Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Ответить
Автор
Сообщение
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

GreenMile: 23.09.2024 18:25 Для чого свій досвід з НОУТБУКАМИ натягнув на телефони - досі не зрозуміло.
Для того щоб продемонструвати рівень відношення до клієнтів на прикладі техніки, яка коштує в декілька разів дорожче за телефони від мото, які потім залишаються один на один із проблемами. Погортай форум леново (про сучасні сінкпади, наприклад), багато цікавого дізнаєшся.
Ще раз, дешеві мото - непогані телефони, факт. Як і факт, що це єдина ніша, де вони можуть нормально конкурувати (здебільшого через проблеми саме з софтверною складовою), хоч як ти приправляй це копіумними історіями, що мото 2017 року то не мото вже (гарна гумореска доречі, оцінив), а єсім то не сім
Як тут один писав колись, що мото це справжній геймченжер на мобільному ринку, досі смішно
Последний раз редактировалось 7mindfields 23.09.2024 18:48, всего редактировалось 1 раз.
0F
Member

Сообщение

7mindfields: 23.09.2024 18:19 декілька разів вказав на те, що саме софтова підтримка ніяка
Що саме з нею не так, окрім нехай версії андроїда (маловажливо, нічого суттєвого не додають)? Оновлення безпеки прилітають регулярно раз в 1-2 місяці.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

0F: 23.09.2024 18:48
7mindfields: 23.09.2024 18:19 декілька разів вказав на те, що саме софтова підтримка ніяка
Що саме з нею не так, окрім нехай версії андроїда (маловажливо, нічого суттєвого не додають)? Оновлення безпеки прилітають регулярно раз в 1-2 місяці.
В якому році вийшов останній секьюріті патч для iPhone 5s? :rolleyes:
YumaX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

7mindfields: 23.09.2024 17:15Вголос щось з таких історій, давай ще, тільки з пруфами одразу.
Які пруфи і навіщо, я можу теж саме сказати, пруф, що мото лайно :popcorn:

Відправлено через 33 секунди:
7mindfields: 23.09.2024 19:14 патч для iPhone 5s?
А є слоупоки які з ним ще ходять?
pelia
Member
Аватара пользователя

Сообщение

7mindfields: 23.09.2024 18:36 Як тут один писав колись, що мото це справжній геймченжер на мобільному ринку, досі смішно
А вони були, в часи moto x, moto x 2014 та moto x force, в них були свої фішки, котрих ні в кого не було і за що я їх дуже любив, а ось вже в z2 force всі ті датчики котрі були у х замінили якоюсь фігнею і жести працюють через дупу, а зараз їх взагалі немає. І чим тоді моторола відразняється від всього іншого китайського мотлоху?

І до речі, ринок ноутбуків з цим так само корелює, с часом вони все більше перетворюються у лайно, сінкпади вже не ті, а на рівні айдеападів початку десятих, якщо не гірше
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

pelia: 23.09.2024 20:09
7mindfields: 23.09.2024 18:36 Як тут один писав колись, що мото це справжній геймченжер на мобільному ринку, досі смішно
А вони були, в часи moto x, moto x 2014 та moto x force, в них були свої фішки, котрих ні в кого не було і за що я їх дуже любив
Та ні, в тому випадку там мова йшла про якийсь мото з едж серії, тобто щось нове
YumaX: 23.09.2024 19:52
7mindfields: 23.09.2024 19:14 патч для iPhone 5s?
А є слоупоки які з ним ще ходять?
GreenMile: 23.09.2024 17:35 ЕТО ДРУГОЄ! :lol:
YumaX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

pelia: 23.09.2024 20:09А вони були, в часи moto x, moto x 2014 та moto x force, в них були свої фішки, котрих ні в кого не було і за що я їх дуже любив, а ось вже в z2 force всі ті датчики котрі були у х замінили якоюсь фігнею і жести працюють через дупу, а зараз їх взагалі немає. І чим тоді моторола відразняється від всього іншого китайського мотлоху?
Оскільки всі смарти виглядають +- однаково, виділитись дійсно важко але:
1. жести є, чого лише варте увімкнення ліхтарика;
2. операційка, по суті піксель, ніякого стороннього хламу;
3. екран - топові показники по шім, в мото є дс-дімінг але він їй не потрібен апріорі, адаптивний екран і автояскравість теж працюють ідеально!
4. смарт конект - ще ніколи так легко не було працювати в парі пк-смарт, а маючи ще й кабель тайп-с-hdmi, можна перетворити смарт і телевізор/монітор на ПК!
5. Залізо, но комент, варто подивитись на характеристики минулорічного едж 40, щоб зрозуміти, що ніхто такого не пропонував, він був і є бест бай за свій прайс;
6. феноменальна автономність акб в порівняннні акб з однаковою ємністю
Последний раз редактировалось YumaX 23.09.2024 20:50, всего редактировалось 1 раз.
pelia
Member
Аватара пользователя

