Выбор БП

Куратор темы: Melofon
Корпуса и источники питания
Ответить
Автор
Сообщение
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

Данная тема предназначена для обсуждения и выбора конкретных моделей блоков питания для ПК.

PSU Tier List (список по эшелонам БП)

Рекомендации по моделям БП с информацией по каждому в виде таблицы

Рекомендации по моделям БП с информацией по каждому в виде текста

Под чьими наклейками производятся БП (ОЕМ-производители)

Шумовая сертификация (оценки) БП по CYBENETICS

Похожие темы:
Хватит ли блока питания?
Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение.
Корпуса
Выбор вентилятора в БП
Писк свист гул шум треск и прочие эффекты в блоке питания

Пожалуйста сформулируйте вопросы согласно шаблону, это поможет сэкономить ваше и наше время.
Правильная формулировка вопросов по шаблону:
спойлер
- Укажите конфигурацию ПК.
- Наличие/отсутствие разгона.
- Бюджет на покупку БП ( можно ли двигаться в большую сторону или нет ).
- Планируется ли апгрейд процессора и/или видеокарты. Если да, то примерный уровень апгрейда.
- Укажите нужно ли наличие таких фишек БП как:
- Сертификат КПД 80+ ( 80+, Bronze, Silver, Gold, Platinum, Titanium ).
- Полу-модульность ( часть кабелей отсоединяются от БП ).
Полная модульность ( все кабели отсоединяются от БП ).
- Полу-пассивный режим работы вентилятора ( при маленьких нагрузках таких как рабочий стол, использование браузера, просмотра видео и других не ресурсоемких задачах вентилятор не крутится и включается только по достижении определённого процента мощности или по достижении определённой температуры ).
- Когда задаете вопросы по конкретным бп обязательно пишите названия моделей правильно и полностью !!! (Это упростит нашу помощь вам и в будущем поиск по теме).
Игнорирование правил конференции наказывается
Последний раз редактировалось Melofon 02.11.2023 16:24, всего редактировалось 25 раз.
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

SPEC1AL1ST: 09.09.2024 10:16Обязательный стандарт ATX 3.1 (!)
https://nzxt.com/product/c1000-gold-atx
C1000 Gold ATX 3.1
1000 Watt 80 PLUS Gold Fully Modular ATX 3.1 PSU
$179.99
У нас нет, и не факт что доедет. В остальном похоже то, что Вы ищите.
SPEC1AL1ST: 09.09.2024 10:16Для себя на первый взгляд выделил Super Flower

Серячок, поэтому и мой вариант, наверное, жизнеспособен.
Можете написать в какой-нибудь ArtLine и узнать планируют ли они завоз, вдруг ответят :rolleyes:
https://nzxt.com/retailers
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

SPEC1AL1ST: 09.09.2024 13:30 Не хотелось бы думать довтыкнул я чтото или нет, перегнулся уже сильно провод или не достаточно)
А придется. Минорные улучшения уменьшают вероятность проблем, но не исключают полностью.
IrosLAV
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Я от вибирав кіловатник попередніх 4 сторінки, дуже важко було оприділитись, бо хвалили майже всі блоки. В результаті взяв на телемарті за 9100грн Seasonic Focus GX-1000W ATX 3.0 (SSR-1000FX3 White). Кнопочкою вентилятор вимикається, але навіть коли крутиться - його не чути взагалі.
Нагадаю, в моєму попередньому be quiet 1кв сплавився цей новий 600-ватний роз'єм, хоча кабель 100% був втикнутий повністю :(
mult
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вишневе

