Ціна S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl у Steam може зрости

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Kassatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Курник під Києвом

Сообщение

mgerchik: 20.09.2024 12:13 а крім ультра супер делюкс версії, версії простіше не те? :)

стандартная версия не вариант?)
Не те, не варіант... Для абсолютно будь-якої гри або ультра пупер делюкс версія з усіма DLC або торенти. В усякому разі аж поки колись чи не колись через 5+ років по знижці дійдуть руки до купівлі делюкс, або не дійдуть... :dontknow: Виняток - якщо делюкс/DLC нічого окрім якоїсь нецікавої косметики не додає.
man1242
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Я так понял все кто щас не делают предзаказ и не будет брать игру на релизе если все ок будет то они отлаживают деньги на грандиозного убийцу сталкера Пионер ?)
neonglaу
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв, Україна

Сообщение

Хотів купувати в Epic, але там ціну вже підняли. Тому взяв в Steam.
Ті що хваляться що підуть на торрент - ігруни з тих бидлуганів, що ніколи не донатять на зсу і не купують ігри і так, або росіяни.

Відправлено через 11 хвилин 36 секунд:
stakanctl: 20.09.2024 12:51 Нравится как после нескольких лет восторга и призывов "підтримуй відчизняне" половина этого треда состоит из комментов в духе российских форумов с принципиальными "только с торрентов".
Так тут росіян повно в читачах. Вони через шпаринку заглядають зі свого концтабору, що тут у нас. Все як в їх новинах. 4/5 про Україну.
Ijachok
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Fen1xz: 20.09.2024 18:50
Ijachok: 20.09.2024 16:06
Ііі? При чому майбутній контент до "половини гри"? Гра - це гра, майбутній контент - майбутній контент, тут складніша задача, ніж читати - потрібно зрозуміти прочитане :gigi:
Видимо вы не знакомы с современным геймдевом когда игру режут на куски и продают потом под видом длс и майбутнього контенту. А учитывая как туго шла разработка сталкера и как мало они всего показали до релиза, скорее всего на релизе порежут много, что бы в 100500 раз не переносить, а то майкрософт по шапке надаёт.
Вот и возвращаемся к первому сообщению если и брать сталкер то только ультимейт дабы получить всё что должно быть в игре. По старой цене возможно это было бы и неплохой покупкой (но опять же игра пока не вышла, а покупать кота в мешке и обещание Григоровичей (Их кстати судя по последней презентации там семейный подряд или в студию берут только по фамилии :D) не сильно охота сейчас) А ультимейт стакера по новому ценнику оттолкнет от покупки большинство украинцев какими бы они патриотами не были 3к гривен в воюющей стране на дороге не валяются.
Ух, яка мудрість, раніше просто не усвідомлював цього. А головне - які надійні докази, це саме так і тільки так. Але чому не піти далі? В Ультімейті буде тільки 50% гри. Відповідно, у стандартній версії - всього 25%. Ці самі докази з такою самою точністю це підтверджують B-)

Це ж ідеальний спосіб оцінювати наповненість нерелізнутої гри. Наступна ціль - Half Life 3. Скільки відсотків збирається продати нам жадібний Габен під виглядом стандартної версії Халфи? Оголошую наступний Хрестовий похід на колись товстого любителя пару!
Fen1xz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ijachok: 20.09.2024 21:42
Fen1xz: 20.09.2024 18:50
Видимо вы не знакомы с современным геймдевом когда игру режут на куски и продают потом под видом длс и майбутнього контенту. А учитывая как туго шла разработка сталкера и как мало они всего показали до релиза, скорее всего на релизе порежут много, что бы в 100500 раз не переносить, а то майкрософт по шапке надаёт.
Вот и возвращаемся к первому сообщению если и брать сталкер то только ультимейт дабы получить всё что должно быть в игре. По старой цене возможно это было бы и неплохой покупкой (но опять же игра пока не вышла, а покупать кота в мешке и обещание Григоровичей (Их кстати судя по последней презентации там семейный подряд или в студию берут только по фамилии :D) не сильно охота сейчас) А ультимейт стакера по новому ценнику оттолкнет от покупки большинство украинцев какими бы они патриотами не были 3к гривен в воюющей стране на дороге не валяются.
Ух, яка мудрість, раніше просто не усвідомлював цього. А головне - які надійні докази, це саме так і тільки так. Але чому не піти далі? В Ультімейті буде тільки 50% гри. Відповідно, у стандартній версії - всього 25%. Ці самі докази з такою самою точністю це підтверджують B-)

