Кто во что играет?

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Ответить
Автор
Сообщение
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

mult: 08.07.2024 22:59 jumanji
Я за секіро зрозумів одне, вона наскільки не однозначна, що краще перед покупкою спробувати піратку :)
Тому що коштує дофіга, а от чи зайде це велике питання.
Я любитель соулсів, пройшов всі дарки не раз і елден рінг, ніо обидві частини і тд
А от секіро скачав піратку , бо дивись на ютубі проходження то ще там виникли сумніви.
Картинка, все чудово, а от сам геймплей якось не зайшло.
Вбивства по стелсу, бої на парируваннях, немає вибору зброї, може колись ще спробую.....
На рахунок піратки згоден. Гра сильно відрізняється від стандартних соулсів та не всім зайде. Особливо в плані складності. Ну і цінова політика Актівіжн лайняна, грі п'ять років і при цьому вона коштує 1000 грн по - 50% знижці. Мене досі жаба давить купити гру, чекаю на більшу знижку, щоб взяти вже ліцуху та перепройти, бо мені дуже зайшла.
TerryCone
Member

Сообщение

Неочікувано залип у PS2 версію на емуляторі NFS: Hot Pursuit 2 :D Згадав, як у студентські роки грали з друзями під пивас по черзі у компову версію. Так от, PS2 версія в плані керування тачки та фізики відчувається по іншому і набагато краще компової версії. І ефектів в ній більше. Несподівано прям кайфонув. Гадаю, причина в тому, що я спробував цю стару НФСку відразу після того, як пограв у Heat :lol:
jumanji
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Изображение Изображение Изображение

Последнее с киберпука )) чувиха на мотыке мертвая! вполне себе ездит и поворачивает, делает остановки, и объезжает машины :lol:
Васильович
Member
Аватара пользователя

Сообщение

TerryCone: 11.07.2024 14:42NFS: Hot Pursuit 2
Найкращий саундтрек серед всіх NFS, IMHO :weep:
lexter77
Member
Аватара пользователя
Откуда: Белая Церковь, Украина

Сообщение

jumanji: 30.07.2024 19:03 Последнее с киберпука )) чувиха на мотыке мертвая! вполне себе ездит и поворачивает, делает остановки, и объезжает машины :lol:
На имплантах едет )
SERGBILL
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривой Рог

Сообщение

TerryCone: 11.07.2024 14:42 Неочікувано залип у PS2 версію на емуляторі NFS: Hot Pursuit 2 :D Згадав, як у студентські роки грали з друзями під пивас по черзі у компову версію. Так от, PS2 версія в плані керування тачки та фізики відчувається по іншому і набагато краще компової версії. І ефектів в ній більше. Несподівано прям кайфонув. Гадаю, причина в тому, що я спробував цю стару НФСку відразу після того, як пограв у Heat :lol:
я тільки зі старих ігор і кайфую останнім часом. зараз FEAR перший вирішив перепройти, відчуття майже як перший секс)
mkx1234
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Васильович: 30.07.2024 19:25
TerryCone: 11.07.2024 14:42NFS: Hot Pursuit 2
Найкращий саундтрек серед всіх NFS, IMHO :weep:
NFS: Hot Pursuit 3 - вот эта часть шикарна, если разблокировать машину "EL NINO"
jumanji
Member
Аватара пользователя

Сообщение

NFS Most Wanted моя любимая ) купил недавно форзу 5, и ощущения совсем не те. И жаль что уже как раньше не будет :D
Я на своей 7900 GS кайфовал, хотя карточка была не топчик и еле вывозила 1024х768 :shuffle:
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

jumanji: 05.08.2024 13:46 NFS Most Wanted моя любимая ) купил недавно форзу 5, и ощущения совсем не те. И жаль что уже как раньше не будет :D
Я на своей 7900 GS кайфовал, хотя карточка была не топчик и еле вывозила 1024х768 :shuffle:
Не грав в гонки, практично з часів NFS, не рахуючи короткого знайомства із Gran Turismo. В тому році взяв Forza Horizon 4, дуже кайфонув, правда спочатку вона мені не зайшла, але потім як зайшла, то всю пройшов))
man1242
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Прошел сикиру за 38ч без всех мини и доп боссов, старался избегать гайдов и спойлеров по сюжету по игре в целях получить свой личный опыт. Очень понравилась игра, босс файты особенно Мастером Меча Иссином это лучшее что было в игровой индустрии! :super: 8ч траев :laugh: Невероятный каеф, елден ринги после секиро кривая песочница хотя возможно длц получше будет, слыхал что там прокачку перелапатили без всякого лишнего груза и боссов интересных завезли.