Сообщение

YumaX: 23.09.2024 20:30
pelia: 23.09.2024 20:09 а зараз їх взагалі немає. І
Це ми щось курим так?
Хіба зараз є жест джедая, жест на ввімкнення ліхтарика та жест на камеру?
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

7mindfields: 23.09.2024 18:36
GreenMile: 23.09.2024 18:25 Для чого свій досвід з НОУТБУКАМИ натягнув на телефони - досі не зрозуміло.
Для того щоб продемонструвати рівень відношення до клієнтів на прикладі техніки, яка коштує в декілька разів дорожче за телефони від мото, які потім залишаються один на один із проблемами. Погортай форум леново (про сучасні сінкпади, наприклад), багато цікавого дізнаєшся.
Ще раз, дешеві мото - непогані телефони, факт. Як і факт, що це єдина ніша, де вони можуть нормально конкурувати (здебільшого через проблеми саме з софтверною складовою), хоч як ти приправляй це копіумними історіями, що мото 2017 року то не мото вже (гарна гумореска доречі, оцінив), а єсім то не сім
Як тут один писав колись, що мото це справжній геймченжер на мобільному ринку, досі смішно
Тю, то зайдіть на форум асуса, на форум самсунга, на форум *підставте своє* теж багато чого дізнаєтесь. Рівно те саме, що і на форумі леново. Рог-форум асуса - то взагалі окремий треш, я вже прямо дивуюсь як у мене ще щось працює взагалі з їх продукції :D Форуми для того і є, щоб якісь проблеми вирішувати, а не писати, що у мене все зашибісь і у мене теж :) Он на іфони юзери жаліються і шо? "Просто не тримайте його так", "ви непраивльно ним користуєтесь" (с) аплє. До цього рівня підтримки ми йдемо чи як? :rotate:
От я купив у власне користування свій перший телефон леново в житті - там і побачимо, які такі в нього проблеми із софтом, яких немає в інших телефонах :dontknow:

Відправлено через 2 хвилини 56 секунд:
pelia: 23.09.2024 20:34
YumaX: 23.09.2024 20:30
Це ми щось курим так?
Хіба зараз є жест джедая, жест на ввімкнення ліхтарика та жест на камеру?
Є, прямо з коробки.
спойлер
moto.jpg
0F
Member

Сообщение

7mindfields: 23.09.2024 19:14
0F: 23.09.2024 18:48 Що саме з нею не так, окрім нехай версії андроїда (маловажливо, нічого суттєвого не додають)? Оновлення безпеки прилітають регулярно раз в 1-2 місяці.
В якому році вийшов останній секьюріті патч для iPhone 5s? :rolleyes:
Тобі задали конкретне питання про софтову підтримку мото, а ти приплів патчі до айфона. Коли вийшов останній секьюріті патч до Windows 7? Це можна продовжувати і далі, але дискусія беззмістовна.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

0F: 23.09.2024 20:48
7mindfields: 23.09.2024 19:14
В якому році вийшов останній секьюріті патч для iPhone 5s? :rolleyes:
Тобі задали конкретне питання про софтову підтримку мото, а ти приплів патчі до айфона. Коли вийшов останній секьюріті патч до Windows 7? Це можна продовжувати і далі, але дискусія беззмістовна.
Я навів конкретний приклад з єсім після оновлення на android 14 на недешевому мото, у відповідь почув що оновлення безпеки виходять справно кожні 1-2 місяці. Ще раз - ну так і на 5s секьюріті патч вийшов майже через 10 років, як це характеризує наявність/відсутність нормальних оновлень os, після чого в тебе базовий функціонал може перестати працювати? Риторичне запитання
pelia
Member
Аватара пользователя