Сообщение

Мені приїхав Super Flower Leadex VII PRO 80 PLUS Platinum, взяв на 1000 ват.
Заказував тут на барахолці, у магазинах такий тисяч на 3 дорожче.
Цей приїхав повністю в заводській плівці, короче все чудово.
Що хотілось сказати, на коробці написано атх 3.0, хоча продавець казав що замовляли 3.1 і я заказував 3.1.
Ну вирішив взяти цей як приїхав.
По факту в коробці лежить вже 3.1 кабель для нвідія і сам блок є 3.1/5.1 не дивлячись на те що на коробці 3.0
Як я це зрозумів, на конекторі кабеля нвідія стоїть Н++
Гугл видає що так маркують нові кабелі 12v-2x6
Старий 12vhpwr маркується Н+
В іграх не гріється.
Виглядає набагато надійніше перехідника який ішов з відюхою msi 4070ti який вже після штук 5 вставлянь і витягувань у відюху почав барахлить.
Кому треба замовляйте теж тут, як на мене достойна покупка 1000 ват за 8800 гривень достойного виробника.

Відправлено через 2 хвилини 24 секунди:
IrosLAV
До речі не роздивлялись конектор який втикається у відюху.
Що на ньому стоїть Н+ чи Н++?
У мене з боку конектора, довелось пороздивлятись поки замітив.
oversteve
Member
Откуда: Ukraine

Сообщение

mult: 09.09.2024 22:19 По факту в коробці лежить вже 3.1 кабель для нвідія і сам блок є 3.1/5.1 не дивлячись на те що на коробці 3.0
Як я це зрозумів, на конекторі кабеля нвідія стоїть Н++
то не на конекторі кабеля, а на роз'ємі на відясі/бж (мама) маркування H++, роз'єми самого кабеля (папа) в обох специфікаціях однакові, так що кабелі 3.0 і 3.1 нічим не відрізняються
SPEC1AL1ST
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

mult: 09.09.2024 22:22 Мені приїхав Super Flower Leadex VII PRO 80 PLUS Platinum, взяв на 1000 ват.
Заказував тут на барахолці, у магазинах такий тисяч на 3 дорожче.
Цей приїхав повністю в заводській плівці, короче все чудово.
Що хотілось сказати, на коробці написано атх 3.0, хоча продавець казав що замовляли 3.1 і я заказував 3.1.
Ну вирішив взяти цей як приїхав.
По факту в коробці лежить вже 3.1 кабель для нвідія і сам блок є 3.1/5.1 не дивлячись на те що на коробці 3.0
Як я це зрозумів, на конекторі кабеля нвідія стоїть Н++
Гугл видає що так маркують нові кабелі 12v-2x6
Старий 12vhpwr маркується Н+
В іграх не гріється.
Виглядає набагато надійніше перехідника який ішов з відюхою msi 4070ti який вже після штук 5 вставлянь і витягувань у відюху почав барахлить.
Кому треба замовляйте теж тут, як на мене достойна покупка 1000 ват за 8800 гривень достойного виробника.

Відправлено через 2 хвилини 24 секунди:
IrosLAV
До речі не роздивлялись конектор який втикається у відюху.
Що на ньому стоїть Н+ чи Н++?
У мене з боку конектора, довелось пороздивлятись поки замітив.
А где брали? Написал Вам в личку
IrosLAV
Member
Аватара пользователя

Сообщение

На БЖ просто PCIe Gen5, на кабелі 12v-2x6 (шо це означає, 12 кабелів передають 12 вольт?), на коробці просто ATX 3.
Изображение Изображение Изображение

Відправлено через 2 хвилини 11 секунд:
На рідному перехіднику від MSI 4090 Suprim теж нічого не пише:
Изображение
oversteve
Member
Откуда: Ukraine

Сообщение

це означає, що роз'єм на БЖ (мав би бути) друга ревізія 12vhpwr - 12v-2x6
на рідному перехіднику і немає нічого писати, власне як і на кабелі, бо там роз'єми в обох версіях однакові
akr
Member

Сообщение

Підкажіть, будь ласка, чи правда цей https://rozetka.com.ua/ua/silverstone-4 ... 441203603/ шнур може видати 600ватт на нвідівський роз'єм з двох роз'ємів бп?
Бп в мене такий: ST75F-PT
oversteve
Member
Откуда: Ukraine

