Выбор акустики

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Ответить
Автор
Сообщение
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

qawoon: 16.08.2024 15:53з інтересу, а які будуть на крок вище за ці колонки?
iLoud
qawoon
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Хмельницький

Сообщение

Radio Bay: 16.08.2024 15:11
qawoon: 16.08.2024 14:22Якщо що, я не шукаю колонки з усілякими додатковими штуками на кшталт Bluetooth та купою софта всередині
Там тільки БТ, цапа нема, я так і дивився з найменшою кількістю мотлоху, бо цап є, ну не будеш БТ юзати. В мене на цапі штук 5 цифрових входів, застосовую лише USB та не сумую

Відправлено через 52 секунди:
Їх без БТ немає
Якщо для звичайного користувача, чи варто дивитись на рівень вище чим R1700 BT (на приклад iLoud Micro - 11 950 грн) якщо з потреб - музика від комп'ютера в маленькій кімнаті, і тихенько на гітарі пограти? Чи звичайний користувач не відчує різниці, і це доплата для "про" які працюють зі звуком?
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

qawoon: 16.08.2024 15:53з інтересу, а які будуть на крок вище за ці колонки?
Студійний монітор M-Audio BX8 D3. 5000 грн 1 штука. + кабеля для них

Відправлено через 57 секунд:
не серйозно :weep:
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

qawoon: 16.08.2024 17:41 якщо з потреб - музика від комп'ютера в маленькій кімнаті, і тихенько на гітарі пограти? Чи звичайний користувач не відчує різниці, і це доплата для "про" які працюють зі звуком?
Я не розумію, як звичайна людина може не відрізнити на слух ліпший звук та не розумію які надзвичайні здібності для цього треба мати. На мій особистий погляд це може кожний, якщо не має вади слуху :)

Відправлено через 30 хвилин 25 секунд:
Hotspur: 16.08.2024 17:49не серйозно
МТМ дуже круто грають, Micro простіше, але там можна музику послухати, приємна середина, там де під M-Audio BX8 D3 можна тільки повіситися від скуки. Моніторити звук та слухати для отримання задоволення - різні речі, тому для прослуховування серед усіх відокремлюються Дженелек та Нойман, МТМки слухав, сподобалось, а я дуже прискіпливий з точки зору меломанства, дешеві монітори грають звуки, а не музику, але, щоб працювати той потрібно. МТМками гарний цап та то буде бомба, але от вже не 150 і навіть 300 доларів, М-Аудіо ніякий цап не врятую.
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Radio Bay: 16.08.2024 18:51там де під M-Audio BX8 D3 можна тільки повіситися від скуки.
вони дуже мультимадіа. я їх слухав, це не монітори :rotate:
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Hotspur: 16.08.2024 19:01вони дуже мультимадіа. я їх слухав
Здається ці мені якось попадалися, але такі відгуки про їх звук взагалі - невіразні. От сумно вони грають, не драйвово, але тут ми вже переходимо на рівень смаків. Не тема для суперечок. Я і цапи поділяю на драйвові та не драйвові, але це можна пояснити тільки не реальних прикладах, а не на пальцях, тому це теж пітання смаку. Я коли останній придбав. то було таке враження. що він трохи швидше грає, звісно, то враження

Що до МТМок, вону грали як надо, причому якась профкарта. З борзим цапом вони дуже цікаво можуть грати
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Radio Bay: 17.08.2024 00:06Здається ці мені якось попадалися, але такі відгуки про їх звук взагалі - невіразні.
якщо ти слухав адами монітори і адами серії артіст то це артіст - M-Audio BX8 D3. це не погана бюджетна мультимедія. я їх все собі хочу взяти на заміну соло 6 :shuffle:. десь до 500 доларів це ультимативне рішення
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Hotspur: 17.08.2024 14:18якщо ти слухав адами монітори
З А серії слухав, 4, там же були Дженели 8030. Хто кого було очікувано. S не слухав.
Hotspur: 17.08.2024 14:18я їх все собі хочу взяти на заміну соло 6
То мегапрофіт, тут без базару
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Radio Bay: 17.08.2024 19:32З А серії слухав, 4, там же були Дженели 8030. Хто кого було очікувано. S не слухав.
ADAM ARTIST 5 - оце послухай. це мультимедіа на відміну від інших лінійок
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Hotspur: 17.08.2024 23:34оце послухай
Killy
Junior