Сообщение

GreenMile: 23.09.2024 20:47 Відправлено через 2 хвилини 56 секунд:
pelia: 23.09.2024 20:34 Хіба зараз є жест джедая, жест на ввімкнення ліхтарика та жест на камеру?
Є, прямо з коробки.
спойлер
moto.jpg
Тоді добре, хоч щось нормальне залишилось, бо я просто пам'ятаю як декілька років тому розглядав для покупки моторолу якусь і виявилось що жестів там немає, саме тоді у мене і виникло питання нахіба воно потрібне

Відправлено через 54 секунди:
але жесту джедая не бачу, а для мене це була кіллер фіча разом з ліхтариком, все інше не потрібне :rotate:
YumaX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

pelia: 23.09.2024 21:03але жесту джедая не бачу,
Що він хоч робив?
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

7mindfields: 23.09.2024 20:55
0F: 23.09.2024 20:48
Тобі задали конкретне питання про софтову підтримку мото, а ти приплів патчі до айфона. Коли вийшов останній секьюріті патч до Windows 7? Це можна продовжувати і далі, але дискусія беззмістовна.
Я навів конкретний приклад з єсім після оновлення на android 14 на недешевому мото, у відповідь почув що оновлення безпеки виходять справно кожні 1-2 місяці. Ще раз - ну так і на 5s секьюріті патч вийшов майже через 10 років, як це характеризує наявність/відсутність нормальних оновлень os, після чого в тебе базовий функціонал може перестати працювати? Риторичне запитання
Що будемо робити з тим, що той самий виробник, який через 10 років випустив патч на 5s відправив у бутлуп купу телефонів своїм оновленням іос 17.3? ;) Тут бачу, а тут не бачу? Ну тобто фактично повністю вивести телефони за шалені гроші з ладу це ж набагато менша халепа, ніж проблема з есім на леново, розумію.
pelia
Member
Аватара пользователя

Сообщение

YumaX: 23.09.2024 20:30
pelia: 23.09.2024 20:09А вони були, в часи moto x, moto x 2014 та moto x force, в них були свої фішки, котрих ні в кого не було і за що я їх дуже любив, а ось вже в z2 force всі ті датчики котрі були у х замінили якоюсь фігнею і жести працюють через дупу, а зараз їх взагалі немає. І чим тоді моторола відразняється від всього іншого китайського мотлоху?
Оскільки всі смарти виглядають +- однаково, виділитись дійсно важко але:
1. жести є, чого лише варте увімкнення ліхтарика;
2. операційка, по суті піксель, ніякого стороннього хламу;
3. екран - топові показники по шім, в мото є дс-дімінг але він їй не потрібен апріорі, адаптивний екран і автояскравість теж працюють ідеально!
4. смарт конект - ще ніколи так легко не було працювати в парі пк-смарт, а маючи ще й кабель тайп-с-hdmi, можна перетворити смарт і телевізор/монітор на ПК!
5. Залізо, но комент, варто подивитись на характеристики минулорічного едж 40, щоб зрозуміти, що ніхто такого не пропонував, він був і є бест бай за свій прайс;
6. феноменальна автономність акб в порівняннні акб з однаковою ємністю
1. жест джедая є? Не бачу його на скріншоті нижче. Це коли ти проводиш рукою над екраном і він починає світитись. А навіть якщо є, то який реальний відсоток того що він запрацює? Бо на мото х (х та 2014 точно) були інфрачервоні датчики по кутках спеціально для цього, а от у z2 force це бере на себе вуходатчик, що взагалі не круто і працює 50/50.
2. це добре
3. мені байдуже, я на моторолах десь з droid razr і ніколи цих проблем не бачив і не розуію
4. абсолютно по барабану
5. по барабану, в тих самих китайцях так само, а по факту це лайно через півроку їде до майстра на ребол, бо нагрілось як скотина
6. з цим можу погодитись, правда не знаю як зараз, але на тих моторолах що я користувався, незважаючи на мініатюрні батарейки вони тримали заряд довго, принаймні у перший рік
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

pelia: 23.09.2024 21:10 1. жест джедая є? Не бачу його на скріншоті нижче. Це коли ти проводиш рукою над екраном і він починає світитись. А навіть якщо є, то який реальний відсоток того що він запрацює? Бо на мото х (х та 2014 точно) були інфрачервоні датчики по кутках спеціально для цього, а от у z2 force це бере на себе вуходатчик, що взагалі не круто і працює 50/50.
Такого нема, але який з нього практичний сенс, якщо для засвічування екрана достатньо просто до нього торкнутись?
Я з точки зору інженера зараз, напхати зайвих датчиків під екран для чого саме, який практичний сенс? В мото х мабуть вони робили щось інше, а це була побічна функція?
pelia
Member
Аватара пользователя

