2024 11:25, всего редактировалось 2 раза.
The_Rusik
Member
Откуда: UA

Сообщение

GreenMile
Я задал вопрос, есть ответ? У 99% людей поднялась зарплата на 55% за три года?
Если нет, это подорожание, и вы можете говорить что угодно. Факт останется фактом.
Zak_Preston
Member

Сообщение

Як зазвичай робиться, придбаю S.T.A.L.K.E.R. 2 Complete/GOTY Edition з усіма DLC, патчами і фіксами роки через 2-3 на зі знижкою у 50%-70% і пройду на якомусь SteamDeck2.або ноуті з умовним Medusa Halo APU. А допоки в беклозі лежить з десяток шедеврів минулих років =)
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Ostin: 24.09.2024 11:23
GreenMile: 24.09.2024 11:20студія теж в Європах знаходиться, платить європейську аренду, європейські податки і повинна платити європейську зарплатню співробітникам
Все вірно, але висновок зовсім інший :shuffle:
Якщо треба трохи грошей - то чому відмовлятись від українського ринку, ставлячи заздалегіть нереальні цінники і втрачаючи продажі?
и
В чому вони "нереальні"? Це об'єктивна реальність, просто хтось живе минулим і не може подивись в очі дійсності. От в 2019 році 95 бензин коштував 30 грн за літр, а зараз 60 - і чомусь ми не спостерігаємо зменшення машин на дорогах, народ від поїздок не відмовляється, правда? І всі це вважають нормальним, хоча у нас є свої НПЗ :rotate: А подорожчання гри у гривні з 900 до 1300 - то це ого кляті крахобори! ;)
Ostin
Member

Сообщение

GreenMile
Не треба путати реальну собівартість реального товару і нульову собівартість кожної окремої цифрової копії. Геть абсолютно різні речі.
+ 10 копій по 10 баксів - це 100 доларів з нічого.
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

The_Rusik: 24.09.2024 11:24 GreenMile
Я задал вопрос, есть ответ? У 99% людей поднялась зарплата на 55% за три года?
Если нет, это подорожание, и вы можете говорить что угодно. Факт останется фактом.
Звідки я знаю, я що питав у "всіх людей"?
Ви можете скільки завгодно і як завгодно це називати, хоч "тумба-юмба", але це не спростує факту девальвації гривні і що подорожчало абсолютно все, починаючи від електрики, закінчуючи іграми, ага. От ЕЕ вартувала 1,68 грн, а зараз 4,32 грн - подорожчання більше ніж в 2 рази вас не сильно дивує, або подорожчання бензину теж х2, проте подорожчання гри на 50% - це прямо якась неймовірна подія, лул.
DEF__IniT__
Member
Аватара пользователя

Сообщение

The_Rusik
Програмісти продаються в доларах
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Ostin: 24.09.2024 11:32 GreenMile
Не треба путати реальну собівартість реального товару і нульову собівартість кожної окремої цифрової копії. Геть абсолютно різні речі.
+ 10 копій по 10 баксів - це 100 доларів з нічого.
Для вашого гаманця це абсолютно однакові речі. Цифрова копія не безкоштовна, трохи розберіться як працює інтелектуальна власність.
Ostin
Member

Сообщение

GreenMile: 24.09.2024 11:37розберіться як працює інтелектуальна власність
Давно розібрався. Ціна ставиться будь-якою, від 1 долара до 1000 чи більше, в залежності моїх бажань і затрачених зусиль. Причому з часом після окупності собівартість стрімко прямує до нуля.

