Windows 11 використовує майже половина користувачів Steam

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

Earanak: 02.09.2024 19:24Меня этот твикер устраивает, никаких траблов у меня с ним не было ни с Win10 ни с Win11.
В них з вами теж проблем не було
Изображение
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

Ммм... Кто-то ещё не парится и пользуется ОС как есть? Я вообще для себя давно сделал вывод, что система windows остаётся стабильной и без траблов годами, если в неё не лезишь и приложения ставишь только с официальных сайтов/магазинов
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Afit: 02.09.2024 21:51 Ммм... Кто-то ещё не парится и пользуется ОС как есть? Я вообще для себя давно сделал вывод, что система windows остаётся стабильной и без траблов годами, если в неё не лезишь и приложения ставишь только с официальных сайтов/магазинов
Главное забыл написать: и не ставишь обновы
Lekrs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

DuckRider: 02.09.2024 21:57
Afit: 02.09.2024 21:51 Ммм... Кто-то ещё не парится и пользуется ОС как есть? Я вообще для себя давно сделал вывод, что система windows остаётся стабильной и без траблов годами, если в неё не лезишь и приложения ставишь только с официальных сайтов/магазинов
Главное забыл написать: и не ставишь обновы
Ставлю всі обнови як тільки вийдуть, суттєвих проблем не було. Якось так
konb999
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Afit: 02.09.2024 21:51 Ммм... Кто-то ещё не парится и пользуется ОС как есть? Я вообще для себя давно сделал вывод, что система windows остаётся стабильной и без траблов годами, если в неё не лезишь и приложения ставишь только с официальных сайтов/магазинов
Я точно также. И обновы все ставлю и дрова обновляю и биосы на всех компах. Везде 11 с момента выхода и совсем проблемы отсутствуют! Тут на форуме сходка каких-то сверхсекретных анонимных криворуких патриотов, которые переживают за телеметрию и кацапское ПО и грезят все поотключать, - а потом у них винда нестабильно работает! :lol: Хммм... странно, - с чего бы это ей нестабильно работать? :think:
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Lekrs: 02.09.2024 20:12 Хочу 12. Люблю щось новеньке
Достатньо кастомізувати тему + валлпапер на свій смак і буде тобі новинка
просто розумієш, сама система майже не міняється, в неї більшість коду ще з часів 98/2000/XP, міняється тільки її зовнішній вигляд
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

DuckRider: 02.09.2024 21:57
Afit: 02.09.2024 21:51 Ммм... Кто-то ещё не парится и пользуется ОС как есть? Я вообще для себя давно сделал вывод, что система windows остаётся стабильной и без траблов годами, если в неё не лезишь и приложения ставишь только с официальных сайтов/магазинов
Главное забыл написать: и не ставишь обновы
наступна обнова 24H2 трохи має бустанути фєпєси на процах амд, не зустрічав критичних проблем з оновленнями з часів 7 вінди, але юзав тільки стабільні не інсайдерські
Последний раз редактировалось Enjthesilence 02.09.2024 23:02, всего редактировалось 2 раза.
Kashtan
Member
Аватара пользователя
Откуда: Яготин

Сообщение

На 7 віндовс був поки стім та інші агрегатори ігор дозволяли. А коли перестали - довелось їх видаляти.
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

Kashtan: 02.09.2024 23:01 На 7 віндовс був поки стім та інші агрегатори ігор дозволяли. А коли перестали - довелось їх видаляти.
Ставь смело виндовс 10. Она по стабильности не чуть не хуже семёрки, так ещё и роддерживает всё
S
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Был у меня как то опыт установки Win11 на ноут с полудохлой видяхой. Так Win10 и более старые ОС ни в какую не хотели становиться нормально, а Win11 встала и даже работала на стандартном драйвере с приличным разрешением. А проблемы начинались только после попытки установить драйвер производителя видеокарты. Что меня весьма удивило.
Dragobes
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

taras_cs: 02.09.2024 20:53 В них з вами теж проблем не було
спойлер
Изображение
родина слышит :laugh:
Kashtan
Member
Аватара пользователя
Откуда: Яготин

Сообщение

Afit: 02.09.2024 23:06
Kashtan: 02.09.2024 23:01 На 7 віндовс був поки стім та інші агрегатори ігор дозволяли. А коли перестали - довелось їх видаляти.
Ставь смело виндовс 10. Она по стабильности не чуть не хуже семёрки, так ещё и роддерживает всё
Я в курсі. То сімка на одному системнику, на цьому з я кого пишу 11-а. Але Десятка більше подобається однозначно.
jumanji
Member
Аватара пользователя

Сообщение

После десятки я тоже долго привыкал, я смог )
Я до сих пор помню виндовс ХР и это был самый понятный мне виндовс. Впрочем и на 10 я плевался после семерки :lol: привык.
Rederst
Member
Откуда: Земля

