На Gamescom 2024 показали демоверсію S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Gorezilla
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Одесса

Сообщение

Afit: 22.08.2024 10:43
Перший раз чую.
про єто еще в 2007-м говорили
Telcontar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернiгiв

Сообщение

Afit: 22.08.2024 10:43
XAMCTBO: 22.08.2024 10:17

Неточності по зброї роблять навмисно, щоб не відстьогувати бабло виробникам зброї і нічого із ними не согласовувати.
Перший раз чую. Сумніваюсь що наприклад розробники Таркова платять за автентичний вигляд зброї у їх грі. І ще безліч інших інді студій також
Вітаю у підключенням! :beer:
Розробники Таркова - русня, у них зараз піратство і "паралельний імпорт" - це державна політика.
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

Telcontar: 22.08.2024 11:09
Afit: 22.08.2024 10:43

Перший раз чую. Сумніваюсь що наприклад розробники Таркова платять за автентичний вигляд зброї у їх грі. І ще безліч інших інді студій також
Вітаю у підключенням! :beer:
Розробники Таркова - русня, у них зараз піратство і "паралельний імпорт" - це державна політика.
Вас не бентежить пробіли в пропагандистській призмі, що в грі вигляд/назви брендів змінені? Хоч формально, але вони перенесли студію в Європу, тому змушені дотримуватись правил, щоб залишатись на західному ринку, який є їх основним пріорітетом. Очевидно, що автентичний вигляд зброї не має ніякого відношення до притензій збоку виробника

Отправлено спустя 1 минуту 24 секунды:
Gorezilla: 22.08.2024 11:00
Afit: 22.08.2024 10:43
Перший раз чую.
про єто еще в 2007-м говорили
Вони казали, що прагнули не до реалізму, а до більш ефектного вигляду. Робота затвора покращувала вигляд, тому й зробили так
ramm
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Afit
Претензії від виробника є, називаються вони в даному випадку - роялті.
Telcontar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернiгiв

Сообщение

Afit: 22.08.2024 11:23 Вас не бентежить пробіли в пропагандистській призмі, що в грі вигляд/назви брендів змінені? Хоч формально, але вони перенесли студію в Європу, тому змушені дотримуватись правил, щоб залишатись на західному ринку, який є їх основним пріорітетом. Очевидно, що автентичний вигляд зброї не має ніякого відношення до притензій збоку виробника
Чому мене мають бентежити факти, які відомі на загал вже більше 20 років всім, хто цікавиться темою геймдизайну? Існують сотні проектів, у яких розробники вносять зміни у конструкцію або назву реальних зразків зброї щоб не мати проблем з правовласниками. Не всі види зброї захищені жорсткими патентами, а деякі розробники домовляються з правовласниками про використання їхньої зброї у грі.
Точно не знаю як з цим справи у русні з Таркову, можливо в цьому плані у них є ліцензії. Але я про це і знати не хочу, бо в першу чергу - це руснявий проект, більшість розробників сидить на расєї і вони колабляться з терористами і військовими злочинцями, що зараз воюють проти нас. Пояснювати це українцям на третій рік повномасштабної війни - ще той крінж :facepalm:
kolio
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Якщо русня тут бикує - значить гра буде гарною. Чують падли нутром, тому і скиглють. :gigi:
IronAngel72
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Тільки одні ноги ...
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Переслухав і перечитав уже чимало тих, кому вдалося пограти в демо. В середньому по палаті:

У всих абсолютно одинакові події: три бандита підбігають після вибуху, кровосос спавниться після підняття артефакту в кислотній аномалії і т.д.
Тотальна свобода заскриптованість.
Хочеться вірити, що це зроблено навмисне для демо, щоб дати потрібний експіріенс оглядачам і АLife таки на місці і таки працює.

Враження від стрільби у людей переважно негативне.
Особисто для мене не важливий фактор, я не зaдр шутанів.

АІ ботів-людей надзвичайно тупий. Власне, це і по відео з презентації видно.

Хвалять фпс на коробоксі і пристойну картинку.
noth1ng_matters
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Так а яке взагалі може бути враження від стрільби на консолі? Я підключав геймпад до пк і просто з ботами намагався той же батлфілд грати - ну це збочення, взагалі не розумію нащо в шутери так грати. Стосовно аі ботів - гадаю що просто найнижча складність же ввімкнена. Хоча в минулих частинах вона впливала лише на те чи накидають тобі 10 гранат під ноги, чи лише одну :rotate:
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

noth1ng_matters: 22.08.2024 14:39Стосовно аі ботів - гадаю що просто найнижча складність же ввімкнена. Хоча в минулих частинах вона впливала лише на те чи накидають тобі 10 гранат під ноги, чи лише одну :rotate:
З відео-презентації - вони тупо біжать до гравця.
Не присідають, не ховаються за укриттями, а відкрито оббігають з боків.
Не вірю, що це питання обраної складності.
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

avuremybe, однакові події мабуть тому, що це початок - проникнення в Зону\зав'язка сюжету.
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

avuremybe: 22.08.2024 14:45
noth1ng_matters: 22.08.2024 14:39Стосовно аі ботів - гадаю що просто найнижча складність же ввімкнена. Хоча в минулих частинах вона впливала лише на те чи накидають тобі 10 гранат під ноги, чи лише одну :rotate:
З відео-презентації - вони тупо біжать до гравця.
Не присідають, не ховаються за укриттями, а відкрито оббігають з боків.
Не вірю, що це питання обраної складності.
Враховуючи, скільки чувак в себе аптечок вколов лише в першому бою з "тупими" ботами, я думаю, що більш складна поведінка ботів взагалі б шансів не залишила і проходження закінчилось би так і не почавшись :gigi:
Це може бути цілком звичайною практикою для нових гравців, рівень складності і тупості буде змінюватися в залежності від просування і левелів.

