Знайомимося з платою MSI MPG Z890 Carbon WIFI для процесорів Intel Core Ultra

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
dr31k0
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Пропоную обговорити Знайомимося з платою MSI MPG Z890 Carbon WIFI для процесорів Intel Core Ultra

Давненько я не слідкував за тенденціями мат. плат, але кинулась в очі задня панель. А як давно перестали ставити 5.1(7.1) звук? Чи тепер реалізується по іншому підключення і я відстав від життя? Просто привик підключати по схемі СS-Out RS-Out SS-Out для реалізації вдома.
Сidonix
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

dr31k0: 16.09.2024 12:37 Пропоную обговорити Знайомимося з платою MSI MPG Z890 Carbon WIFI для процесорів Intel Core Ultra

Давненько я не слідкував за тенденціями мат. плат, але кинулась в очі задня панель. А як давно перестали ставити 5.1(7.1) звук? Чи тепер реалізується по іншому підключення і я відстав від життя? Просто привик підключати по схемі СS-Out RS-Out SS-Out для реалізації вдома.
5.1 та 7.1 звук зараз вже треба підключати через USB. От наприклад як у мене, Razer Nommo V2 Pro.
dr31k0
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Сidonix: 16.09.2024 12:44
dr31k0: 16.09.2024 12:37 Пропоную обговорити Знайомимося з платою MSI MPG Z890 Carbon WIFI для процесорів Intel Core Ultra

Давненько я не слідкував за тенденціями мат. плат, але кинулась в очі задня панель. А як давно перестали ставити 5.1(7.1) звук? Чи тепер реалізується по іншому підключення і я відстав від життя? Просто привик підключати по схемі СS-Out RS-Out SS-Out для реалізації вдома.
5.1 та 7.1 звук зараз вже треба підключати через USB. От наприклад як у мене, Razer Nommo V2 Pro.
О новий дивний світ :insane: ... Вже і на аудіо виходах економлять... Прочитав тільки що пару постів на Reddit'і бо стало цікаво, бачу що варіанти або оптичний або USB.
Дякую.
Rucha
Member
Откуда: Київ

Сообщение

dr31k0: 16.09.2024 12:37 А як давно перестали ставити 5.1(7.1) звук?
Можна налагодити так аби фронтальні 3.5 роз'єми працювали як розширення тих, що на задній панелі.
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

dr31k0: 16.09.2024 12:51
Сidonix: 16.09.2024 12:44 5.1 та 7.1 звук зараз вже треба підключати через USB. От наприклад як у мене, Razer Nommo V2 Pro.
О новий дивний світ :insane: ... Вже і на аудіо виходах економлять... Прочитав тільки що пару постів на Reddit'і бо стало цікаво, бачу що варіанти або оптичний або USB.
Дякую.
Ну взагалі-то - так, СS-Out RS-Out SS-Out типу застарілий формат та всі новітні саундбари використовують оптичний SPDIF.
Для любителів 5.1/7.1 звукові карти PCI-E існують.
По USB... ну там ж до 10 Вт максимум, а то й менше, Razer Nommo V2 Pro здається на 6 Вт.
Сidonix
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

dr31k0: 16.09.2024 12:51
Сidonix: 16.09.2024 12:44
5.1 та 7.1 звук зараз вже треба підключати через USB. От наприклад як у мене, Razer Nommo V2 Pro.
О новий дивний світ :insane: ... Вже і на аудіо виходах економлять... Прочитав тільки що пару постів на Reddit'і бо стало цікаво, бачу що варіанти або оптичний або USB.
Дякую.
Ну а який сенс сьогодні користуватись аналоговими входами? Щоб колонки давали фоновий шум за відсутністю вхідного сигналу? А так, цифра, ніяких тобі шумів, все ідеально чітко працює, звук потужний, чистий та підтримує об'ємне звучання. Іноді такі ефекти в фільмах проскакують, що диву даєшся)
shnok
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Сidonix: 16.09.2024 14:03
dr31k0: 16.09.2024 12:51

О новий дивний світ :insane: ... Вже і на аудіо виходах економлять... Прочитав тільки що пару постів на Reddit'і бо стало цікаво, бачу що варіанти або оптичний або USB.
Дякую.
Ну а який сенс сьогодні користуватись аналоговими входами? Щоб колонки давали фоновий шум за відсутністю вхідного сигналу? А так, цифра, ніяких тобі шумів, все ідеально чітко працює, звук потужний, чистий та підтримує об'ємне звучання. Іноді такі ефекти в фільмах проскакують, що диву даєшся)
просто з язика зняли що хотів написати.
Rucha
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Alligator: 16.09.2024 13:59 оптичний SPDIF.
Туди не лізе нестиснений багатоканал. Треба реалтайм кодувати в Dolby Digital або DTS.
Nutbar
Member
Откуда: Київ