Відправлено через 3 хвилини 48 секунд:
GreenMile: 24.09.2024 11:37Для вашого гаманця це абсолютно однакові речі
Навіть і не близько. Є речі, які критичні для мого виживання і яким немає безкоштовної альтернативи. На відміну від, де навіть альтернативи не треба шукати, бо все є у "вільному доступі".
Платний софт - це насамперед зручність для користувача. Коли ціна перевищує морально прийнятний поріг - зручністю можна пожертвувати. Так працює психологія в масі. Тому збільшення ціни в цифровому товарі далеко не дорівнює збільшенню виручки.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

GreenMile: 24.09.2024 11:35 От ЕЕ вартувала 1,68 грн, а зараз 4,32 грн - подорожчання більше ніж в 2 рази вас не сильно дивує, або подорожчання бензину теж х2, проте подорожчання гри на 50% - це прямо якась неймовірна подія, лул.
І ЕЕ і пальне продає фактично монополіст. І піти до "конкурента" не дуже можна. На відміну від гри.
BTW, пройшов перший сталкер перший раз буквально кілька тижнів тому. Брав зі знижкою. Нічого не заважає почекати й тут. Тим більше, що "настояна" гра набагато краще "молодої".
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Ostin: 24.09.2024 11:43
GreenMile: 24.09.2024 11:37розберіться як працює інтелектуальна власність
>>Давно розібрався.
>>Ціна ставиться будь-якою,
Не розібралися.
Ostin: 24.09.2024 11:43
GreenMile: 24.09.2024 11:37Для вашого гаманця це абсолютно однакові речі
Навіть і не близько. Є речі, які критичні для мого виживання і яким немає безкоштовної альтернативи. На відміну від, де навіть альтернативи не треба шукати, бо все є у "вільному доступі".
Платний софт - це насамперед зручність для користувача. Коли ціна перевищує морально прийнятний поріг - зручністю можна пожертвувати. Так працює психологія в масі. Тому збільшення ціни в цифровому товарі далеко не дорівнює збільшенню виручки.
Помиляєтесь. Сходити в піцерію - це теж не важливо для виживання, але піца теж здорочала і альтернатив купа - не їсти піцу, або приготувати вдома дешевше самотужки, або купити мівіни.
"У вільному доступі" нічого нема - це називається крадіжка і в законі для цього є відповідні статті. А казали що з ІВ розібрались, ага. Це те саме що "брати у вільному доступі" красти ЕЕ повз лічильник або вкрасти в магазині товар :teacher:

Відправлено через 48 секунд:
Геральт: 24.09.2024 11:48
GreenMile: 24.09.2024 11:35 От ЕЕ вартувала 1,68 грн, а зараз 4,32 грн - подорожчання більше ніж в 2 рази вас не сильно дивує, або подорожчання бензину теж х2, проте подорожчання гри на 50% - це прямо якась неймовірна подія, лул.
І ЕЕ і пальне продає фактично монополіст. І піти до "конкурента" не дуже можна. На відміну від гри.
Так і ок, ідіть до конкурента, не купляйте Сталкер, купляйте МЕТРО, хіба хтось проти? :dontknow:
Ринок все вирішить.
Последний раз редактировалось GreenMile 24.09.2024 11:53, всего редактировалось 1 раз.
Ostin
Member

Сообщение

GreenMile: 24.09.2024 11:52це називається крадіжка
Хтось живе у видуманому світі :dontknow:

Відправлено через 53 секунди:
GreenMile: 24.09.2024 11:53Це те саме що
Навіть і не близько.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

GreenMile: 24.09.2024 11:53 Ринок все вирішить.
От-от. :beer:
Eduard1980
Member
Аватара пользователя
Откуда: somewhere

Сообщение

The_Rusik: 24.09.2024 11:24 Если нет, это подорожание
Це інфляція. А все інше то твоя неспроможність.
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Ostin: 24.09.2024 11:53
GreenMile: 24.09.2024 11:52це називається крадіжка
Хтось живе у видуманому світі :dontknow:
Ага - ви. А хтось працює в галузі ІВ просто. Просто у нас ще поки не карають за це жорстко пересічних, на відміну від компаній, а от спробуйте в Німеччині скачати гру з торрента - отримаєте 700-1000 євро штрафу і останнє китайське попередження :rotate:
Але ми відволіклись від теми.
Ответить