Выбор корпуса для ПК + FAQ

Корпуса и источники питания
Ответить
Автор
Сообщение
siruf
Advanced Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Данная тема предназначена для выбора и обсуждения конкретных моделей компьютерных корпусов.

Похожие темы, которые могут Вам помочь:
спойлер
Моддинг
Выбор БП
Вентилятор в БП. Выбор обсуждение

Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо.
Панели управления и регуляторы (aka реобас) + FAQ
Прежде чем задать свой вопрос в теме, пожалуйста, ознакомьтесь с FAQ

Изображение

Если Вам лень читать FAQ, но Вы желаете задать вопрос по выбору корпуса, пожалуйста, укажите в вопросе:

1. Конфигурацию системы
2. Сумму денег на покупку корпуса
3. Ваш приоритет: А) максимально возможное охлаждение всех компонентов или Б) минимальный уровень шума от всей системы в целом.


Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Игнорирование правил конференции наказывается
Последний раз редактировалось siruf 28.08.2012 16:34, всего редактировалось 9 раз.
Untegental
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

А ні, цей якийсь занадто вичурний, та прям дуже дорогий.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Untegental: 11.09.2024 19:02 А ні, цей якийсь занадто вичурний, та прям дуже дорогий.
Я так і написав двома сторінками раніше :D
Ну чи, наприклад, дорого багато - thor zone nanoq https://thor-zone.com/mini-itx/nanoq/
Його ціна настільки велика через те, що зовнішній "кожух" виготовлений із суцільного куска товстого алюмінія.

Якщо б міг собі дозволити - то неодмінно купив би :( Щоб такий собі дозволити - потрібно бути профейсіним медвежатником, ну чи працювати в ТЦК :D

Ось відносно дешевий та доступний варіант, один з корпусів який розглядав собі доволі довгий час, але в кінечному результаті замовив інший :)
На амазоні вони коштують до 100$ (включно з рейзором, рсіе3.0 щоправда), з тао можна взяти за 75$ - рсіе4.0 та з type c на фронт панелі (+ доставка десь 10$).
Untegental
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

daesz
Так, він прикольний але дуже обмежений по процу бо тільки лоу профільний повітряний куллер. Я збирав в схожому з ручкою тільки без сендвічу, від діпкул здається. 160 шото там модель, він був прикольніший за вказаний тим, що не сендвіч, відяха без райзера, і лізли дуже великі повітряні кульки. З мінусів не найкраща обробка деталей, комплектація тільки зі склом, і вода тільки 240 і не арктік.


В поточній задачі мені ж потрібно охолодити 14700к на тривалих рендерах, а це мінімум 280 радік, хочаб не арктік.

Ну і бажано щоб гарно виглядав, тому хоч і вже задовбав але поки плануємо білий nr200v1 без скла і райзерів, тулити арктік 280 на бік, і туди ж втулити sfx-l корсар бп. Благо відяха коротка то думаю проблем не буде.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Untegental: 11.09.2024 23:54 В поточній задачі мені ж потрібно охолодити 14700к на тривалих рендерах, а це мінімум 280 радік, хочаб не арктік.
- ssupd meshroom d (такий як у мене зараз, вода 280) або meshroom s (такий же, тільки сендвіч з підтримкою води в іншому положенні, вода 280)
- mechanic master c26 (вода тільки до 240)
- ncase m2 (вода 280)
- dan case a3 (вода 280)
- dan case c4 (вода 280)
- lian li a4-h2o (вода 240)
- luoqe ghost s1 (якщо клони - то feiyoupu ghost s1 висотою 250мм, вода 280)
- mcprue apollo se v2 (десь скоро має вийти і він не те щоб дешевий також буде, ось v1 https://www.mcprue.com/store/mcprue-apollo-se вода 280)
- thor zone nanoq (дуже дорого, хоча й гарно, вода 280)
- aklla a4 pro (вода 280)
Більше нічого в голову й не приходить.
З 240 водою є значно більше корпусів :dontknow:
Untegental
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

daesz
Ну майже все це вже розглядали, дякую звісно але нажаль
- Ssupd - взагалі не розглядаю, дуже м'які та не прочні, власниця буде часто тягати комп з місця на місце а цей трохи десь притулив не так і вже весь гнутий і пази в пази не сходяться, збирав в якійсь з перших версій. Окрім того в мене певні сумніви стосовно 280 і тим більше що туди арктік влізе, а зважаючи що він сам по собі не дешевий ще й + додаткові гроші на умовний кракен, то вже суттєвий вихід з бюджету.
- ncase - Там все зрозуміло, все гуд, але його нема
- дан а3 - це не компакт
- дан с4 - перший раз бачу, але не продається та не знаю коли буде, ну і питання по ціні
- mcprue apollo se v2 - дуже гарно, але ну які 360$ за корпус
- aklla подивився відео, реально не розумію куди там сувать 280. Та і не хочу лізти в ноу нейм китайців, якби він був у нас в магазах то ще можно глянуть, а замовляти кота і не для себе, це звісно погана ідея.