Сообщение

Стоїть Дебіан і усе працює навіть на моєму не найновішому обладнанні. Навіщо платити за Вінду незрозуміло. Картельна змова та й усе.
jumanji
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Rederst: 02.09.2024 23:49 Стоїть Дебіан і усе працює навіть на моєму не найновішому обладнанні. Навіщо платити за Вінду незрозуміло. Картельна змова та й усе.
Игры, и этим все сказано )) :beer:
LordTornado
Member
Откуда: Одесса

Сообщение

Миллионы мух не могут ошибаться... )))
yariksom
Member

Сообщение

Lekrs: 02.09.2024 20:12 Хочу 12. Люблю щось новеньке
Так вона лялькою буде, хр-7-10-12 так в теорії (і на практиці) вінда і розвивається.
Для мене взагалі поштовхом для переходу був новий діректХ, який стара система не підтримувала.
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

Rederst: 02.09.2024 23:49 Стоїть Дебіан і усе працює навіть на моєму не найновішому обладнанні. Навіщо платити за Вінду незрозуміло. Картельна змова та й усе.
Ой да ладно, якщо відкинути зелений сайт роздач ПО то віндовс 10 роздавалась безкоштовно всім тестерам, великій кількості людей при оновлені з Win 7 на Win 10, ноути в магазинах все більше і більше мають "вшиту" вінду з заводу, ОЕМ ключі продають всі кому не лінь за пару чашок кави... вже доходить до того, що домашній та робочі ноути юзаю на лінуксі 90% часу маючи на них другою ОС вінду з воду яку використовую тільки для налаштування камер відеонагляду чи старих комутаторів які вебморду прив'язану к старому ІЕ мають, ну а на ПК без вінди нікуди, як би там червоноочники не кричали з піною у роту, що у них +5 фпс у RDR II з лінуксу не відміняє того факту, що незважаючи на всі намагання валве, стімос, стімдеку, протону багів на лінуксі у іграх все ж вистачає особливо при Alt+Tab, та паралельних процессах на ПК. :shuffle:
tornadox
Member

Сообщение

Alligator: 03.09.2024 00:33
Rederst: 02.09.2024 23:49 Стоїть Дебіан і усе працює навіть на моєму не найновішому обладнанні. Навіщо платити за Вінду незрозуміло. Картельна змова та й усе.
Ой да ладно, якщо відкинути зелений сайт роздач ПО то віндовс 10 роздавалась безкоштовно всім тестерам, великій кількості людей при оновлені з Win 7 на Win 10, ноути в магазинах все більше і більше мають "вшиту" вінду з заводу, ОЕМ ключі продають всі кому не лінь за пару чашок кави... вже доходить до того, що домашній та робочі ноути юзаю на лінуксі 90% часу маючи на них другою ОС вінду з воду яку використовую тільки для налаштування камер відеонагляду чи старих комутаторів які вебморду прив'язану к старому ІЕ мають, ну а на ПК без вінди нікуди, як би там червоноочники не кричали з піною у роту, що у них +5 фпс у RDR II з лінуксу не відміняє того факту, що незважаючи на всі намагання валве, стімос, стімдеку, протону багів на лінуксі у іграх все ж вистачає особливо при Alt+Tab, та паралельних процессах на ПК. :shuffle:
В мене потреба в Вінді - це хіба пару ігор які мають античіт, а також любима форза 3 uwp. Раніше ще часто якусь прошивку в старий дівайс треба було загнати, зараз швидше старий дівайс в смітник зажену.

Зараз маю лептоп 2-в-1 на i3 8th gen, без дискретки, вже 3 роки там Федора, була 36, зараз 40 - все працює як годинник. Немає непотрібних фонових процесів. Ігри йдуть. Є geforce now, moonlight, greenlight.
Батарею дуже гарно тримає. Є дека. Є ігровий ноут з Optimus, пробував Bazzite та Pop-os! Все завелося з коробки. Для вирішення проблем зараз є ШІ.

Робочий ноут на вінді, мс офіс, тімс, аутлук, ажур, тфс, короче весь софт від мс. І це дуже зле. :mad:

Ну і не забуваємо про Recall https://www.theverge.com/2024/9/2/24233 ... eature-bug
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

CrypteX: 02.09.2024 18:06 Тоже пофармлю минусы получается, открыл список ГПУ, интересные моменты:
- первые 15 мест - нвидиа, если не считать встройки - первые 32 места), и то на 33 старенькая RX580
- людей с 4090 больше чем с самой популярной картой АМД
- последнее место в списке - 0.15%, при этом все равно ни одного упоминания Intel Arc)

Я конечно знал, что Нвидиа карты объективно во всем лучше АМД уже несколько поколений, но что АМД настолько отдает рынок - даже грустно. И судя по сливам - 8000 радеоны будут чемто типа улучшения, а не совсем нового прям продукта, так что Хуанг может теперь выпустить Блеквел и забить на все года на 3-4 вообще :(
Ну так у АМД 7% рынка игровых видях всего, а у нвидии 87%
С проф. Сегментом дела вообще чуть ли не 97/2 обстоят.
А причина проста если у процов очень важно железо и не особо важен софт, то вот с видяхами софт как бы не важнее железа, а с софтовой частью у АМД все традиционно плохо.
Ответить