Це ж ідеальний спосіб оцінювати наповненість нерелізнутої гри. Наступна ціль - Half Life 3. Скільки відсотків збирається продати нам жадібний Габен під виглядом стандартної версії Халфи? Оголошую наступний Хрестовий похід на колись товстого любителя пару!
Не удивлюсь если вы без сарказма этого не понимаете учитывая как вы умеете пользоваться стимом и прицепились к "половине" выдумывая уже какие-то свои проценты. Половина была сказана как понятие образное этакий "Большой кусок контента почти не отличающийся по значимости (для лора, повествования, сюжета) или наполненности от основной релизной версии ". В душе не гребу сколько это будет процентов по вашей классификации. И от какой точки надо начинать считать, ведь эта "половина" у каждого будет своя. Кто-то контент меряет по размеру карты, а кто-то по количеству квестов, а кто-то по качеству этих квестов.
Eduard1980
Member
Аватара пользователя
Откуда: somewhere

Сообщение

neonglaу: 20.09.2024 21:37 Ті що хваляться що підуть на торрент - ігруни з тих бидлуганів, що ніколи не донатять на зсу
:facepalm:
Ска ну як в голові це могло пов'язатись між собою?
Ijachok
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Fen1xz: 20.09.2024 22:08
Ijachok: 20.09.2024 21:42
Ух, яка мудрість, раніше просто не усвідомлював цього. А головне - які надійні докази, це саме так і тільки так. Але чому не піти далі? В Ультімейті буде тільки 50% гри. Відповідно, у стандартній версії - всього 25%. Ці самі докази з такою самою точністю це підтверджують B-)

Це ж ідеальний спосіб оцінювати наповненість нерелізнутої гри. Наступна ціль - Half Life 3. Скільки відсотків збирається продати нам жадібний Габен під виглядом стандартної версії Халфи? Оголошую наступний Хрестовий похід на колись товстого любителя пару!
Не удивлюсь если вы без сарказма этого не понимаете учитывая как вы умеете пользоваться стимом и прицепились к "половине" выдумывая уже какие-то свои проценты. Половина была сказана как понятие образное этакий "Большой кусок контента почти не отличающийся по значимости (для лора, повествования, сюжета) или наполненности от основной релизной версии ". В душе не гребу сколько это будет процентов по вашей классификации. И от какой точки надо начинать считать, ведь эта "половина" у каждого будет своя. Кто-то контент меряет по размеру карты, а кто-то по количеству квестов, а кто-то по качеству этих квестов.
О, нарешті, ми обоє зійшлись на тому, що не знаємо того, що не знаємо, це успєх, дякую за увагу :beer:
Shaolin_Style
Member
Аватара пользователя
Откуда: Wakanda

Сообщение

Kassatka: 20.09.2024 19:49
Не те, не варіант... Для абсолютно будь-якої гри або ультра пупер делюкс версія з усіма DLC або торенти.
Открою секрет - не все игры достойны того что бы проходить весь контент от корки до корки, и тем более еще меньшее количество достойно что бы оплачивать ленивые DLC.
neonglaу: 20.09.2024 21:37 Ті що хваляться що підуть на торрент - ігруни з тих бидлуганів, що ніколи не донатять на зсу і не купують ігри і так, або росіяни.
Обладатель лицензионной 11 винды, кучи сервисов и подписок, считаю что любой интеллектуальный труд имеет право на жизнь и должен быть оплачен (если я им пользуюсь). При этом никогда не донатил на ВСУ, так как считаю что налогового сбора взымаемого с меня вполне достаточно.

