Яке енергоспоживання Sven IHOO-IR 5.1?

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Ответить
Автор
Сообщение
Ramon
Member
Аватара пользователя
Откуда: 3dolbuniv

Сообщение

Привіт!
Є значить така аудіосистема Sven IHOO-IR 5.1
Потрібно взнати скільки вона споживає електроенергії в режимі очікування і в режимі максимального навантаження.
Тобто мінімум і максимум енергоспоживання

:beer:
Ramon
Member
Аватара пользователя
Откуда: 3dolbuniv

Сообщение

Хоча-б який мінімум енергоспоживання в режимі очікування :beer:
DaKaR
Member
Аватара пользователя
Откуда: Terra Incognita ака Житомир

Сообщение

Хоча-б який мінімум енергоспоживання в режимі очікування
Ну на глаз около 5 ватт, когда комп выключен, а акустика нет.
GeForsik
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

Ramon:режимі максимального навантаження
До 116Вт. Именно такой трансформатор установлен в этой акустике.
IceKeeper
Member
Откуда: Киев

Сообщение

хе... хороший колонки... но бас регулировать нужно ... *)
bayta
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

у самого такие, субьективно до 100 вт.
Ответить