Сообщение

GreenMile: 23.09.2024 21:15
pelia: 23.09.2024 21:10 1. жест джедая є? Не бачу його на скріншоті нижче. Це коли ти проводиш рукою над екраном і він починає світитись. А навіть якщо є, то який реальний відсоток того що він запрацює? Бо на мото х (х та 2014 точно) були інфрачервоні датчики по кутках спеціально для цього, а от у z2 force це бере на себе вуходатчик, що взагалі не круто і працює 50/50.
Такого нема, але який з нього практичний сенс, якщо для засвічування екрана достатньо просто до нього торкнутись?
Я з точки зору інженера зараз, напхати зайвих датчиків під екран для чого саме, який практичний сенс? В мото х мабуть вони робили щось інше, а це була побічна функція?
Ні, в мото х це була кіллер фіча, котра продавала телефон
YumaX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

GreenMile: 23.09.2024 21:15Такого нема, але який з нього практичний сенс, якщо для засвічування екрана достатньо просто до нього торкнутись?
Можна і не торкатись, взяти в руку або посунути на столі.
GreenMile: 23.09.2024 21:15Я з точки зору інженера зараз, напхати зайвих датчиків під екран для чого саме, який практичний сенс?
Однозначно якийсь оптичний або ультразвуковий сенсор повинен постійно маслати в шкоду акб!
0F
Member

Сообщение

7mindfields: 23.09.2024 20:55 Я навів конкретний приклад з єсім після оновлення на android 14 на недешевому мото, у відповідь почув що оновлення безпеки виходять справно кожні 1-2 місяці.
Оке, одиничний приклад. Багато ти знаєш вендорів смартфонів, які от жодного разу не косячили? Ну і тим більше, eSIM - це не те щоб самий базовий функціонал, пофіксили - добре, не пофіксили - є питання.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

GreenMile: 23.09.2024 21:08
7mindfields: 23.09.2024 20:55
Я навів конкретний приклад з єсім після оновлення на android 14 на недешевому мото, у відповідь почув що оновлення безпеки виходять справно кожні 1-2 місяці. Ще раз - ну так і на 5s секьюріті патч вийшов майже через 10 років, як це характеризує наявність/відсутність нормальних оновлень os, після чого в тебе базовий функціонал може перестати працювати? Риторичне запитання
Що будемо робити з тим, що той самий виробник, який через 10 років випустив патч на 5s відправив у бутлуп купу телефонів своїм оновленням іос 17.3? ;) Тут бачу, а тут не бачу? Ну тобто фактично повністю вивести телефони за шалені гроші з ладу це ж набагато менша халепа, ніж проблема з есім на леново, розумію.
Пішов перевіряти тейк
З macrumors:
Three hours after releasing the second betas of iOS 17.3 and iPadOS 17.3, Apple has pulled the updates from the Developer Center and over the air, meaning they are no longer available to download and install.

Apple has removed the iOS 17.3 and iPadOS 17.3 betas after a number of people reported that the software is bricking devices. According to reports on the MacRumors forums, Twitter, and Mastodon, some iPhone owners who updated found their devices stuck in a boot loop.

The only fix to the issue appears to be restoring a stuck device, which is why Apple has pulled the update. Once the bug is addressed, Apple will re-release the beta.
І нащо ті нюанси про необовʼязкову бету, для отримання якої ще потрібно проходити додаткову авторизацію в
beta software program і після цього ввімкнення бета оновлень в налаштуваннях :lol:
Я не кажу, що епл не роблять помилок, те ж розташування антен, про яке ти згадував, один з яскравих прикладів, але порівнювати реліз і бету це потужно :lol:
Последний раз редактировалось 7mindfields 23.09.2024 21:31, всего редактировалось 1 раз.
Ответить