Stalker 2 купил еще в 21м году, когда открыли предзаказ. Даже сомнений не было в правильности такого решения.
Последний раз редактировалось Shaolin_Style 21.09.2024 00:21, всего редактировалось 2 раза.
neonglaу
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв, Україна

Сообщение

Eduard1980: 20.09.2024 22:17
neonglaу: 20.09.2024 21:37 Ті що хваляться що підуть на торрент - ігруни з тих бидлуганів, що ніколи не донатять на зсу
:facepalm:
Ска ну як в голові це могло пов'язатись між собою?
Та легко. Качати з торента = красти. Розумію, що реалії такі, що будь-хто іноді користується. Хто програми, хто фільми качає. Але це не є гарно.
І ось так вип'ячувати і пишатись що качаєш з торрента може тільки справжній бидлоган. А бидлогану на всіх срати, крім себе.
Тепер логіка зрозуміла? Якщо я десь не правий і помилився - то виправте.
unlnu
Member
Аватара пользователя

Сообщение

ShaDeRzz: 20.09.2024 18:34
спойлер
unlnu: 20.09.2024 17:00 Отже, пішов шляхом покупки гри через отримання її у подарунок і повністю задоволений тим, що вона(базова версія за 895 грн) обійшлась мені зі 50%-вою знижкою від ціни на релізі - 716 грн це не 1399 грн.
Ого, оце схєма. Хоч я вже купив гру (навіть двічі, бо перша транзакція через мобільний стім зафейлилась, але гроші списалися і ще не повернулися, а друга, через десктопний стім, пройшла ок), але все одно цікаво, як вийшла ціна в 716 грн?
На форумі є тема, де пропонуються ігри в стім по заниженій вартості. Загалом і на тому ж olx також не важко знайти подібні пропозиції з великою кількістю успішних відгуків, але то інша річ і потребує більш детального вивчення. Звісно трохи ризиково, бо спочатку повну передплату відправляв, а вже саму гру потім приймав у подарунок, але враховуючи, позитивні свіжі відгуки від камрадів, то спробував і не шкодую.
man1242
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Shaolin_Style: 21.09.2024 00:04
Kassatka: 20.09.2024 19:49
Не те, не варіант... Для абсолютно будь-якої гри або ультра пупер делюкс версія з усіма DLC або торенти.
Открою секрет - не все игры достойны того что бы проходить весь контент от корки до корки, и тем более еще меньшее количество достойно что бы оплачивать ленивые DLC.
neonglaу: 20.09.2024 21:37 Ті що хваляться що підуть на торрент - ігруни з тих бидлуганів, що ніколи не донатять на зсу і не купують ігри і так, або росіяни.
Обладатель лицензионной 11 винды, кучи сервисов и подписок, считаю что любой интеллектуальный труд имеет право на жизнь и должен быть оплачен (если я им пользуюсь). При этом никогда не донатил на ВСУ, так как считаю что налогового сбора взымаемого с меня вполне достаточно.

Stalker 2 купил еще в 21м году, когда открыли предзаказ. Даже сомнений не было в правильности такого решения.
Щас цифирки в интернетах покупать за деньги :-P все разумисты и карлики тапают хомяка и качают сборки с торрентов :laugh: Окно 11 Zver@ivan gaming edition.
Shaolin_Style
Member
Аватара пользователя
Откуда: Wakanda

Сообщение

man1242: 21.09.2024 00:38
Shaolin_Style: 21.09.2024 00:04
Открою секрет - не все игры достойны того что бы проходить весь контент от корки до корки, и тем более еще меньшее количество достойно что бы оплачивать ленивые DLC.