Сообщение

akr: 10.09.2024 00:34 Підкажіть, будь ласка, чи правда цей https://rozetka.com.ua/ua/silverstone-4 ... 441203603/ шнур може видати 600ватт на нвідівський роз'єм з двох роз'ємів бп?
Бп в мене такий: ST75F-PT
кабель вітримає, питання в тому, чи розрахований БЖ на те, щоб видавати 600 Вт на двох роз'ємах
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

akr: 10.09.2024 00:34Підкажіть, будь ласка
Люди совсем уже дальше Розетки не могут пройти :facepalm:
https://www.silverstonetek.com/en/produ ... pp14-pcie/
* Supported PSU List
спойлер
ST1200-PTS
ST1000-PTS
ET750-HG
ST1500-TI
ST1300-TI
ST1100-TI
SX800-LTI
ST75F-PT
ST75F-GS
ST1200-PT
ST1000-PT
ST85F-PT
ST1500-GS
ST85F-GS
akr: 10.09.2024 00:34Бп в мене такий: ST75F-PT
Увидели в списке? Берите.
mult
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вишневе

Сообщение

oversteve
Н++ написаний на отій чорній штуці яка у відяху втикається, на якій ще 600 ват написано.
Як правильно називається не знаю :)
Порівняно зі старою там є внутрішні зміни, типу покращення, довші штекери і коротші сигнальні, типу щоб довтикнуть, а так по формі вони однакові.
Тому їх і маркують старий 12vhpwr Н+, новий з покращеним конструктивом 12v-2x6 Н++
Це все є в інтернеті, ці всі розяснення і внесені зміни.

Відправлено через 2 хвилини 58 секунд:
IrosLAV
Ну раз написано 12v-2x6 то повинна бути нова ревізія кабелю 3.1
У мене такого папірця немає, а просто на самому пластику штекера, де 600 ват написано, збоку видавлено Н++
На рідному перехіднику і в мене нічого немає та і виглядає він у мене більш дешево і не надійно ніж той що іде з блоком живлення
akr
Member

Сообщение

acm_fan
Звісно я бачив в списку свій бп
Питання було в іншому
Раніше тут писали, що на два роз'єми не можна вішати більше 375 ватта, а цей кабель разрахований на 600
Дякую
На амазоні у відгуках вже почитав, що на нього (кабель)4090 вішають
oversteve
Member
Откуда: Ukraine

Сообщение

mult: 10.09.2024 07:41 oversteve
Н++ написаний на отій чорній штуці яка у відяху втикається, на якій ще 600 ват написано.
Як правильно називається не знаю :)
Порівняно зі старою там є внутрішні зміни, типу покращення, довші штекери і коротші сигнальні, типу щоб довтикнуть, а так по формі вони однакові.
Тому їх і маркують старий 12vhpwr Н+, новий з покращеним конструктивом 12v-2x6 Н++
Це все є в інтернеті, ці всі розяснення і внесені зміни.
візміть і подивіться на схемі де саме знаходяться ті "довші штекери і коротші сигнальні"
цілком може бути, що шось вони і на цій чорній штуці написали, але суті то не міняє

Відправлено через 3 хвилини 49 секунд:
akr
самі роз'єми витримають без проблем, питання в тому наскільки товсті дороги на платі всередені бж, які йдуть до цих роз'ємів і чи витримають вони, але якщо люди вже юзали, то знач має бути +- норм, тільки враховуйте, що 750вт на системі з 4090 то на межі можливостей бж і не всі бж таке витримають, хіба плануєте її сильно андервольтити
IrosLAV
Member
Аватара пользователя

Сообщение

oversteve: 10.09.2024 09:17 тільки враховуйте, що 750вт на системі з 4090 то на межі можливостей бж і не всі бж таке витримають, хіба плануєте її сильно андервольтити
Для роботи (рендер і все, де 100% навантаження) може й так, а в іграх карта споживає ~300 ват, нехай ЦП ще 100вт, так що в теорії і 500вт БЖ вистачило б
oversteve
Member
Откуда: Ukraine

