Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Ответить
Автор
Сообщение
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

там в ультрі топовий антиблік, тестив в магазі, який я так зрозумів аж в 17гейфоні зявиться
а взагалі дуже хочеться піксель на новому тсмішному тензорі як новий телефон, шо так ті сектанти радіють спробувати)
JKrl
Member

Сообщение

Я так то вже не бачу сенсу за процами гонятися. Навіть 7 про який всі шеймят, нормально тягне геншит та інші важки ігри. На телефоні я граю небагато. Я краще за ті 1400$ куплю ноут нормальний, а покупку телефону оптимізую.
А от камера це для мене максимально важливо.
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

JKrl: 19.09.2024 20:59 Я так то вже не бачу сенсу за процами гонятися. Навіть 7 про який всі шеймят, нормально тягне геншит та інші важки ігри. На телефоні я граю небагато. Я краще за ті 1400$ куплю ноут нормальний, а покупку телефону оптимізую.
А от камера це для мене максимально важливо.
Тягне то тягне але проблема в тому що гріється як пічка :gigi: Тому тензор при тривалому використання зливає втруху навідь старенькому 870 :rotate:
JKrl
Member

Сообщение

Ні, не гріється. Можливо колись грівся, але зараз на фінальної версії софта я можу грати та заряджати одночасно без дискомфорту. Теплий, да.
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

JKrl: 20.09.2024 18:33 Ні, не гріється. Можливо колись грівся, але зараз на фінальної версії софта я можу грати та заряджати одночасно без дискомфорту. Теплий, да.
О це ти казкар... :laugh: Проц навіть аркнайтс не тягне щоб не нагрітися, а тут гашня.
JKrl
Member

Сообщение

Чому мені повинно бути це цікаво, якщо я його тримаю в руках без дискомфорту?
З нагрівом в мене трошки інші асоціації, коли на моїх старих кітайфонах вигорав IPS до жовтих плям.
0F
Member

Сообщение

JKrl: 20.09.2024 22:08 коли на моїх старих кітайфонах вигорав IPS до жовтих плям.
То вигорала не сама матриця, а клей, скоріше за все.
JKrl
Member

Сообщение

0F: 20.09.2024 22:15
JKrl: 20.09.2024 22:08 коли на моїх старих кітайфонах вигорав IPS до жовтих плям.
То вигорала не сама матриця, а клей, скоріше за все.
Звичайно. Але факт. В руках тримати боляче. Хоча нормальні апарати були, не за 200 баксів.
pelia
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Filabatya: 19.09.2024 20:08 а взагалі дуже хочеться піксель на новому тсмішному тензорі як новий телефон, шо так ті сектанти радіють спробувати)
А мені хочеться піксель, щоб у нього взагалі нічого пов'язаного з самсунгом у архітектурі SoC не було, бо ексинос це треш, але приходиться з ним миритись
VBerezovsky
Member
Аватара пользователя

Сообщение

JKrl: 20.09.2024 18:33 Ні, не гріється. Можливо колись грівся, але зараз на фінальної версії софта я можу грати та заряджати одночасно без дискомфорту. Теплий, да.
7 Pro гріється до дискомфорту навіть у простому сценарії Spotify+одночасна переписка в дискорді, про ігри я взагалі мовчу.

pelia: 20.09.2024 22:22 А мені хочеться піксель, щоб у нього взагалі нічого пов'язаного з самсунгом у архітектурі SoC не було, бо ексинос це треш, але приходиться з ним миритись
Я дивився в сторону Zenfone 10, там снап і майже чистий андроід також. Дивлячись назад, напевно варто було взяти його, а не піксель.
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

VBerezovsky: 20.09.2024 22:25
JKrl: 20.09.2024 18:33 Ні, не гріється. Можливо колись грівся, але зараз на фінальної версії софта я можу грати та заряджати одночасно без дискомфорту. Теплий, да.
7 Pro гріється до дискомфорту навіть у простому сценарії Spotify+одночасна переписка в дискорді, про ігри я взагалі мовчу.

pelia: 20.09.2024 22:22 А мені хочеться піксель, щоб у нього взагалі нічого пов'язаного з самсунгом у архітектурі SoC не було, бо ексинос це треш, але приходиться з ним миритись
Я дивився в сторону Zenfone 10, там снап і майже чистий андроід також. Дивлячись назад, напевно варто було взяти його, а не піксель.
Треба було рог фон брати, а не зен фон :laugh:
Ответить