Обладатель лицензионной 11 винды, кучи сервисов и подписок, считаю что любой интеллектуальный труд имеет право на жизнь и должен быть оплачен (если я им пользуюсь). При этом никогда не донатил на ВСУ, так как считаю что налогового сбора взымаемого с меня вполне достаточно.

Stalker 2 купил еще в 21м году, когда открыли предзаказ. Даже сомнений не было в правильности такого решения.
Щас цифирки в интернетах покупать за деньги :-P все разумисты и карлики тапают хомяка и качают сборки с торрентов :laugh: Окно 11 Zver@ivan gaming edition.
Я только сейчас заметил, что у меня первое предложение буквально противоречит второму. Но тут ничего не поделать, кто понял тот понял :laugh:
man1242
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Shaolin_Style: 21.09.2024 00:47
man1242: 21.09.2024 00:38
Щас цифирки в интернетах покупать за деньги :-P все разумисты и карлики тапают хомяка и качают сборки с торрентов :laugh: Окно 11 Zver@ivan gaming edition.
Я только сейчас заметил, что у меня первое предложение буквально противоречит второму. Но тут ничего не поделать, кто понял тот понял :laugh:
Ну гривной поднимаем укр регион в стиме пока большой и могучий русский карлик упал в конвульсиях, надеюсь доживём когда появится укр дубляж вместе с сабами вместо малоруского. Будут там у себя снова дрюкать на фаргуссы в подвалах :lol:
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

То перенос на 20 Листопада, коли почнуться блекаути, то підвищення ціни ледь не у два рази - видно хочуть втратити укр. ринок.
doc-oc
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Если поднимут цены, из принципа скачаю пиратку)
Cirax
Member
Откуда: Киев

Сообщение

AFU_power: 20.09.2024 08:32
VBerezovsky: 20.09.2024 08:12 Ну що ж, тоді почекаємо повного видання з великою знижкою. GSC вочевидь не хочуть щоб я брав їх гру на релізі.
Утютютю, а взяти зараз за 895грн в стімі і повернути якщо не сподобається на протязі двох тижнів з моменту релізу не награвши дві години релігія не дозволяє? :lol:
Навіщо? Щоб вони гру ще пиляли пару років?
Візьму через рік-два після релізу (якщо доживу), якраз баги допиляють.
Voozy
Member
Аватара пользователя
Откуда: незламистан

Сообщение

возьму за 250 через полтора года

P.S: Со всеми переносами и без особого brand name, повышать цену это, конечно, - смело. :laugh:
Grava
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Voozy: 21.09.2024 08:41без особого brand name
Ага, лише 15+млн продажів ігр серії, ніхто не чув що воно таке :D
man1242
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Voozy: 21.09.2024 08:41 возьму за 250 через полтора года

P.S: Со всеми переносами и без особого brand name, повышать цену это, конечно, - смело. :laugh:
Сталкер игра года будет по мнению игроков :super:
mult
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вишневе

Сообщение

Коли підняли ціни в стімі на всі ігри я став набагато менше купляти ігри навіть по знижці.
Бо навіть 1600 для пересічного українця це дорогувато.
Може ціни в стімі і нормальні в світовому масштабі, але у нас рівень життя не настільки хороший щоб купувати ігри по 1600 і це ще часто зі знижкою 40-50%
Добре що накупляв раніше по нормальним цінам трохи запасу і рдр2 і елден рінг іще купу всього, то поки є в що грати.
Але реально ціни з нашим рівнем життя це забагато, не дивно що процвітатиме піратство і наша країна інадалі не буде в пріоритеті на додавання нашої мови в ігри.
Я особисто не піратив вже багато років.
Сталкер ультімейт купив в стімі, вчора, після новини про підвищення цін :)
Дорого, але якщо подорожчає то тоді точно не куплю за 3000.
Ответить