Відправлено через 2 хвилини 16 секунд:
Alision: 22.08.2024 01:04 А холопи та бидло (так сприймають розробники свій ж український народ) схаває висер вЯлікіх GSC
Демо своїм же у стімі не дали, але іноземцям та навіть китайцям дали. А геймплей кричать що усе ідеально, хоча якщо не брати у рахунок графіку то механік взагалі немає. Це навіть не гірше аномалі, це нічого. Буквально нічого. Вкусили ногу, бинтуй руку :laugh:
Вони навіть не зробили купу СВОЇХ топових ідей з 2011 року.
Незграби та бездарі. А Григорович молодший загубив гру по серії свого ж брата.

Але патріоти зжеруть)

P.S: я ІПСО, гра ще не вийшла і взагалі цей коментар проплачен кремльом B-)
О, смачно в тебе бомбить, продовжуй :laugh:

Изображение
nochnik89
Member
Аватара пользователя
Откуда: Планета Земля

Сообщение

Скоро все карты на стол выложат, ждать осталось недолго, наверное :laugh:. Пара месяцев и посмотрим что там разрабы замутили. Нет смысла спорить
Wireless
Member

Сообщение

Просто хочется отвлечься и поиграть в сталкер.
Даже если это не шедевр, то мне все равно, ведь это свое, родное, выстраданное..
Ну и если честно выглядит все неплохо :)
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

GreenMile: 22.08.2024 15:25Враховуючи, скільки чувак в себе аптечок вколов лише в першому бою з "тупими" ботами, я думаю, що більш складна поведінка ботів взагалі б шансів не залишила і проходження закінчилось би так і не почавшись
Нє, ну то він же і бігав від каменя до каменя під обстрілом трьох противників, так само як і ті боти :gigi:
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

avuremybe: 22.08.2024 16:09
GreenMile: 22.08.2024 15:25Враховуючи, скільки чувак в себе аптечок вколов лише в першому бою з "тупими" ботами, я думаю, що більш складна поведінка ботів взагалі б шансів не залишила і проходження закінчилось би так і не почавшись
Нє, ну то він же і бігав від каменя до каменя під обстрілом трьох противників, так само як і ті боти :gigi:
:gigi:
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

avuremybe: 22.08.2024 07:24
MqM: 22.08.2024 03:33Механіки нові є порівняно з оригіналом, навіть голод та сон ні на що не натякає. Механіка, як мінімум споживання їжі в процесі геймплею це точно нове, а не зазирати в інвентар аби поїсти.
Я так розумію, оригінальну трилогію ти на ютубі проходив?
MqM: 22.08.2024 03:33Вони мають всі фанатські можи вивчати, а потім позичати ідеї, а потім такі як ви кричатимуть іншу зраду про те, що вкрали механіки і нічого не можуть придумати свого.
І наскільки сказали буде якась механіка паркуру.
Так вона ж була в модах :laugh:
Ні, це у вас просто склероз)
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

MqM: 22.08.2024 16:36
avuremybe: 22.08.2024 07:24
Я так розумію, оригінальну трилогію ти на ютубі проходив?
Так вона ж була в модах :laugh:
Ні, це у вас просто склероз)
Я, як раз таки, пам'ятаю, що спрага/голод там від самого ТЧ, нормальний сон допілили в ПП, а клітинки швидкого доступу були від самого релізу. :rotate:

Відправлено через 6 хвилин 44 секунди:
Ааааа, нарешті я допер.
Ти Євген Григорович і намагаєшся видавати старі механіки за інновації?
Inqizitor2022
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Alision: 22.08.2024 01:04схаває висер вЯлікіх GSC
Почему сразу высер? Обычный Ждалкер как он есть. Бродилка для подпивасников.
Alision: 22.08.2024 01:04Демо своїм же у стімі не дали
И так схавают же.
Alision: 22.08.2024 01:04механік взагалі немає
Какие механики в сталкере? Ходишь, кидаешь болты, отжимаешь артефакты, покупаешь лучшую снарягу, выполняешь унылые квесты. Симулятор гопника-бандюги-лесника-геолога.
Alision: 22.08.2024 01:04Вони навіть не зробили купу СВОЇХ топових ідей з 2011 року.
Метро Исход пройди, там всё есть - и красота и сюжет и геймплей шикарный и интересная.
Alision: 22.08.2024 01:04Незграби та бездарі. А Григорович молодший загубив гру по серії свого ж брата. Але патріоти зжеруть)
А когда были по-другому. Серия Метро развивалась, серия про Ждалкера - даже не деградировала - просто оставалась в начале 2000-х.
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

avuremybe: 22.08.2024 18:04
MqM: 22.08.2024 16:36

Ні, це у вас просто склероз)
Я, як раз таки, пам'ятаю, що спрага/голод там від самого ТЧ, нормальний сон допілили в ПП, а клітинки швидкого доступу були від самого релізу. :rotate:

Відправлено через 6 хвилин 44 секунди:
Ааааа, нарешті я допер.
Ти Євген Григорович і намагаєшся видавати старі механіки за інновації?
"спрага/голод там від самого ТЧ" Та невже? а ну загугли смерті від голоду (гляну відео) Спрага там взагалі відсутня була як явище. Їжою по суті лікувалися. Ви просто переграли модів
Ответить