Сообщение

dr31k0: 16.09.2024 12:51 О новий дивний світ :insane: ... Вже і на аудіо виходах економлять...
А я навпаки радий. Не знаю жодної людини, що б з ПК використовувала багатоканальну систему без бодай якогось ресивера чи просто якісною звукової карти. Тільки місце займало позаду + трохи переплачувати кожного разу треба за ті виходи. Завжди дивився на них як на якусь наркоманію.
Сidonix
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

Alligator: 16.09.2024 13:59
dr31k0: 16.09.2024 12:51
О новий дивний світ :insane: ... Вже і на аудіо виходах економлять... Прочитав тільки що пару постів на Reddit'і бо стало цікаво, бачу що варіанти або оптичний або USB.
Дякую.
Ну взагалі-то - так, СS-Out RS-Out SS-Out типу застарілий формат та всі новітні саундбари використовують оптичний SPDIF.
Для любителів 5.1/7.1 звукові карти PCI-E існують.
По USB... ну там ж до 10 Вт максимум, а то й менше, Razer Nommo V2 Pro здається на 6 Вт.
Razer Nommo V2 Pro живиться від мережі 220в, тому з підсиленням цифрового сигналу в неї немає проблеми) Про які вати по USB ви кажете?)))) Вона сама по собі ЦАП.
Kotya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса Україна

Сообщение

*Карбон вайфай*
Назва :up: :gigi:
mrigi
Member
Аватара пользователя

Сообщение

То шо тепер, тільки на платах за 500+ баксів буде посткод та кнопки вмикання/резету?🤦‍♂️
bes
Member
Откуда: Kryvyi Rih

Сообщение

только купив плату от msi я осознал для чего нужны этим три кнопки снаружи платы
Inqizitor2022
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Специально для криворуких от МСИ, у ЮСБ-с существует Thunderbolt 5 стандарт до 240 ватт зарядки до 80 гбит-сек скорость. Если разъёмы на плате не соответствуют этому стандарту в 2024 году - зачем такие паять? Зачем вообще паять 10гбит юсб-с? Почему не 2 штуки 10 гбит сетевых плат? Где 6 аудиоразъёмов? Сейчас 2024 год, а не 2020.
Создаётся впечатление, что криворукие разрабы мяса взяли с помойки алиэкспреса самые дешёвые разъёмы и напаяли.
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

Inqizitor2022: 16.09.2024 16:42взяли с помойки алиэкспреса самые дешёвые разъёмы и напаяли.
сам по себе разъем ничего не даёт - должна быть поддержка платой, как например Thunderbolt, который в принципе доступен только на Интел

Thunderbolt 5 ты где вообще видел кроме Википедии?
l-m
Member

Сообщение

Rucha: 16.09.2024 14:08
Alligator: 16.09.2024 13:59 оптичний SPDIF.
Туди не лізе нестиснений багатоканал. Треба реалтайм кодувати в Dolby Digital або DTS.
HDMI
Prescott
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Сidonix: 16.09.2024 12:445.1 та 7.1 звук зараз вже треба підключати через USB. От наприклад як у мене, Razer Nommo V2 Pro.
Так а наушники на джеке как подключить??
Сidonix
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

Prescott: 16.09.2024 23:42
Сidonix: 16.09.2024 12:445.1 та 7.1 звук зараз вже треба підключати через USB. От наприклад як у мене, Razer Nommo V2 Pro.
Так а наушники на джеке как подключить??
Элементарно. В разъем на передней панели. Врядли инженеры прибрали интерфейс подключения аудио на материнке.
Prescott
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Сidonix: 17.09.2024 00:31В разъем на передней панели
Ну такое, из-за копеечного разъёма нужно изголятся. Подключаю всегда в заднюю панель и избавляются от лапши на которую буду креслом наезжать а с этими покращеннями нужно будет ещё и специальную мать искать на джеках.
Сidonix
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

Prescott: 17.09.2024 08:18
Сidonix: 17.09.2024 00:31В разъем на передней панели
Ну такое, из-за копеечного разъёма нужно изголятся. Подключаю всегда в заднюю панель и избавляются от лапши на которую буду креслом наезжать а с этими покращеннями нужно будет ещё и специальную мать искать на джеках.
Купи себе цифровые беспроводные наушники и не будешь горя иметь
Ответить