Все що 240 не бачу сенсу взагалі, вся вода менше 280 програє норм повітряному і не має сенсу на мою думку, ну хіба тільки іноді 240 арктік, але той через товщину радіка не влізе в більшість SFX корпусів.
Краще вже тоді взяти той самий діпкул 160 за копійки, з нормальним повітряним кульком навіть того ж бренду.

Але дуже дякую за спробу допомогти, нажаль ринок SFX хоч і значно кращий ніж умовні 3 роки тому, але все ще відстає.

З доступного скоро наче має з'явитись Fractal Era 2, і туди буде точно лізти 280, можливо навіть арктік. Але поки ще нема, нажаль.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Untegental,
є СМ атмос який не настільки дорогий та кращий за арктик; я б не сказав що він м'який взагалі - той же енкейн має таку ж товщину стінок, щоб їх погнути треба прикласти силу :)
Не ту акллу лінканув - aklla a4 max, а не pro :)
https://imgur.com/a/a4-XqVklSu

Корпусів так щоб і малі, і щоб поміщали 280 воду - мало (геометрію не обманеш), можливо варто глянути на райзени 7900x/7950x, які значно легше охолодити ніж 14700к.

Відправлено через 2 години 3 хвилини :
Забув про JIMU, але вони також дорогі. Якщо не помиляюсь - "контора" також китайська :)
https://jmcustomized.com/products/copy- ... -package-a
https://jmcustomized.com/products/d-v2-0-package-b-lite

Ну або інший корпус від shiny snake - s450. Також є на амазоні, але з тао буде значно дешевше (бо буде напряму з Китаю в Україну, а не з Китаю в США (а якщо європейський амазон - то доведеться податок платити і всерівно буде дорожче), а з США в Україну).
спойлер
Untegental
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

daesz: 12.09.2024 04:54
Корпусів так щоб і малі, і щоб поміщали 280 воду - мало (геометрію не обманеш), можливо варто глянути на райзени 7900x/7950x, які значно легше охолодити ніж 14700к.
Але такі є, що вибір не великий це звісно погано, та завжди можно взяти той самий NR200 або vinga 315 які є тут і зараз. По процам, то тут варіантів з амд нема, комп збирається переважно під моушен в давінчі, а фьюжен нормально вміє використовувати тільки відео ядро з вбудованої графіки проців інтел, що дає приріст в продуктивності відсотків 30%, мова саме тільки про фьюжен, інші модулі давінчі вміють юзати дискретну графіку. Тому конкуренти 14700k тільки варіант без K, 14900 і 13 покоління тих самих процвів.

Aklla A4 Max в цілому наче нічо такий, навіть арктік наче лізе, де можна придбати? На аліку бачу лише один продавець але 300+ баксві, чи він так і коштує?
oversteve
Member
Откуда: Ukraine

Сообщение

Untegental: 12.09.2024 12:49
daesz: 12.09.2024 04:54
Корпусів так щоб і малі, і щоб поміщали 280 воду - мало (геометрію не обманеш), можливо варто глянути на райзени 7900x/7950x, які значно легше охолодити ніж 14700к.
Але такі є, що вибір не великий це звісно погано, завжди можно взяти той самий NR200 або vinga 315 які є тут і зараз. По процам, то тут варіантів з амд нема, комп збирається переважно під моушен в давінчі, а фьюжен нормально вміє використовувати тільки відео ядро з вбудованої графіки проців інтел, що дає приріст в продуктивності відсотків 30%, мова саме тільки про фьюжен, інші модулі давінчі вміють юзати дискретну графіку. Тому конкуренти 14700k тільки варіант без K, 14900 і 13 покоління тих самих процвів.

Aklla A4 Max в цілому наче нічо такий, навіть арктік наче лізе, де можна придбати? На аліку бачу лише один продавець але 300+ баксві, чи він так і коштує?
на таобао десь шукати, але такі корпуси все одно баксів 200 коштувати будуть, якщо не женетесь за ультракомпактним варіантом, то напевно простіше на нр200 або самі (вінга 315) зупинитися

Відправлено через 1 хвилину 23 секунди:
п.с. ден с4 в1 зараз шось типу колекційного раритету, який можуть по 400-600 баксів продавати, а в2 х з коли вийде
Untegental
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

oversteve: 12.09.2024 12:57
на таобао десь шукати, але такі корпуси все одно баксів 200 коштувати будуть
Якщо знайти підтвердження що арктік 280 точно заліце, то ціна в 200 баксів влаштовує.
Дівчинка таки дуже хоче шось що не nr200, а вінга не прокатує по принципу расизму, чорна. Ну і я її не люблю за дешеве виконання.
Дякую гляну тао і як звідти доставляти.
oversteve
Member
Откуда: Ukraine

Сообщение

Untegental: 12.09.2024 13:04
oversteve: 12.09.2024 12:57
на таобао десь шукати, але такі корпуси все одно баксів 200 коштувати будуть
Якщо знайти підтвердження що арктік 280 точно заліце, то ціна в 200 баксів влаштовує.
Дівчинка таки дуже хоче шось що не nr200, а вінга не прокатує по принципу расизму, чорна. Ну і я її не люблю за дешеве виконання.
Дякую гляну тао і як звідти доставляти.
скорше за все не знайдете, хіба нагуглите, що хтось конкретно пробував і попхав
вінгу можна взяти ще білу і сіру за кордоном, то клон sama im01 і тих клонів ціла купа, у мене наприклад є krux naos він темно сірий