Відправлено через 3 хвилини 36 секунд:
SERGBILL: 31.07.2024 11:58
TerryCone: 11.07.2024 14:42 Неочікувано залип у PS2 версію на емуляторі NFS: Hot Pursuit 2 :D Згадав, як у студентські роки грали з друзями під пивас по черзі у компову версію. Так от, PS2 версія в плані керування тачки та фізики відчувається по іншому і набагато краще компової версії. І ефектів в ній більше. Несподівано прям кайфонув. Гадаю, причина в тому, що я спробував цю стару НФСку відразу після того, як пограв у Heat :lol:
я тільки зі старих ігор і кайфую останнім часом. зараз FEAR перший вирішив перепройти, відчуття майже як перший секс)
Первый раз в 5 лет перепрохожу, 2й ван лав хотя мобы потупей будет
Wahoo
Member
Откуда: куда занесет

Сообщение

man1242: 07.08.2024 06:29 Прошел сикиру за 38ч без всех мини и доп боссов, старался избегать гайдов и спойлеров по сюжету по игре в целях получить свой личный опыт. Очень понравилась игра, босс файты особенно Мастером Меча Иссином это лучшее что было в игровой индустрии! :super: 8ч траев :laugh: Невероятный каеф, елден ринги после секиро кривая песочница хотя возможно длц получше будет, слыхал что там прокачку перелапатили без всякого лишнего груза и боссов интересных завезли.
К сожалению нет. Боссы унылые, и почти все они на запоминание таймингов и с кучей "нечестных" выбабонов. Короче, взяли худшее, что могли, для повышения "сложности", в китайско-корейском стиле. Задроты-хардкорщики в восторге, игроки не очень.
fantomrulezz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

man1242: 07.08.2024 06:29возможно длц получше будет, слыхал что там прокачку перелапатили без всякого лишнего груза и боссов интересных завезли.
В длц є цікаві боси, наприклад Бейл, але більшість душні і ніяк не збалансовані: незчитувані гелікоптерні атаки з надкороткими таймінгами ухилення, АОЕхи одразу після міллі з надмалим часом для виходу з зони, роздуті в 3 рази полоски ХП та резисти.
Нова додаткова система прокачки не несе в собі жодного сенсу, фактично перекреслюючи всю прокачку основної гри. Уявіть, що ви в Diablo 2 переходите з нормалу на найтмер, а у вас дамаг стає як на першому рівні (ніби ви і не качали нічого десятки годин).
І гра примушує вас оббігати всю карту і збирати якесь колекційне сміття, яке не додає в гру нічого нового (нових механік, нових спеллів, зброї з новими мувсетами - ні, нічого), щоб просто повернути як було.
Коротше, складність заради складності а не цікавості.
В доповненні шикарний візуальний стиль, але відверто лайняний геймдизайн.

Сів зараз проходити Demons Souls Remake - так от там на контрасті одразу відчувається, як воно було коли Міядзакі ще не довбанувся головою на тлі намагання штучно переускладнити гру для задротів.
Всі боси читаються, в них адекватні таймінги, від всіх атак можна ухилитись чи заблокувати.
Так, важко, але ти розумієш, що тебе вбили саме через твою помилку. Приємно, коли гра чесна з тобою.
Єдине, що задовбує - відсутність вогнищ перед босами і необхідність для кожного траю пробігати заново весь рівень.
man1242
Member
Аватара пользователя

