На честь 30-річчя PlayStation компанія Sony випустить пристрої в дизайні старої консолі

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
MetalistForever
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

Пропоную обговорити На честь 30-річчя PlayStation компанія Sony випустить пристрої в дизайні старої консолі

Этот дизайн Намного симпатичнее бело- черной коробки
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Наживаються на ностальгії...
ebob
Junior

Сообщение

MetalistForever: 20.09.2024 10:36 Пропоную обговорити На честь 30-річчя PlayStation компанія Sony випустить пристрої в дизайні старої консолі

Этот дизайн Намного симпатичнее бело- черной коробки
Жаль что около 12к только выпустят таких, реально оч лаконично смотрится
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

Тепер достатньо кольору та логотипу і все? Ностольжі?)) :spy:
спойлер
Изображение
Lekrs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Всерівно стрьомна розкарячка...
Shaolin_Style
Member
Аватара пользователя
Откуда: Wakanda

Сообщение

Уже было 10 лет тому назад кстати

перепродаваны их через неделю по 15к$ продавали тогда.

спойлер
В принципе бандл PlayStation 5 Pro Console – 30th Anniversary Limited Edition BundIe выглядит интересно, но уверен что стоить он будет под 1500$ на старте
AlSaintUk
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Доят хомяков :gigi:
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна Хмельницький

Сообщение

а геймпад з олдовими іконками на кнопках виглядає супер :up:
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

Дуже гарно!
А коли, нарешті, 60 к/с та/або Frame Generator?
fantomrulezz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

taras_cs: 20.09.2024 12:36А коли, нарешті, 60 к/с
Емм, вже багато років.
Режим 60 фпс є в більшості ігор на ps5.
Масштабування обіцяють додати в прошці, можливо і генератор для 120 фпс завезуть.
У новій консолі також дебютує технологія масштабування PlayStation Spectral Super Resolution, в основу якої лягли алгоритми машинного навчання.
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

fantomrulezz: 20.09.2024 13:15Емм, вже багато років.
Режим 60 фпс є в більшості ігор на ps5.
Але, як завжди, є н'юанс:

Alan Wake 2 та Assassin's Creed Shadows працюватимуть у роздільній здатності 846p на PlayStation 5 Pro

Хто б сумнівався. А у роздільній здатності 423p вони ще й у 120 к/с літатимуть. :D
fantomrulezz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

taras_cs: 20.09.2024 13:54Alan Wake 2 та Assassin's Creed Shadows працюватимуть у роздільній здатності 846p на PlayStation 5 Pro
Особиста суб'єктивна оцінка зі слів в подкасті, зроблена по нефінальній версії гри на нефінальному девкіті.
Так, звісно, це дуже "розумно" екстраполювати такі "геніальні і далекоглядні" висновки на всі ігри, що ще не вийшли, на консолі, що ще не вийшла.

По чуткам, в PS5 Pro обіцяють ГПУ на 33-36 терафлопсів. Це рівень 4070 Ti. Це продуктивніше 95% ПК.

P.S. Доволі смішно виглядає дешевий підкол до продуктивності консолі зі сторони чувака, в якого в профілі залізо слабше за залізо тої консолі.
Можна подумати, що ви на вашій RX 6700 граєте в нативні 4К все на ультра 120 фпс :lol:
Последний раз редактировалось fantomrulezz 20.09.2024 15:00, всего редактировалось 1 раз.
Matumba92
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Выглядит хорошо, приятное чувство ностальгии, даль будет оверпрайс и не будет возможности возможности купить
n+gibat[]r
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Второй набор 30th Anniversary Limited Edition Bundle включает консоль PlayStation 5 Digital Edition (SSD на 1 ТБ), беспроводной контроллер DualSense, чехол для дисковода, оригинальный кабель, стяжки и постеры.
уже могли бы и дисковод всунуть раз это будет лимитед супер пупер оверпрайс эдишн для сонибоев, а не только чехол для дисковода :dontknow:
И подставку опять зажучили, покупать её отдельно за 1200-1300 грн :facepalm:
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

fantomrulezz: 20.09.2024 14:54P.S. Доволі смішно виглядає дешевий підкол до продуктивності консолі зі сторони чувака, в якого в профілі залізо слабше за залізо тої консолі.
Можна подумати, що ви на вашій RX 6700 граєте в нативні 4К все на ультра 120 фпс
Я вас не мінусував. Мене самого замінусили, коли згадав, ніби PlayStation 5 Pro зможе у 8K.
RX 6700 - то дружина грає у 1440p, а я - на RX 6800 4К @ 60fps не на ультрах.
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Геймпады красивые, только лого слишком вырвиглазное на нём, но это в принципе особенность формы и размеров лого дуалсенса
fantomrulezz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

taras_cs: 20.09.2024 18:30
fantomrulezz: 20.09.2024 14:54P.S. Доволі смішно виглядає дешевий підкол до продуктивності консолі зі сторони чувака, в якого в профілі залізо слабше за залізо тої консолі.
Можна подумати, що ви на вашій RX 6700 граєте в нативні 4К все на ультра 120 фпс
Я вас не мінусував. Мене самого замінусили, коли згадав, ніби PlayStation 5 Pro зможе у 8K.
RX 6700 - то дружина грає у 1440p, а я - на RX 6800 4К @ 60fps не на ультрах.
:beer:
То дурні закомплексовані діти самостверджуються тими мінусиками.

Не маю нічого проти гри ні на 6700 ні на 6800.
Нормальні карти за свої грощі.

Те саме з пс5 і майбутньою пс5 про.
Повірте, свою вартість вони відпрацьовують на всі 100 і мають абсолютно адекватну якість графону з урахуванням їх вартості.

Більше скажу, коли я в 2022 грав у Форбідден Вест - в мене очі повилазили від того, яку соковиту картинку вона видає.
В мене на той час був околотоповий комп з 3080ti.
Так от, на ньому я такого графону не бачив, як у Форбідден Вест на плойці.
Оптимізація вирішує.

Так, бувають приклади хрінової оптимізації. Але ж їх і на ПК вистачає.
Залізо сучасних консолей як на їх ціну ну дуже адекватне і значно перевищує за потужністю аналогічний по ціні ПК.
Hemul
Member
Аватара пользователя

Сообщение

fantomrulezz: 20.09.2024 21:12 Так, бувають приклади хрінової оптимізації. Але ж їх і на ПК вистачає.
Залізо сучасних консолей як на їх ціну ну дуже адекватне і значно перевищує за потужністю аналогічний по ціні ПК.
Эх, а помню как все начиналось во времена первых поколений PS... Из каждого утюга предрекали смерть PC гейминга, дескать кому это будет нужно, сплошные тормоза, глюки, баги, патчи, а в консоль диск вставил и получил самую крутую графику с идеальным фпс (и гениальный геймплей как бесплатный бонус). В итоге игровой рынок PC обогнал консоли по доходности, а продажи последнего поколения PS мягко говоря не дотягивают до прошлых. Судя по всему далеко не все смогли себя убедить что цена адекватна качеству.
Ответить