Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Ответить
Автор
Сообщение
Avenger80
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

del
MobileLord
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Підкажіть у кого є HyperX такі або схожі. Придбав на алі, дуже схоже на підробку, але запитував, казали наче оригінал. Фото коробки в відгуках відрізняється від цієї. Коробка прийшла незапакована, шрифти дуже дивні. Та ще й країна виробник В'єтнам на етикетці наклеїна (мабудь під нею Китай). Дуже дивно, враження также що раніше прод відпаравяв оригінал, а зараз підробку.
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

MobileLord: 01.09.2024 23:01Та ще й країна виробник В'єтнам на етикетці наклеїна (мабудь під нею Китай)
Клауд/Клауд Кор з самого початку були чистокровними "китайцями"(Такстар). Так що тут навпаки - даунгрейд по якості, як що це таки В'єтнам.
YumiSS
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Усім привіт :rotate:
В навушниках - я, як свиня в апельсинах розбираюсь :gigi:

Кротенько: в мене були Logitech G Pro X провідні, але з ними сталася болячка (відпало одне вухо), ремонт ніби і не дуже дорогий або і самому можна замовити пару динаміків з алішки але я планую, принаймні поки що придбату якусь нову пару.

Спочатку хтів замовити Audeze Maxwell але тут якісь страшні речі говорять про них :weep:
Думаю тепер може замовити Logitech G Pro X 2 Lightspeed, адже звук в перших мене задовольняв за великим рахунком.
Раніше перед покупкою перших логітеч думав про dt 770 (читав про них) але якось забив і просто замовив маркетінгового убівцу :D

Панство, можливо ще якісь варіанти порадите? Бюджет до 500$, виключно для ігр\музички та виключно для користування за ПК вдома.
Послухати, на жаль, в магазині можливості на даний момент немає, тільки купити кота в мішку, тільки хардкор :super:
Та в будь-якому разі, певно щоб не обрав - отримую більше аніж в попередніх логітеч :dontknow:

Дякую :beer:
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

YumiSS: 11.09.2024 18:58Та в будь-якому разі, певно щоб не обрав - отримую більше аніж в попередніх логітеч
Sennheiser 560 + якісь комбайн від Fiio або Schiit Magni+Modi
Навушники самі не грають, джерело - половина справи
timetron666
Member
Аватара пользователя

Сообщение

YumiSS: 11.09.2024 18:58 Усім привіт :rotate:
В навушниках - я, як свиня в апельсинах розбираюсь :gigi:

Кротенько: в мене були Logitech G Pro X провідні, але з ними сталася болячка (відпало одне вухо), ремонт ніби і не дуже дорогий або і самому можна замовити пару динаміків з алішки але я планую, принаймні поки що придбату якусь нову пару.

Спочатку хтів замовити Audeze Maxwell але тут якісь страшні речі говорять про них :weep:
Думаю тепер може замовити Logitech G Pro X 2 Lightspeed, адже звук в перших мене задовольняв за великим рахунком.
Раніше перед покупкою перших логітеч думав про dt 770 (читав про них) але якось забив і просто замовив маркетінгового убівцу :D

Панство, можливо ще якісь варіанти порадите? Бюджет до 500$, виключно для ігр\музички та виключно для користування за ПК вдома.
Послухати, на жаль, в магазині можливості на даний момент немає, тільки купити кота в мішку, тільки хардкор :super:
Та в будь-якому разі, певно щоб не обрав - отримую більше аніж в попередніх логітеч :dontknow:

Дякую :beer:

Вже місяць маю такі навушники Beyerdynamic DT 990 PRO, дуже сподобалися. Ігри, музика, все круто звучить, комфортно сидять ні чого давить. У них можна цілий день просидіти. Ща якість ні чого не скажу. Наче добротно зроблені
Zigrig
Junior

Сообщение

Порадьте повнорозмірні бездротові навушники за 150-170уо в нас. З вбудованим мікрофоном, тобто без виносного. Для Bose чи Sony трошки не вистачає грошенят. Якістю звуку сильно не балуваний. Якість мікрофона не принципова, користуватись буду рідко. Накидайте пристойних варіантів за ці гроші. Дякую.
Eduard1980
Member
Аватара пользователя
Откуда: somewhere

Сообщение

Zigrig: 20.09.2024 17:43 Порадьте повнорозмірні бездротові навушники за 150-170уо в нас. З вбудованим мікрофоном, тобто без виносного. Для Bose чи Sony трошки не вистачає грошенят. Якістю звуку сильно не балуваний. Якість мікрофона не принципова, користуватись буду рідко. Накидайте пристойних варіантів за ці гроші. Дякую.
AKG 361bt/371bt
Zigrig
Junior

Сообщение

AKG 361bt/371bt
А щось з кнопками переключання треків, відповіді на дзвінок?
DEVES
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Zigrig: 20.09.2024 17:43 Порадьте повнорозмірні бездротові навушники за 150-170уо в нас. З вбудованим мікрофоном, тобто без виносного. Для Bose чи Sony трошки не вистачає грошенят. Якістю звуку сильно не балуваний. Якість мікрофона не принципова, користуватись буду рідко. Накидайте пристойних варіантів за ці гроші. Дякую.
SteelSeries Arctis Nova 7X
AndP
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

DEVES
тоже зашли?
DEVES
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

AndP: 20.09.2024 22:15 DEVES
тоже зашли?
Не понял вопроса. Можно ли более развёрнуто?
AndP
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

DEVES
Что понравилось в Arctis Nova?
Zigrig
Junior

Сообщение

SteelSeries Arctis Nova 7X
Це потрібно в кожен девайс, до якого я хочу їх підключити, тикати оцей апендикс?
Я слухав їхню провідну версію. Вуха однозначно не музичні. Ігри, фільми, але не універсальні.
Ответить