Сообщение

fantomrulezz: 07.08.2024 10:52
man1242: 07.08.2024 06:29возможно длц получше будет, слыхал что там прокачку перелапатили без всякого лишнего груза и боссов интересных завезли.
В длц є цікаві боси, наприклад Бейл, але більшість душні і ніяк не збалансовані: незчитувані гелікоптерні атаки з надкороткими таймінгами ухилення, АОЕхи одразу після міллі з надмалим часом для виходу з зони, роздуті в 3 рази полоски ХП та резисти.
Нова додаткова система прокачки не несе в собі жодного сенсу, фактично перекреслюючи всю прокачку основної гри. Уявіть, що ви в Diablo 2 переходите з нормалу на найтмер, а у вас дамаг стає як на першому рівні (ніби ви і не качали нічого десятки годин).
І гра примушує вас оббігати всю карту і збирати якесь колекційне сміття, яке не додає в гру нічого нового (нових механік, нових спеллів, зброї з новими мувсетами - ні, нічого), щоб просто повернути як було.
Коротше, складність заради складності а не цікавості.
В доповненні шикарний візуальний стиль, але відверто лайняний геймдизайн.

Сів зараз проходити Demons Souls Remake - так от там на контрасті одразу відчувається, як воно було коли Міядзакі ще не довбанувся головою на тлі намагання штучно переускладнити гру для задротів.
Всі боси читаються, в них адекватні таймінги, від всіх атак можна ухилитись чи заблокувати.
Так, важко, але ти розумієш, що тебе вбили саме через твою помилку. Приємно, коли гра чесна з тобою.
Єдине, що задовбує - відсутність вогнищ перед босами і необхідність для кожного траю пробігати заново весь рівень.
До ПК сей чудо не дошло, пока жду финалку и сайлент хил 2 :up: и МГС 3 ремейк, надеюсь все сразу на старте в Стиме будет. Ну за елдег ринг брал на релизе почти дошел до финала и задушился так что 2й год не могу себя осилить играть воином с перекатами против двух боссов сразу :down: в отличии от секиро нету запала азарта да и боссы сами по себе мусор имхо, рыцарь с кровавым мечом в крепости был душный но интересный а тут просто два ада без окон потому что ты дефолт воина делал :(
mgerchik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

jumanji: 05.08.2024 13:46NFS Most Wanted моя любимая )
аналогично, самая классная часть. :beer:
но щас как то затянул Unbound, вроде ничего так по сравнению с остальным их шлаком.
ну и отдельный респект за присутствующий DeLorean :up:
man1242
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Взял киберпанк ультра пак, спустя 4 года думаю можно попробовать это :)

Відправлено через 2 хвилини 25 секунд:
kairo: 05.08.2024 14:11
jumanji: 05.08.2024 13:46 NFS Most Wanted моя любимая ) купил недавно форзу 5, и ощущения совсем не те. И жаль что уже как раньше не будет :D
Я на своей 7900 GS кайфовал, хотя карточка была не топчик и еле вывозила 1024х768 :shuffle:
Не грав в гонки, практично з часів NFS, не рахуючи короткого знайомства із Gran Turismo. В тому році взяв Forza Horizon 4, дуже кайфонув, правда спочатку вона мені не зайшла, але потім як зайшла, то всю пройшов))
Из личного опыта, гонки вообще не заходят :weep: но на пс1 дротил в грантуризмо 2й до талого :rotate:
Firebrand
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

наконец то нашел достойную замену Сакреду 2, это Grim Dawn B-)
man1242
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Побегал в деом финалки 16 на пк, не плохо. Боевка одноконопочная канеш на начало игри но фпс завезли два вагона как мгновение загрузки, от запуска до игри 7сек :beer:
Grava
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

kairo: 05.08.2024 14:11В тому році взяв Forza Horizon 4, дуже кайфонув
Придбав кілька тижнів тому ультимативне видання за 229грн. До цього не грав у гоночні ігри багато років і форза мене затягнули на кілька тижнів до останнього сезону. Після цього пограв у 5 частину у гейм пасі за 27грн і придбав преміум едішн :rotate: (у Майкрософт сторі знижка 50%, трохи дорожче ніж в стім може бути)
Для такого казуала у гонках як я це чудова гра :)
Dremjke
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Elden Ring зараз на останньому босі, вирішив відпочити від гри, бо вже задушила. Так непогана гра, але хто-небудь підказав би Міядзакі, що зараз 2024 рік, а не 2002...
Lekrs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Last epoch. Побігав тиждень в піратку, затягнуло, придбав в стімі. Гра варта своїх 700 грн.
Ответить