Сообщение

Підскажіть, чи зміниться звук на краще, якщо колонки Edifier R1380DB підключити до ifi zen dac v2 по rca ?
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Killy
треба підключати і слухати
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Killy: 29.08.2024 16:43Підскажіть, чи зміниться звук на краще, якщо колонки Edifier R1380DB підключити до ifi zen dac v2 по rca ?
Проти чого? Проти встройки звичайно так. Зазвичай Эдики нормально на це відкликаються
Killy
Junior

Сообщение

Radio Bay: 29.08.2024 17:09
Killy: 29.08.2024 16:43Підскажіть, чи зміниться звук на краще, якщо колонки Edifier R1380DB підключити до ifi zen dac v2 по rca ?
Проти чого? Проти встройки звичайно так. Зазвичай Эдики нормально на це відкликаються
Так, проти встройки
Yellow wall
Junior

Сообщение

Killy

ifi zen dac v2
по rca ?

За ці гроші краще моту m2 купити вона за параметрами набагато краще.
А тут:
Рівень шуму, 91
Динамічний діапазон, 91
Гармонічні спотворення + шум, 80
Це якась ганьба, параметри на рівні вбудовуваної realtek.
У 21 році це НЛО коштувало 130 дол.
Killy
Junior

Сообщение

Yellow wall: 29.08.2024 19:19 Killy

ifi zen dac v2
по rca ?

За ці гроші краще моту m2 купити вона за параметрами набагато краще.
А тут:
Рівень шуму, 91
Динамічний діапазон, 91
Гармонічні спотворення + шум, 80
Це якась ганьба, параметри на рівні вбудовуваної realtek.
У 21 році це НЛО коштувало 130 дол.
ifi zen dac v2 просто вже є, використовую для навушників. Досі непоганий цап. А колонки хочу купити, як то кажуть для ютюба.
Де Ви такі цифри взяли ?
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Yellow wall: 29.08.2024 19:19За ці гроші краще моту m2
Дідько, цене не про слухати музику, а записувати, я вважав, що вже всі перехрестилися, та не будуть згадувати про цю "мотю" ніколи. Там нічого окрім ціферок немає цікавого.
Killy: 29.08.2024 18:33Так, проти встройки
ifi zen dac v2 - гарний варіант. Потім йому не завадить блок живлення, як ап, але для початку норм, не буду забивати голову
Killy
Junior

Сообщение

Radio Bay: 29.08.2024 19:50
Yellow wall: 29.08.2024 19:19За ці гроші краще моту m2
Дідько, цене не про слухати музику, а записувати, я вважав, що вже всі перехрестилися, та не будуть згадувати про цю "мотю" ніколи. Там нічого окрім ціферок немає цікавого.
Killy: 29.08.2024 18:33Так, проти встройки
ifi zen dac v2 - гарний варіант. Потім йому не завадить блок живлення, як ап, але для початку норм, не буду забивати голову
Ще задивляюсь на Elac Debut Connex DCB41 Black або Magnat Monitor Reference 2A.
Yellow wall
Junior

Сообщение

Killy
Де Ви такі цифри взяли
Я взяв звідси вимірювані параметри, а виробник пише інші параметри.

https://www.ixbt.com/ds/ifi-zen-dac-v2-review.html
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Yellow wall: 29.08.2024 19:19За ці гроші краще моту m2 купити вона за параметрами набагато краще.
це не про слухати пристрій
Ответить