Тираж консолі PlayStation 5 перевищив 61,7 млн пристроїв

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Voozy
Member
Аватара пользователя
Откуда: незламистан

Сообщение

Telcontar
спойлер
Изображение
Telcontar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернiгiв

Сообщение

Voozy: 08.08.2024 18:29 Telcontar
спойлер
Изображение
спойлер
О, то ви з секс-меншин. Пробачте, не знав. Продовжуйте свої заняття з пісюнами, не відволікайтесь.
Hiden
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

видимо для библиотеки всех игр достаточно иметь только игровой ПК и свич, хотя свич полностью эмулируется
Pushkinyan
Junior

Сообщение

yariksom: 08.08.2024 12:23
Usagi: 08.08.2024 12:19 Пропоную обговорити Тираж консолі PlayStation 5 перевищив 61,7 млн пристроїв

Жесть. Найбільше мені не зрозуміла покупка оцього коли в тебе вже є середній пк
Переважно консолі для дітей та дорослих купують закордоном, а працюють вони на ПК потужністю з печатну машинку.
Все життя пк геймер, купив пс5, і з жахом дізнався що на плойці грають шутери, але, констатую, пк геймінг - граєш скрючений на стільці, а тут на дивані відпочиваєш, пс5 - це продукт, добротна річ, не пожалкував, питання з шутерами вирішується, читай ютуб, нарід який каже до г, має г в деяких частинах організму які відповідають за мозок, я не грав, але вважаю що г бо це печатна машинка з 30 фас, а те що класний тв видає нормальну картинку, і контролер передає емоції то всьо гегеня, от вмене китайська материнка, проц, і гііііонеоо відяха яка видає 50 фпс, на іграх з торентах, за то дешевше...
maksim2020
Member
Аватара пользователя
Откуда: Sunshine State

Сообщение

Pushkinyan: 08.08.2024 22:54 пк геймінг - граєш скрючений на стільці
Я вам відкрию страшну тайну - на ПК теж можна грати ліжачи на дивані. :rotate:
Usagi
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Kyro: 08.08.2024 13:09 Ну в 23 роки багато чого не зрозуміло. А в 40+ колупання в компі комусь вже не приносить радощів. Консоль зручніша це факт. Грати з родиною на консолі теж зручніше і це також факт. Там немає чітерів ще один факт. Немає драйверів, оновлення віндовс.
Праюють люди на ноутбуці який до речі ще й службовий може бути. Стаціонарний комп це рідкість в наші часи.
waryag: 08.08.2024 13:28 Позалипати годинку -другу після роботи з мінімальними рухами.
Крім того, величезній кількості людей пк просто не потрібен.
Ви обидва зовсім не на те відповіли. Перечитайте як стоїть моє ствердження. КОЛИ В ТЕБЕ ВЖЕ Є СЕРЕДНІЙ КОМПЮТЕР
При чому тут заміна компютера консолью? якщо вам компютер не треба і в вас його досі нема - тоді так, консоль норм.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Usagi: 20.08.2024 17:56Ви обидва зовсім не на те відповіли. Перечитайте як стоїть моє ствердження. КОЛИ В ТЕБЕ ВЖЕ Є СЕРЕДНІЙ КОМПЮТЕР
При чому тут заміна компютера консолью? якщо вам компютер не треба і в вас його досі нема - тоді так, консоль норм.
При тому, що це в нас ПК дефолтний ігровий, а також медіапристрій.
А у величезної кількості людей це консоль+ТВ, і може якийсь ноут чи планшет.
Ответить