Сообщение

IrosLAV: 10.09.2024 10:41
oversteve: 10.09.2024 09:17 тільки враховуйте, що 750вт на системі з 4090 то на межі можливостей бж і не всі бж таке витримають, хіба плануєте її сильно андервольтити
Для роботи (рендер і все, де 100% навантаження) може й так, а в іграх карта споживає ~300 ват, нехай ЦП ще 100вт, так що в теорії і 500вт БЖ вистачило б
з андервольтом і лімітом по споживанню може бути, без андервольту і з бустом може суттєво більше жерти, хтось тут викладав скріни з контролу здається зі споживанням 500+, ну і крім проца десь 70-100Вт може жерти мама і вся периферія - диски, внетилятори, підсвітка тощо
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

oversteve: 10.09.2024 09:17самі роз'єми витримають без проблем, питання в тому наскільки товсті дороги на платі всередені бж, які йдуть до цих роз'ємів і чи витримають вони
Это противоречие того что можно видеть в реале, все дорожки или провода в БП это надёжные проводники т.к. они идут чётко без размыканий, а вот любая пара разъем-штекер уже слабое место в любой электрической цепи т.к. это вам не паянный контакт, и они горят и плавятся как раз в местах соединений, недостаточный контакт и его пропускная способность создают сопротивление и соответственно нагрев что и приводит к оплавлению и даже к горению из-за высоких токов как со стороны бп так и со стороны видеокарты (этот вариант чаще). Но это всё конечно не значит что теперь нужно отказываться от такой удобной штуки как модульность, просто не пользоваться переходниками с мощными картами (топовыми и предтопами) и следить чтобы всё хорошо довтыкивалось, со всеми остальными картами вообще проблем каких-то нет и там можно даже не боятся переходник использовать с какой-нибудь 4070супер или ниже.
oversteve
Member
Откуда: Ukraine

Сообщение

Melofon: 10.09.2024 13:30
oversteve: 10.09.2024 09:17самі роз'єми витримають без проблем, питання в тому наскільки товсті дороги на платі всередені бж, які йдуть до цих роз'ємів і чи витримають вони
Это противоречие того что можно видеть в реале, все дорожки или провода в БП это надёжные проводники т.к. они идут чётко без размыканий
як би вони не йшли у міді є питомий опір і якщо дорога буде завузька, то може бути пічаль, рахуйте для 25 ампер на роз'єм бажано щоб дорога до нього була десь еквівалент 1.5-2 квадратів
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

oversteve

И часто в БП дорожки на платах горят? Это вообще редкость, горят транзисторы, диоды и диодные сборки, выходят из строя шим контроллеры, высыхают кондеры, вот самые частые причины выхода из строя бп, но никак не сгорание дорожек ;) , там всегда нормальная толщина меди и толстенные шины-проводники между платами в бп, вообще не понятно с чего вам в голову пришло о дорожках на платах в БП когда это один из надежнейших и самых долговечных элементов в БП :dontknow: Дорожки горят наверно только в самых дешман бп где китайцы сэкономили везде и на платах в том числе.
oversteve
Member
Откуда: Ukraine

Сообщение

Melofon: 10.09.2024 16:44 oversteve

И часто в БП дорожки на платах горят? Это вообще редкость, горят транзисторы, диоды и диодные сборки, выходят из строя шим контроллеры, высыхают кондеры, вот самые частые причины выхода из строя бп, но никак не сгорание дорожек ;) , там всегда нормальная толщина меди и толстенные шины-проводники между платами в бп, вообще не понятно с чего вам в голову пришло о дорожках на платах в БП когда это один из надежнейших и самых долговечных элементов в БП :dontknow: Дорожки горят наверно только в самых дешман бп где китайцы сэкономили везде и на платах в том числе.
а часто на ці роз'єми вішають навантаження в 2 рази вище, ніж запроектовано? :think: то все вами перелічене виходить з ладу, коли БЖ використовується в межах специфікацій
Ответить