Відправлено через 19 хвилин :
ну і власне якщо хочется якоїсь диковинки, то думаю простіше взяти на пробу той альмордор шаркі у нас і якщо що, то його повернути


Відправлено через 3 хвилини 50 секунд:
і ще вам пропонували механіка с26, але під 280 аіо можна взяти с28, досить непоганий варіант за свої гроші, є багато кольорів і взагалі можна багато чого попхати
https://www.aliexpress.com/item/1005007 ... cification
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Untegental: 12.09.2024 12:49 та завжди можно взяти той самий NR200 або vinga 315 які є тут і зараз
Ну так це не малі корпуси - це майже 19л у СМ та майже більше 22л у вінги :)
Untegental: 12.09.2024 12:49 Aklla A4 Max в цілому наче нічо такий, навіть арктік наче лізе, де можна придбати? На аліку бачу лише один продавець але 300+ баксві, чи він так і коштує?
https://item.taobao.com/item.htm?id=621907317021
Міст-експресом. 799 юанів - це десь 110$ (це офф стор, доречі) + доставка (морем буде десь 10-15$, літаком помножте десь на 3).
oversteve: 09.09.2024 15:38
daesz: 09.09.2024 15:33
Аlmordor це суто внутрішній китайський бренд.
х з наскільки він внутрішній, +- як джонсбо, лан лі і т.п., продається в Європі і в Штатах, навіть у нас великі контори завозять
Можливо щось змінилось в політиці компанії, але донедавна знайти їх поза межами Китаю було неможливо :)
oversteve
Member
Откуда: Ukraine

Сообщение

daesz: 12.09.2024 14:11 Можливо щось змінилось в політиці компанії, але донедавна знайти їх поза межами Китаю було неможливо :)
в Штатах вже роки 2 напевно як продаються, навпаки їх зараз перестали туди завозити, у нас десь рік тому з'явилися
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

oversteve: 12.09.2024 14:31
daesz: 12.09.2024 14:11 Можливо щось змінилось в політиці компанії, але донедавна знайти їх поза межами Китаю було неможливо :)
в Штатах вже роки 2 напевно як продаються, навпаки їх зараз перестали туди завозити, у нас десь рік тому з'явилися
Тоді дивно, що оглядів на їхні БЖ немає, мені було цікаво глянути що можуть їхні сфх БЖ :)
Різні китайські оглядачі з утуба та білібілі дуже часто використовують їх в білдах (думаю, що то свого роду реклама, але всерівно цікаво).
oversteve
Member
Откуда: Ukraine

Сообщение

daesz: 12.09.2024 14:44 Тоді дивно, що оглядів на їхні БЖ немає, мені було цікаво глянути що можуть їхні сфх БЖ :)
Різні китайські оглядачі з утуба та білібілі дуже часто використовують їх в білдах (думаю, що то свого роду реклама, але всерівно цікаво).
корпуси бачів, чи були бж х з
Untegental
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Питання відпало, вдалось знайти рожевий nr200 і для власниці вибір відпав миттєво :D

Але собі я пізніше таки спробую купити енкейс м2 срібний
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Класика :gigi:
luckygamerks
Member

Сообщение

Буквально чи то у кінці 2021 чи на початку 2022 купив корпус дитині MSI MPG GUNGNIR 110M. Зараз дійшли руки, зібрати в цьому корпус, щось більш менш нормальне. Сьогодні глядів на водянку Arctic Liquid Freezer III 420 (ACFRE00137A), вирішив глянути куди її можна запихнути і був дуже здивований, що судячи зі спеціфікацій виробника там можна поставити на верх максимум 240 водянку, а на на передню панель максимум 360. Я так розумію згідно специфікацій виробника це реальний максимум для цього корпусу?
Последний раз редактировалось luckygamerks 19.09.2024 18:15, всего редактировалось 1 раз.
0kie
Member

Сообщение

luckygamerks
Этот корпус древний и рассчитан на средненькое железо, поэтому хорошие водянки для мощного железа там не станут. Не тот уровень.
Avenger80
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

0kie
Дело не в древности и не в уровне - это вообще тут ни причем. Дело просто в конструкции. Если задумываться покупать водянку 420, то и корпус надо под неё подбирать, вот и всё.
luckygamerks
Member

Сообщение

0kie: 19.09.2024 18:15 luckygamerks
Этот корпус древний и рассчитан на средненькое железо, поэтому хорошие водянки для мощного железа там не станут. Не тот уровень.
Я розумію, що цей корпус може і не коштував 200-400 баксів, але десь 120-130 баксів коштував. Вперше у продажу з жовтня 2020 року, має на панелі сучасний роз'єм USB 3.2 Gen 2*2 Type-C (принайні так написано на оф сайті).
Ответить