Ціна S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl у Steam може зрости

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Предлагаю обсудить Ціна S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl у Steam може зрости

Пересічний може і іншим чином відреагувати на таке підвищення, наприклад застосувати зелену приложуху з буквою μ.
Fen1xz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ввалят сталкач для Украины по 3000 - большинство пойдет на сайт с демо версиями игр и возьмут её оттуда.
Хотя может быть это просто пиар акция что бы поднять продажи якобы по старым ценам.
Yukon
Junior
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Гра буде прямо на релізі у Xbox Game pass. Який сенс на неї ще завищувати ціну?
bigmonstr666
Member
Аватара пользователя
Откуда: kyiv

Сообщение

Ну тут аж занадто завищують ціни, 3тисячі можуть коштувати якісь Делюкс видання на плойку і то без регіональних цін, але на ПК... збожеволіли від хайпу :eek: :spy:
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Але після оцінки ринкової ситуації
Аж цікаво, що ж там за ринкова ситуація? Повно гравців які страждають від нестачі забавок, мабуть. Шалений попит на передзамовлений сталкер. Компанія не встигає задовільнити попит. nice try, але візьму після релізу.
З іншого боку, добрий знак. Ще один доказ, що гра вийде вчасно.
Renouncer
Member
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Більше схоже на якийсь договір з Майкрософт, щоб у них в магазині хтось купляв. Інакше всі б у стимі придбали.
Alex646
Member

Сообщение

Дурні. В Україні з ліцушниками і так не особо, а тут виставляти делюкс за 75 баксів?
:laugh:
BoKl
Member
Аватара пользователя

Сообщение

В кінці серпня спокусився на бандл із трьох частин за 119 грн., свого часу пропустив останні 2 частини, тож вирішив наверстати. І на стільки зайшло, що після проходження Поклику Прип'яті замовив Сталкер 2 алтімейт. Маркетинг спрацював :rotate:
Зараз бандл коштує 479 грн., за такі гроші я б ніколи такі старі ігри не придбав і, як наслідок, не передзамовив би 2 частину. Якась дивна стратегія у GSC.
AFU_power
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Sanьka: 20.09.2024 07:28 Предлагаю обсудить Ціна S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl у Steam може зрости

Пересічний може і іншим чином відреагувати на таке підвищення, наприклад застосувати зелену приложуху з буквою μ.
Це що щось таке, чим треба пишатись чи як?
VBerezovsky
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ну що ж, тоді почекаємо повного видання з великою знижкою. GSC вочевидь не хочуть щоб я брав їх гру на релізі.
unique-neon
Member

Сообщение

Мабуть перше пограю в GTA :laugh:
AFU_power
Member
Аватара пользователя

Сообщение

VBerezovsky: 20.09.2024 08:12 Ну що ж, тоді почекаємо повного видання з великою знижкою. GSC вочевидь не хочуть щоб я брав їх гру на релізі.
Утютютю, а взяти зараз за 895грн в стімі і повернути якщо не сподобається на протязі двох тижнів з моменту релізу не награвши дві години релігія не дозволяє? :lol:
Последний раз редактировалось AFU_power 20.09.2024 08:34, всего редактировалось 1 раз.
Grava
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

AFU_power
Випередив :D
yariksom
Member

Сообщение

Fen1xz: 20.09.2024 07:37 Ввалят сталкач для Украины по 3000 - большинство пойдет на сайт с демо версиями игр и возьмут её оттуда.
Хотя может быть это просто пиар акция что бы поднять продажи якобы по старым ценам.
Я практично всі ігри так купую, через годину гри стає зрозуміло чи варто її брати, або по оглядам але вже через півроку мінімум.
Earanak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

якщо не встигли зробити попереднє замовлення — настав час це виправити
Если я и до этого не планировал делать предзаказ то теперь я со всей силы этого не собираюсь делать :gigi:
yariksom
Member

Сообщение

AFU_power: 20.09.2024 08:32
VBerezovsky: 20.09.2024 08:12 Ну що ж, тоді почекаємо повного видання з великою знижкою. GSC вочевидь не хочуть щоб я брав їх гру на релізі.
Утютютю, а взяти зараз за 895грн в стімі і повернути якщо не сподобається на протязі двох тижнів з моменту релізу не награвши дві години релігія не дозволяє? :lol:
Не знав що таке можливо, тепер так і буде.
man1242
Member
Аватара пользователя

Сообщение

VBerezovsky: 20.09.2024 08:12 Ну що ж, тоді почекаємо повного видання з великою знижкою. GSC вочевидь не хочуть щоб я брав їх гру на релізі.
Новости уже 3 дня, цену в стиме в укр регионе так и не подняли тут явний пример подстегивания хомяков на предзаказ тут и сейчас
AFU_power
Member
Аватара пользователя

Сообщение

yariksom: 20.09.2024 08:34
AFU_power: 20.09.2024 08:32

Утютютю, а взяти зараз за 895грн в стімі і повернути якщо не сподобається на протязі двох тижнів з моменту релізу не награвши дві години релігія не дозволяє? :lol:
Не знав що таке можливо, тепер так і буде.
Так політика рефандів працює в стімі. Навіть якщо награв наприклад 2 години і 10 хвилин вони просто довго розглядатимуть рефанд, але всеодно повернуть
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

AFU_power: 20.09.2024 08:11Це що щось таке, чим треба пишатись чи як?
Згоден, ціна в 3000 це не те чим можна пишатися :gamer:
AFU_power
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Sanьka: 20.09.2024 08:40
AFU_power: 20.09.2024 08:11Це що щось таке, чим треба пишатись чи як?
Згоден, ціна в 3000 це не те чим можна пишатися :gamer:
Ех ті ухилянти, навіть від прямих питань ухиляються. Ти мені ціну 3000 для початку покажи.
Ответить